Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 3

Tikrai laikykimės visos 4u.gif

Vi, tikrai vyrai daug labiau bijo, tik slepia baimę viduje. Mums lengviau - išsiverkiame ir lengviau pasidaro. Bijau, kad maniškiui reiks pas kokį psichoterapeutą nueiti. Nors dabar tai pakišau knygą "kelionė per vėžį" skaityti, gal padės g.gif

Migluže, labai liūdna ir neramu, kad Jums rado pakitimus. Gal galėtumėt primint, kas Jums buvo ir kaip dažnai tikrindavotės? Stiprybės Jums ir stenkitės nesinervuoti, nes nestuke.gif
Atsakyti
Liūdna, bet deja prisijungiu ir aš. Prieš porą dienų mano vyras nuėjo į polikliniką gauti pažymos dėl darbo, tai rado l.daug leukocitų(80) ir limfos rodikliai padidėję. Nusiuntė į Santariškių konsultacinę polikliniką pas hematologus. UŽrašė tik kovo men.pabaigai, bet nuėjo su vokeliu- iškart pateko. Pakartojo kr.tyrimus, padarė vidaus organų echoskopiją-diagnozė-lėtinė limfoleukemija 1 stadija. Organai nepakitę. Pasirodo jo terapeutė matė, kad ir prieš 1-1,5 metų buvo blogi kr.tyrimai, bet sako nesuradom jūsų pranešti. Ką reiškia nesuradom-ir tel yra, ir adresas. Deja hematologė nepaskyrė kokio išsamesnio tyrimo, pvz.kaulų čiulpų biopsijos, ar spec.biocheminių kr.tyrimų, tik pasakė, kad pasirodytų po 3 mėn. Aš internete prisiskaičiau, kad šitos ligos yra įvairių tipų, vienos labiau piktybiskos, kurios gali pereiti į ūminę , kai prognozės ne kokios, ir yra mažiau piktybiškų, kai žmonės nemažai pragyvena. Tai negi taip ir sėdėti rankas sudėjus ir laukti lėtos mirties, o gal greitos? Patarkit, kas susidūrėt su šia liga, kaip reikia pilnai išsitirti norint sužinoti tikslią forma, ir koks toliau gydymas, kiek zinau tai ti chemoterapija, arba kaulų čiulpų persodinimas. Tai ar yra kazkas daroma 1 stadijoje, ar reikia laukti kol pablogės, gal reikia žolinius preparatus naudoti, gal kreiptis į J.Ruolią. Pasimetusi esu, vaikai serga, pati su antibiotikais draugauju. Negaliu patiketi, kad tai musų šeimą palietė. Vaikai dar tokie maži. Prieš 11 metų netekau 25 metų brolio, mirė nuo maliarijos del gyd.aplaidumo, nes nesugebėjo nustatyti diagnozės ir neturėjo vaistų, tai labai bijau, kad ir dabar ko nors nepražiopsoti. Pasidalinkit patirtimi. Ir iš vis, kaip patekti į Santariškių hematologinį skyrių, hematologė nenusiuntė, negi 3 mėn. reiks kankintis nežinioje?
Atsakyti
Mano vyrui auglys smegenyse. Tikrinamės kas pusę metų. Kad kažkas negerai, jau pasimatė prieš pusę metų, nes atsirado neurologinių negalavimų. Tik tiek, kad per paskutinį tikrinimą nieko nerado. Tai tik didindavo vaistų dozes.
Baisiausia, kad pasirodė, jog nemokamas gydymas mums nepriklauso. Dabar gali tik laukti, tarkim, puse metų ar greičiau, kol jau visai išaugs, kad būtų galima vėl operuoti. O vat chemija - tada kai jau visai beviltiška bus. Kai jau visai pasidarys invalidas nuo operacijų ir nebeturės beveik pusės smegenų pusrutulio bei nevaldomai ataugantį supiktybėjusį auglį. Nu žiūrėsim, bandysim kaip nors kovoti. Tiek pinigų, kiek kainuoja vaistai mes gyvenime neužsidirbsim. Juo labiau, kad darbinga esu tik aš, vyras pastoviai "iškrenta" iš aktyvaus gyvenimo, be šansų, jog situacija gerės netaikant gydymo. Vat ir pasiguodžiau.

2xmamyte, šiek tiek mokiausi apie leukemijas. Situacija nėra tokia beviltiška. Pagal rekomendacijas, šios ligos negydo, kol nepasireiškia tam tikri klinikiniai požymiai. Šitaip be gydymo pacientas gali išgyventi dar daug metų. Įdedu vieno naujo straipsnelio nuorodą. Ten bus parašyta apie gydymo taktiką.

http://theoncologist...nt/full/11/1/21

Laikykitės, o pas Ruola tikrai reikia kreiptis, Galit dar į Balvočiūtę, ji padaro specialius mišinukus onkologiniams lig oniams. Šitaip su liga galima ir 10 - 15 ir daugiau metų išgyventi. O tada gal ir veiksmingi vaistai bus taikomi ir bus galima visiškai išgyti.
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2006 01 17, 19:16)
Mano vyrui auglys smegenyse. Tikrinamės kas pusę metų. Kad kažkas negerai, jau pasimatė prieš pusę metų, nes atsirado neurologinių negalavimų. Tik tiek, kad per paskutinį tikrinimą nieko nerado. Tai tik didindavo vaistų dozes.
Baisiausia, kad pasirodė, jog nemokamas gydymas mums nepriklauso. Dabar gali tik laukti, tarkim, puse metų ar greičiau, kol jau visai išaugs, kad būtų galima vėl operuoti. O vat chemija - tada kai jau visai beviltiška bus. Kai jau visai pasidarys invalidas nuo operacijų ir nebeturės beveik pusės smegenų pusrutulio bei nevaldomai ataugantį supiktybėjusį auglį. Nu žiūrėsim, bandysim kaip nors kovoti. Tiek pinigų, kiek kainuoja vaistai mes gyvenime neužsidirbsim. Juo labiau, kad darbinga esu tik aš, vyras pastoviai "iškrenta" iš aktyvaus gyvenimo, be šansų, jog situacija gerės netaikant gydymo. Vat ir pasiguodžiau.

2xmamyte, šiek tiek mokiausi apie leukemijas. Situacija nėra tokia beviltiška. Pagal rekomendacijas, šios ligos negydo, kol nepasireiškia tam tikri klinikiniai požymiai. Šitaip be gydymo pacientas gali išgyventi dar daug metų. Įdedu vieno naujo straipsnelio nuorodą. Ten bus parašyta apie gydymo taktiką.

http://theoncologist...nt/full/11/1/21

Laikykitės, o pas Ruola tikrai reikia kreiptis, Galit dar į Balvočiūtę, ji padaro specialius mišinukus onkologiniams lig oniams. Šitaip su liga galima ir 10 - 15 ir daugiau metų išgyventi. O tada gal ir veiksmingi vaistai bus taikomi ir bus galima visiškai išgyti.

Ačiū už patarimus,Migluže. Tik va su anglų k.prastokai doh.gif .
O pas Balvočiūtę reikia kreiptis asmeniškai, ar užtektų į jos žolelių parduotuvę užsukti?Esu girdėjusi kur ji randasi.
Atsakyti
2xmamyte, gaukit is savo seimos gydytojo siuntima ir vaziuokit i santariskiu hematologini tiesiai. jei neregistruos anksciau, vel su vokeliu varykit, bet nelaukit. Gi rimta cia liga, ir leukocitu daugoka, nesuprantu, kaip jie nieko nedaro doh.gif man letine mieloleukemia, leukocitu dbr buna apie 24, ir tai jau cia skaitau daug :blink
turi gi ir biopsija padaryt, vien is kraujo jie nemato tiksliai kas ciulpuose darosi. galu gale pradetu ieskoti donoro transplantacijai. o ar jis turi sesiu/broliu, gal ju ciulpai tiktu? man va ne vieno netinka, tai iesko negiminingo donoro..

Sekmes 4u.gif nepasiduokit, ir eikit greiciau pas rimtesnius hematologus. mirksiukas.gif
wub.gif
Atsakyti
Sveikos,visos 4u.gif (atsiprašau,jei ironiškai nuskambėjo wub.gif )
Pagaliau aš grįžau prie kompiuterio...Taip gerai buvo namie Lietuvoj,bet..

Kol perskaičiau viską ,tai net kelių dienų prireikė.
Labai gaila,kad mūsų daugėja :unsure:kažkaip neteisingai tie metai prasideda..Bet labai tikiuosi,kad šie-"Šunio"(mano bigsmile.gif )-metai pagelbės..Šunys gi išsilaižo savo žaizdas tongue.gif

Pas man kol kas viskas tpfu,tpfu,tpfu..storėju ir tiek biggrin.gif.mamytė irgi ačiū dievui...

Čia kažkada lyg tai diskutavot apie vieno žmogau išėjimą,o kito atėjimą,tai pagalvojau,kad ir mūsų giminėj panašiai gaunas:aš laukiuosi,o per patį naujametį išėjo anapus mano dėdė..

Užuojauta visoms/visiems,netekusiems artimųjų.. wub.gif

ADIS,kaip laikotės?
Aš pasitikrinti dar nebuvau,bet eisiu-prižadu..Labai kaupiuosi morališkai,tokia bailė esu..be žodžių..
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2006 01 17, 19:16)
Mano vyrui auglys smegenyse. Tikrinamės kas pusę metų. Kad kažkas negerai, jau pasimatė prieš pusę metų, nes atsirado neurologinių negalavimų. Tik tiek, kad per paskutinį tikrinimą nieko nerado. Tai tik didindavo vaistų dozes.
Baisiausia, kad pasirodė, jog nemokamas gydymas mums nepriklauso. Dabar gali tik laukti, tarkim, puse metų ar greičiau, kol jau visai išaugs, kad būtų galima vėl operuoti. O vat chemija - tada kai jau visai beviltiška bus. Kai jau visai pasidarys invalidas nuo operacijų ir nebeturės beveik pusės smegenų pusrutulio bei nevaldomai ataugantį supiktybėjusį auglį. Nu žiūrėsim, bandysim kaip nors kovoti. Tiek pinigų, kiek kainuoja vaistai mes gyvenime neužsidirbsim. Juo labiau, kad darbinga esu tik aš, vyras pastoviai "iškrenta" iš aktyvaus gyvenimo, be šansų, jog situacija gerės netaikant gydymo. Vat ir pasiguodžiau.



Nesuprantu, o kodel Jums nepriklauso nemokamas gydymas???? Juk cia tokia liga mad.gif
Kokie tie vaistai???? as turiu laiko - galiu paskaitineti, paieskoti informacijos...
Laikykites
Atsakyti
Vaistų pavadinimo nežinau. O kompensuoja tik nedideliam žmonių skaičiui. Deja, mes neatitinkam kriterijų verysad.gif nesam beviltiškoj padėtį. Bet bandysim kovoti, esam dar labai jauni, pilni gyvenimo noro.
Atsakyti
Labas visoms,Migluze,butinai isbandykit visus liaudiskus metodus,daznai jie buna labai efektyvus ,as pati tai labai tikiu musmires antpilu ir sekmingai ji naudoju du metus,mazina vezines lasteles kraujyje ir galiu pasakyti,kad prideda kazkiek energijos....vienas onkologas man isaiskino,kad chemija yra pagaminta is tos pacios raudonosios musmires,tik zinoma ten ji yra isgryninta.Kai as pradejau ja vartoti,daug kas i mane ziurejo skeptiskai,bet dabar jau vieni per kitus praso recepto ir visai neblogai jauciasi.Jei bus idomu parasysiu,kaip pasigaminti,nors ir neseniai kazkur apie tai rasiau,bet ziuriu kad musu gretos ,kad kaip ir bebutu gaila ,vis dideja verysad.gif
sekmes visoms,laikykimes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2006 01 18, 22:09)
ziuriu kad musu gretos ,kad kaip ir bebutu gaila ,vis dideja verysad.gif
sekmes visoms,laikykimes 4u.gif


na ka darysi, dideja tam, kad veliau sumazetu ir butu daug pasveikusiu pavyzdziu 4u.gif Svarbiausias nepasiduot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2006 01 18, 21:28)
Vaistų pavadinimo nežinau. O kompensuoja tik nedideliam žmonių skaičiui. Deja, mes neatitinkam kriterijų verysad.gif nesam beviltiškoj padėtį. Bet bandysim kovoti, esam dar labai jauni, pilni gyvenimo noro.


Migluze, tu tik labai labai pasidomek. Jei as buciau nesidomejusi, butu mama taip kaip ir visi kiti iki siol gydyti vaistais kurie standartu pasaulyje jau nelaikomi, man chirurginiam skyriuj issamiai paaiskino kad man nepriklauso paxlitaxel + carboplatin pirminiam kiausidziu vezio gydymui. O as apsiskambinau visoms instancijoms, pasiskaiciau internete ir kai gydytoja pasiule ne tuos vaistus kurie geriausi, tiesiai sviesiai isdesciau ko noriu, kad ZINAU kad man tie vaistai priklauso, gydytoja ir pati skyrimo tvarkos nezinojo - visai neseniai cia taip pasikeite ir valstybe pradejo sita vaistu derini kompensuoti pirminiam veziui!!! taip kad zinojimas yra labai labai svarbu.
Siaip visus duomenis apie liga rinkausi pagrinde is www.cancer.gov ten apie kiekviena vezi issamiai parasyta, kuom ir kada gydoma. O tada jau domejausi kas Lietuvelej... Musu su mama atveju, pasirodo, Lietuvoj labai gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2006 01 19, 01:07)
na ka darysi, dideja tam, kad veliau sumazetu ir butu daug pasveikusiu pavyzdziu  4u.gif Svarbiausias nepasiduot  4u.gif

Stengiames nepasiduot. Uzrasiau vyra privaciai konsultacijai pas Santariskiu hematologinio skyriaus vedeja ateinanciam ketvirtadieniui. Ji sake, kad nebutinai atliekama kaulu ciulpu biopsija. Bet visvien, kai nueisim uz pinigus, tai gal padoriau isaiskins, nes konsultac.poliklinikoje tik parase diagnoze ir pasake- reikia su tuo susitaikyt. Absurdas kazkoks. Tai va, eisiu kartu su vyru, nes tie vyrai puses nedasako-kaip mazi vaikai. Ir dar-skambinausi J.Ruoliai, gausiu siuntima, ir varysim pas ji.
Atsakyti