Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 3

Mergyt, jei turi omenyje Ruolia, tai Jis ir tau patars pirma pasiekt remisija ir tik paskui gydytis, jei stadija pirma tai nedelsk, nes pirma duoda sansa pasveikti iki 90 proc. o kuo toliau tuo blogiau, ir besigydydama pasirupinsi savo mazyle taip pat puikiai, gyveni Kaune, jei as neklystu, tad ligonineje nereiks gulet, uzteks nueit susileist vaistu, patikek daug cia gydosi, ir vaikus augina tuo paciu, ir dirba ir da velnias zino kuo uzsiima, liga - dar nepasaulio pabaiga, bet numot ranka i ja ir negalima, nezinau ka tau pasakyt, bet jei buciau tavo mama, ar sesuo tai as tave nuvilkciau gydytis, nedelsk.
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2005 10 26, 13:33)
Mergyt, jei turi omenyje Ruolia, tai Jis ir tau patars pirma pasiekt remisija ir tik paskui gydytis, jei stadija pirma tai nedelsk, nes pirma duoda sansa pasveikti iki 90 proc. o kuo toliau tuo blogiau, ir besigydydama pasirupinsi savo mazyle taip pat puikiai, gyveni Kaune, jei as neklystu, tad ligonineje nereiks gulet, uzteks nueit susileist vaistu, patikek daug cia gydosi, ir vaikus augina tuo paciu, ir dirba ir da velnias zino kuo uzsiima, liga - dar nepasaulio pabaiga, bet numot ranka i ja ir negalima, nezinau ka tau pasakyt, bet jei buciau tavo mama, ar sesuo tai as tave nuvilkciau gydytis, nedelsk.


aha, Ruolia wink.gif Nu tada reiks nusivilkt gydytis biggrin.gif bet man taip baisiai tos ligonines.. Kai pacioj nestumo pradzioj biopsija dare, tai man sokas ne del ligos buvo, o del kliniku.. gyvenime nesu gulejus ligoninej, o taip staigiai tada supakavo scare.gif

interferona kiek zinau i pilva leidzia? tai tada ir paciai gi galima namie susileist.. wink.gif nes dbr tai leidziuosi i pilva fraksifarina, kad del didelio trombocitu kiekio kresuliai po gimdymo nesidarytu g.gif Nu tiksliau vyras suleidzia, nes man adatos tai ojej.. brrr

Tevai mano irgi pasimete, stengiasi padet kuo gali, iesko daktaru. Bet man kazkaip dar reikia turbut paciai iki galo suvokt, kad sergu, nes nesitiki fool.gif
Atsakyti

Tevai mano irgi pasimete, stengiasi padet kuo gali, iesko daktaru. Bet man kazkaip dar reikia turbut paciai iki galo suvokt, kad sergu, nes nesitiki fool.gif
[/quote]

Zinai net nusisypsojau smile.gif pamacius sita sakini, idomu tik ar domejaisi savo diagnoze, gal paskaitinek ir suvokimas ateis greiciau. Tavo leukemija is letines gali staiga virsti umia, tad prasom mergaite susiimt, pradet suvokimo procesa ir drozt gydytis, vaistus ir paziurejau, galesi pati leistis, svirksciami po oda arba i raumenis tie interferonai smile.gif
Atsakyti
[quote=rasyte,2005 10 26, 14:37]
Tevai mano irgi pasimete, stengiasi padet kuo gali, iesko daktaru. Bet man kazkaip dar reikia turbut paciai iki galo suvokt, kad sergu, nes nesitiki fool.gif
[/quote]

Zinai net nusisypsojau smile.gif pamacius sita sakini, idomu tik ar domejaisi savo diagnoze, gal paskaitinek ir suvokimas ateis greiciau. Tavo leukemija is letines gali staiga virsti umia, tad prasom mergaite susiimt, pradet suvokimo procesa ir drozt gydytis, vaistus ir paziurejau, galesi pati leistis, svirksciami po oda arba i raumenis tie interferonai smile.gif
[/quote]

sad.gif zinau as apie ta diagnoze nemazai.. pries man susergant, umia leukemia susirgo mano geriausia drauge. Ji susirgo lygiai pries metus. Jau nuejo ilga gydymo kelia, gydosi usa, nors jos liga labai greit progresavo. o as kai buvau nestuke.gif, jokio gydymo kaip ir nepradejo. na isskyrus homeopatinius vaistus, kuriuose geriau.
Is tikruju man buvo didesnis sokas kai Ji susirgo. Kai po poros menesiu pati susirgau - nzn is kur, bet liga pasirode savaime suprantamas dalykas :blink. Ji serga, dbr as ir sergu. Dar laukiuosi.. Nestumo metu viskas sustojo, o dbr reikia pradet gydytis.
kita savaite bus konsiliumas, nu ziureim ka siulys hematologai..
Man tik keista, kad dbr leukocitu - norma, o uzkile trombocitai (638). Gi su leukemia buna atvirksciai - trombu mazai, o leukocitu daug.. Uztat daktarai ispradziu itare trombocipenija. Bet po biopsijos rado PH chromosoma, tad tikrai letine mielo doh.gif




Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2005 10 26, 01:45)
O imuniteta kaip tik ir silpnina, kad znypliuotasis zutu. Mano mamai sakydavo - jokiu vitaminu, veliau... Bet tarkites su savo gydytojais geriau.

o tėčiui sakė - mitologija kad imuniteto negalima stiprinti.. kad būtinai reikia
Atsakyti
Nu man paciai logiskai galvojant, ir dar kazkada forumietes apie tai rase, kad visus vitaminus savo juodam darbui pirmiausiai panaudoja znypliuotojo lasteles. Kad ji numarint, reikia paciam vos galu neatiduot (pvz.chemija). Kuris stipresnis, tas ir islieka - arba jis, arba tu.
Atsakyti
Aš irgi norėjau Siracusa paskatinti nedelsti su ligos gydymu. Homeopatija ligos tikrai neišgydysi, tiesiog ji gali sulėtinti patį ligos procesą (ir tai ne visada). Aš pirmą dukrytę maitinau tik dvi savaites (nes vel buvau paguldyta i ligonine vos ne su kraujo uzkretimu kaip gimdymo komplikacija), bet isaugo grazi ir stipri mergina (tik kadangi esu pati alergiska, tai labai anksti nuo misinuku jai pasireiškė alergija, kuri nuo 3 m. praktiškai išnyko). Gydykis ir džiaukis dukrele 4u.gif
Atsakyti
Baigėsi mano vyrui chemija pagaliau thumbup.gif Dabar 3 mėn. ramybės, tada vėl pūslės patikrinimas su kamera. Tikiuosi Dievas pasigailės jo, o kartu ir mūsų su dukra ...
Aš kaip suprantu maniškis kolkas lengvai atsipirko su tais gydymais, nu niekaip nepasakytum, kad jis turi tą baisią ligą, tiksliau turėjo g.gif Kažkaip jaučiu dar nepasiekė mūsų smegeninių tas faktas , kad mes perėjom per tai. Tikiuosi ir neteks niekada jam pajausti, o man stebėti visų sunkių gydymo pusių.
Sveikatos jums visoms ir jūsų artimiesėms, taip pat ir gerų emocijų 4u.gif

Aš pati patyliukais nervinuosi dėl to guzo krūtyje. Po praito patikrinimo man išbėgo kažkoks baltas skystis ir be to jaučiasi, kad guzas padidėjo sad.gif Dar man keista, kad jie pažiūrėjo tik echoskopu ir nusprendė, kad tai cista (kažkokia fibroadenoma ar kaip ten). Tai ko ji auga man tada jei ji tokia nekalta ??? Dar ir mėnesinės prasidėjo ne laiku. Tik praėjo normalios ir po 6 dienų vėl prasidėjo ir tęsėsi apie 7 dienas kas yra visai nenormalu mano organizmui.
Kai pradėjau atimyje krapštytis iškarto susiejau turėtas problemas maitinant mažę su dabartiniu guzu. Man per maitinimą 6 sykius buvo užsikimšusios pieno liaukos ir būtent 4 kartai toje vietoje kur tą guzą radau. Kiti 2 kartai buvo kitoje krūtyje, ten jau irgi gūzelis vaidenasi. Na, bet tikiuosi, kad tai tik paprastos cistos unsure.gif Lapkrišio 1 vėl einu į tą krutų kliniką.
Atsakyti
neissigask taip labai,kartais taip buna,o dar ir nervukai nemazai prie tu guziuku prisidejo,bet tikrintis reikia,sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Atėjau ir aš čia pasiguosti... Mano draugui įtaria plaučių vėžį. Jie dar tiksliai nežino, tyrimų rezultatai bus po savaitgalio, bet visi požymiai rodo tai... Esu pasimetus... pradėjau domėtis šia tema, bet pasidarė dar blogiau - visi šaltiiai teigia, kad plaučio vėžys pavojingiausias, mirštamumas labai didelis...Jis rūko, ir labai daug... jam sunku mesti, nors ir pats sako, kad reikia... sunku, laba sunku.... nežinau ką daryti, ką sakyti, kaip jam padėti, kaip pačiai neišprotėti... Jam tik 35...
Atsakyti
QUOTE(pavasare @ 2005 10 30, 11:00)
Sveikos merginos,
Atėjau ir aš čia pasiguosti... Mano draugui įtaria plaučių vėžį. Jie dar tiksliai nežino, tyrimų rezultatai bus po savaitgalio, bet visi požymiai rodo tai... Esu pasimetus... pradėjau domėtis šia tema, bet pasidarė dar blogiau - visi šaltiiai teigia, kad plaučio vėžys pavojingiausias, mirštamumas labai didelis...Jis rūko, ir labai daug... jam sunku mesti, nors ir pats sako, kad reikia... sunku, laba sunku.... nežinau ką daryti, ką sakyti, kaip jam padėti, kaip pačiai neišprotėti... Jam tik 35...

Sveikute 4u.gif Patariu tau parasyt Ciauskutei i az,ji labiausiai ismano apie plauciu vezi.Rasi ja sitam forume,nors, kaip pati sake, retai cia beuzsuka.Manau,mielai pagelbes.Sekmes tau 4u.gif Pasakok,kaip sekasi.
Atsakyti
QUOTE
Esu pasimetus... pradėjau domėtis šia tema, bet pasidarė dar blogiau - visi šaltiiai teigia, kad plaučio vėžys pavojingiausias, mirštamumas labai didelis...

Jei stadija nedidelė ir metastazių nėra manau pavojingumas , kaip ir prie kitų vėžinių susirgimų . Plaučių vėžio pavojingumas tame , kad jį pastebi vėlai , nes praktiškai sunku pamatyt - rentgeno nuotrauka retai parodo .Pas mane atrado irgi per vėlai , todėl teko šalint visą plautį , bet jau 9 metai po to praėjo .Aš nerūkiau , bet susirgau .Jei kils kokių klausimų , parašyk až .Stiprybės , nes jos prireiks heart.gif
Atsakyti