Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 3

Pas mane gyvenimo linija labai ryski. Ji eina i viena puse ir nutruksta, po to vel prasideda ir buna ryski iki pat galo. Gal tai reiskia liga?
Beje, laukia skydliaukes guzelio tyrimas verysad.gif Bijojau ilgai jums apie tai prasitart. Rasiau tik apie mama. Bet dar tikiuos geriausio smile.gif
Atsakyti
Tina,tikiu tau viskas bus gerai.Melsiuos uz tave.Laikykis.Kada tyrimas?
Atsakyti
QUOTE(boruzelee @ 2005 12 12, 23:59)
Tina,tikiu tau viskas bus gerai.Melsiuos uz tave.Laikykis.Kada tyrimas?


Gruodzio 30 einu i klinikas.
Atsakyti
Tina, tikrai bus viskas gerai. smile.gif
Atsakyti
Tina laikykis, as ir i klinikas drosiu kita savaite, kaip ir tu eisiu ieskot ligos kitoje vietoje. Nes ginekologe per apziura lyg tai uzciuope padidejusia gimda, atlikus echoskopija pasirode, kad gimda liuks tvarkoje, o vat prie kiausides yra cista arba navikas, taip ir uzpaise ant korteles, nes matoto kadangi esu linkusi i onkologinius susirgimus tai jos neapsieme pacios sprest ir dave siuntima i klinikas - lai jie ziuri. Tiesa labai nuvyle gydytojai - nejau jei pasakai, kad esi su diagnoze, tai ir visi kiti negalavimai gali buti tik su tuo susije, be to dar ir parode ju kompetencija, pasiskaiciau ir padariau isvada, kad ziurint echoskopu galima skirti kokia cista, ar tai yra cista, ar darinys, ai vien zo eisiu i klinikas ir ziuresim, nebijau tik uzkniso negyvai, nespejau issikapanot is tu kliniku ir vel griztu smile.gif
Atsakyti
Tina, Rasyte sėkmės jums 4u.gif viskas turi būti gerai.


Kaip rašė kristina mikalauskienė, aš irgi nekenčiu šitos ligos, nerandu net žodžių, kaip galėčiau išreikšt tą neapykantą.
Atsakyti
laikykis Tina*, skydliaukėje dažnai būna pakitimų, bet tai dar nieko nereiškia.. man kiekvienąkart čiupina skydliaukę, nors zinau kad ji normoj.. pasidarysi tyrimą ir viskas bus aišku ax.gif gaila kad tik tų tyrimų laukt ilgai tenka.. va ir Rasytė ilgai laukia g.gif ech tos eilės blink.gif man jau pats ėjimas į gydymo įstaigas nervus gadina- žinau kad užtruksiu ilgai, dar siuntinės į visas puses..
bet jums paskirti jau tie tyrimai, belieka sulaukti biggrin.gif

beje, dėl delnų linijų.. biškelį mokiausi, turėjau knygą. tai ką sužinojau- kairėj rankoj prigimtinės linijos, o dešinėj tai ką keičiame.. todėl joje atsiranda trūkimai, paryškėja. pas mane pvz yra ryškioje linijoje išsiskaidymas į daug smulkių ir vėl susiėjimas. ką aš žinau. apie ligą jokių žymių neradau, bet pagal išsivysčiusias kalbas turėčiau būt verslininkė lotuliukas.gif
geros prieššventinės nuotaikos visoms wub.gif wub.gif
Atsakyti

Sėkmės visoms tyrimuose 4u.gif

Aš jau už savaitės į Lietuvėlę skrendu thumbup.gif ,laukiu nesulaukiu..

Merginos/moterys/mamos biggrin.gif jūs man patarkit.
Man jau kaip ir laikas eiti kaspusmetinei patikrai dėl krūtų,bet kadangi esu visaip kaip nestuke.gif ,tai nežinau,ką daryt.
Klausimas esmėj toks,jei ką nors rastų ,ar gydytų iki gimdymo ,ar ne? Nes jei ne,tai nematau prasmės dabar eit ,esu absurdiškai nervinga asmenybė, susinervinčiau be galo ir ramybės jau nerasčiau-negerai nei man ,nei beibiui verysad.gif

kaip manot? O gal žinot kaip būna?
Atsakyti
QUOTE(Bastetė @ 2005 12 15, 15:26)
Man jau kaip ir laikas eiti kaspusmetinei patikrai dėl krūtų,bet kadangi esu visaip kaip nestuke.gif ,tai nežinau,ką daryt.
Klausimas esmėj toks,jei ką nors rastų ,ar gydytų iki gimdymo ,ar ne?  Nes jei ne,tai nematau prasmės dabar eit ,esu absurdiškai nervinga asmenybė, susinervinčiau be galo ir ramybės jau nerasčiau-negerai nei man ,nei beibiui verysad.gif

kaip manot? O gal žinot kaip būna?


Labas, kadangi žinau šiek tiek, pabandysiu įtikinti, kad eitum pasitikrinti ir BŪTINAI. Šiuo momentu vyksta organizme harmoniniai persitvarkymai, o tai veikia ir krūtis. Krūtyse gali nėštumo metu būti visokių nelabai gerų pakitimų, juo labiau, kad anksčiau tyreisi ir tikriniesi kas pusmetį, bet žinau ir atvejų, kai nėštumo metu organizmas taip patvarko, kad visi negerumai dingsta, net gi vėžys. Dar žinau, kad esant nekokiam variantui, nėščiosios yra gydomos, gydomos nuo 4-5 nėštumo mėnesio, atsižvelgiant į visą situacijos sudėtingumą. Labai atsargiai taikoma chemija ar kitas gydymo būdas, kuo mažiau veikiant ir mamą ir mažylį, tiesiog pristabdoma liga, be to yra nuolatinis padidintas abiejų sveikatos sekimas. Kalbu apie blogesnįjį variantą. Pažįstu jauną moterį, kuri pagimdė sūnų ir buvo gydyta nuo 5 nėštumo mėn., bei gydoma dabar, berniukui jau netoli metukų, o gal ir daugiau. Bet tau juk to negali būti smile.gif. Tik žinoti gal geriau negu nežinoti. Pasakys, kad viskas gerai ir laiminga auginsi sau pilviuką tongue.gif Lauksim Lietuvoj. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastetė @ 2005 12 15, 16:26)
Sėkmės visoms tyrimuose 4u.gif

Aš jau už savaitės į Lietuvėlę skrendu thumbup.gif ,laukiu nesulaukiu..

Merginos/moterys/mamos biggrin.gif  jūs man patarkit.
Man jau kaip ir laikas eiti kaspusmetinei patikrai dėl krūtų,bet kadangi esu visaip kaip nestuke.gif ,tai nežinau,ką daryt.
Klausimas esmėj toks,jei ką nors rastų ,ar gydytų iki gimdymo ,ar ne?  Nes jei ne,tai nematau prasmės dabar eit ,esu absurdiškai nervinga asmenybė, susinervinčiau be galo ir ramybės jau nerasčiau-negerai nei man ,nei beibiui verysad.gif

kaip manot? O gal žinot kaip būna?

Nusiramink 4u.gif Tau dievulis dave nestuke.gif ,tai ir saugos jus abu.Eik ,pasitikrink ir laimingai storek thumbup.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz palaikyma. 4u.gif

Rasyte, labai didelis tau stiprybes ir Kaledinio stebuklo. Turbut tave Dievas labai myli, todel ir siuncia tiek daug isbandymu. Keistoka meiles forma, daug apie tai masciau.

Atsakyti
schmoll.gif Oi, motereles,kaip seniai cia bebuvau.Jau ir sios temos kiek daug prirasyta.Na,turejau cia visokiu rupesciu su mama.Jau kaip rsiau,jai rado plauciu vezi - 3 stadija.Chemoterapija,svitinimas.Rodos isgijo,tyrimai puikiausi.Tik mamai pradejo skaudeti nugara ir koja.Dar jai diabetas.Kuo toliau,tuo sunkiau pradejo vaikscioti.Itare stuburo isvarza,uzrase i skausmo klinika.Nepadeda,vaistu kalnai.Visokiais budais is terapeutes prasau,kad ja paguldytu i ligonine normaliam istyrimui - neduoda siuntimo.Tada apgaules budu iskvieciam greitaja ir per pykcius isveza i ligonine,endokrinologijos skyriu,nes cukrus buvo pakiles.Pagulejo savaite,cukru sutvarke,bet staiga jai uzkrito akies vokas.Is ligonines tiesiai i santariskes nuveze,padare magnetini rezonansa - auglys galvoje.Siuntimas i greitosios pagalbos ligonine.Ten pradejo ruosti operacijai.Ir staiga,ketvirtadieni ateinu aplankyti mamos - sako,kad neoperuos,nes reikia pastiprinti organizma,israso namo.Kita diena gydytojas manes iesko ir pasako ziauria tiesa - plauciai puikiausiai isgije,galvoje auglys,operuoti negali,nes operacija bus netikslinga,kadangi kepenyse daugybe metastaziu,tulzyje auglys.... verysad.gif Na ir susinervinau.Visa savaitgali neradau vietos.Dar nuvarem i onkologini (mama jau visai nepaeina),ten komisija nusprendzia palikti viska likimo valiai.Tai va,guli dabar ji namuose,samone dar turi,bet jau slapimo nebelaiko,dar jai ascitas,tustintis nebegali.Baisu.Jau tiek prisinervinau,kad siandien esu jau rami,susitaikiau su viskuo.Mama jau net ikapes pasiruose......Tik va,beda,kad antradieni jau einu i darba,o neturiu,kas ja priziuretu.Terapeute uzrase i eile slaugos ligoninen,tai nezinia,kada ta eile ateis.Labai skaudu man ja ten guldyti,bet as nepajegsiu ja pasirupinti,nes esu vienisa mama su dviem vaikais,nedaug uzdirbu - slauges samdyti negaliu....Oi,vel susinervinau..... sad.gif
Atsakyti