Įkraunama...
Įkraunama...

Imuninis nevaisingumas

QUOTE (Slyvute @ 2004 08 27, 11:13)
QUOTE (Kolibriukė @ 2004 08 27, 09:11)
Mergaitės, ar jums darytas testosteronas?
Vyriškas hormonas, kurio perteklius pas moteriškę gali blogų darbų pridirbti... blink.gif

Kolibriuke, o ka blogo daro per didelis testosteronas?

Man jis netirtas, bet moterisku hormonu pakankama.

apie testosteroną galima pasiskaityti čia:
apie testosterono įtaką ir normas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 27 rugpjūčio 2004 - 11:17
QUOTE (Kolibriukė @ 2004 08 27, 11:18)
apie testosteroną galima pasiskaityti čia:
apie testosterono įtaką ir normas

Na, kaip supratau, jei visi kiti hormonai normoj, ovuliacija vyksta - tai testosterono tirtis nebutina.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 08 27, 12:57)
QUOTE (Kolibriukė @ 2004 08 27, 11:18)
apie testosteroną galima pasiskaityti čia:
apie testosterono įtaką ir normas

Na, kaip supratau, jei visi kiti hormonai normoj, ovuliacija vyksta - tai testosterono tirtis nebutina.


Testosteronas turėtų būti tyrimų plane, jei priežastis nevaisingumo išlieka neaiški. Geriau jau atmesti šią priežastį.
Atsakyti
Kolibriuke, gal zinai, kuriom ciklo dienom reiketu darytis testosterono tyrimus?
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 08 27, 13:03)
Kolibriuke, gal zinai, kuriom ciklo dienom reiketu darytis testosterono tyrimus?


Tiksliai nežinau, bet spėju, kad 3 - 5 c.d. reikėtų laboratorijoj paklausti, Bet vėlgi - neskubėk ir nelėk tyrimo darytis. Toli grazu ne kiekvienai jis daromas.

Jei neturi ryškių virilizmo ir hirsutizmo požymių nėra reikalo skubėt. Tie požymiai būtų - sutrikusios mėnesinės, padidėjęs plaukuotumas, padidėjęs klitoris, policistinių kiaušidžių sindromas echoskopiškai ir kt.
Atsakyti
Malnos noreciau paklausti is kokio ji miesto?Pasakyciau kur Panevezyje daro poskoitalini testa
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 08 27, 10:16)
Tačiau daugumai panų irgi nebuvo "diagnozuota" nėštumo, todėl gal tai turi kažkokį ryšį...

Kas dėl manęs - šis tyrimas įeina į artimiausią mano veiksmų planą, tik niekaip neužtenka "galvos" įsigilinti dar ir į tai - visgi ne medikė - man jau per sudėtinga wink.gif Man tik kažkaip kyla bjaurus įtarimas, kad Lietuvoje niekas normaliai nepadarys šitų tyrimų...

jo, čia tai būtų nelabai kas, jei pastojus įvyktų persileidimas dėl nesud. kraujo lygmeny blink.gif

na nemanau, kad Lietuvoj Tau nepadarys normalaus tyrimo. Jau sakiau, kad mano bendradarbės vaikelis 6 mėn. mirė pilve. Ją staigiai Ališauskas siuntė išsitirti kraujo nesud. tarp vyro ir jos, parodė, kad nesud. nėra. Ir ką. Turi jau du vaikus.
Atsakyti
Algirda,. as is Siauliu ir man cia jau dare poskaitolini testa, bet kaip pakomentavo Klimus kitus Siauliuose darytus tyrumus, tai kaip ir tapo geda uz siauliu gydytojus
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 08 27, 13:33)
Algirda,. as is Siauliu ir man cia jau dare poskaitolini testa, bet kaip pakomentavo Klimus kitus Siauliuose darytus tyrumus, tai kaip ir tapo geda uz siauliu gydytojus

Baikit dėt ant savų gydytojų wink.gif . O ir pats Klimas vis mažiau pagarbos nusipelno savo replikom ir komentarais apie kitų gydytojų veiksmus doh.gif
Atsakyti
Viltie, noriu taves paklausti del negimdinio nestumo. Kai tau taip nutiko, kokius blogumus tu jautei, ar tau buvo menesines, skausmas, galvos svaigimas, pykinimas. Reikalas tame, kad man 10 c.d. pradejo teplioti, pykino, svaigo galva (vos nenugriuvau autike), nuvariau pas gydytoja, tai pasake, kad nieko blogo nemato, bet del visa ko liepe pasidaryti nestumo testa (del negimdinio, 1 proc. is 100 kad gali buti negimdinis). Na bet as kadangi siandien gerai jauciausi, tai nieko nedariau, o dabar koks tai vel blogumas uzejo ir teplioti stipriau pradejo. Neramu darosi.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 08 27, 13:36)
Viltie, noriu taves paklausti del negimdinio nestumo. Kai tau taip nutiko, kokius blogumus tu jautei, ar tau buvo menesines, skausmas, galvos svaigimas, pykinimas. Reikalas tame, kad man 10 c.d. pradejo teplioti, pykino, svaigo galva (vos nenugriuvau autike), nuvariau pas gydytoja, tai pasake, kad nieko blogo nemato, bet del visa ko liepe pasidaryti nestumo testa (del negimdinio, 1 proc. is 100 kad gali buti negimdinis). Na bet as kadangi siandien gerai jauciausi, tai nieko nedariau, o dabar koks tai vel blogumas uzejo ir teplioti stipriau pradejo. Neramu darosi.

Slyvute,

mano patarimas, jei tik atsirastų skausmas šone ar visame pilve, stiprėtų kraujavimas, atsirastų silpnumas, pykinimas ar pan. nedelsiant varai į kokios nors ligoninės, kur yra ginekologų, priėmimo skyrių. Tegu dar ir dar kartą pažiūri. Neduok dieve trūks kiaišintakis. Negerai, kad nepaklausei gydytojos patarimo ir nepasidarei nėštumo testo. Būtinai pasidaryt rytoj, net jei ir sustos kraujavimas, ar geriau pasidarys.

Negimdinio nėštumo eiga visiškai iki tam tikro momento nesiskiria nuo normalaus. Mėnesinių neturi būti. Kai nėštumas užauga tiek, kad kiaušintakis tampa per mažas, gemaliukas ima atsidalinti, arba kiaušintakis tieisog sprogsta - liaudiškai kalbant.

Ką dar jauti?
Atsakyti
Kolibriuke as nededu ant savo gydytoju ir nesakau, kad blogi. Gal but kitoj situacijoj geresnio nerasi, bet kai man per metus nebuvo atlikta nei vieno tyrimo apart gimdos nuotraukos ir laparaskopijos, tai ka as zinau. Ir padare poskaitolini testa ir nustate, kad yra imuninis nesuderinamumas, pasake, kad padeti niekuom negali ir , kad mums geriau kreiptis i Vilniu. Testa padare po metu kai vartojau visokius skatinamuosius ir kitus vaistus, kurie nemazai kainavo. Tai gal is pradziu reiktu padaryti visus tyrimus? Nekalbu apie hormonu ir kitus tyrimus. Vyro s[ermos irgi netyre. Echoskopo pradejau itarti, kad is vis nera, nes nei karta nebuvau juo apziureta.
Atsakyti