Įkraunama...
Įkraunama...

Apie etiketą

Visa gyvenima kazkaip isivaizdavau (jau net nezinau, is kur - turbut mama taip ismoke), kad teikiant dovanas reiketu nulupti visas kainas. Tiesa sakant, dabar net negaleciau paaiskinti, kodel. Ir taip ipratau, kad net ir gavusi dovana nejaukiai pasijusdavau, jei pamatydavau "svieciancia" kaina. O siandien isgirdau, kad nulupineti kainas - tai lietuviu mentaliteto isdava, kad normaliai (turbut uzsienyje) kainos turetu buti, kad gaves dovana zmogus zinotu, jog ta dovana nera koks nors mano turetas senas daiktas, o naujai nupirktas. O ka jus apie tai zinote? Kaip jus darote?
Atsakyti
Etiketo taisyklese vienareiksmishkai rekomenduojama kainas nuimti.
Atsakyti
kainas ir as nulupu, tik jos visa beda blogai lupasi, po to lieka negrazios zymes. o kad daiktas naujas rodo pakuote, etiketes ir pan.
Atsakyti
pažįstu žmonių, kurie norėtų gauti dovaną su kaina. man asmeniškai tai nepriimtina, ne čia dovanos esmė wink.gif
Atsakyti
Visuomet nuimu etiketes, net jei ir po to reikia pagremzti ju likucius smile.gif Man asmeniskai tas pats ar dovana su etikete ar be, o ypac jeigu sveikina artimi zmones:)
Atsakyti
Štai ką manau:
1. Tada jaučiuosi skolinga;
2. Galvoju norėjo parodyt, va kiek pinigų nepagailėjau

Man tai labai nepatinka mad.gif Aš visada nuimu.
Atsakyti
VISADA VISADA kainas nuplesiu, kazkaip nejaukiai pasijuntu jei gaunu dovana su kaina doh.gif . taigi etikete galima palikti, kad matytusi, kad daiktas naujas.
Atsakyti
Oi kokia aktuali problema. Aš visada nuimu, o va mano anyta NIEKADA nenuima. mad.gif Ar mums su vyru ką nors nuperka, ar anūkei atneša drabužį, žaislą visada būna užklijuota kaina. Mane tai siutina. Jaučiuosi taip tarsi už visus tuos brangius daiktus aš jai turiu atvešti dažniau anūkę, palikti ją ir pan. huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manguste: 15 balandžio 2004 - 17:55
Kainos nera grazus dalykas. As irgi pasistengiu, kad ju nebutu.
Taciau, susiduriau su situacija, kai labai praverstu dovanos cekis. Per lankynas gavom dovanu 2.gif graziu rubeliu, taciau jie mums jau per mazi (56 dydis - dovanotojai neisivaizdavo, kad menesio vaikui reiketu didesniu). O as su malonumu pakeisciau juos i didesnius. Tai dabar nebent teks antram laikyt wink.gif
Atsakyti
Bjauru, kad tos kainos blogai lupasi sad.gif Ale, kad tai lietuviško mentaliteto išdava- dar neteko girdėt g.gif Net psaidarė įdomu kaip kitos tautos daro...
Atsakyti
VISADA NULUPU.IR AS NENORIU ZINOTI KIEK KAS KAINAVO.NE TAME DOVANOS ESME.MAN ATRODO,KAD KAIP TIK NEMANDAGU KAINA RODYTI ohmy.gif
Atsakyti
Visuomet kainas nuimu nuo prekiu,dovanu,net nesvarbu ar tai dovanai,ar sau daiktas.Labai nepatinka kai gaunu su kaina dovana,tikrai kazkaip jauciuos klaikiai,mastau ar tai uzuomina i tai,kad va ir as turiu pirkt uz tokia kaina kazka,o gal dar ka brangiau g.gif
O va kas dar labai nervija,kai nueini pas ka nors i svecius,o ten stovi kruva visokiu buteliuku su kainom ir dar taip pasukti kad ir tu matytum ta kaina blink.gif Baisu tada net ir rankas plautis,nes ant muilo tai kainos nesimato,o ka as zinau kiek jis kainuoja,gal labai brangus laugh.gif laugh.gif Viena drauge pastoviai stebindavo,nes pas ja kosmetinej visi tusai,lupdaziai su kainom,cia gal kad visi zinotu kiek ji isleidzia kosmetikai g.gif
Dar:kazkas rase kad sunkiai nusiima etiketes kainu,tai va reik lupant ta lipduka pust ora silta,o geriausia tai su feno silta srove nukreipta i ta etikete ir svelniai lupt,taip klijai "suminksteja"kainos ir graziai nusilupa thumbup.gif
Atsakyti