Įkraunama...
Įkraunama...

Užrašai ant pakabukų, žiedų ir pan.

Vyro 35čio proga noriu pasveikinti grandinėlę su pakabuku - plokštele ir igraviruoti tik niekaip nesugalvoju kas tiktų... g.gif Gudrus pasakymas nieko neįrodo. Tylėjimas irgi menas. Labas, nuvažiavau laimingai, bučiuoju.Tavo stogas. biggrin.gif arba kažką apie meilę, romantiką
Atsakyti
as taip pat esu padovanojus tokia dovana, ka graviruot galvojau laaabai ilgai doh.gif tai kai jau nebeliko laiko galvot isgraviravau inicialus, juk vyrui sirdutes negraviruosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-->BLOOONDINKA<-- @ 2008 10 16, 16:42)
as taip pat esu padovanojus tokia dovana, ka graviruot galvojau laaabai ilgai  doh.gif tai kai jau nebeliko laiko galvot isgraviravau inicialus, juk vyrui sirdutes negraviruosi  rolleyes.gif

Inicialai, manau, geriausia išeitis thumbup.gif
Atsakyti
Man teko graviruoti savo vaikinukui ant zieduko,tai galvojau reikia,kad nebutu nieko ipareigojancio ir siaip,kad nebutu banalu.. Ir manau pavyko,jam bent jau labai patiko smile.gif O zodziai buvo tokie:zodis einantis is (sirdutes zenklas),pasiekia(sirdutes zenklas).
Atsakyti
kokia nors skambia fraze smile.gif pvz:

tegyvuoja meile!
meile ir istikimybe!

siaip daug fraziu yra visokiuose puslapiuose pvz www.mintys.lt
Atsakyti
man patiko meile ir istikimybe 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas galite patarti ką užrašyti ant pakabučio.
Yra krikšto mamos 60 metų jubiliejus. Galvoju nupirkti auksinį pakabutį ir išgraviruoti kažką.
Atsakyti