Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvatvorės

QUOTE(Mergelė @ 2015 03 29, 20:34)
Vieni naikina vinvyčius, o mes sodyboj norim tvorą iš jo padaryti. Vyras dirbo Londone ir ten matė tokias tvoras. Tai manom, kad mums būtų pigiausias variantas. Nes tvora pakankamai didelė.

na tai jie labai gajūs, manau nesunkiai užsiauginsit biggrin.gif Jei jums tvora nepermatoma aktuali tik vasarą, tada puikus variantas, mes tai norėjom gyvatvorės, kuri būtų žalia ir žiemą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2015 03 29, 21:08)
na tai jie labai gajūs, manau nesunkiai užsiauginsit biggrin.gif Jei jums tvora nepermatoma aktuali tik vasarą, tada puikus variantas, mes tai norėjom gyvatvorės, kuri būtų žalia ir žiemą smile.gif

Taip mum reikalniga tik vasarą.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2015 03 30, 18:20)
Taip mum reikalniga tik vasarą.


o kaip jūs ją darysite?
Atsakyti
QUOTE(Lakšmi @ 2015 04 10, 09:30)
o kaip jūs ją darysite?

Turim likusius senos tvoros stulpus. Manom, kad tempsime vielas ir viskas.
Atsakyti
Mes taip pat galvojam sodinti penkialapį vinvytį. Gaila tik, kad žiemą nežaliuoja ir nekaip atrodo, matyt verysad.gif Gal kartais žinote, kur Vilniuje galėčiau pamatyti vinvyčiu stipriai apžėlusią sieną?
Atsakyti
Šeštadienį pasodinom mažiulius. Tikimės, kad prigis. Šiai vasarai sodinsiu kobėjas. Ai, pas mus kaimas. Kokia bus, tokią ir auginsim.
Atsakyti
Man irgi labai reikia vinvyčio, gal žinote, kur galima jį nusipirkti?
Man jis toks gražus wub.gif
user posted image


arba toks variantas sode wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 17 balandžio 2015 - 07:08
[quote=mamučiukas,2015 04 17, 07:06]
Man irgi labai reikia vinvyčio, gal žinote, kur galima jį nusipirkti?


Užmačiau tinklalapyje sėklų, bet man keistai atrodo, gal klystu.
http://www.sodinu.lt...ton-ivy-25.html

Skaičiau ir apie pridaiginimą iš šakelės, atrodo labai paprasta.
dar yra daigų pirkti
http://www.medeliai....s-vinvytis.html
bet galvoju, gal geriausia į turgų nueiti ir iš kokios močiutės nusipirkti. Aš taip bandysiu ax.gif

Dar labai gražu gebenės (yra namukas Vytauto g. Vilniuje). Kai važiuoju pro šalį vis grožiuosi - tankumynas gebenių... žiemą - vasarą žalia. Vynvytis turbūt tokiu metu dar plikas.
Atsakyti
Gal kas turite ligustrų gyvatvorę? Mąstau, ar verta g.gif
Atsakyti
Sveiki visi,
jau savaitę su vyru kankinamės ties vienu klausimu ir pagaliau nutariau pasiklausti protingesnių biggrin.gif
Taigi, problema tokia: gavom dovanų 22 pušies sodinukus. Paprastos, miške kur sodina. Na, pušis tai aš laaaabai mėgstu, bet... kur jas kišt, štai klausimas lotuliukas.gif Variantai du:
1. Sudinti gale sklypo ir nesukt galvos.

2. Labai reikia aukštos gyvatvorės prieš namą, nes nuo kelio žiauriai dulkės eina kai sausa. Galvojom apie įvairius variantus, pigiausia lyg eglutės, bet dabar gavom tų pušikių. Ir viskas gal būtų gerai, jei būtent virš tos vietos elektros linijjos nebūtų doh.gif Galvoju karpyti, bet ar tos nedekoratyvinės pušikės tai atlaikys? Vat, kur galvos skausmas g.gif

Laaaaabai prašau, pasakykit savo nuomonę, kad ir kaip kvailai tas mano klausimas skambėtų ax.gif
Atsakyti
Karpyma tai atlaikys, bet nebus tanki, aklina gyvatvore kaip kad gautusi is egluciu. Bus pakankamai reta. Mums irgi galvos skausmas del gyvatvores, nes perimetras kazkur 280 metru.
Atsakyti
o, nemenkai pas jus.
O kad reta - irgi galvoju... Ir niekaip neapsisprenžiam... Dar tie laidai... Gal geriau gale sklypo darytis "pušyną"... Nu visiškas neapsisprendimas... Dar nudžius daigeliai besimėtant mums... Ir problemos nebeliks doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 18 balandžio 2015 - 11:00