Įkraunama...
Įkraunama...

1 m. gimtadienis

4u.gif Sveikos mamytes... mirksiukas.gif Norejau paprasyti jusu patarimo... blush2.gif musu maziukei greit sueis metukai...ar butinas tas balius, juk vaikiukas man atrodo vistiek nieko dar nesupras... g.gif ar neuztenka pakviesti kumus ir su jais pasisedeti, padaryti keleta nuotraukyciu...man kazkaip atrodo, kad nuo to baliaus vaikas tik pavargs ir viskas....pasakykite is patirties...as neapsisprendziu... ax.gif vyras sako nereikia... schmoll.gif

Busiu dekinga... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LiniuTe @ 2005 10 30, 20:05)
4u.gif Sveikos mamytes... mirksiukas.gif Norejau paprasyti jusu patarimo... blush2.gif musu maziukei greit sueis metukai...ar butinas tas balius, juk vaikiukas man atrodo vistiek nieko dar nesupras... g.gif ar neuztenka pakviesti kumus ir su jais pasisedeti, padaryti keleta nuotraukyciu...man kazkaip atrodo, kad nuo to baliaus vaikas tik pavargs ir viskas....pasakykite is patirties...as neapsisprendziu... ax.gif vyras sako nereikia... schmoll.gif

Busiu dekinga... wub.gif


Mes nedarėm kažko super - tiesiog mažytė šventė su būsimais krikštatėviais, mano broliu, tortu, žvakute, dovanom, etc. O šiemet vaikui jau du metukai, kartu krikštyt ruošiamės, tad bus šioks toks baliukas, nes seneliai suvažiuos 4u.gif
Atsakyti
O mes irgi nedarėm kažko tokio, kad drebėtų sienos. Tai gal ir netikslinga būtų, nes juk tas vaikelis pats neatsimins. Simbolinis gražus tortukas su žvakele, miela dovanėlė ir artimiausi žmonės. Tai paaats tikriausias pirmas gimtadienis thumbup.gif
Atsakyti
Ir viskas?daugiau patarimu nebus? unsure.gif o tai gal is savo patirties zinot kaip papuosti kambari?
Atsakyti
Mes per pirmąjį gimtadienį krikštysim savo coliukę, tai bus toks dvigubas baliukas. Jei nekrikštytume, tai būtume pakvietę senelius ir pasidarę sau mažytę šventę. nors ir dabar nieko didelio neorganizuojam. Kambario nepuošiu, nes nematau prasmės, na nebent dėl savęs. kambarį puošiu kai sueis kokie 3 metukai, tai supras, kad čia daroma dėl jos šventės.
Atsakyti
Mes kaip tik einam į savo krikšto duktrytės pirmąjį gimtadienį. Gal kas galite parašyti kokius gražius ir prasmingus žodžius ant atviruko 1 metukų proga. Nes mergytės mama renka visokius palinkėjimus, kad kai ji paaugs paskaitytų.
Atsakyti
Gal kad zeme drebetu ir nereikia, bet juk norisi atsiminti pirma vaikelio svente biggrin.gif . Mes irgi daug nieko nedaren, nuejom i fotoatelie ir pasidarem meniniu nuotrauku thumbup.gif , nupirkom tortuka, atejo seneliai, draugai su savo 2.gif ir mes gan graziai pasibuvom. Visi vaikai su gimtadienio kepuritem, kekvienas paeiliui pute zvakute ant musu tortuko ir visiems buvo labai linksma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LiniuTe @ 2005 12 05, 23:58)
jau galvojau niekas neparasys smile.gif Na, cia labai gera mintis nueiti i foto atleje  bigsmile.gif Taip ir padarysim...pasikviesim artimiausius zmones ir pasedesim  blush2.gif Dekoju... wub.gif

... mes irgi galvojom- pasikviesim tik artimiausius (tevai, broliai, sesės su šeimomis) ... viso labo 16 žmonių be mūsų doh.gif ... o dar keletas draugų pareiškė norą sudalyvauti doh.gif ... va tau ir maža kukli šventė g.gif
Atsakyti
4u.gif Mes irgi po menesio svesim gimtadieni, norisi padaryti svente, greiciausia jau pasiilgau bendravimo, svenciu ir t.t. todel norisi ko nors idomaus. Labai megstu pravesti visokius zaidimus sveciams. Galvoju taip ir padaryti. paruosiu stala, papuosiu kambari, sugalvosiu keleta zaidimu sveciams. viena labai idomu zinau: i deze dedami visokiausi daikati nuo vyro kojiniu, tavo liemenele iki vaiko seilinuku ir kepuryciu. visa ta deze eina po svecius skaiciuojama iki tam tikro skaiciaus , kur sustoja, tas zmogus istraukia (neziurint) ka nors ir devi ta daikat tam tikra laika, labai juokingai atrodo. As uz tai , kad kiekviena svente butu isimintina, na ir kas kad vaikas jos neprisimins. Jeigu tevai prisimins, jam pasakos, parodys nuotraukas, jam bus smagu kai uzaugs. As vaikysteje net savo suniukui rengdavau gimtadieni su zaidimais ir t.t. zinot kaip smagu kai draugai klausiaa, ziuredami i nuotrauka su balionais, kepuremis, kieno cia gimtadienis, sakau, mano suns biggrin.gif
Atsakyti
sveika. nors mums dar toli iki 1mojo gimtadienio, bet jau galvoju kur kada ir kaip, galvojau net kai mano leliukas buvo pilvuki biggrin.gif juokinga, bet taip buvo blush2.gif blush2.gif blush2.gif
mano drauges dukrytes gimtadienis irgi ta pati menesi kaip ir maniskio, galvojau kad kartu galetume daryt, kokiam magdonalde(ten labai grazu vaiku kambary - vaikuciam turetu patikt) pakviest daugiau vaikuciu, o visos mamytes galetu pasisnekuciuoti biggrin.gif biggrin.gif isgert kavutes smile.gif
Atsakyti
Pritariu rimama nuomonei drinks_cheers.gif
Mano mažosios pirmasis gimtadienis kaip tik artėja ir labai noriu surengti šaunią šventę rolleyes.gif Tik nežinau kaip pavyks.Žmonių nusimato nemažai doh.gif .
Labai patiko mintis rengti žaidimus svečiams.Gal dar kas kokių nors žaidimų galite pasiūlyti? g.gif
Atsakyti
aš siūlyčiau gimtadienį švesti namuose.Papuošti kambarį bei maistą.Gali nupirkti visokių smulkmenų tai progai .P.S:Kepuraitės, švilpynės,kanfeti ir .t .t.Sugalvok žaidimų [Prizų kirpimas užrištom akim, laimės šulinys, lobio ieškojimas]aišku jei dalyvaus vyresnių vaikučių.Dar gali pakviesti į namus kokį pasakos personažą, vaikam labai patinka.
Atsakyti