Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kefyro dieta
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Dieta
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
RutaPuta
Sveikos visos norincios suliekneti flirt.gif

Pries kelis menesius per laida 'Malaxov +' (gal irgi ziurite?) isgirdau viena Rusijos estrados daininkes pasakojima, kaip ji numete svorio gerdama kefyra su prieskoniais. thumbup.gif
Mat po gimdymo jai reikejo greit iseiti vel ant cenos, o priaugti kilogramai jai neleido tai padaryti. g.gif
Kaip ji pasakojo, ji emesi visu drastisku priemoniu- badavimas, 'issivalymas' po valgymo, intensyvus sportas ir t.t. Bet niekas nedave greitu rezultatu doh.gif
Bet, pasitarusi su kitomis sou verslo dalyvemis- emesi kefyro dietos biggrin.gif
taip supratau,kad ji TIK kefyra gere lotuliukas.gif
bet,kadangi mes protingesnes butybes ir mastome ka darom, beto mums ant cenos greit lipti dar nereik- siulau isbandyti ne intensyviu budu drinks_cheers.gif
Receptukas toks:

1 stikline kefyro
1/2 saukstelio imbiero prieskoniu
1/2 saukstelio cinamono
ir 1/3 saukselio raudonuju pipiru priekoniu

Viska sumaisome, mergaites- ir tikimes puikiu rezultatu- aisku nepamirskime pasportuoti ir sumazinti maisto kieki (cia kaip kuri norime biggrin.gif )

Siulau jungtis, mielosios, ir aptarti visus pliusus ir minusus, kaip kuriai patiko ir kaip veikia drinks_cheers.gif (man viskas veikia ax.gif )
Koce
QUOTE(RutaPuta @ 2009 06 25, 21:11)
Sveikos visos norincios suliekneti  flirt.gif
Siulau jungtis, mielosios, ir aptarti visus pliusus ir minusus, kaip kuriai patiko ir kaip veikia  drinks_cheers.gif  (man viskas veikia  ax.gif  )
*

Sveika 4u.gif
O kiek laiko naudoji ir kaip veikia?
RutaPuta
QUOTE(Koce @ 2009 06 25, 19:13)
Sveika  4u.gif
O kiek laiko naudoji ir kaip veikia?
*

kazkur nuo kovo men. Numeciau 5 kg ( bet as ir sportuoju biggrin.gif )

Bet alki nuima biggrin.gif thumbup.gif
Koce
Saunu thumbup.gif

Kaip tik turiu kokius 5 visiskai nereikalingus kg blush2.gif
Bandysiu prisijungti mirksiukas.gif
Sharune
Sveikos :} aš ir jungiuosi. Jau šiandien išbandžiau. smile.gif kaip tik nesenei. Tipo kefyras prieš miegą labai gerai, norinčioms numesti svorio. smile.gif
Kaip pirmasis postas skelbia,aptarsime -/+

tai manau minusas iš mano pusės būtų tik toks,kad tie paprikos prieskoniai jaučiasi labai ir kutena/degina gerklę. Bet su apelsinų sultimis viską sutvarkiau thumbup.gif
na,o pliusai bus ateity cool.gif
landrea
QUOTE(Sharune @ 2009 06 25, 23:03)
Sveikos :} aš ir jungiuosi. Jau šiandien išbandžiau. smile.gif kaip tik nesenei. Tipo kefyras prieš miegą labai gerai, norinčioms numesti svorio. smile.gif
Kaip pirmasis postas skelbia,aptarsime -/+

tai manau minusas iš mano pusės būtų tik toks,kad tie paprikos prieskoniai jaučiasi labai ir  kutena/degina gerklę. Bet su apelsinų sultimis viską sutvarkiau  thumbup.gif
na,o pliusai bus ateity  cool.gif
*

Truputuka pipiriuku padauginai blush2.gif
Na ka, ryt ir as prisijungsiu mirksiukas.gif isbandysiu deginanti "kokteiliuka" drinks_cheers.gif
Sharune
QUOTE(landrea @ 2009 06 26, 00:23)
Truputuka pipiriuku padauginai blush2.gif
Na ka, ryt ir as prisijungsiu mirksiukas.gif  isbandysiu deginanti "kokteiliuka" drinks_cheers.gif
*

rytoj kokteilį darydama mažiau įdėsiu,bus matyt kaip tada bus ax.gif
Bet man įdomu. Kaip visi šitie keturi indigrientai skatina riebalų naikinimą. g.gif kur čia stebuklas? blink.gif
RutaPuta
QUOTE(Sharune @ 2009 06 25, 21:32)
rytoj kokteilį darydama mažiau įdėsiu,bus matyt kaip tada bus  ax.gif
Bet man įdomu. Kaip visi šitie keturi indigrientai skatina riebalų naikinimą.  g.gif  kur čia stebuklas?  blink.gif
*

paslaptis tame, kad kefyras valo organizma, o astrus prieskoniai- butent sie- degina riebaliukus. Todel kinieciai ir kudi lotuliukas.gif
Papildyta:
Malonu jus matyti, mergaites, kefyriuko klube drinks_cheers.gif
Sharune
Smagu prisidėti,ten kur smagu 4u.gif
ir visada smagu išbandyti kažką naujo ir ne brangaus biggrin.gif
ypač,jei tai veiksminga. ax.gif

o šiaip man reikėtų svarstykles įsigyt pagaliau,neįsivaizduoju kiek dabar ir sveriu. Nors paskutinį kartą buvo 62,7kg ;/ (pasakau garsiai jei kada pamirščiau,kad galėčiau pasižiūrėt ir pasidžiaugt kiek numečiau ax.gif )
KERERA
Susipirkau visus ingridientus, o kaip daznai ta kefyra reikia gerti? g.gif
RutaPuta
QUOTE(KERERA @ 2009 06 26, 09:54)
Susipirkau visus ingridientus, o kaip daznai ta kefyra reikia gerti? g.gif
*

Kai tik pasijusi isalkusi ir nenoresi valgyt, arba tiesiog pries ar po maisto. - as kolkas geriau po 1 karta per diena, bet dabar pradedu po du drinks_cheers.gif nes iki atostogu noriu atsikratyt dar kokiais 5 kg ax.gif

Na, turbut tiek kiek pati to nori, tiek ir gerk

assa.gif
KERERA
Aciu 4u.gif Jau pirma stikline isgeriau, labai patiko skonis wub.gif Piktnaudziauti manau negalima, nes visdelto aitrus prieskoniai. Beje toje pacioje laidoje pasakojo, kad butent vakare reikia zmogui valgyti liesus pieno produktus: kefyra, jogurta...
RutaPuta
QUOTE(KERERA @ 2009 06 26, 10:12)
Aciu 4u.gif  Jau pirma stikline isgeriau, labai patiko skonis wub.gif Piktnaudziauti manau negalima, nes visdelto aitrus prieskoniai. Beje toje pacioje laidoje pasakojo, kad butent vakare reikia zmogui valgyti liesus pieno produktus: kefyra, jogurta...
*

Dziaugiuosi assa.gif
Aplamai labai gera laida, sakyciau, galetumem net receptukais pasidalint, kas ka isgirsta ar isidemi...

dar prisimenu jaunystes eleksyra ax.gif bet nebandziau, nes surasti mano gatveje tikro spirito turbut neimanoma biggrin.gif
Sharune
koks tas jaunystės eleksyras? ;o ax.gif
RutaPuta
QUOTE(Sharune @ 2009 06 26, 10:28)
koks tas jaunystės eleksyras? ;o ax.gif
*

na, zinau, kad dideli kieki cesnaku trintu reik uzp[ilti tikru spiritu ir palaikyti apie pora sav. Tada gerti laseliais karta per diena. Nuo 1 laselio iki 15,o poto mazinti. Kartoti kas pora metu. Na o kiekio cesnako ir spirito neprisimenu , paieskosiu laisva min,kur turiu uzsirasius blush2.gif
Koce
QUOTE(RutaPuta @ 2009 06 26, 12:35)
na, zinau, kad dideli kieki cesnaku trintu reik uzp[ilti tikru spiritu ir palaikyti apie pora sav. Tada gerti laseliais karta per diena. Nuo 1 laselio iki 15,o poto mazinti. Kartoti kas pora metu. Na o kiekio cesnako ir spirito neprisimenu , paieskosiu laisva min,kur turiu uzsirasius  blush2.gif
*

Cia labiau panasu i smarves eleksyra lotuliukas.gif
KERERA
Tikrai labai gera laida thumbup.gif Ryte tvarkydamasi visuuomet isijungiu. Tik va kartais ne visuomet suprantu ingredientu pavadinimus blush2.gif
Manau sia tema reiketu perkelti prie dietu ax.gif Nors arbata su pienu irgi palikta 4u.gif

Sia savaite sake dar viena sriubytes receptuka, kuris padedejo nuo gastrito ir suliesieti. Avizas uzpilti vandeniu, uzvirinti, ideti svoguna, smulkiai tarkuotu morku, pavirti 15 min. Tuomet svoguna isimti ir lyg dar 5 min. palaikyti. Toks sakyciau labai sveikuoliskas receptukas.
Jei ka praleidau, papildykite 4u.gif
Sharune
QUOTE(RutaPuta @ 2009 06 26, 13:35)
na, zinau, kad dideli kieki cesnaku trintu reik uzp[ilti tikru spiritu ir palaikyti apie pora sav. Tada gerti laseliais karta per diena. Nuo 1 laselio iki 15,o poto mazinti. Kartoti kas pora metu. Na o kiekio cesnako ir spirito neprisimenu , paieskosiu laisva min,kur turiu uzsirasius  blush2.gif
*

jau geriau man to eleksyro nereikia ;DD pagalvojus supykino lotuliukas.gif
RutaPuta
QUOTE(Sharune @ 2009 06 26, 11:30)
jau geriau man to eleksyro nereikia ;DD pagalvojus supykino  lotuliukas.gif
*

lotuliukas.gif
RutaPuta
QUOTE(KERERA @ 2009 06 26, 10:37)
Tikrai labai gera laida thumbup.gif  Ryte tvarkydamasi visuuomet isijungiu. Tik va kartais ne visuomet suprantu ingredientu pavadinimus blush2.gif
Manau sia tema reiketu perkelti prie dietu ax.gif  Nors arbata su pienu irgi palikta 4u.gif

Sia savaite sake dar viena sriubytes receptuka, kuris padedejo nuo gastrito ir suliesieti. Avizas uzpilti vandeniu, uzvirinti, ideti svoguna, smulkiai tarkuotu morku, pavirti 15 min. Tuomet svoguna isimti ir lyg dar 5 min. palaikyti. Toks sakyciau labai sveikuoliskas receptukas.
Jei ka praleidau, papildykite 4u.gif
*

dekui uz receptuka 4u.gif

Pas mane tokia pati problema, nesuprantu ingridientu pavadinimu. Todel ir buvau sumaisius cinamona su kariu lotuliukas.gif
KERERA
Viskas, o pirmos dienos nebegaliu ziureti i si gerima doh.gif Turbut padauginau blush2.gif
RutaPuta
QUOTE(KERERA @ 2009 06 26, 17:34)
Viskas, o pirmos dienos nebegaliu ziureti i si gerima doh.gif  Turbut padauginau blush2.gif
*

gal g.gif man nieko , as jau kelis menesiukus geriu..
Sharune
o aš jau antra diena,galima sakyt ax.gif ir visai neblogai laikausi. bigsmile.gif
Papildyta:
RutaPuta, o tu gerdama jau tiek laiko,kiek numetei kg,kaip šiaip išvaizda bendra?
RutaPuta
QUOTE(Sharune @ 2009 06 26, 18:32)
o aš jau antra diena,galima sakyt  ax.gif ir visai neblogai laikausi.  bigsmile.gif
Papildyta:
RutaPuta, o tu gerdama jau tiek laiko,kiek numetei kg,kaip šiaip išvaizda bendra?
*

pagimdziau mergyte praeita liepos men, sveriau 85. Sportavau, numeciau iki 75. ir svoris sustojo su tuom visai ziemai. Vasari pradejau intensyviau sportuoti, begioti, mankstintis kasdien- svoris nukrito iki 70, bet apimtys per klubus sumazejo 7 cm, na zodziu riebaliukai virto raumenukais. Kol maitinau kefyriuko negeriau, bet va nebemaitinu pora men, todel geriu beveik kasdien, manau padeda... Sunku pasakyt nuo ko as kustu, bet tikiu ta laida , o ir ingridientai tokie kaip svarus irodymas..
Na bet turiu dar numesti desimt kg, kad buciau patenkinta... bet nieks nevyksta labai greitai, tuo labiau, nemoku atsispirti visokioms pyragaiciu pagundoms tvardaus is visu jegu biggrin.gif biggrin.gif
O ka tu pati manai?
Sharune
QUOTE(RutaPuta @ 2009 06 26, 22:03)
pagimdziau mergyte praeita liepos men, sveriau 85. Sportavau, numeciau iki 75. ir svoris sustojo su tuom visai ziemai. Vasari pradejau intensyviau sportuoti, begioti, mankstintis kasdien- svoris nukrito iki 70, bet apimtys per klubus sumazejo 7 cm, na zodziu riebaliukai virto raumenukais. Kol maitinau kefyriuko negeriau, bet va nebemaitinu pora men, todel geriu beveik kasdien, manau padeda... Sunku pasakyt nuo ko as kustu, bet tikiu ta laida , o ir ingridientai tokie kaip svarus irodymas..
Na bet turiu dar numesti desimt kg, kad buciau patenkinta... bet nieks nevyksta labai greitai, tuo labiau, nemoku atsispirti visokioms pyragaiciu pagundoms tvardaus is visu jegu  biggrin.gif  biggrin.gif
O ka tu pati manai?
*

Net nežinau. aš labai greit patikiu tokiais visokiais dalykais. Nors aš ir sveriu 62,7 bet vistiek,noriu sukūst. Man net nelabai svarbu kiek aš sveriu,man svarbiausia atsikratyti riebaliukų nuo pilvo ir apelsino žievelės,kuri mane tikrai žudo ;// doh.gif
Kažkiek sportuoju. Važinėju dviračiu. Namie gulėdama VibraToną bandau užsidėt. Bet vieną dieną jei užsidedu,tai kitą jau nesinori. Labai jau niešti paskui tas vietas,kur krato ;/ g.gif Na,bet dėl grožio pakentėsiu bigsmile.gif
RutaPuta
QUOTE(Sharune @ 2009 06 26, 19:09)
Net nežinau. aš labai greit patikiu tokiais visokiais dalykais. Nors aš ir sveriu 62,7 bet vistiek,noriu sukūst. Man net nelabai svarbu kiek aš sveriu,man svarbiausia atsikratyti riebaliukų nuo pilvo ir apelsino žievelės,kuri mane tikrai žudo ;//  doh.gif
Kažkiek sportuoju. Važinėju dviračiu. Namie gulėdama VibraToną bandau užsidėt. Bet vieną dieną jei užsidedu,tai kitą jau nesinori. Labai jau niešti paskui tas vietas,kur krato ;/  g.gif Na,bet dėl grožio pakentėsiu  bigsmile.gif
*

tai taip, turim but grazios, mes gi grazioji lytis biggrin.gif
Sharune
na va,pasidariau vakarinį kokteiliuką cool.gif
geriu ryte po pienarbatės ir vakare. Kad jau tikrai nieko valgyt nenorėčiau g.gif
Prieš valandą maždaug nesusivaldžiau ir nuėjau pavalgyt,labai jau valgyt norėjau. doh.gif
RutaPuta
As ir prisikirtau- bulviniu blynu kepiau, atrode- nealkana, bet teko tik paragaut ir 2 net nepastebejau kaip suvalgiau doh.gif blush2.gif
koriux
QUOTE(Sharune @ 2009 06 26, 21:09)
Namie gulėdama VibraToną bandau užsidėt. Bet vieną dieną jei užsidedu,tai kitą jau nesinori. Labai jau niešti paskui tas vietas,kur krato ;/  g.gif Na,bet dėl grožio pakentėsiu  bigsmile.gif
*

Sveika. 4u.gif
truputį įsiterpsiu, jei nesupyksit.

Kiek laiko tą VibraToną naudoji, ar padeda nors kiek? Toks cviakas visalaik tūnojo many, net įdomu, ar visokie Vibratonai ir AbRocketai padeda. lotuliukas.gif
landrea
Sveikos 4u.gif
as sian vakare pabandziau ta kokteiliuka ir man visai patiko thumbup.gif tai bandysiu kas vakara pagert, gal visai uztenka karta i diena ax.gif
Sharune
QUOTE(koriux @ 2009 06 27, 23:16)
Sveika.  4u.gif 
truputį įsiterpsiu, jei nesupyksit.

Kiek laiko tą VibraToną naudoji, ar padeda nors kiek? Toks cviakas visalaik tūnojo many, net įdomu, ar visokie Vibratonai ir AbRocketai padeda.  lotuliukas.gif
*

Kad kaip kam man atrodo :} aš ilgiau dviejų dienų su juo nepabūdų (pusvalandį)
nes nuo jo labai dirgina,na niešti tas vietas doh.gif ir mane tai nervina. bet dabar bandysiu kiekvieną dieną užsidėt ir tada pati matysiu,kaip ten su juo. Na,bet mano bendraklasė naudoja jį tai sakė,kad savaitę ištisai naudojo po valandą vakarais ir pusinius atsilenkimus darė,tai jautėsi presas. Sakė,jai apdeda. Po to net skaudėdavo,kaip po rimtos treniruotės bigsmile.gif
Poema
Nuo rytojaus pradesiu ir as si kokteiliuka gerti ax.gif

Uzkabino RutaPuta biggrin.gif
RutaPuta
QUOTE(Poema @ 2009 06 28, 12:59)
Nuo rytojaus pradesiu ir as si kokteiliuka gerti ax.gif

Uzkabino RutaPuta biggrin.gif
*

as pakabike biggrin.gif
Poema
QUOTE(RutaPuta @ 2009 06 28, 17:27)
as pakabike  biggrin.gif
*

Butent lotuliukas.gif Tikslus zodis mirksiukas.gif
landrea
sveikos 4u.gif
tai negi nebeliko gerianciu kefyriuko kokteiliuka? ax.gif
as mastau, kazi kaip butu, jei iskrova pasidaryciau viena diena vien tik sita kokteiliuka gerdama? g.gif
RutaPuta
QUOTE(landrea @ 2009 06 29, 06:19)
sveikos 4u.gif
tai negi nebeliko gerianciu kefyriuko kokteiliuka? ax.gif
as mastau, kazi kaip butu, jei iskrova pasidaryciau viena diena vien tik sita kokteiliuka gerdama? g.gif
*

oi ne, as geriu drinks_cheers.gif turbut savaitgali visos buvo uzsiemusios, dabar vel deginsim riebaliukus toliau ax.gif
Poema
Siandien ir as pradejau gerti kokteiliuka bigsmile.gif Skanus visai mirksiukas.gif
landrea
Man ir jis skanus drinks_cheers.gif Ryt bandysiu iskrova pasidaryt vien su juo, bet kazi ar nepadauginsiu - manau kokiu 5 stikliniu tikrai reiktu g.gif
**Agotelle**
sveikos, pasiskaiciau ir lyg susigundziau tokiu kokteiliuku, bet as dar maitinu, kazin ar nieko tokio, jei pradeciau gerti si kokteiliuka???
o jus jio geriat pries valgi ar po ir kiek laiko iki valgymo
landrea
QUOTE(suvalkiete @ 2009 06 30, 00:50)
sveikos, pasiskaiciau ir lyg susigundziau tokiu kokteiliuku, bet as dar maitinu, kazin ar nieko tokio, jei pradeciau gerti si kokteiliuka???
*

Net nezinau ka patarti, bet jis astrokas, tai gal nelabai galima maitinanciai, nors tikrai nezinau blush2.gif
O po sio kokteiliuko valgyt tikrai nesinori - nes stipriai, bent jau man, skranduka uzpildo puodelis gerimuko mirksiukas.gif Tai as geriu vakare - 18-19 val, kad pries miega neprisikirsciau blush2.gif
Siandien bandysiu iskrova su juo pasidaryt mirksiukas.gif
RutaPuta
QUOTE(suvalkiete @ 2009 06 29, 22:50)
*

Sveikute, as ir maitinau iki birzelio vidurio... bet pasidarydavau vistiek, aisku stebejau ar mano lelyte nereaguoja kazkaip kitaip i mano pienuka. Dariau perpus silpnesni, nei rasiau receptuke, tai vis sis tas biggrin.gif O dabar, kai jau savaite visai nebemaitinu, tai padarau stipru ir dar raudonuju dadedu thumbup.gif man skanu ir jauciu kaip grazeju- kustu. (aisku, as dar sportuoju kasdien jau daugiau nei puse metu)

Mnao manymu cia geriausias naturalus budas prisiziureti save thumbup.gif

gerk kada nori, bet pries maista gal geriau, nes sis kokteiliukas uzpildo skranduka drinks_cheers.gif
**Agotelle**
man dar klausimas is kilo smile.gifsmile.gif
o tie raudonieji pipirai tai cia aitrioji paprika vadinasi ar kaip????
RutaPuta
QUOTE(suvalkiete @ 2009 06 30, 22:19)
man dar klausimas is kilo smile.gifsmile.gif
o tie raudonieji pipirai tai cia aitrioji paprika vadinasi ar kaip????
*

taip 4u.gif
**Agotelle**
sveikos, nelabai cia kas bendrauja kaip matau,
siandien darau iskrovos diena valgau grudeta varske kol kas suvalgiau tik du indelius, ir tuo paciu isgeriau dvi stiklines kefyro su prieskoniais, kad apetito neturiu tai tas ties, dar vakaras toli, bet tikiuosi kad siandien issilaikysiu, tik as vietoj aitriosios paprikos dejau saldziaja, kita karta kai nusipirksiu desiu aitriaja, paziuresiu kokie rezultatai bus rolleyes.gif
RutaPuta
QUOTE(suvalkiete @ 2009 07 01, 16:19)
sveikos, nelabai cia kas bendrauja kaip matau,
siandien darau iskrovos diena valgau grudeta varske kol kas suvalgiau tik du indelius, ir tuo paciu isgeriau dvi stiklines kefyro su prieskoniais, kad apetito neturiu tai tas ties, dar vakaras toli, bet tikiuosi kad siandien issilaikysiu, tik as vietoj aitriosios paprikos dejau saldziaja, kita karta kai nusipirksiu desiu aitriaja, paziuresiu kokie rezultatai bus  rolleyes.gif
*

butent aitrumas degina riebaliukus mirksiukas.gif
**Agotelle**
ka gi iskrovos diena atlaikiau, valgyt nenoriu, gal tikrai uzpildo skrandi ir valgyt nebenori, ryt pabandysiu det aitriaja paprika, ziuresim koks bus skonis
svoba
vakar ir as dariau iskrovos diena. isgeriau 2 stiklines kefyriuko, braskiu valgiau, ir vanduo kaip visada. Svoris pajudejo thumbup.gif . Siaip nesunkiai per tuos karscius issikrovinet, nes labiausiai gert norisi.
**Agotelle**
sveikos, o jums ar nepaleido viduriuku nuo to kokteilio???? doh.gif
RutaPuta
QUOTE(suvalkiete @ 2009 07 02, 12:21)
sveikos, o jums ar nepaleido viduriuku nuo to kokteilio????  doh.gif
*

ne, bet jei tau paleido,, tai tik dar lengviau sukust ax.gif
svoba
man irgi nepaleido, bet tirrai zinau, kad nekoks jausmas, kai reik laxtyt i wc blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.