Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentų tvarkymas perkant/parduodant NT

Geriausiai, kad jus parasytumete viska emaile efk@one.lt Mano vyras teisininkas tai jis ta viska gerai zino. Mums irgi tokia situacija buvo.
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2006 02 01, 14:58)
Mes su vyru.
Tiesiog situacija tokia- norim parduot du nedidelius  butus- vienas pirktas prieš 3,5 metus, o kitas...ė...vakar...Ir pirkt vieną normalų tinkamą šeimai- didesnį. Bet ką daryt su tais mokesčiais? Nuo vieno nurieks, nuo kito- kas beliks- ieškau sprendimo kaip juos sumažint....

Geriausiai, kad jus parasytumete viska emaile efk@one.lt Mano vyras teisininkas tai jis ta viska gerai zino. Mums irgi tokia situacija buvo.
Atsakyti
Gerbamos forumietes,
turiu viena klausima- ar sunku yra parduoti 3 k. buta?

Mes sumastem parduoti savo, esanti Klaipedoje, bet kadangi esam isvyke is LT jau gan seniai, tai nelabai zinom situacija, na ir aplamai, but gerai numatyti, kiek tai gali uzimti laiko (tai susje su grizimu atgal ir kt.)
Gal kuri is jusu yra susidure su buto pardavimu, tai gal galetumet pasdalinti patrtm?
Is anksto aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brianmex @ 2006 02 04, 15:48)
Gerbamos forumietes,
turiu viena klausima- ar sunku yra parduoti 3 k. buta?

Mes sumastem parduoti savo, esanti Klaipedoje, bet kadangi esam isvyke is LT jau gan seniai, tai nelabai zinom situacija, na ir aplamai, but gerai numatyti, kiek tai gali uzimti laiko (tai susje su grizimu atgal ir kt.)
Gal kuri is jusu yra susidure su buto pardavimu, tai gal galetumet pasdalinti patrtm?
Is anksto aciu uz info  4u.gif



Toks ir sunkumas,jei geras butas ir kaina ne is debesu tai parduosit greitai,nes paklausa didziule. biggrin.gif Butu lengviau atsakyti,jei placiau aprasytum,koks tas butas,kiek norit gauti.Nors jei Klaipedoj,tai as ten nelabai gaudausi kokios ten kainos.Tik zinau,kad tikrai didesnes negu Kaune.Nors sakau viskas laaaabai priklauso,nuo pacio buto. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brianmex @ 2006 02 04, 15:48)
Gerbamos forumietes,
turiu viena klausima- ar sunku yra parduoti 3 k. buta?

Mes sumastem parduoti savo, esanti Klaipedoje, bet kadangi esam isvyke is LT jau gan seniai, tai nelabai zinom situacija, na ir aplamai, but gerai numatyti, kiek tai gali uzimti laiko (tai susje su grizimu atgal ir kt.)
Gal kuri is jusu yra susidure su buto pardavimu, tai gal galetumet pasdalinti patrtm?
Is anksto aciu uz info  4u.gif

siai dienai is tiesu nera sunku parduoti buto ir siandien butu kainos klaipedoje yra ypac pakilusios, uz 3 kamb buta gali gauti nuo 200 iki 300 tuks, aisku labai daug kas priklausys:koks namas0-murinis ar blokinis, kiek aukstu, kokiame aukste, ar kasnors bute padaryta, ar visiskai nieko, kokie langai durys, koks rajonas ir visa kita mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tikute @ 2006 02 05, 12:47)

sveiki kas galit patarti man.ruosiuosi pardavinet labai gera dideli buta kaune.tik nezinau ar verta susidet su tais agentais nek.turto ar ne?
g.gif
Atsakyti
Labai nesuprantamai uzduotas klausimas, uztat sunku atsakyti.
Atsakyti
QUOTE(Nightingale @ 2006 02 09, 14:10)
O va šitų tai aš nevirškinu  doh.gif
Nors jei gyvenate užsienyje, tai gal ir apsimoka jų paslaugomis naudotis.

as irgi, uz dyka nori gauti pinigus, fui nervas ima bigsmile.gif
Atsakyti
jei parduotumete už mažesnę kainą negu įsigijimo kaina, tada nereikia mokėti mokesčių. Galima su pirkėjais susitarti kad tik dalį pinigų per dokumentus o kitą per rankas, jei nebijote.
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 02 09, 20:24)
as irgi, uz dyka nori gauti pinigus, fui nervas ima bigsmile.gif


o ką daryt jei butas vilniuj, aš-kaune? blink.gif Neprivažinėsiu kiekvienam apdodyt, o tarpininkai ir ne prie širdies- už dyką gi tik sūris pelėkautuose mellow.gif
Atsakyti
atidaviau as savo buta pardavinet vienai firmai bet uzsimete net 10 000 nuo mano sumos.oho kokia kainele gavosi pirkejui.taip ir ispuciamos kainos
Atsakyti
Klausimas įdomus ir aktualus, tačiau reikia išsamiau paaiškinti aplinkybes. Gal kas nors su tuo yra susidūręs ir galėtų pakomentuoti. verysad.gif
Atsakyti