Įkraunama...
Įkraunama...

Klubinė apranga

Sveikutės, įdomu kokia apranga dabar madinga arba kaip rengiatės eidamos į naktinius klubus? Kur šių rūbų dažniausiai įsigyjate? g.gif
Atsakyti
Šimtą metų į klubus nebevaikštau smile.gif Išaugau smile.gif
Atsakyti
labai gera tema, as praeita savaitgali ejau i kluba ir pries tai labai ilgai svarsciau kaip rengtis ir nusprendziau, kad dzinsai ir bliuskyte tiks

bet siaip klausimas kur tokiu klubiniu dalykeliu gauti tai labai aktualus nes pardese nerandu vis tenka su senais suktis blush2.gif

o klube tai visokiu prisiziurejau nuo tokiu kaip stoti stovi iki labai stiliovu merginu, bet kur tuos stilnus daiktus gaut g.gif
Atsakyti
Tikrai thumbup.gif temele.Pirmiausia, tai mamulia, tas posmas Šimtą metų į klubus nebevaikštau Išaugau kazkaip na nezinau, tarsi tos kurios eina jau tokios mazvaikes ar kaip.Na tiesiog ne kiekviena eina i vaikinus paspoksot ar pasimaivyt, tai tiesiog viena is pramogos rusiu ir isaugimas cia kazkaip nelabai detas man atrodo g.gif mirksiukas.gif

Na merginu tai tikrai visokiu buna cool.gif pati tai megstu kazka idomaus bet nekrentancio i akis, na net paaiskint nemoku doh.gif Klaipedoje tai zinau kur galima tokiu visokiu rubeliu gauti graziu, o vat kituose miestuose tai nelabai smile.gif
Atsakyti
Ir kur klaipedoj? g.gif
Atsakyti
Perskaičius temos pavadinimą iškart suskambėjo ausyse vienos dainos žodžiai laugh.gif laugh.gif "Į kluuuuuubąąą, net jeigu tu apsivilkęs močiutės rūūbąąą" laugh.gif doh.gif
Į klubus jau beeinu laabai retai, tai aprangos specialios nebeperku. Tinka džinsiukai, maikutės ir pan. Tik kad nebūtų labai nuobodu, renkuosi kokį ryškesnį, vakarui daugiau tinkamą aksesuarą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2005 10 10, 15:28)
bet siaip klausimas kur tokiu klubiniu dalykeliu gauti tai labai aktualus nes pardese nerandu vis tenka su senais suktis  blush2.gif

o klube tai visokiu prisiziurejau nuo tokiu kaip stoti stovi iki labai stiliovu merginu, bet kur tuos stilnus daiktus gaut  g.gif

Tai va, del tos priezasties ir uzvedziau tema. ax.gif

ziemuze, isduok paslapti, kur Klaipedoje perki tokius rubus blush2.gif
Atsakyti
Ir man retai tas malonumas nutinka, bet tema thumbup.gif . Man rengiantis visada svarbu nepamiršti, kad klube karšta. Nes būna baisiai gaila kad ir labai stilingai apsirengusių merginų, kurios akivaizdžiai "kepa". Kad ir paskutinė matyta - su super stilinga kailine liemene. Bet kaip ištverti?

Pastebėjau, kad dominuoja džinsiukai ir koks nors įdomus viršus: spalvotos maikutės, puošnios blizgučiais dekoruotos bliuskytės su petnešėlėm. T.p. džisiniai mini... Bet tai įprasta.
Atsakyti
Klaipedoje.Parduotuveje "Kiras".Bijau pameluoti II ar IIIaukste, paciame kampe yra parduotuve.Ten salia apatinio trikotazo parduotuve yra ir vyriski kostiumai.Tai vat toje parduotuveje yra visokiu rubeliu, kurie siuvami siuveju, kurios ten dirba.Tiksliai nezinau, bet man atrodo kad ten ir pasisiuti galima rubelius kokiu nori thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemuze @ 2005 10 10, 17:47)
Tikrai  thumbup.gif temele.Pirmiausia, tai mamulia, tas posmas Šimtą metų į klubus nebevaikštau  Išaugau kazkaip na nezinau, tarsi tos kurios eina jau tokios mazvaikes ar kaip.Na tiesiog ne kiekviena eina i vaikinus paspoksot ar pasimaivyt, tai tiesiog viena is pramogos rusiu ir isaugimas cia kazkaip nelabai detas man atrodo g.gif  mirksiukas.gif


atėjau į skyrelį, atsiverčiau temą, išsakiau savo nuomonę, tai kokios problemos? niekur neminėjau jokių mažvaikių, sakau apie save, kad išaugau iš klubinių pramogų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2005 10 11, 21:06)
atėjau į skyrelį, atsiverčiau temą, išsakiau savo nuomonę, tai kokios problemos? niekur neminėjau jokių mažvaikių, sakau apie save, kad išaugau iš klubinių pramogų wink.gif

Nenukrypkime nuo temos cool.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti