Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana paaugliui/-ei

Sveiki.

Poryt mano sesės 16-tasis gimtadienis drinks_cheers.gif . Niekaip nesugalvoju, ką jai padovanoti. Gal kas turite minčių ar idėjų! tongue.gif
Atsakyti
As padovanociau ka nors is papuosaliuku, tokiam amziuje be galo mergaites nori puostis wub.gif
Atsakyti
sveikutė, aš patarčiau padovanoti kosmetikos parduotuvės čekutį. Ji pati galės nuspresti ko jai reik
Atsakyti
Patarčiau padovanoti čekį į Sarmos parduotuvę.
Atsakyti
Bizuterijos, juk dabar tiek graziu ir nebrangiu pauosalu. Ar megstamo filmo DVD arba kompakta, sesiolikmeciams pirkti nesunku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sorceress: 30 sausio 2006 - 23:08
Panelės dabar labai vertina sidabrą,o papuošaliukų pasirinkimas tai net galva svaigsta nuo grožybių.Jei bijai nepataikyt,tai galima pirkt čekį ir pati išsirinks ko norėtų nail.gif
Atsakyti
ax.gif nu vat... tuoj mano sesei sueis 14... ax.gif ax.gif ir niekaip nesugalvoju, ka jei galeciau padovanot? kuo siais laikais dziaugiasi paaugles? galvoju, gal koky ceky kosmetikos parduotuveje, ar koki papuosala... 4u.gif ka jus dovanojate tokio amziaus panelems? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Gal kas turit minčių, ką padovanot 11-os metų berniukui, kuris praktiškai žaidžia tik su kompu ir turi krūvas kompiuterinių žaidimų doh.gif Rodos, daugiau niekas jo nesudomintų, bet gal aš klystu... o minčių nulis g.gif
Atsakyti

Nusiveskit i vandens pramogu parka ar kartingais pasivazineti bus puiki dovana. thumbup.gif berniukui bus thumbup.gif
Atsakyti
arba jei jis taip megsta PC zaidimus,tai gali koki naujausia padovanot...mana bus laimingas 4u.gif
Atsakyti
Gali padovanoti gera krepšinio kamuolį, riedučius,riedlentę, pačiūžas, sidabrinę grandinėlę ant rankos ar kaklo, firminę sportinę aprangą.taip tik atrodo, kad tokio amžiaus vaikai nieko nenori, bet iš tikro jie nori visko tik neturi kad parodyt, pasakyt.belieka tik pasukt galvą sėkmės 4u.gif
Atsakyti
o už kiek turi būt dovana?
žaidimus vaikai geriau išmano už suaugusius, taip kad su jais nevarkit, nes nepataikysit -- nes arba turės jau, arba netiks kompui, arba nebūtinai jam patiks.
riedučiai, riedlentės, aprangos -- tai reik kad vaikas pats dalyvautų pirkime, nes reikia matuotis.
o iš neasmeniškų dovanų -- galit padovanot žaismingą dėklą ar stovą cd/dvd diskams, geras ausines, laikrodį.
Atsakyti