Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas

QUOTE(Aidra @ 2012 12 20, 15:50)
Man cia visai grazi ir paprasta ideja pasirode, reiks isbandyti neuzilgo  4u.gif

http://receptai.lryt...g...zdelės.htm



su tarpušvenčiu visas mamytes ir jų šeimas 4u.gif

Aidra bandžiua- kažko kieti sausainėliai gavosi ax.gif ir nELABAI ĮKANDAMI doh.gif TAI TIEK VARGO SU JAIS NELABAI BUVO IR verta, kai mažais kas juos ragavo doh.gif

na mūsų giminė iš viso tokia, kad neragauja jokių naujovių doh.gif va dabar per dukros gimtadienį iškepiau tokias picukes-sraigutes, kurias ragavome kitame gimtadienyje ir kur jos buvo moment sudorotas, pas mus paragauta gal vos viena doh.gif sunėrėm sumuštinių vėrinukus- vėl gi niekas neragavo doh.gif įtariu būtų ūkiškai papjaustyta mėsa, tai būtų valgę doh.gif kimšti kiaušiniai- pelytės irgi liko visis stovėti doh.gif žodžiu svečiai išėjo alkani nu pilno stalo doh.gif arba aš prasta šeimininkė ir neskaniai gaminu blush2.gif arba gal karštais ,,siūlų kamuoliukais" užsikišo biggrin.gif

už keletos dienų pasirodysim su nuotraukėlėmis, kai tėvelis jas sutvarkys..... nors ne viskas buvo nufotografuota, kaip visuomet doh.gif doh.gif ir kaip savas stalas neatrodo taip gražiai, kaip svetimi doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 27 gruodžio 2012 - 13:12
prieš dvi savaites praūžė dukrytės gimtadienis, senio besmegenio tema, idėjų buvo daug, bet šventėm ne namie, ir žinojau jog stalas bus nedidelis o ir laiko turėjom dvi valandas, tai daug ko neruošiau ax.gif akcentas buvo tortas, gėrimo "taurės" ir snaigės (kaipgi seniai besmegeniai be snaigių-sniego biggrin.gif )
user posted image
user posted image
Kitais metais irgi planuoju žiemišką temą daryti, jei dukrytė nesugalvos ko nors kito biggrin.gif
Atsakyti
sidrulka, labai idomu pamatyti foto bigsmile.gif o gal tavo giminei gaila valgyti grozi biggrin.gif

o cia i ziemiska besmegeniu tema dar smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 12 27, 21:24)
sidrulka, labai idomu pamatyti foto  bigsmile.gif o gal tavo giminei gaila valgyti grozi  biggrin.gif

o cia i ziemiska besmegeniu tema dar smile.gif

http://s58.radikal.r...f09daee7cde.jpg



labai gražu, bet ir vėl matau, kad būtų niekieno nevalgoma... bet aš jau irgi kurpiu kitiems metams žiemos temą, tai su tokiais besmegen iais bus galima tieiosg papuošti patiekalų lėkštes thumbup.gif

na, egzotikaa, tavo stalo grožio niekas nepralenks 4u.gif šnd vėl netikėtia radau tavo stalo foto- negaliu atsigrožėti spalvingumu thumbup.gif

dBr jU Pdękit rinkti idėjas boružėlių tema pavasariui, nes noriu per pora mėn viską susiruošti, nes paskui per meragitės gimtadienį man bus pats sesijos įkarštis ir nebus kada jau ruoštis ir galvoti....

keksiukų taip pat jau nebekepsiu, nes jau trečias gimtadienis iš eilės, kai jų niekas nevalgo doh.gif doh.gif
Atsakyti
mamytes, paziurekit kiek sitam puslapyje ideju! bigsmile.gif 4u.gif

berniukams:
http://www.sixsister...-ideas-for.html

mergaitems:

http://www.sixsister...arty-ideas.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss_candy: 28 gruodžio 2012 - 15:05
labs smile.gif sausio pradžioje sūnaus pirmas gimtadienis bus smile.gif žadam daryt vabaliukų puotą wink.gif jeigu tik spėsiu- nufotkinsiu būtinai ką pagaminsim. Tik kolkas mastau,kaip čia sugalvot,kad svečiai vabaliukais būtų g.gif gal esat matę kur pirkt kokių galvos apdangalų vabalinių? g.gif
Atsakyti
Mes šventėme "Vabaliukų" tema pirmąjį gimtadienį, visokių galvos apdangalų pažiūrėkite švenčių mieste arba ebay.com. Mūsų gimtadienyje tik vaikai buvo vabaliukais.


O gal kuri šventėte krikštynas ir pirmąjį gimtadienį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Insa @ 2012 12 28, 14:00)
gal esat matę kur pirkt kokių galvos apdangalų vabalinių? g.gif


maximoje buvo pirkti boruzeliu ir bituciu tokiu ale kepuryciu, manau vabaliukai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(sidrulka @ 2012 12 27, 19:18)
na, egzotikaa, tavo stalo grožio niekas nepralenks 4u.gif  šnd vėl netikėtia radau tavo  stalo foto- negaliu atsigrožėti spalvingumu thumbup.gif

dBr jU Pdękit  rinkti idėjas boružėlių tema pavasariui, nes noriu per pora mėn viską susiruošti, nes paskui per meragitės gimtadienį man bus pats sesijos įkarštis ir nebus kada jau ruoštis ir galvoti.... 


aciuks.gif visu stalai razus, svarbiausi9a kiek mes meiles i juos idedame del savo vaikuciu wub.gif o ir is tikro, labai sunku graziai nufotografuoti vaisiu stala, as kita karta irgi nervinuosi, atrodo gyvai taip grazu, o vat neina taip nufotografuoti biggrin.gif blogas fotoaparatas lotuliukas.gif

mes irgi busime boruzeles per savo 2-traji gimtadieni wub.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 28 gruodžio 2012 - 21:15
QUOTE(egzotikaa @ 2012 12 28, 22:06)
maximoje buvo pirkti boruzeliu ir bituciu tokiu ale kepuryciu, manau vabaliukai  wub.gif
Papildyta:
aciuks.gif visu stalai razus, svarbiausi9a kiek mes meiles i juos idedame del savo vaikuciu  wub.gif o ir is tikro, labai sunku graziai nufotografuoti vaisiu stala, as kita karta irgi nervinuosi, atrodo gyvai taip grazu, o vat neina taip nufotografuoti  biggrin.gif blogas fotoaparatas  lotuliukas.gif

mes irgi busime boruzeles per savo 2-traji gimtadieni  wub.gif  tongue.gif



o kada jūsų gimtadienis?

aš jau šnd galvojau žaidimėlių, suvenyrų ax.gif ... jau viską sakiau patieksiu ūkiškai biggrin.gif , tik papuošiu pomidorinėmis boružytėmis ax.gif , kad svečiams būtų drąsiau valgyti tongue.gif

jei turėsi egzotika, kokių idėjų, tai prašom pasidalinti- aš irgi galėsiu pasidalinti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 28 gruodžio 2012 - 21:23
QUOTE(sidrulka @ 2012 12 28, 19:22)
o kada jūsų gimtadienis?

jei turėsi egzotika, kokių idėjų, tai prašom pasidalinti- aš irgi galėsiu pasidalinti drinks_cheers.gif



biggrin.gif mes pirmesnes, visa smenuo pries jusu svente biggrin.gif galesite daryto copy paste biggrin.gif butinai pasidalinsiu viskuom mirksiukas.gif negaila
Atsakyti
QUOTE(vaidute2006 @ 2012 11 07, 09:32)
Labas 4u.gif  arteja ir mano sunaus pirmasis gimtadienis, pradejau ziurineti viska:)kaip manot, ar nebutu per banalu padaryti gimtadieni Minkes Pukuotuko tema? blush2.gif  Jo megstamiausias zaislas yra masina-stumdukas disnejaus, tai galvoju gal ir daryti tokia mintim:) Kaip jus galvojate? gal turit kokiu ideju daugiau,pasiulymu?


Niekas negali būti banalu 4u.gif Kiekvienam jo asmeninė šventė yra ypatinga ir nepakartojama, kad ir kaip banaliai jinai atrodytų smile.gif Žmonėms,kurintiems šventes gali būti pabodę, banalu daryti tą patį per tą patį, bet to nieku gyvu joks organizatorius nepasakys smile.gif
Čia kaip su krikštynom, vestuvėm ir kitom šventėm- atrodo visur tas pats, bet pas mane tas pats tampa išskirtiniu biggrin.gif
Taip ir čia.

Kitas klausimas yra kiek vienerių metų vaikui yra aktualu teminė šventė smile.gif jam tikrai vis tiek pat- ar Pūkuotukas, ar knysliukas. O dar suaugę su tokiom kepurytėm, čia daugiau šventė suaugusiems mirksiukas.gif

Juk pagal rekomendacijas yra taip, kai darai vaikui šventę, jo svečių turėtėtų būti kiek metų, tiek plius svečių. Šiuo atveju vienerių metų vaikui tinka dar vienas svečias vaikas ir šventė apie valandą laiko smile.gif

Tad svarbu suvokti ko jūs norite patys tėvai, nes šventė čia bus jums daugiau, ne vaikui.

Suprantu, kai pirmas vaikas, norisi jam išskirtinumo ir žvaigždžių nuo dangaus, bet ar tai labai būtina, jums patiems spręsti 4u.gif

Aš savo vaikų gimtadienių šiais klausimais nesureikšminu labai išskirtinai.
Vyresniukui trejų metų progą pirmą kartą buvo didesnis gimtadienis, nes jau pradėjo suprasti ir susivokti. Ne stebuklai buvo, bet jam vaikui paliko didžiulį įspūdį, nes vėliavėles papuošimui kartu darėme, ryte atsikėlęs balionių kalną prie lovytės rado, o paskui labai laukė svečių ir torto.

Kvietimuose aiškiai parašiau, kad šventė nuo- iki. Nors tokie dalykai pas mus taip pat nebuvo labai įprastas reikalas, bet pratinu. Šventė yra vaikui, o ne tetėms ir mamoms. Ir ateity laikysiuosi taip pat tokios nuostatos. Taigi šventės laikas buvo labai tinkamas, paskui ruošėmės miegoti, nes šventėm po pietų. Vaikui įspūdžių tikrai užteko, o maisto liko kalnas smile.gif

QUOTE(aaistulis @ 2012 11 26, 16:56)
Bet tai galvos skausmas tokiam kiekiui zmoniu stala suruosti, ir karsta patiekala zadu daryti,tai nusipluksiu jauciu, o dar gaunasi sventinis periodas,tai..... frusty.gif  nu bet kitaip niekaip neisivazidzuoju,tarp musiskiu kazkaip "nelimpa" svediski stalai ir pan.   per ta stala ir mazuliams vietos maziau gausis, ech


Na, kaip organizuosite šventę, čia jau nuo jūsų priklauso. Jūs galite nustatyti savo taisykles ir įvesti savo tradicijas smile.gif na, aš savo šeimą jau įpratinau, kad kaip kvietime parašyta, taip pageidauju, kad ir būtų. Pvz nurodau šventės gėlę, kitokias svarbesnes smulkmenas galima įrašyti- aprangos kodą ir panašiai.

Tai galiu dabar tvirtai pasakyti- nereikia pergyventi dėl to, kad kažkas pas jus neįprasta. Kurkite savo tradicijas ir jos taps įprastomis smile.gif

Aš savo vaiko gimtadienio kvietime nurodžiau laiką- nuo kada iki kada vyks šventė. Atsisakiau sėdimo už stalo, norėjau daugiau vietos, erdvės palikti vaikams, dariau švedišką stalą. Ir niekam nuo to kąsnis burnoje tikrai nestrigo biggrin.gif Ir vaiko seneliai, dėdės ir tetos viską puikiai suprato, ir visiems buvo gerai.

Dukterėčios gimtadienis taip pat pirmą kartą buvo teminis. Princai ir princesės. vaikai turėjo savo maesnį patogų stalą, o prie didesnio galėjo prisėsti suaugę (paprasčiausiai taip buvo patogiau, nes gimtadienis buvo namie, vietos ne kažkiek)

Gimtadienis tęsėsi gal šešias valandas, nes vaikai vyresni, bet užimtumas buvo labai intensyvus, jokio siutimo, ar neužimtos minutės.

Stalas gal irgi buvo ne kataloginis, bet efektas buvo pasiektas, vaikams labai patiko, o tai svarbiausia wub.gif

Įkeliu kvietimus kaip atrodė smile.gif
http://sphotos-e.ak...._13689088_n.jpg

Tiesa, vėliavėlės buvo su tokiais pačiais paveikslėliais 4u.gif

P.S. Reikia paieškoti, ar yra tema apie gimtadienių scenarijus, galiu parašyt kokia veikla vaikai buvo užimti ir ką veikė, čia gal nelabai į temą būtų

QUOTE(lairam @ 2012 10 22, 10:55)
Musiškis dėl kelio ženklų pakvaišęs nuo 2 metuku. Vis dar niekaip nepraeina  biggrin.gif .


bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif NEREALIAI GRAŽU, ĮSPŪDINGA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Vaikas mano pamatė dabar irgi užsimanė, super idėja. O iš kur jūs prisikarpėt tų ženkliukų? Kokią knygą gal sugadinot? biggrin.gif

Bet mačiau ten dar ir valgomi kelio ženklai buvo, fantastika
Atsakyti
na, Star, kai tu meniškos sielos mamukas, tai tau lengviau thumbup.gif ir priemonių visokių turi thumbup.gif

na, o aš galiu pasakyti, kad ir 1m vaikučiams galima sugalvoti veiklos.... mes va, per didukės pirmąjį gimtdienį organizavom: ropliukų ir vaikštukų rungtynes, nes sveteliai buvo vieni dar tik ropojantys, o kiti ką tik pradėję vaikščioti. paskui dar buvo duoniuko valgymo konkursas- kas greičiau suvalgys. į palinkėjimų albumėlį mamytės apibrėžė vaikučių delniukus ir paskui jau mamos įrašė palinkėjimą. galima duoti piešti ant didelio lapo bendrą piešinuką , barškinti pagal linksmą muziką kaladėlėmis ir t.t. tikrai galima sugalvoti smagios veiklos ir metinukams thumbup.gif
Papildyta:
šios temos tikriausiai ieškai , Star 4u.gif ax.gif

http://www.supermama...;#entry60013365
Atsakyti