Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 3

Betelgeiz - mano kolegė be kiaušidžių, taukinės ir dar kažko šiemet neteko invalidumo grupės, vadinasi praėjo 6 metai, kaip įvardinta kaip sveika. LAIKYKIS
Atsakyti
Betelgeiz, su mama jūs turite viena kitą.
Siūlau internete susirasti informacijos su žodiais ovary cancer survives. Skaityk informaciją apie tuos, kam pasisekė, procentai tik sausa statistika.
Siūlau neklausyti blogai ir liūdnai pasibaigusių istorijų: tokių kaip mano pažįstama numirė, mano giminaitė išgyveno tik...Jūsų kitas kelias ir tik tada sužinosit kiek Jums skirta, kai jį nueisit. Stiprybės tavo mamai ir tau. Džiaugiuosi dėl tavo mamos, kad turi tokią rūpestingą dukrą. smile.gif
Atsakyti
Ryt išskrendu į Lietuvą clap.gif

Ramybė,stiprybės, sveikatos ir kiek įmanoma Laimingų Naujųjų!

Susitiksim jau kitąmet 4u.gif


newyear.gif santa2.gif santa2.gif santa2.gif newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2005 12 21, 17:05)
Betelgeiz, su mama jūs turite viena kitą.
Siūlau internete susirasti informacijos su žodiais ovary cancer survives. Skaityk informaciją apie tuos, kam pasisekė, procentai tik sausa statistika.
Siūlau  neklausyti blogai ir liūdnai pasibaigusių istorijų: tokių kaip mano pažįstama numirė, mano giminaitė išgyveno tik...Jūsų kitas kelias ir tik tada sužinosit kiek Jums skirta, kai jį nueisit. Stiprybės tavo mamai ir tau. Džiaugiuosi dėl tavo mamos, kad turi tokią rūpestingą dukrą. smile.gif

Tu kaip niekas kitas sugebi rasti tinkamus žodžius...
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2005 12 21, 16:01)
Betelgeiz - mano kolegė be kiaušidžių, taukinės ir dar kažko šiemet neteko invalidumo grupės, vadinasi praėjo 6 metai, kaip įvardinta kaip sveika. LAIKYKIS

blush2.gif Mano drauges mama taip pat po gimdos vezio, 2ju metu pagaliau pasveiko!!!!!! Svarbu manau tiketi...gal tikejimas siam pasaulyje ir padeda blush2.gif
Stiprybes jums visoms 4u.gif
Atsakyti
Betelgeiz,laikykites ir tikekit stebuklu.Isgyventi sansu yra ir daug.Cia rasi gyvu pavyzdziu.Negali taip galvot.Buk stipri ir mamytei neleisk pasiduot.Jums gali pavykti nugalet liga.Bent jau pabandyt jus privalot.Stiprybes.

Lip,kaip jusu reikalai?
Bastete,laukiam gryztant.Sekmingos keliones 4u.gif
Atsakyti
Kuo ramesniu Jums Kaledu. Kad skausmas bent kiek numalstu ...
Atsakyti
QUOTE(dincikas @ 2005 12 21, 08:36)
Aš irgi žinok miegojau savo tėčio vietoj blush2.gif Tada atrodė tik, kad arčiau jo esu, nes jo man labai trūko. Ir baimės tikrai nebuvo...


Man jokių asocijacijų net būt nebuvo, kad guliu ir esu toj vietoj kurioje mirė mylimas žmogus. Juk žmogus buvo mylimas, kokia dar baimė gali būti. Tik gal vaikučiams visiškai kitaip...
Betelgeiz styprybės, ir svarbiausia tikėjimo. Kai labai tiki ir daug meldiesi stebuklo tikrai sulauksi.
Atsakyti
Mielosios,

linkiu visoms Jums ir Jusu artimiesiams linksmu prasmingu Kaledu, dziugiu Naujuju metu. Gyvenkime, dziaukimes kiekviena diena - juk mes to vertos smile.gif
Atsakyti
Sveikinu forumo stipriausias, geriausias, šauniausias, nuoširdžiausias mergaites su artėjančiom šventėm 4u.gif . Linkiu sveikatos jums ir jūsų artimiesiems 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 23 gruodžio 2005 - 14:26
Sveikinu visas su artėjančiomis Šv. Kalėdomis. Teišsipildo Jums nors vienas mažas kalėdinis stebuklas. Stiprybės ir ramybės toms, kurios padės ant stalo tuščias lėkšteles, vilties pasveikti ir pergalės tiems, kas kovoja su liga ir visoms bei jūsų artimiesiems sveikatos. 4u.gif
Atsakyti
:kaledos
Mielosios, kiekvienai siunčiu savo širdies dalelęheart.gif. Kalėdų rytą linkiu po eglute 000059.gif rasti didžiulį maišą vilties, stiprybės, drąsos ir tikėjimo.
Linku - sergančioms pasveikti, pasveikusioms - tokiomis ir likti, slaugančioms nepalūžti.
Atsakyti