Įkraunama...
Įkraunama...

O ko pačios norėtumėte gimtadienio proga?

Sveikos. Gimtadienis man opi tema. Štai vyras ėmė mane atakuoti kokios dovanos noriu. Aš turbūt per daug praktiška arba taip labai savęs nemyliu, bet kategoriškai nejaučiu poreikio gauti tokią dovaną, kuria galėčiau naudotis tik aš - pvz kvepalai, papuošalai ir pan. Man pvz labai tiktų ir virtuvinis kombainas biggrin.gif (aš čia gal biski krūtą dovaną įrašiau, bet šiais metais mano jubiliejus ir galimų dovanų sąraše šis daiktas yra) ir nesvarbu, kad tai labiau dovana namams. Žinau, kad kai kuriuos žmones tos bendro naudojimo dovanos net įžeidžia. Todėl man smalsu kokios gi panikės esam mes - forumietės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieva1 @ 2005 06 09, 12:31)
Sveikos. Gimtadienis man opi tema. Štai vyras ėmė mane atakuoti kokios dovanos noriu. Aš turbūt per daug praktiška arba taip labai savęs nemyliu, bet kategoriškai nejaučiu poreikio gauti tokią dovaną, kuria galėčiau naudotis tik aš - pvz kvepalai, papuošalai ir pan. Man pvz labai tiktų ir virtuvinis kombainas  biggrin.gif (aš čia gal biski krūtą dovaną įrašiau, bet šiais metais mano jubiliejus ir galimų dovanų sąraše šis daiktas yra) ir nesvarbu, kad tai labiau dovana namams. Žinau, kad kai kuriuos žmones tos bendro naudojimo dovanos net įžeidžia. Todėl man smalsu kokios gi panikės esam mes - forumietės  biggrin.gif

Nu Pieva tu grynai kaip mano mama, tai ji kokių lėkščių užsiprašo, tai puodų kokių, mes tai mirštam iš juoko kai ji savo gimtadieniui nori kokį puodą navarotną gaut biggrin.gif
O man tai patinka kai nežinau ka dovanos, ir kai klausia ko norėčiau niekada nesakau, man patinka siurprizai ( gerai kad nenuvylė tie siurprizai ax.gif ). Patinka kai būna čekis į kokią parduotuvę, ar grožio saloną.
Aš ir pati sau pasidarau dovanas per gimtadienį biggrin.gif Šiemet taip pat dovanosiuos gerą dovaną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieva1 @ 2005 06 09, 13:31)
Sveikos. Gimtadienis man opi tema. Štai vyras ėmė mane atakuoti kokios dovanos noriu. Aš turbūt per daug praktiška arba taip labai savęs nemyliu, bet kategoriškai nejaučiu poreikio gauti tokią dovaną, kuria galėčiau naudotis tik aš - pvz kvepalai, papuošalai ir pan. Man pvz labai tiktų ir virtuvinis kombainas  biggrin.gif (aš čia gal biski krūtą dovaną įrašiau, bet šiais metais mano jubiliejus ir galimų dovanų sąraše šis daiktas yra) ir nesvarbu, kad tai labiau dovana namams. Žinau, kad kai kuriuos žmones tos bendro naudojimo dovanos net įžeidžia. Todėl man smalsu kokios gi panikės esam mes - forumietės  biggrin.gif

ir aš paprastai noriu dovanos namams. Jau nuo žiemos esu užsiprašius fondiu ax.gif jau kaip noriu to puodo. O dėl dovanos konkrečiai man g.gif papuošalų nemėgstu, kvepalus turiu, rūbų ir taip galiu nusipirkti. Arba dar mėgstu dovanas - siurprizus, kaip ir Laisa, bet kad tai būtų kokios mini kelionės. Tikslingos. Jei šiaip vyro negaliu išsitempti kur nors, tai būtent tą dieną turiu visas teises reikalauti :)Pavyzdžiui kelionė į Klaipėdos jūrų muziejų arba kauno zoologijos sodą. Čia aš tokia gyvūnų mylėtoja, tai man tokia dovana labai patiktų ax.gif Bet tai jau gaunasi ne dovana konkrečiai man, o abiems. Visokių čekių nemėgstu. Yra vienas žmogus, kuris man juos visom progom dovanoja, tai nežinau ką ir pirkt, tada priperku namams ko reikia - šampūnų, miltelių ir pan.
Bet kai vyrui padovanoja stalo įrankių ar puodelių komplektą, tai jau nesuprantu. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mally: 09 birželio 2005 - 14:18
gimtadienio prga noreciau dovanos SAU, o ne seimai ar praktiniais sumetimais, nebent sutaptu 4u.gif
Atsakyti
As tai noreciau gauti savaitgalio ar kad ir vienos dienos atostogas grozio salone.
Kur padarytu masaza, veiso valymas, kauke it t.t.
Atsakyti
Aš irgi už tai, kad būtent per gimtadienį reikia dovanų SAU 4u.gif Ir pati stengiuos tortadienio progą rinkti dovanas būtent tam žmogui. Juk yra begalybė kitų švenčių ir progų kai galima dovanas rinkti bendram naudojimui. Man patinka kai dovanoja kvepalus (žino mano skonį), apatinius (artimas žmogus), čekius i parduotuvė (super), dovana-čekis į SPA centrą (atgaiva kūnui ir sielai) ir t.t. O šiaip maloniausia kai tave neužmiršta ir pasveikina, būna kad šiltas ir gražus žodis atstoja kad ir brangiausią dovaną rolleyes.gif
Atsakyti
maciau daug temu apie nevykusias dovanas.
todel pasidare smalsu -- kokias dovanas gauti yra malonu? kokios ne tik pradziugina, bet ir pravercia? Ir ar artimieji lengvai "pataiko" su dovanomis jums?

man asmeniskai patinka gauti "naudojamus" daiktus. pvz. bizuterija, skanumynus, knygas, filmus, kokias nors komp. programas, aprangos aksesuarus (kepures, salikus, skareles).
zodziu, tokius, kurie turetu konkrecia paskirti ir praverstu gyvenime, o ne siaip sau kur nors stovetu ar guletu "del grozio".
bet man jau gyvenime taip pasitaiko, kad jei noriu tokiu dovanu, tai dazniausia jos buna is anksto kaip ir "uzsakytos" -- pvz. kam nors puse lupu pries kiek laiko uzsiminta, kad reikia to ar ano. zodziu -- jokios staigmenos neiseina. o jei su staigmena -- tai dazniausiai eilini karta pritempia zvakiu/zvakidziu ar "proginiu suvenyru", kuriu jau ir taip daugiau negu reikia, nera kur det, o ismest neleidzia sazine. sad.gif
Atsakyti
Aš taip pat vertinu praktiškas dovanas, dažniausiai manęs klausia ko noriu, tad ir pati nesispyriodama pasakau ko noriu ar ko reikia. Priklauso nuo situacijos ar nuotaikos, kažkada reikėjo vazos, saldaininės, albumo nuotraukoms, kosmetikos, kvepalų, pinigų...
Atsakyti
O aš labaiusiai džiaugiuosi papuošalais. Bet kuria proga juos gavus tikrai nenusiviliu, juo labaiu, kad pati tokių dalykėlių neperku.
Atsakyti
Knygos, muzika (visada yra, ko dar norėčiau, dar vis planuoju pirkti), didelis puzlis (kas mane pažįsta, žino, kokį motyvą išrinkti), taupyklė (jaučiu joms silpnybę, išrinkti pataiko tik žinantieji blink.gif , bet esu gavusi labai labai gražių).
Geros draugės visada pataiko kokį pankovą indą (pvz. esu gavusi aliejinę+actinę), kvepaliukus (daug metų kvėpinuosi tais pačiais blush2.gif ).
Iš vyro ir vaikų - tinka beveik viskas, pvz. užpernai ilgai ieškojęs to, ko buvau "užsiprašiusi" ir neradęs, atvežė 50 rožių ir atvirutę su užrašu "Atleisk, dovanos tau neturiu..." Banalu, bet aš buvau laaaabai patenkinta, o ir gėlės buvo be proto gražios, ir ilgai nenuvyto thumbup.gif
Atsakyti
As megstu gauti, ka nors, kas skirta man, o ne namams. Kokius kvepaliukus, papuosalus, vonios rinkinuka, kad galeciau pasilepinti, ir pan.
Atsakyti
Aš irgi mėgstu kai dovana būna skirta būtent man. Artimieji žmonės, draugai visada žino ką padovanoti. Man asmeniškai tokios smulkmenos kaip žvakės ir šokoladas atneša nemažiau džiaugsmo nei kitos brangios dovanos ax.gif O šiaip geras dalykas dovana-čekis. Kiek esu gavus, tai visada buvo thumbup.gif
Atsakyti