Įkraunama...
Įkraunama...

Kefyro dieta

Siandien ir as pradejau gerti kokteiliuka bigsmile.gif Skanus visai mirksiukas.gif
Atsakyti
Man ir jis skanus drinks_cheers.gif Ryt bandysiu iskrova pasidaryt vien su juo, bet kazi ar nepadauginsiu - manau kokiu 5 stikliniu tikrai reiktu g.gif
Atsakyti
sveikos, pasiskaiciau ir lyg susigundziau tokiu kokteiliuku, bet as dar maitinu, kazin ar nieko tokio, jei pradeciau gerti si kokteiliuka???
o jus jio geriat pries valgi ar po ir kiek laiko iki valgymo
Atsakyti
QUOTE(suvalkiete @ 2009 06 30, 00:50)
sveikos, pasiskaiciau ir lyg susigundziau tokiu kokteiliuku, bet as dar maitinu, kazin ar nieko tokio, jei pradeciau gerti si kokteiliuka???
o jus jio geriat pries valgi ar po ir kiek laiko iki valgymo

Net nezinau ka patarti, bet jis astrokas, tai gal nelabai galima maitinanciai, nors tikrai nezinau blush2.gif
O po sio kokteiliuko valgyt tikrai nesinori - nes stipriai, bent jau man, skranduka uzpildo puodelis gerimuko mirksiukas.gif Tai as geriu vakare - 18-19 val, kad pries miega neprisikirsciau blush2.gif
Siandien bandysiu iskrova su juo pasidaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo landrea: 30 birželio 2009 - 07:28
QUOTE(suvalkiete @ 2009 06 29, 22:50)
sveikos, pasiskaiciau ir lyg susigundziau tokiu kokteiliuku, bet as dar maitinu, kazin ar nieko tokio, jei pradeciau gerti si kokteiliuka???
o jus jio geriat pries valgi ar po ir kiek laiko iki valgymo

Sveikute, as ir maitinau iki birzelio vidurio... bet pasidarydavau vistiek, aisku stebejau ar mano lelyte nereaguoja kazkaip kitaip i mano pienuka. Dariau perpus silpnesni, nei rasiau receptuke, tai vis sis tas biggrin.gif O dabar, kai jau savaite visai nebemaitinu, tai padarau stipru ir dar raudonuju dadedu thumbup.gif man skanu ir jauciu kaip grazeju- kustu. (aisku, as dar sportuoju kasdien jau daugiau nei puse metu)

Mnao manymu cia geriausias naturalus budas prisiziureti save thumbup.gif

gerk kada nori, bet pries maista gal geriau, nes sis kokteiliukas uzpildo skranduka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RutaPuta: 30 birželio 2009 - 11:51
man dar klausimas is kilo smile.gifsmile.gif
o tie raudonieji pipirai tai cia aitrioji paprika vadinasi ar kaip????
Atsakyti
QUOTE(suvalkiete @ 2009 06 30, 22:19)
man dar klausimas is kilo smile.gifsmile.gif
o tie raudonieji pipirai tai cia aitrioji paprika vadinasi ar kaip????

taip 4u.gif
Atsakyti
sveikos, nelabai cia kas bendrauja kaip matau,
siandien darau iskrovos diena valgau grudeta varske kol kas suvalgiau tik du indelius, ir tuo paciu isgeriau dvi stiklines kefyro su prieskoniais, kad apetito neturiu tai tas ties, dar vakaras toli, bet tikiuosi kad siandien issilaikysiu, tik as vietoj aitriosios paprikos dejau saldziaja, kita karta kai nusipirksiu desiu aitriaja, paziuresiu kokie rezultatai bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(suvalkiete @ 2009 07 01, 16:19)
sveikos, nelabai cia kas bendrauja kaip matau,
siandien darau iskrovos diena valgau grudeta varske kol kas suvalgiau tik du indelius, ir tuo paciu isgeriau dvi stiklines kefyro su prieskoniais, kad apetito neturiu tai tas ties, dar vakaras toli, bet tikiuosi kad siandien issilaikysiu, tik as vietoj aitriosios paprikos dejau saldziaja, kita karta kai nusipirksiu desiu aitriaja, paziuresiu kokie rezultatai bus  rolleyes.gif

butent aitrumas degina riebaliukus mirksiukas.gif
Atsakyti
ka gi iskrovos diena atlaikiau, valgyt nenoriu, gal tikrai uzpildo skrandi ir valgyt nebenori, ryt pabandysiu det aitriaja paprika, ziuresim koks bus skonis
Atsakyti
vakar ir as dariau iskrovos diena. isgeriau 2 stiklines kefyriuko, braskiu valgiau, ir vanduo kaip visada. Svoris pajudejo thumbup.gif . Siaip nesunkiai per tuos karscius issikrovinet, nes labiausiai gert norisi.
Atsakyti
sveikos, o jums ar nepaleido viduriuku nuo to kokteilio???? doh.gif
Atsakyti