Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas

QUOTE(sidrulka @ 2012 04 17, 19:05)

aš kaip tik renkuosi dabar tortukų papuošimus  mažės primajam tortadieniui- sakykit kažin kokį skonį geriausiai rinktis, kad galtų ir mažė šiek tiek paragauti?


Man rodos, tiktų koks gaivus ir neriebus kiek įmanoma smile.gif

Atsakyti
Vajetau mamytes nu jus auksarankes 4u.gif wub.gif Kaip viskas grazu wub.gif

Aciu ideju pasisemiau is jusu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 04 15, 17:24)
kokias Jūs mišrainytes darote vaikučiams, kad būtų lengvos, gaivios? ir pagal kokius receptukus kepate keksiukus, kad būtų skanūs?

is asmenines patirties galiu pasakyti,bent pas mus nei vienas vaikas misrainiu nevalgo.... blush2.gif jie labiau megsta pasiimti i rankyte riekle agurko ar dar kazka,bet siaip gi reikia ir tevelius pavaisinti kazkuo ane...? biggrin.gif tai va teveliam reikia pastoviai kelias misraines maisyti,nes vieno nevalgo grybu,kiti kumpio,treti svoguno ir t.t.... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Pelene @ 2012 04 16, 21:45)
Tikriausia kalbat apie tas, kur zali makaronai matosi( jie GURMANS su spinatais dazyti)? Tai ten dariau makaronu misraine su tunu. Is vis man patinka spalvoti GURMANS makaronai, yra vienam maisiuke net daugybes daugybes spalvu, kiekviena spalva turi skirtinga skoni, nes dazyta naturaliom medziagom - burokeliais, spinatais, pomidorais, morkom, ciberzolem, bazilikais ir pan.

mmm aciux uz receptuka,skanu ir spalvinga.... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ziedelis09 @ 2012 04 17, 14:27)
O sakykit, ar jus davet savo atzalai pirma torta maigyt, ta prasme, ka jis darys ta ir leisti?

tai aisku.... wub.gif nors siaip iki 2 metu saldumynus labai stipriai reguliavom,sakyciau visai nedavem.... blush2.gif bet pirmajam torte pasimozoti tikrai gavo iki ausu.... wub.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sidrulka @ 2012 04 17, 16:05)
mano vyresnėlė pirmosios šokoladinės saldianės man nematant kaip tik paragavo per savo pirmą gimtadienį doh.gif  thumbup.gif

aš kaip tik renkuosi dabar tortukų papuošimus  mažės primajam tortadieniui- sakykit kažin kokį skonį geriausiai rinktis, kad galtų ir mažė šiek tiek paragauti?
šiaip mes tradiciškai užsakinėjam medaus tortuką, bet mažę gali sualergizuoti blush2.gif  bet manau daug ragauti to torto tai tikrai neduosim, nebent pati nematų prisiragaus biggrin.gif , nes jau pasisiekti nuo staliuko, kas jai įdomu puikiai moka

manau tiktu zele,arba kokie vaisiai nuo torto...wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ziedelis09 @ 2012 04 17, 16:27)


O sakykit, ar jus davet savo atzalai pirma torta maigyt, ta prasme, ka jis darys ta ir leisti?

ta prasme visa torta g.gif as neleidau, nes man tai kazkaip su maistu zaist ne kaip schmoll.gif gavo gabaliuka, norejo valge norejo ne, bet kad ten terliotusi su juo taip nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
Radau cia tokia ideja,labai graziai atrodo wub.gif
http://shine.yahoo.c...-181000139.html
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Pasirodom savo gimtadienio stala- tema: angry birds biggrin.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Kokie faini keksiukai!!! thumbup.gif ir tortas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DoVuKe @ 2012 04 21, 20:59)
Sveikutes  4u.gif  Pasirodom savo gimtadienio stala- tema: angry birds  biggrin.gif

user posted image
user posted image



thumbup.gif thumbup.gif

sumuštinukai taip pat labai faini thumbup.gif o iš ko pagaminote baltas veidelių ,,lėliukes"?
o kaip tuos veidukus pagaminote? ar juos pirkote ,,gatavus"?


gal kuri žinote kokį pačių patikrintą ir skanų receptuką su mantingos tešla? dabar kaip tik vakarienei išsikepėm dešrelių tešloje- man taip skanu ta trapi, puri tešla. galvoju būtų visai nieko koks nors patiekaliukas ir mažosios gimtadieniui su ta tešla...

pirmajai dukrai pirmo gimtadienio proga karštam kepiau ,,siūlų kamuoliukus"(vištienos faršo kamuoliukai apvynioti Mantingos tešlos juostelėmis) thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 21 balandžio 2012 - 21:45
QUOTE(sidrulka @ 2012 04 21, 22:44)
thumbup.gif  thumbup.gif

sumuštinukai taip pat labai faini thumbup.gif  o iš ko pagaminote baltas veidelių ,,lėliukes"?
o kaip tuos veidukus pagaminote? ar juos pirkote ,,gatavus"?





Viska dariau is tos pacios dengimo mases, tik skirtingu spalvu mirksiukas.gif
Atsakyti
Stai ir mums jau metukai happybday.gif: Mazyle pamisusi del teleTabiu, tai teMa aiski, bet man taip nemergaitiska, norejosi mergaitiskesnio kazko, taip ir kilo ideja TELETABIU PIEVA - PAS JUOS DAUG GELYCIU biggrin.gif
musu vaisiu stalas wub.gif

user posted image

Indukai - gelytes padaryti is FP piramides daliu - dubeneliu (nes jie turiu toki kaip sriegeli, del to ant ju uzdejus popieriu jis gerai laikosi thumbup.gif ideja kilo aidziant su mazaja ir mastant , kur gauti dubeneliu mazu sudeti vaisems, ir galvoju i jie super tinka, ir tada dar kilo ideja padaryti is ju gelytes wub.gif )

Stiklainiukuose nuo tyreliu su zaliais kaspineliais zele, o su raudonais naturalus jogurtas su saldytomis avietemis essen.gif: puikiai tiko ir metku neturintiems thumbup.gif

Geliu torta dariau pati. nusipirkau oaze, ispjoviau torto forma, sudrkinau vandeniu ir susmaisciau gelytes, beikaspinelius sonuose wub.gif

Tradiciskai dariau ir savo vaisiu vezliuka wub.gif smeigtukus dariau wordu su vienetuku wub.gif

user posted image

Stalo krastas papuostas 12 gelyciu (jas ispjoviau is putplascio ir daziau akvarele, o gelyciu viduriukuose klijavau mazyles foto su menesiadienio tortu (kas menesi svesdavome su vis kitokiu tortu wub.gif ) ) dar planavau ant ziedlapiu surasyti to menesio pasiekimus, bet.... nebespejau, pritruko laiko doh.gif dar planavau ir teletabius iskirpti is putplascio su kiaurais veidukais , kad mazyliai galetu ikisti galvyte wub.gif ir pastatyti,butu grazios foto, bet..... laiko stoka

user posted image

DoVuKe, labai grazus stalas wub.gif SAUNUOLE - simtas balioneliu tau 4u.gif
Atsakyti
Egzotika super mamyte esat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2012 04 24, 10:58)
Egzotika super mamyte esat thumbup.gif


bigsmile.gif biggrin.gif wub.gif aciu, nu po vakar tokia ir auciuosi, nors paskutines savaites mazyle tokia nerami kaip tycia, laiko nebuvo, bet siaip ne taip maziukams sumigus vakar po truputuka po truputuka viska susruosiau, aisku ideju buvo daug dagiau, bet :ir_nesakyk:

biggrin.gif dar virtuvejliko taip nepabaigtos salotos "Saulegraza" biggrin.gif nes sveciai eme rinktis jau doh.gif o taip butu tikusios i gelyciu tema wub.gif
Atsakyti