Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas

labai patiko si ideja bigsmile.gif butinai ismeginsiu ir as sia sraigyte vaiku gimtadieniui thumbup.gif

user posted image


o cia irgi faina ideja, gimtadieniui - dekoracijai thumbup.gif ir liuks atrakcija vaikams, tik as dar nuspalvinciau guasu ar akvarele wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(MSM @ 2012 10 25, 13:18)
Dar viena ideja stalo payvairinimui, nezinau ar ji jau buvo ideta, tikiuosi nesikartoju.  4u.gif
http://www.part.lt/i...677af7e5231.jpg

fantastika bigsmile.gif bet nelabai suprantu iš ko čia? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leibel @ 2012 10 27, 12:16)
fantastika bigsmile.gif bet nelabai suprantu iš ko čia? blush2.gif  4u.gif


Cia sokoladas smile.gif
Atsakyti
Galima daug tokiu sokoladiniu krepseliu mazesniu pridaryt,o i vidu kiekvieno vaisiu ar plaktos grietineles ideti thumbup.gif tik tada reikia pusti baliona daug mazesni ir statyti atvirksciai.... smile.gif
Atsakyti
Ar esat bandžiusios realiai?
ne aš dariau velykoms iš šokolado ale lukštas, viduj grietinėlė su persiku, bet man tas šokoladas tirpo g.gif tai galvoju kad tokie grožiai , ypač tie ilgieji spygliai ar nuo kambario temperatūros nenulinktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2012 10 27, 14:35)
Ar esat bandžiusios realiai?
ne aš dariau velykoms iš šokolado ale lukštas, viduj grietinėlė su persiku, bet man tas šokoladas tirpo  g.gif tai galvoju kad tokie grožiai , ypač tie ilgieji spygliai ar nuo kambario temperatūros nenulinktų  g.gif

Dar nebandziau, reiktu kada nors pabandyti, bet istikruju kaip tada butu su paciu sokoladu ar jis neistirptu, cia net paciai ydomu pasidare, kazkaip nepagalvojau. Nors manau darant su Dr. Oetker sokoladiniu glajumi gal pavyktu. smile.gif
Atsakyti
tikrai labai suintrigavo, reikės pabandyt bigsmile.gif
Atsakyti
saldymo kameroj palaikyt galima,tada sokoladas kietesnis kuri laika buna.....
Atsakyti
QUOTE(axma @ 2012 10 28, 19:58)
saldymo kameroj palaikyt galima,tada sokoladas kietesnis kuri laika buna.....

kurį laiką........

nebent tokias puošmenas greitai suvalgyti biggrin.gif nes tos sienelės plonos, kamabaryje vis tiek šilta, o jei tai kaip stalo puošmena, tai tikrai tirps, minkštės ir keis formą, dar šventei neibaigus ....

Bet aišku tai tikrai daro įspūdį , o ir padaryti nesudėtinga mirksiukas.gif

Atsakyti
mamytes siemet galvojam svesti boulinge.na ka tortukas arba keksiukai bus su boulingo elementais.stalo kaip ir nepuosiu.gal netycia kur uzmatet etiketes sampanui temai boulingas ar aktyvus laisvalaikis.
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 10 28, 21:11)
mamytes siemet galvojam svesti boulinge.na ka tortukas arba keksiukai bus su boulingo elementais.stalo kaip ir nepuosiu.gal netycia kur uzmatet etiketes sampanui temai boulingas ar aktyvus laisvalaikis.

pažiūrėkit gal čia ką rasit 4u.gif
http://eshop.svenciu...enciumiestas.lt
Atsakyti
Sveikos

Atšventėm savo teletabišką gimtadienį. Buvo personažas iš šypsomės.lt, labai vaikams patiko, pasimankštino, veidelius išpiešė, pažaidė, balionų prilankstė, užskaitau thumbup.gif

Štai mūsų stalas:
user posted image

user posted image
user posted image
Ir tortas:
user posted image
Atsakyti