Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvatvorės

QUOTE(MeiLLi @ 2009 03 26, 21:47)
kaip noriu tvorelės sode, bet kaimynų katinas zaraza apmyščioja ir po augalo  verysad.gif , nėra tikslo jau ir bebandyti , nes viskas perniek

yra toks praktiškas patarimas, kaimynų darželį palaistyti valerijonu - patys kaimynai atsikratys kačių wink.gif

QUOTE(secrecy @ 2009 03 26, 21:51)
Sitas tvoras padare nupurskia kazkokiais ten chemikalais nuo visokiu kenkeju, ligu ir kitokios aplinkos poveikio, tai nieko, manau, nedarytu ir katino apmysciojimas  mirksiukas.gif

tikrai žinai ar tik manai? rolleyes.gif Uh, kaip man patinka tokie patarimai bigsmile.gif

QUOTE(tarvile @ 2009 03 30, 12:46)
Sveikos mergaites,

Gyvenu prie juros ir siuo metu noriu sodinti pusaiciu gyvatvore.  biggrin.gif Radau internete labai puosnia pusaiciu rusi: Pinus Nigrus Pyramidalis, bet nerandu, kur galeciau isigyti sodinuku ir kokia kaina.  g.gif Jei tik kas galit, padekit. Buciau labai dekinga. thumbup.gif

Neužilgo turėtų būti mugė Klaipėdoj, pasidomėk ten - o kas dėl kainų, tai jau čia pati sukis, ne visi turėtojai jas skelbia, o telefonu pasibendravus gal dar ir nuolaidą gautum. Žodžiu, teks aiškintis pačiai ( tikiuosi, didelė mergaitė čia rašo bigsmile.gif )
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Norim atsitverti nedideli ploteli nuo kaimynes ax.gif tik toje vietoje visada pavesis unsure.gif gal Jus zinote koki nelepu augala (kad ir vijokli).. g.gif
Atsakyti
Šiais ir kitais augalais galiu aprūpinti..
http://www.sodai.lie...raipsniai9.html
http://www.sodai.lie..... augalai.html
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 04 07, 08:48)


kokiam mieste ?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif planuoju vieno sklypo puse uzsėti liepaičių sodinukais ir suformuot gyvatvorę..ka manot apie tokį dalyka?smile.gif) man taip yra atsibodusios tos tradicinės gyvatvorės, tujos ir t.t.smile.gif o jei noriu ko nors išskirtinio - brangiai kainuoja. tai va.
esu mačiusi vienam sode liepaičių gyvatvorę. kiek žinau jas reik tankiai sodinti ir neleisti augti i aukštį daug, kad leistų šoninias šakeles ir pasidarytų tanki gyvatvorėsmile.gif tik yra viena problemėlė - ta atkarpa, kurią noriu užsodint, maždaug 40m... doh.gif ar įmanoma prisikast tiek liepaičių ir prisodint? kokiu tankumu reikėtų jas sodint? kiek jų reikėtų?smile.gif) laukiu labai labai jūsų patarimų.. g.gif 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliute: 28 balandžio 2009 - 13:43
Liepos yra aukštaugiai medžiai. Kokia gyvatvore tu įsivaizduoji? Ar iš didelių medžių su tarpais, ar kad tarpų nebutų ir kuo tankiau? kokia paskirtį gyvatvorei skirsi - saugoti sodybą nuo vėjo, nuo pašalinių akių, ar dėl grožio? Kokios nori - žydinčios ar ne? Kokie žmonės lankysis/ gyvens sodyboje - turintys alergija žiedadulkėms ar ne? Atsakei i klausimus, sveikinu - galime pradėti ieškoti tinkamų medelių gyvatvorei.
Neieškok pigiau, pakui mokesi daugkart brangiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 29 balandžio 2009 - 08:45
sveikutes 4u.gif is liepu sunku ju tiek daug prisodint g.gif as tai patarciau gal is paprastu jazminu,gal tankesne butu ir i auksty tiek neauga jie,o keruotis tai jie neblogai kerojasi bigsmile.gif
Atsakyti
nu nesusilaikysiu, jus kasti is misko norit, ar ka? Taigi uredijos medelynai parduoda ivairius sodinukus, sejinukus, tame tarpe ir liepu, ir kaina padori, kam misko paklotes rausti?
Atsakyti
Tas liepaites planuojam kasti iš savo miško plotelio, ten daug liepaičiu auga..aišku nesinori rausti miško, bet šiuo metu labai jau pinigus bandom taupyt.. mirksiukas.gif o reik įsivaizduot kiek reiks tu liepaičių kad būtų tankios tokioje atkarpoje.. verysad.gif o gal žinai kiek kainuotų sodinukai iš urėdijų? nes aš tikrai nežinau kur būtų galima gaut daug daug liepaičių ir pigiai pvz vilniuje.
beje, kokios būtų altenatyvos liepų gyvatvorei? jazminą aš turiu vieną kieme bet nžnau ar iš jazminų išeitų suformuot tankią gyvatvoręsmile.gif nors turėtų but gražu:)
o atsakymai mileretai : aš gyvatvorę įsivaizduoju tankią , nuo pašalinių ner būtunybės slėptis, bet norėčiau labiau kaip gyvatvorę formuot o ne kaip didelių liepų alėją... 4u.gif ir šeimoje niekas nėra alergiški liepų žiedams:)
tai va...ačiu labai jei stengsitės padėt man rast geriausią variantą... rolleyes.gif
Atsakyti
http://www.vilmu.lt/index.php?id=57 turetu matytis, ten spaudi kainininkas ir perki is misko sodmenu, jei taupai, tai sejinukus, jei nelabai, tai sodinukus. Aisku tik reikia pasiskambint ar liepu jie turi mazu.
Atsakyti
Liepa yra didelis medis, netinkantis tankiai gyvatvorei..
Pirmiausiai pagooglink "gyvatvore" oho kiek info. Gal pati, ka sugalvosi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 30 balandžio 2009 - 08:50
Rieseje yra viena liepaiciu ( dar ne liepu ) "gyvatvore". Karpoma. Taciau ji yra uz tvoros, o tvora gelzbetonine, iki metro dvidesimties ( taip ir akies vertinant ) visiskai aklina.
Tiek, kiek matosi, atrodo graziai. Liepa juk tikrai atzalas leidzia, ir formuojama duodasi - maciau didmiesciuose ( ne Lietuvoje ) visokiu konfiguraciju. Beje, neaukstos t.p. buna, gal tai kokia speciali rusis, ar nuo formavimo priklauso... Taciau kamienai medziui neisvengiami, manau smile.gif, todel lieka klausimas, ka daryt su apatine tokios "tvoros " dalimi.
Atsakyti