Įkraunama...
Įkraunama...

Kefyro dieta

QUOTE(l'imperatrice @ 2011 07 17, 18:35)
Nu as bandysiu nuo ryt, tai pranesiu kaip sekasi  happy.gif bet speju nerasiu tiek valios  doh.gif

Ir as maniau kad nerasiu,bet radau,nors tiesa sugriesinau kelias dienas blush2.gif o tu tiesiog uzsuk cia kasdien,as tave palaikysiu wink.gif 4u.gif
Atsakyti
na bandysiu ;D o galima rugpieni? nes nezinau cia tas pats ar skiriasi nuo kefyro blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(l'imperatrice @ 2011 07 17, 18:41)
na bandysiu ;D o galima rugpieni? nes nezinau cia tas pats ar skiriasi nuo kefyro  blush2.gif

manau tas pats,tik paziurek koks riebumas smile.gif kitos geria ir pasukas wink.gif
Atsakyti
Na daba itin uzsidegus keist save, ziuresim kaip toliau bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(l'imperatrice @ 2011 07 17, 18:54)
Na daba itin uzsidegus keist save, ziuresim kaip toliau bus  4u.gif

Tai ir laikykis,tikek savimi,tu gali thumbup.gif
Atsakyti
Liaba ryta,nu baigesi mano kefyro dieta smile.gif vakar ir vel sugriesijau doh.gif blush2.gif tai po vakar nenukrito ne gramas, o is viso per savaite numeciau 3kg smile.gif db lauksiu delcios wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunojimamyte23 @ 2011 07 18, 12:39)
Liaba ryta,nu baigesi mano kefyro dieta smile.gif vakar ir vel sugriesijau doh.gif  blush2.gif  tai po vakar nenukrito ne gramas, o is viso per savaite numeciau 3kg smile.gif db lauksiu delcios wink.gif thumbup.gif


Smagu girdet, kad -3 thumbup.gif
Saunuole thumbup.gif

As dabar irgi darau pertrauka, man irgi krito 3, po to kai picos uzkirtau +0,5 sad.gif
Bet nebeda. Dabar grauziu arbuzus ir kaip ir tu laukiu tinkamos menulio fazes. Cai tai faktas, kad labiau viskas tirpsta. Bet viena beda... iki tam tikro svorio nukrenta gan lengvai, pvz kefyro iskrova pasidarau ir yra rezultatas, o ties tuo uzkeiktu 67,7 sustoja ir psio... gun_bandana.gif Negaliu kaip nervina. Arba stovi vietoj arba auga +1;3kg
Nebeisivaizduoju, ka dar papildomai daryt. Kitas dietas paskaiciau, tai per jas as apsivalgau, labai daug arba mandru produktu reikia

mega_shok.gif
Sporto siek tiek yra: dviraciai, lankas.... bet .....

P.S. Sveika naujai prisijungus l'imperatrice smile.gif istversi, nes tikrai dieta nevarginanti, tik siek tiek valios reikalaujanti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Anewa @ 2011 07 18, 11:55)
Smagu girdet, kad -3  thumbup.gif
Saunuole thumbup.gif

As dabar irgi darau pertrauka, man irgi krito 3, po to kai picos uzkirtau +0,5 sad.gif
Bet nebeda. Dabar grauziu arbuzus ir kaip ir tu laukiu tinkamos menulio fazes. Cai tai faktas, kad labiau viskas tirpsta. Bet viena beda... iki tam tikro svorio nukrenta gan lengvai, pvz kefyro iskrova pasidarau ir yra rezultatas, o ties tuo uzkeiktu 67,7 sustoja ir psio...  gun_bandana.gif Negaliu kaip nervina. Arba stovi vietoj arba auga +1;3kg
Nebeisivaizduoju, ka dar papildomai daryt. Kitas dietas paskaiciau, tai per jas as apsivalgau, labai daug arba mandru produktu reikia

mega_shok.gif
Sporto siek tiek yra: dviraciai, lankas.... bet .....

P.S. Sveika naujai prisijungus  l'imperatrice smile.gif istversi, nes tikrai dieta nevarginanti, tik siek tiek valios reikalaujanti wink.gif

nu tikiuosi man nuo 60kg vistiek svoris kris,dar reikia numest bent 5kg,turiu laiko iki rugsejo 4u.gif tai laikysimes delcios kartu smile.gif
Atsakyti
As nuo ryt!
Kas su manim?? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Anewa @ 2011 07 12, 11:57)
    1 diena: 1.5 litro kefyro ir penkios virtos bulvės;
    2 diena: 1.5 litro kefyro ir 100 g virtos vištienos;
    3 diena: 1.5 litro kefyro ir 100 g virtos mėsos;
    4 diena: 1.5 litro kefyro ir 100 g virtos žuvies;
    5 diena: 1.5 litro kefyro ir daržovės, vaisiai (tik ne bananai ir vynuogės);
    6 diena: tik kefyras;
    7 diena: tik mineralinis vanduo.


Va sito varianto. Man labiau patinka kur daugiau kefyro ir kad mineralinis paskutine dietos diena.
Atsakyti
QUOTE(jaunojimamyte23 @ 2011 07 18, 14:34)
nu tikiuosi man nuo 60kg vistiek svoris kris,dar reikia numest bent 5kg,turiu laiko iki rugsejo  4u.gif  tai laikysimes delcios kartu smile.gif


Butinai friends.gif
Man butu labai gerai 5kg numest iki rugpjucio vidurio ....
Optimiste ...... rolleyes.gif

Esha sekmes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Anewa @ 2011 07 18, 16:17)
Butinai  friends.gif
Man butu labai gerai 5kg numest iki rugpjucio vidurio ....
Optimiste ......  rolleyes.gif

Esha sekmes wink.gif

Saunu kai turesiu biciule thumbup.gif o kdel iki rugpjucio vidurio? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunojimamyte23 @ 2011 07 18, 20:00)
Saunu kai turesiu biciule  thumbup.gif  o kdel iki rugpjucio vidurio? ax.gif


Bandysim su seima isvaziuot paatostogaut toliau uz LT. Norisi, kad maudimukas gerai guletu sunglasses2.gif . OI negaliu kaip norisi atsikratyt to "gerulio".....
Atsakyti