Įkraunama...
Įkraunama...

Kefyro dieta

QUOTE(Anzelikangell @ 2011 08 04, 09:48)
Na merginos, kazkaip ziuriu apstojot dietintis, ar info neberasot? smile.gif)) noriu ir as siek tiek pasifigurint biggrin.gif nors realiai neturiu as to virsvorio beveik, bet pamenu save pernai ir norisi vel grizti i ta pacia forma. Esu 160cm, sveriu 54, o noriu 51,5-52. Nenoriu saves taip kankinti baisiai vien kefyra, sakiau paeksperementuosiu, gersiu ji ir derinsiu su salotom, ir siaip nekoloringu maisteliu...dar plius pradedu begioti! Nestatau sau ribos jog per savaite, va per menesiuka butu idealu smile.gif nes kazkaip esu tos nuomones, jog per savaite numesti 5kg tikrai ne i nauda organizmui. O vien vartojant skyscius, vel grizti prie maisto, siek tiek apkrova skrandukui gal... Na bet kuriuo atveju, cia tik mano svarstymai smile.gif siaip sekmes merginos is visos sirdies, palaikyma mano turit wink.gif

As pradedu nuo pirmadienio,kvieciu prisijungti smile.gif o 5kg noriu numest per menesi,o ne per sav mirksiukas.gif
Atsakyti
Niu ka,neisejo man pradet laikytis nuo pirmadienio,nes sestad gripa pasigavau,tai guliu lovoj su 39 temperatura,dietos net i galva nelenda... verysad.gif
Atsakyti
Nesijausk vienisa, nepavyko ir man biggrin.gif nes atvaziavay aplankyti mamos savaitelej, o cia darbu skanumynu...mama neleidzia ant kefyro gyvent biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anzelikangell @ 2011 08 09, 21:25)
Nesijausk vienisa, nepavyko ir man biggrin.gif nes atvaziavay aplankyti mamos savaitelej, o cia darbu skanumynu...mama neleidzia ant kefyro gyvent biggrin.gif

Nu nors tiek biggrin.gif jau po truputi atsigaunu,nuo pirmadienio jau imsiuos kefyrintis,nes si savaitgali laukia nemazas baliukas, tevu sidabrines vestuviu metines smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaunojimamyte23: 10 rugpjūčio 2011 - 13:56
Man savaitgali irgi svente, laistysim mano teises biggrin.gif na tai nuo pirmadienio jungiames kartu!
Atsakyti
QUOTE(Anzelikangell @ 2011 08 10, 15:12)
Man savaitgali irgi svente, laistysim mano teises biggrin.gif na tai nuo pirmadienio jungiames kartu!

Sveikinu 4u.gif jungiames mirksiukas.gif kokio varianto laikysies?
Atsakyti
Oi as nelabai noriu save kankinti vien kefyru, sakiau biski leisiu sau pavalgyti, bet labai atsargiai, derinsiu su begiojimu smile.gif nes man reikia tik kelis kg numesti, max 3, tai nenoriu stipriai alinti smile.gif) geriau ilgiau, bet po maziau ir ilgam. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anzelikangell @ 2011 08 11, 15:53)
Oi as nelabai noriu save kankinti vien kefyru, sakiau biski leisiu sau pavalgyti, bet labai atsargiai, derinsiu su begiojimu smile.gif nes man reikia tik kelis kg numesti, max 3, tai nenoriu stipriai alinti smile.gif) geriau ilgiau, bet po maziau ir ilgam. smile.gif

Tai as irgi juk ne vien kefyra gersiu smile.gif viena diena bulves,kita vaisiai,paskui varske, mesa smile.gif cia tikrai nealinimas smile.gif
Atsakyti
Na bandysim smile.gif)) nes rugsejo gale skrendam atostogu, reikia biski pasidailint iki to laiko smile.gif)) tikiuosi uzteks valios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anzelikangell @ 2011 08 12, 15:42)
Na bandysim smile.gif)) nes rugsejo gale skrendam atostogu, reikia biski pasidailint iki to laiko smile.gif)) tikiuosi uzteks valios biggrin.gif

Man sunelio krikstynos rugseji,todel irgi noriu pasidailint smile.gif kur skrendat?
Atsakyti
QUOTE(jaunojimamyte23 @ 2011 07 18, 11:39)
Liaba ryta,nu baigesi mano kefyro dieta smile.gif vakar ir vel sugriesijau doh.gif  blush2.gif  tai po vakar nenukrito ne gramas, o is viso per savaite numeciau 3kg smile.gif db lauksiu delcios wink.gif thumbup.gif

saunuole thumbup.gif tik skaiciau kad tokios dietos laikantis svoris gali greit gryst atgal, tad ka daryti kad negrystu viskas ka numetet?

ir dar noriu paklausti ar nesijauciat silpnai laikantis sios kefyro dietos? ar nekenkia darbui? ir kokie bendri ispudziai, ar jauciat pagerejusia sveikata? ir kokie bendri pastebejimai? as ir norejau siandien kefyristis, ale kad negaluoju truputi, tai draudziama gaila...
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2011 08 14, 08:41)
saunuole thumbup.gif tik skaiciau kad tokios dietos laikantis svoris gali greit gryst atgal, tad ka daryti kad negrystu viskas ka numetet?

ir dar noriu paklausti ar nesijauciat silpnai laikantis sios kefyro dietos? ar nekenkia darbui? ir kokie bendri ispudziai, ar jauciat pagerejusia sveikata? ir kokie bendri pastebejimai? as ir norejau siandien kefyristis, ale kad negaluoju truputi, tai draudziama gaila...

Kad svoris negristu atgal,reikia ziuret ka valgai ir kada valgai,stengtis pavalgyt 2-3val iki miego,kad organizmas spetu suvirskint maista,nevalgyti daug saldumynu ir miltiniu patiekali smile.gif silpna tikrai nesijauciu,dienos maista pasiskirstau i 4dalis ir suvalgau kada norisi.Siuo metu nedirbu,tad laikytis nera sunku,kai grisiu i darba baigsis mano visos dietos smile.gif pagerejima tikrai jauciu,negana to kad nukrito svoris,tai pagerejo ir pacios savijauta,oda prasivale nuo spuogu,ir paciai kazkaip lengviau,tada ir pastumejimas kazkoks yra smile.gif aisku jei prastai jauciates kolkas dietas atidekit smile.gif o as va nuo pirmaienio vel imuosi smile.gif
Atsakyti