Įkraunama...
Įkraunama...

Kur dedate senus,nenešiojamus drabužius?

Pries koki menesi is esmes perziurejau rubu spinta. Radau drabuziu, kuriuos nuo nusipirkimo per kelis metus buvau uzsidejusi tik karta kita, arba kurie jau sunesioti ir nebetinkami normaliam vartojimui. Nusprendziau visais jais atsikratyti. Sudejau visus i atskira krepsi (savo ir draugo) ir padejau atskirai prie siuksliu konteinerio (daznai matau, kaip ateina "bomziukai" pasikuist). Pagalvojau, gal reiketu atiduoti kokiai neturtingai seimai. Bet neieskosi jos gatveje...
O kur jus dedata rubus, kuriu nusprendziat atsikratyti? Gal turit kokiu geru ideju ar pasiulymu? unsure.gif
Atsakyti
Klaipėdoj yra vieta kur žmonės suneša jiems nereikalingus rūbus, paskui atiduoda tiems , kurie neturi už ką nusipirkti. Prie konteinerio kai padedi, tai bomžai išdrabsto aplink, tik
valytojams darbo pridaro ir viskas doh.gif
Atsakyti
Kartą buvau nunešusi drabužius į "Caritą". Moteriškė akis pavartė, nosį paraukė, paso paprašė... Žodžiu, nelabai manimi ir atneštais rūbais domėjosi... Dabar palieku maiše prie konteinerio - nesu pastebėjusi išsvaidytų, su visu maišu pasiima.
Atsakyti
Seniau atiduodavau draugėm. Dabar kai ką išmetu, kai ką atiduodu. O rūbelius už kuriuos tikrai nemažai sumokėta pigiai parduodu. O parduot sugalvojau tik kai pradėjau lankytis SM forume ir radau skelbimų lentą rolleyes.gif
Atsakyti
Išvežu į kaimą ax.gif
Atsakyti
as pabandziau atiduoti i carita - pasiskambinau kad aatvezt. tai man pasake - rubai turi buti isskalbti, susiuti, sutvarkyti ir tt
nu atsiprasau - tai jei kokia saga istrukus, tai sedesiu ir siusiu kad paaukot galeciau?
as ir taip turiu ka veikt blush2.gif
manau kad neapsimoka skalbimo masina jungt ir perskalbinet viska...
aisku nesiruosiau aukot visokiu suplysusiu kojiniu, normalisu rubus, tiesiog jei karta uzsidejau ta ruba, tai nemanau kad turiu dar ji isplaut kad priimtu. apskritai kaune tos bobeles jauciasi gerokai pasikelusios.
pasake - atvezkit, mes atsirinksim kas mum tinka. nu ir aukok zmogau - skalbk, siuk, vezk, aukok savo laika, vandeni - o kas jom pasirodys per prasta - galesi i konteineri ismest schmoll.gif
nunesiau 2 maisus prie konteinerio - kaip man neliko nieko, tik vyro kelniu neeme - matyt per prastos pasirode biggrin.gif
Atsakyti
As tai visus rubus, kuriu nereikia visada ismetu...kazkaip net niekada nepagalvojau atiduoti... blush2.gif
Atsakyti
as atiduodu draugems ir giminaiciams,bet kazkada pagalvojau,juk galeciau juos i vaiku namus nuvezt.manau,kad ten gyvenancios mergaites labai apsidziaugtu.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2005 10 26, 21:08)
Klaipėdoj yra vieta kur žmonės suneša jiems nereikalingus rūbus

kur yra tokia vieta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 27 spalio 2005 - 16:10
Aš nereikalingus drabužius irgi dedu prie konteinerio - po valandos jų ten jau nebebūna... Ir niekas jų ten nedrabsto, tai tikriausiai priklauso nuo mikrorajono. g.gif
Atsakyti
Aš tai ir visada (jei neduodu „biednesniem“ giminėm ar kaiman normalesnius drabužėlius) prie konteinerio surikiuoju, dabar va kaip tik batus ruošiuosi nunešt, nes dar geri, bet jau kokius 3 metus stovi spintoj blush2.gif .
Atsakyti
Atiduodu sesei,draugei arba nuvezu i kaima ax.gif
Atsakyti