Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvatvorės

QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 01 03, 17:20)
laba diena,
gal kas nors žino, kaip vadinasi toks gyvatvorinis krūmas, kuris būna su tokiais baltos spalvos tuščiaviduriais alla "vaisiais" (uogos dydžio), juos galima susprogdinti, liaudiškai lygtais jį vadina "meškute" rolleyes.gif

Jei turi omenyje šitą http://www.herbstopic.com/?p=595 tai ji ir vadinasi Meškytė - symphoricarpus (snowberry). jos būna baltais ir rausvais vaisiais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 01 03, 18:37)
Jei turi omenyje šitą http://www.herbstopic.com/?p=595 tai ji ir vadinasi Meškytė - symphoricarpus (snowberry). jos būna baltais ir rausvais vaisiais  mirksiukas.gif


Ačiū Uolma 4u.gif Tavo padedama pagaliau sužinojau, kad mano sodyboj auga baltauogė meškytė. Ieškodama internete vis įvedinėjau "meškutė", o reikėjo "meškytė" lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,
nenorėjau kurti naujos temos tad rašau čia.

Radau labai pigią ir gerą tvorą,tik 165 lt 2,50x1,20m.
skelbiu . lt įveskit į paiešką metalinė tvora.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nita.anita_123: 20 balandžio 2012 - 11:39
na,kadangi tema prikelta - pasinaudosiu proga smile.gif
Klausimukas toks keistokas
Noriu sodinti tuju gyvatvore.Salia kaimynu dar nera (sklypas dar nenupirktas).taigi nera ir su kuo susitarti.Taigi,kad po to nekiltu jokiu nesusipratimu- kokiu atstumu sudinti tujas nuo sklypo ribos? Radus buvau atsakyma , kad 1 m. Bet jei as dabar ta maza augaliuka pasodinsiu 1m atstumu,tai jis augdamas stores blink.gif ir kai jau uzaugs ir sustores,tai nebeliks to 1m g.gif Cia kalba eina apie vakarine sklypo puse
Patarkit - kaip cia padarius ax.gif
Atsakyti
YRa toks sbebuklingas teises aktas, dabar pavadinio nepamenu, veliau parasysiu, ten viskas be galo detaliai parasyta, kur sodini, kaip sodinti, iki kokio aukscio ir pan. Dar priklauso ir nuo to, kokioje puseje,man rgis, siauroneje. galima ir arciau tvoros, sakau veliau parasysiu, nes man ir paciai tai aktualu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 20, 19:19)
YRa toks sbebuklingas teises aktas, dabar pavadinio nepamenu, veliau parasysiu, ten viskas be galo detaliai parasyta, kur sodini, kaip sodinti, iki kokio aukscio ir pan. Dar priklauso ir nuo to, kokioje puseje,man rgis, siauroneje. galima ir arciau tvoros, sakau veliau parasysiu, nes man ir paciai tai aktualu 4u.gif

Lauksiu ir aš, kadangi pirkausi gyvatvorines tujas ir žadam sodinti šį savaitgaly.Dėkui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 20, 17:19)
YRa toks sbebuklingas teises aktas, dabar pavadinio nepamenu, veliau parasysiu, ten viskas be galo detaliai parasyta, kur sodini, kaip sodinti, iki kokio aukscio ir pan. Dar priklauso ir nuo to, kokioje puseje,man rgis, siauroneje. galima ir arciau tvoros, sakau veliau parasysiu, nes man ir paciai tai aktualu 4u.gif


Aš irgi laukiu nuorodos, kaip tik labai aktualu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2012 04 20, 17:28)
Lauksiu ir aš, kadangi pirkausi gyvatvorines tujas ir žadam sodinti šį savaitgaly.Dėkui smile.gif

Sveiki
o kur pirkot tujas ? kokias pirkot ir kiek mokėjot?
Atsakyti
QUOTE(Natalėja @ 2012 04 20, 22:42)
Sveiki
o kur pirkot tujas ? kokias pirkot ir kiek mokėjot?

parašiau jums į a.ž.
o jei kitas domina , tai per skelbimą susiradau po 4lt virš metro- paprastos gyvatvorinės tujos smile.gif
Atsakyti
Statybos techninis reglamentas 4u.gif
Papildyta:
Tvoru statyba reglamentuoja STR 1.01.07:2002, o augalu sodinima STR 2.02.09:2005
Atsakyti
Neseniai nusipirkome nameli. Vienas svarbiausiu mums dalyku buvo apsisodinti gyvatvore nuo galiniu kaimynu bardakelio doh.gif . Paklausiau senutes kaimynes, ar ji nepriestaraus del gyvatvores, tai ji atsake, kad savo sklype galime daryti ka norim. Neprisimenu ar minejau, kad gyvatvore bus tuju, bet manau, kad paminejau. Lapuociu gyvatvores atsisakem iskart, nes ji nepasleptu saltuoju sezonu ir lapai kristu pas kaimynus. Tai nusipirkome uz nemaza kaina tas tujas , pradejom sodinti, iseina senute nepatenkinta (tiksliau jos vyras nepatenkintas atsiunte) , kad ji nesitikejo, jog gyvatvore bus tuju. Argumentavo tuo, kad tujos tai dideli medziai, o ji tikejosi kokiu su lapeliais. Mes tikinom, kad karpysim, neleisim augti, o atstuma nuo tvoros 75 cm palikom. o ir saules jos daug neuzdengtu, tik rytine. Taip supratau, kad vienintelis trukdis tik tai, kad butent tujos jiems nepatinka, nes esa kapiniu augalas unsure.gif Sukande dantis vistiek jas susodinom svelniai pareiske, kad mums nepatinka matyti bardaka ju kieme cool.gif . Ziuresim kaip bus toliau, bet nuotaika tai jau suede verysad.gif

Girdejau, kad istatymai yra gan nesamoningi, bet niekas ju aplink nesilaiko, kitaip nieko nei pasisodintu, nei pasistatytu cool.gif
Papildyta:
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 01 03, 17:20)
laba diena,
gal kas nors žino, kaip vadinasi toks gyvatvorinis krūmas, kuris būna su tokiais baltos spalvos tuščiaviduriais alla "vaisiais" (uogos dydžio), juos galima susprogdinti, liaudiškai lygtais jį vadina "meškute" rolleyes.gif


Pas mus kaime buvo kazkada labai seniai (gal pries 50 m) tokia gyvatvore, tai tos meskutes neimanoma isnaikinti, vis ji lenda kaip kokia piktzole, linkusi plisti doh.gif
Atsakyti
Skaiciau ir anksciau,bet nepatapo aiskiau ax.gif
Gyvatvore - 1 m nuo sklypo ribos.Tai atmatavus 1 m sodinu tujas.Tujos uzauga,diametras jos patampa koks metras,taigi iki sklypo ribos lieka jau 0.5m blink.gif
Taigi lieka tas pats klausimas - 1 metras nuo kamieno, ar 1 m jau nuo uzaugusio krumo?
Atsakyti