Įkraunama...
Įkraunama...

Kas geriau: paltas, striukė, kailiniai

Ziema jau ne uz kalnu, tai pamaniau, pats laikas ruosti virsutinius drabuzius. Kazkaip visalaik ziemai pirkdavau paltus su kailiu mazdaug iki keliu, man tai optimaliausias variantas, bet juk norisi isbandyti kazka naujo ax.gif Trumpos striukes/kailinukai, mano manymu, nelabai tinka prie sijonu (salta, ta prasme), o ilgi paltai ir masyvus kailiniai - nepatogus. O gal as neteisi? Pasidalinkyt savo patirtimi, kas patogiausia, silciausia ir geriausia nesioti ziema smile.gif
Atsakyti
As turiu, tiek palta su kailiais, tiek striuke, tai nesioju pagal nuotaika... tongue.gif
Atsakyti
4u.gif Rudeniui nupirkau super stiliova palta iki keliu (jeigu ziema bus nelabai salta, galima kartais nesioti). Del striukiu teisi - ir salta, ir susirgti labai paprasta. Kailinukus nesiociau tik retkarciais, nes nelabai patogu. Taigi, ziema nesiosiu silta palta su kailiu(patogu, silta ir grazu).
Atsakyti
O kur yra pirkt kokiu trumpu kailinuku ziemai ar neblogu trumpu striukiu?Nelabai svarbu koiam mieste,nes is vis nieko padoraus nerandu... doh.gif
Atsakyti
Aš nešioju ilgą natūralią „dublionkę“. Man nieko nėra už ją patogiau ar šilčiau. thumbup.gif Po ja tikrai nereikia daug prisirengti, nes su ja ir taip labai šilta. Gal tik automobilį nelabai patogu vairuoti, g.gif bet kai iš jo išlipi tas nepatogumas labai greit pasimiršta, nes ir šalčiausią žiemą gali eiti su trumpiausiu sijonu, o tau taip šilta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Editulia: 17 spalio 2005 - 08:00
QUOTE(Editulia @ 2005 10 17, 08:58)
Aš nešioju ilgą natūralią „dublionkę“. Man nieko nėra už ją patogiau ar šilčiau.  thumbup.gif Po ja tikrai nereikia daug prisirengti, nes su ja ir taip labai šilta. Gal tik automobilį nelabai patogu  vairuoti,  g.gif bet kai iš jo išlipi tas nepatogumas labai greit pasimiršta, nes ir šalčiausią žiemą gali eiti su trumpiausiu sijonu, o tau taip šilta thumbup.gif



bet aš jaučiuosi su dublionke kaip meškinas cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2005 10 17, 09:50)
bet aš jaučiuosi su dublionke kaip meškinas cry.gif

Bet dabar jau yra tokių plonai išdirbtų kailinukų, kad neatrodai kaip meškinas, o jie kad ir ploni, bet labai šilti. O su tom storo kailio ir aš kaip meškinas atrodžiau. O be to daug kas ir nuo pasiuvimo modelio priklauso.
Atsakyti
O as tai turiu ilga palta su tokiu dideliu kaklu - kai labai salta megstu isikuisti i kaili smile.gif Bet siaip planuoju ir trumpa paltuka nusipirkti, nes su ilgu kartais labai jau nepatogu, nors kazkaip silciau nesiojant sijonuka - jis ir kojas uzdengia smile.gif
Atsakyti
Geriausia žiemą kailinukai.Tikrai nebus per šilta.Turiu ilgus labai šaltom dienom ir trumpą kailinę striukytę kai ne taip šalta.
Atsakyti
QUOTE(Lee* @ 2005 10 16, 14:30)
4u.gif Rudeniui nupirkau super stiliova palta iki keliu (jeigu ziema bus nelabai salta, galima kartais nesioti). Del striukiu teisi - ir salta, ir susirgti labai paprasta. Kailinukus nesiociau tik retkarciais, nes nelabai patogu. Taigi, ziema nesiosiu silta palta su kailiu(patogu, silta ir grazu).

Del striukiu nesutinku schmoll.gif Turiu faina striukyte, dar neteko su ja susalti, manau viskas nuo kokybes priklauso mirksiukas.gif
Siaip manau, kad rudeniui - ziemai reiketu tureti striuke ar kailinukus ir kazka ilgesnio, pvz paltuka, nes jei uzsidedi ilgesne bliuskyte ar megztuka, striuke jau netinka, nes viskas islenda, negraziai atrodo doh.gif
Atsakyti
salta ziema labai tiktu kailinukai arba plonesne dublionkyte. 4u.gif
Atsakyti
o ka manot apie ilga striuke iki keliu bet su poliesteriniu uzpildu, nes radau tokia faina, bet biski baisu, kad nebutu salta ziauriai
Atsakyti