Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Onkologinės ligos 3
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Kertelė sielai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
adis
Dar apžiūrėk http://www.gsk.lt/ligos_onkol_chemterap.htm
saule97
Ačiū labai už info. Bandysim dar kartelį su gydytoja pasitart.
Linkiu ir tau sveikatos.
vovera
Sveikutes merginos, prisijungiu ir as prie jusu 4u.gif Mano tetis serga plauciu veziu, penktadieni dare pirma chemoterapija. Kadangi su tuo dar neteko susidurti, turiu keleta klausimu g.gif Tetis dabar nieko nevalgo, nes skundziasi, kad jam visai sustojes skrandis. Geria tik vandeni. Ar nebus blogai tokia "dieta"? Maisto jam visiskai negalim isiulyti. Gal tiesiog reikia palaukti kol apetitas pats atsiras? g.gif
Sviesele
Dar prie adis parašymo norėčiau pridėt, kad pykinimui nuimti labai padeda pelynas (kartusis kietis) - pats labai kartus, tai geriausia maišyti su kokiom kitom žolėm. Bet maniškis tai griežtai gerti atsisakė schmoll.gif , nes jam kartu. Pirmą dieną po chemijos irgi būdavo "dieta" - tik vanduo, negazuotas (butinai be burbuliuku) mineralinis; visa laika tik lengvas maistas - jokiu kepsniu, tarkuotu bulviu patiekalu (mėgsta pieniškas sriubytes, vaisius ir daržoves), nes reikia vengti didelio kepenų apkrovimo (ir taip turi dalį nuodų iš organizmo išvalyti). Sėkmės visiems gydantis.
O Lineksas ar kitos bakterijos (maniškis vartojo Bifidum), tikrai nuo viduriavimo padeda. Dabar kai skrandis stoja, tai ir Kreono paduodu. ax.gif
adis
O kodėl skrandis stoja? Jūs chemiją jau pabaigę? Ar čia spindulinės poveikis? Bet, kiek suprantu ir ją baigėt? Manęs tai dar laukia spinduliai ar sunkiai įveikėt? Gal ir turit praktinių patarimų, klausiu kaip patyrusių.
lepune
Adis, Tau taip lėtai auga plaukai? per 3mėn nuo chemijos tik 2cm???? blink.gif
aš nespėju kirptis.. trumpų plaukų šukuosena ypač greit atauga schmoll.gif

Aš irgi naudojau Jadvygos žoles tongue.gif bet ne nuo kepenų, o nuo šitos ligos.. ten pamenu buvo ir pelyno ir čiobrelio.. bet vieno palyno tai niekaip schmoll.gif pykindavo netgi nuo jo.. bet kvapas normalus.. tai dabar tiesiog sausi pas mane virtuvėj kvepia ax.gif
adis
Taip ir beveik visi žili ir nesigarbanoja, o kaip kailiukas. Dar ir dabar vaikštau su skaryte ir laukiu nesulaukiu, kada dažyti galėsiu. Pasirodžiau kirpėjai - tai tik po kelių mėnesių dažyti galės, labai jų daug bet silpni. šiaip visai gražiai atrodau, tik visi įsimins mane žilą, beje aš ir nalabi jauna, tikčiau Jums į mamas man 44 metai. blush2.gif
Veitė
Ir as isiterpsiu...Visom sergancioms linkiu dideles stiprybes ir tikejimo, jog iveiks savo liga...mes irgi buvom susidure su sia beda, todel tai labai skaudi tema...Sekmes ir geros kloties!
lepune
ADIS- Tu Per jauna save nurašyti kaip žilą seną ir beje, aš pažįstu moterį, kuri žila patapo nuo 30-ies.. tokie genai, bet ji gražiai balta balta. ir nedažo, nes tokios spalvos neišgautum jokiais dažais biggrin.gif
ir mama būt esi per jauna, taigi mirksiukas.gif 4u.gif
adis
Žinau, tiesiog vakar taip pasirašė. Niekada ir nebuvau tokia žila. Po chemijos žilų plaukų labai, labai padaugėjo. mirksiukas.gif
Tiesą sakant nelabai ir pegyvenu, tik skarytės atsibodo, perukų nepirkau, nes nelabai tiko, tie, kuriuos matavausi. Vasara buvo, gavau daug gražių skarelių dovanų, kelias pati įsigijau ir mandravojau. Tiesiog atsibodo, noriu pereiti per lauką su savais plaukais ir, kad vėjas juos kedentų ir taršytų ax.gif Va toks paprastas noras.
Dėl amžiaus, jaučiuos labai jauna (ir atrodau gerokai jauniau) - tai labai gražūs metai. Panelės mano jau nebemažos (galėtų dar didesnės būti - toks turbūt kiekvienos sergančios mamos noras), buitis, gyvenimas sutvarkytas ir viskas yra labai puiku... bet sergi. Toks likimo atsiųstas išbandymas.
Visos ir visi mes perjauni sirgti. Kartais labai bijau, bijau ligos ir ateities, veju tą baimę, kuo toliau nuo savęs.
Labai gerai, kad yra šis skyrelis, kur galim tiesiog viena kitą drąsint, guost ir palaikyt. Kai kam nors pritrūksta optimizmo, drąsos atsiranda kas nors kitas ir paskolina tam kartui savojo. 4u.gif Laikykimės.
Noriu pasidžiaugti neseniai gavau dovanų iš tolimos Prancūzijos. Mano vyro sesuo ten nutekėjus, vis planavom nuvažiuoti, aplinkybės taip klostės, kad vis tekdavo kelionę atidėti. Taip ir nenuvažiavom kartu su vyru. Džiaugiuos todėl, kad jos vyro tėvai atsiuntė man pašventintą Marijos medalioną, linkėdami drąsos ir stiprybės. Šie žmonės manęs net tiesiogiai nepažįsta , bet tai netrukdo linkėti iš širdies pačio geriausio, labai buvau sujaudinta. Tai va ir Jūsų palaikymas man labai, labai svarbus. Vien žinojimas, kad bet kada galiu kreiptis į Jus didelis džiaugsmas. group.gif
p. Kikimora
QUOTE(vovera @ 2005 12 05, 14:16)
Sveikutes merginos, prisijungiu ir as prie jusu  4u.gif  Mano tetis serga plauciu veziu, penktadieni dare pirma chemoterapija. Kadangi su tuo dar neteko susidurti, turiu keleta klausimu  g.gif  Tetis dabar nieko nevalgo, nes skundziasi, kad jam visai sustojes skrandis. Geria tik vandeni. Ar nebus blogai tokia "dieta"? Maisto jam visiskai negalim isiulyti. Gal tiesiog reikia palaukti kol apetitas pats atsiras?  g.gif
*

pabandyk rauginti natūralų jogurtą - ten tų bakterijų atstatančių yra... bent jau mano tėtis tokį valgo po vaistų dozių, nes jam irgi sutriko virškinimas.... pirktinių negali - ten matyt jaučia kažkokias medžiagas įdėtas...
Sviesele
O kodėl skrandis stoja? Jūs chemiją jau pabaigę? Ar čia spindulinės poveikis? Bet, kiek suprantu ir ją baigėt? Manęs tai dar laukia spinduliai ar sunkiai įveikėt? Gal ir turit praktinių patarimų, klausiu kaip patyrusių.

nelabai aš noriu gąsdint, bet maniškiui spindulinė net buvo sunkiau už chemiją. Gal dėl to, kad organizmas jau nusilpęs buvo g.gif Ir plaukai tik per spindulinę kuokštais eit pradėjo. Bet įvekiami tie spinduliai, tikrai įveikiami. 4u.gif Maniškiui labai ryklę skaudėjo, tai šaltalankių aliejaus duodavau išgert, kad nors kiek maistas lengviau nusirytų, bet jam kaip tik ties kaklu švitino, todėl ryklė ir išopėjo.

Sėkmės besigydančioms ir stiprybės.

boruzelee
Sveikos visos 4u.gif Perskaiciau Adis zodzius ir net susigraudinau.Arteja Kaledos ir taip norisi,kad visi pajustu ju dvasia,taptu geresni,atlaidesni,o sergantys greiciau sveiktu.Linkiu visoms stiprybes ir daug daug sveikatos drinks_cheers.gif
Bastetė
QUOTE(adis @ 2005 12 05, 15:27)
Manęs tai dar laukia spinduliai ar sunkiai įveikėt? Gal ir turit praktinių patarimų, klausiu kaip patyrusių.
*

Tau krūtis,jei neklystu( atsiprašau,jei būsiu supainiojus)?
Mano mama tai pernešė, galima sakyt, normaliai,jei toks žodis aplamai čia vartotinas.Palyginti su chemija negaliu,nes jai neskyrė.
Iš pradžių buvo ir visai nieko, tik vėliau pradėjo skaudėti švitintą vietą,lyg būtų smarkus saulės nudegimas.Jai padėjo tepimas aliejumi.O "miau' mama vartojo tokį "Soliaris"losjoną ar pienelį.Jis brangus,bet, jei reiks detalių-pranešiu.
Gerų dienų 4u.gif
ps.O aš storėju biggrin.gif Sako,bernas bus,velnias,mergiotės norėjau biggrin.gif
Siracusa
Sveikos hi.gif

Na as po biskuti pradedu gydymo procesa biggrin.gif Snd parsitempiau menesiui interferono, stovi saldytuve dbr wink.gif pradesiu leistis po keleto dienu, nes iki siol maitinau dukryte, tai dbr va reikia nutraukt maitinima. na bet pora men paaugo su mamos pienu, ir tai gerai smile.gif

Kita sav vaziuosiu i santariskes pasitart del tolesnio gydymo, manau pasirysiu transplantacijai. Snd isfaksavau visus savo duomenis, norisi ir su Vln pasikonsultuot, nors Kauno hematologais irgi nesiskundziu.

Dukryte sveikute grazute, man irgi nuotaikos kol kas geros. Tikiuosi organizmas toleruos interferona - gerai jausiuosi, nes dar sesija pries akis tongue.gif
Tina*
QUOTE(adis @ 2005 12 05, 16:11)
beje aš ir nalabi jauna, tikčiau Jums į mamas man 44 metai. blush2.gif
*

Puiku, kad cia parasai. Mano mama irgi labai nori, kad isivestume Interneta ir ji pati be mano tarpininkavimo skaitytu si skyreli. Jai nuolat perpasakoju ka jus cia rasot. ax.gif Turbut reiks tam skirt pinigeliu ir isivesti.
Taurė
QUOTE(Siracusa @ 2005 12 06, 15:32)
Sveikos hi.gif

Na as po biskuti pradedu gydymo procesa biggrin.gif Snd parsitempiau menesiui interferono, stovi saldytuve dbr wink.gif pradesiu leistis po keleto dienu, nes iki siol maitinau dukryte, tai dbr va reikia nutraukt maitinima. na bet pora men paaugo su mamos pienu, ir tai gerai smile.gif

Kita sav vaziuosiu i santariskes pasitart del tolesnio gydymo, manau pasirysiu transplantacijai. Snd isfaksavau visus savo duomenis, norisi ir su Vln pasikonsultuot, nors Kauno hematologais irgi nesiskundziu.

Dukryte sveikute grazute, man irgi nuotaikos kol kas geros. Tikiuosi organizmas toleruos interferona - gerai jausiuosi, nes dar sesija pries akis tongue.gif
*

Kokia fainulka tavo mergytė, tokia ružavutė wub.gif
Gydykis mamyt, turi tokį angelą, dėl jos turi viską padaryti. Linkiu kuo puikiausių rezultatų drinks_cheers.gif
Mes ruošiamės šventėms. Kartkartėmis prisimenam, kad sausį vėl vizitas pas daktarus, bet šiaip nuotaikos geros.
adis
Ačiū už informaciją apie spindulinę. Jei dar ką nors sužinosit, pasidalinkit, žinojimas tikrai nepakenks.
Bastetės žinios labai malonios, storėk, storėk, labai smagus ir malonus užsiėmimas. :hihihi:Tarp sūnaus ir mamos, sako, būna labai geras dvasinis ryšys.
Siracusa - maniškė irgi Rusnė, mes dažniau Rusnele, vadinam. Rusnytė - labai, labai gražu. Tikriausiai žinai, kad vardadienis kovo 1 d. Taviškė gražuolė. Sava ir nesiskundžiu. Mokslų nemutraukei? Na ir šaunuolė! Žaviuosi Jumis abiejomis. Būtinai parašyk kaip seksis Vilniuje. smile.gif
adis
QUOTE(Tina* @ 2005 12 06, 22:36)
Puiku, kad cia parasai. Mano mama irgi labai nori, kad isivestume Interneta ir ji pati be mano tarpininkavimo skaitytu si skyreli. Jai nuolat perpasakoju ka jus cia rasot.  ax.gif Turbut reiks tam skirt pinigeliu ir isivesti.
*

Kai susirgau puoliau internete ieškoti informacijos apie ligą, jos gydymą, anksčiau, kaip minėjau, su ja neteko susidurti, nieko nepažįstu, kas sirgtų. Taip ir užklydau į supermamas smile.gif
Siracusa
QUOTE(adis @ 2005 12 07, 11:22)
Siracusa - maniškė irgi Rusnė, mes dažniau Rusnele, vadinam. Rusnytė - labai, labai gražu. Tikriausiai žinai, kad vardadienis kovo 1 d. Taviškė gražuolė. Sava ir nesiskundžiu. Mokslų nemutraukei? Na ir šaunuolė! Žaviuosi Jumis abiejomis. Būtinai parašyk kaip seksis Vilniuje. smile.gif
*

wub.gif nezinojau del Rusnes vardadienio biggrin.gif aciu, dbr nepraziopsosim ir svesim biggrin.gif
Mokytis tai mokausi, 4 kursas, kaip ir baigsis tuoj tie mokslai. tik dbr nzn kaip cia su jais bus. Snd vel skambino is Santariskiu, prase kad atsiusciau seses ir brolio kraujo tipavimo rezultatus. Nors kovo mone kaune nustate, kad jie netinka, kaip supratau kartos. Taip kad daktaras liepe atvaziuot treciadieni i Vln su sese broliu ir tevais blink.gif siaip esu girdejus, kad kartais daro transplantacijas net is tevu kraujo, kazkaip abieju paima, sumaiso ir padaro blink.gif

Sunkiai man sekasi pieneli baigt, slapia visa vaikstau, jau ir taip skysciu visai nevartoju, o jau troskina.. Gal biski ir sumazejo.. Maze irgi sunkiai prie misinio pratinasi, sunku jai, kai piena uzuodzia ax.gif

Tiesa, daktaras is Vln sake nepradet interferono blink.gif o vakar visam menesiui parsitempiau tongue.gif Va man ir kyla klausimu kodel.. gal but, kad sumaste kazka staigiai su ta mano letine liga daryt, gal iskart prades ruost tranplantacijai. Nes su letinem daznai daro autogenines - is savu ciulpu g.gif Na matysim kaip cia issipres ta liga. Dbr jau pati noriu viska greiciau pradet, kad greiciau pasveikt bigsmile.gif
Taurė
Siracusa, kuo greičiau, tuo geriau. Laikau kumščius už tave 4u.gif
Sunku atpratinti mažiukę, žinau apie ką šneki. Juk ji mažytė, o mamos pienas kolkas jos vienas iš didžiausių džiaugsmelių. Šilta, gera geriant pienlį, ir nusnūsti galima mamos papuką apsikabinus wub.gif Prisimenu šiuos momentus, net ašara lauk prašosi blush2.gif
rudukė
Sveikos, džiaugiuosi dėl visų, kurioms ir kurių artimiesiems pavyksta kovoti su šita nelemta liga. Ir noriu paklausti Jūsų patarimo (na čia gal ne visai į temą, bet gal ką žinosit). Kaip kažkada rašiau, mano tėvukas serga vėžiu. Na, dabar jis jau iki tuliko vedamas vos ne vos nueina. Mama suorganizavo kažkokio gėrimo su befunginu, gal tai kažkiek padeda, bent jau kai geria, tai lyg kojos neskauda. Taigi šventės artėja, noriu ką nors dovanų nupirkt, nors neaišku, kaip čia viskas pasisuks dar iki tų Kalėdų. Bet visgi. Ką jam būtų galima padovanot? žmogus beveik nevaikšto, neskaito, paskanaut vyno ar kokio kt. stipresnio gėrimo negali, nes spaudimas labai pakyla. Gal turit patirties tokiose situacijose?
adis
Labas Ruduke, kokie tavo tėvelio pomėgiai? Jei mėgsta augalus, sodą, gal kokią nors gražią kambarinę gėlę, pvz. žydinčią? smile.gif
lepune
Ruduke, jei tavo seneliui nėra alzaimerio, tada Galetumėt visos šeimos portretą padaryt ir padėt prie jo lovos wub.gif Tada jis matys kad gyvenimas ne velti prabėgo, užaugo daug jį mylinčių ir artimų žmonių wub.gif arba kabarinis augalas ax.gif

Šaunuolė siracusa! Numanau kaip sunku atpratinti mažylę nuo pienelio, bet ji ir taip išaugs, svarbiau ne tavo pienas, o tai kad galėsi ją užauginti 4u.gif
Sviesele
Taigi šventės artėja, noriu ką nors dovanų nupirkt, nors neaišku, kaip čia viskas pasisuks dar iki tų Kalėdų. Bet visgi. Ką jam būtų galima padovanot? žmogus beveik nevaikšto, neskaito, paskanaut vyno ar kokio kt. stipresnio gėrimo negali, nes spaudimas labai pakyla. Gal turit patirties tokiose situacijose?

Mes tai dovanojam žolelių arbatas, pvz. taminančių žolelių mišinį ar kepenų darbą lengvinančių (yra įvairių mišinių, reik pasitart, kokios jums labiau tiktų). perkam Pylima/Islandijos? (atrodo taip gatvė vadinas) kampas yra parduotuvė specializuota ekologiškų žolių ir produktų, tai ten J. Balvočiūtėės žolelių mišiniais prekiaujama.

Siracusa, linkiu kuo greiciau susidorot su liga. Man tai piena nutraukt specialiu vaistu ginekologe israse (gal tris ar penkias dienas geriau ir staigiai uzsitrauke), bet cia reiktu su gydytojais pasitart.

Mes dabar tyrimus daromės, duos dievas, bus viskas gerai.
SUPER HERA
PRIES LYGIAI DU MENESIUS VEZYS IS MUSU SEIMOS ISSIVEDE MANA MOCIUTE.JI BUVO JAU 86METU,BET PUIKIAI VAIKSCIOJO,NESUTRIKUSIO MASTYMO,DAUG NAMU RUOSOS DARBU PATI ATLIKO.SVAJOJO KITAMET KAIP I PIRMAJA KLASE ISLEIS MANO PIRMAGIMI,KAIP SULAUKS 100 JUBILIEJAUS IR KOKS TADA BUS BALIUS...DEL GAN NEZYMAUS SUTRIKIMO,RUGPJUTYJE ISKRAPSCIAU JA I LIGONINE.MED.SESELE ISDIRBO 50 METU,SAVAM KOLEKTYVE DAR LABIAU ATGIJO,PER ILGIAUSIA KORIDORIU NUEIDAVO I VAIKSTYNE ISIKIBUSI.VALGE TIEK,KIEK MANO VYRAS,LIGONINEJE PER DIENA SU VISU MAISTU BATONA SUTVARKYDAVO...O SPALIO VIDURY JA PRIGLAUDE ZEMELE-UZGESO TAIP GREITAI IR NETIKETAI.SU NETEKTIM SUSITAIKYT BEGALO SUNKU.NEKENCIU SIOS LIGOS,NEKENCIU.
Sviesele
Tikrai labai sunku susitaikyti ir su liga, ir su mintim, kad ji kartais laimi prieš žmogų. Užjaučiu tuos, kurie yra su tuo susidūrę. 4u.gif

Liga labai pakeitė požiūrį į patį gyvenimą. Savaitgalį mačiau laidą per TV, kur būrėja iš delno sakė, kad polinkis į vėžį ar pati liga matosi rankų delnuose. g.gif
p. Kikimora
Šviesele - kaip įdomu... kurioj vietoj ir kas turi matytis????
Deganti
Azalija, o va cia tai tikrai matosi is tu liniju, aisku tik kai ziuri ismanantis zmogus, man buvo nutikimas, pries 6 metus, sveciuose viena moteris ir mums skaite delno linijas, na buvo suejimas draugu, tai lyg pramoga mums buvo, taciau jos pasakytus zodzius prisiminiau tik po 3 metu, kai diagnozavo. Ziuredama i delna ji pasake: tik nieko sau nepasidaryk, gal but ji nenorejo manes gasdinti aiskindama liga, arba mate tik kad kazkas nutiks, taciau kai paanalizuoju labai taikliai pasake, gyvenimo linija mano delne buvo trumpa su itrukimais, galbut tai ismanantis zmogus skaito kaip knyga, o kad linija keiciasi, pati pastebejau smile.gif
p. Kikimora
kad keičiasi ir aš žinau....
Tina*
Pas mane gyvenimo linija labai ryski. Ji eina i viena puse ir nutruksta, po to vel prasideda ir buna ryski iki pat galo. Gal tai reiskia liga?
Beje, laukia skydliaukes guzelio tyrimas verysad.gif Bijojau ilgai jums apie tai prasitart. Rasiau tik apie mama. Bet dar tikiuos geriausio smile.gif
boruzelee
Tina,tikiu tau viskas bus gerai.Melsiuos uz tave.Laikykis.Kada tyrimas?
Tina*
QUOTE(boruzelee @ 2005 12 12, 23:59)
Tina,tikiu tau viskas bus gerai.Melsiuos uz tave.Laikykis.Kada tyrimas?
*

Gruodzio 30 einu i klinikas.
adis
Tina, tikrai bus viskas gerai. smile.gif
Deganti
Tina laikykis, as ir i klinikas drosiu kita savaite, kaip ir tu eisiu ieskot ligos kitoje vietoje. Nes ginekologe per apziura lyg tai uzciuope padidejusia gimda, atlikus echoskopija pasirode, kad gimda liuks tvarkoje, o vat prie kiausides yra cista arba navikas, taip ir uzpaise ant korteles, nes matoto kadangi esu linkusi i onkologinius susirgimus tai jos neapsieme pacios sprest ir dave siuntima i klinikas - lai jie ziuri. Tiesa labai nuvyle gydytojai - nejau jei pasakai, kad esi su diagnoze, tai ir visi kiti negalavimai gali buti tik su tuo susije, be to dar ir parode ju kompetencija, pasiskaiciau ir padariau isvada, kad ziurint echoskopu galima skirti kokia cista, ar tai yra cista, ar darinys, ai vien zo eisiu i klinikas ir ziuresim, nebijau tik uzkniso negyvai, nespejau issikapanot is tu kliniku ir vel griztu smile.gif
Eaglute
Tina, Rasyte sėkmės jums 4u.gif viskas turi būti gerai.

Kaip rašė kristina mikalauskienė, aš irgi nekenčiu šitos ligos, nerandu net žodžių, kaip galėčiau išreikšt tą neapykantą.
lepune
laikykis Tina*, skydliaukėje dažnai būna pakitimų, bet tai dar nieko nereiškia.. man kiekvienąkart čiupina skydliaukę, nors zinau kad ji normoj.. pasidarysi tyrimą ir viskas bus aišku ax.gif gaila kad tik tų tyrimų laukt ilgai tenka.. va ir Rasytė ilgai laukia g.gif ech tos eilės blink.gif man jau pats ėjimas į gydymo įstaigas nervus gadina- žinau kad užtruksiu ilgai, dar siuntinės į visas puses..
bet jums paskirti jau tie tyrimai, belieka sulaukti biggrin.gif

beje, dėl delnų linijų.. biškelį mokiausi, turėjau knygą. tai ką sužinojau- kairėj rankoj prigimtinės linijos, o dešinėj tai ką keičiame.. todėl joje atsiranda trūkimai, paryškėja. pas mane pvz yra ryškioje linijoje išsiskaidymas į daug smulkių ir vėl susiėjimas. ką aš žinau. apie ligą jokių žymių neradau, bet pagal išsivysčiusias kalbas turėčiau būt verslininkė lotuliukas.gif
geros prieššventinės nuotaikos visoms wub.gif wub.gif
Bastetė

Sėkmės visoms tyrimuose 4u.gif

Aš jau už savaitės į Lietuvėlę skrendu thumbup.gif ,laukiu nesulaukiu..

Merginos/moterys/mamos biggrin.gif jūs man patarkit.
Man jau kaip ir laikas eiti kaspusmetinei patikrai dėl krūtų,bet kadangi esu visaip kaip nestuke.gif ,tai nežinau,ką daryt.
Klausimas esmėj toks,jei ką nors rastų ,ar gydytų iki gimdymo ,ar ne? Nes jei ne,tai nematau prasmės dabar eit ,esu absurdiškai nervinga asmenybė, susinervinčiau be galo ir ramybės jau nerasčiau-negerai nei man ,nei beibiui verysad.gif

kaip manot? O gal žinot kaip būna?
adis
QUOTE(Bastetė @ 2005 12 15, 15:26)
Man jau kaip ir laikas eiti kaspusmetinei patikrai dėl krūtų,bet kadangi esu visaip kaip nestuke.gif ,tai nežinau,ką daryt.
Klausimas esmėj toks,jei ką nors rastų ,ar gydytų iki gimdymo ,ar ne?  Nes jei ne,tai nematau prasmės dabar eit ,esu absurdiškai nervinga asmenybė, susinervinčiau be galo ir ramybės jau nerasčiau-negerai nei man ,nei beibiui verysad.gif

*

Labas, kadangi žinau šiek tiek, pabandysiu įtikinti, kad eitum pasitikrinti ir BŪTINAI. Šiuo momentu vyksta organizme harmoniniai persitvarkymai, o tai veikia ir krūtis. Krūtyse gali nėštumo metu būti visokių nelabai gerų pakitimų, juo labiau, kad anksčiau tyreisi ir tikriniesi kas pusmetį, bet žinau ir atvejų, kai nėštumo metu organizmas taip patvarko, kad visi negerumai dingsta, net gi vėžys. Dar žinau, kad esant nekokiam variantui, nėščiosios yra gydomos, gydomos nuo 4-5 nėštumo mėnesio, atsižvelgiant į visą situacijos sudėtingumą. Labai atsargiai taikoma chemija ar kitas gydymo būdas, kuo mažiau veikiant ir mamą ir mažylį, tiesiog pristabdoma liga, be to yra nuolatinis padidintas abiejų sveikatos sekimas. Kalbu apie blogesnįjį variantą. Pažįstu jauną moterį, kuri pagimdė sūnų ir buvo gydyta nuo 5 nėštumo mėn., bei gydoma dabar, berniukui jau netoli metukų, o gal ir daugiau. Bet tau juk to negali būti smile.gif. Tik žinoti gal geriau negu nežinoti. Pasakys, kad viskas gerai ir laiminga auginsi sau pilviuką tongue.gif Lauksim Lietuvoj. 4u.gif
boruzelee
QUOTE(Bastetė @ 2005 12 15, 16:26)
Sėkmės visoms tyrimuose 4u.gif

Aš jau už savaitės į Lietuvėlę skrendu thumbup.gif ,laukiu nesulaukiu..

Merginos/moterys/mamos biggrin.gif  jūs man patarkit.
Klausimas esmėj toks,jei ką nors rastų ,ar gydytų iki gimdymo ,ar ne?  Nes jei ne,tai nematau prasmės dabar eit ,esu absurdiškai nervinga asmenybė, susinervinčiau be galo ir ramybės jau nerasčiau-negerai nei man ,nei beibiui verysad.gif

*

Nusiramink 4u.gif Tau dievulis dave nestuke.gif ,tai ir saugos jus abu.Eik ,pasitikrink ir laimingai storek thumbup.gif
Tina*
Aciu visoms uz palaikyma. 4u.gif

Rasyte, labai didelis tau stiprybes ir Kaledinio stebuklo. Turbut tave Dievas labai myli, todel ir siuncia tiek daug isbandymu. Keistoka meiles forma, daug apie tai masciau.

LiP
schmoll.gif Oi, motereles,kaip seniai cia bebuvau.Jau ir sios temos kiek daug prirasyta.Na,turejau cia visokiu rupesciu su mama.Jau kaip rsiau,jai rado plauciu vezi - 3 stadija.Chemoterapija,svitinimas.Rodos isgijo,tyrimai puikiausi.Tik mamai pradejo skaudeti nugara ir koja.Dar jai diabetas.Kuo toliau,tuo sunkiau pradejo vaikscioti.Itare stuburo isvarza,uzrase i skausmo klinika.Nepadeda,vaistu kalnai.Visokiais budais is terapeutes prasau,kad ja paguldytu i ligonine normaliam istyrimui - neduoda siuntimo.Tada apgaules budu iskvieciam greitaja ir per pykcius isveza i ligonine,endokrinologijos skyriu,nes cukrus buvo pakiles.Pagulejo savaite,cukru sutvarke,bet staiga jai uzkrito akies vokas.Is ligonines tiesiai i santariskes nuveze,padare magnetini rezonansa - auglys galvoje.Siuntimas i greitosios pagalbos ligonine.Ten pradejo ruosti operacijai.Ir staiga,ketvirtadieni ateinu aplankyti mamos - sako,kad neoperuos,nes reikia pastiprinti organizma,israso namo.Kita diena gydytojas manes iesko ir pasako ziauria tiesa - plauciai puikiausiai isgije,galvoje auglys,operuoti negali,nes operacija bus netikslinga,kadangi kepenyse daugybe metastaziu,tulzyje auglys.... verysad.gif Na ir susinervinau.Visa savaitgali neradau vietos.Dar nuvarem i onkologini (mama jau visai nepaeina),ten komisija nusprendzia palikti viska likimo valiai.Tai va,guli dabar ji namuose,samone dar turi,bet jau slapimo nebelaiko,dar jai ascitas,tustintis nebegali.Baisu.Jau tiek prisinervinau,kad siandien esu jau rami,susitaikiau su viskuo.Mama jau net ikapes pasiruose......Tik va,beda,kad antradieni jau einu i darba,o neturiu,kas ja priziuretu.Terapeute uzrase i eile slaugos ligoninen,tai nezinia,kada ta eile ateis.Labai skaudu man ja ten guldyti,bet as nepajegsiu ja pasirupinti,nes esu vienisa mama su dviem vaikais,nedaug uzdirbu - slauges samdyti negaliu....Oi,vel susinervinau..... sad.gif
adis
Liūdnos tavo žinios Lip. Širdį suspaudė beskaitant. Laikykis mieloji, tavo dvasios ir sielos ramybė, jei įmanoma kalbėti apie ją tokiu metu, turbūt būtų pats geriausias pagalbininkas tau ir tavo mamai. Stiprybės.
LiP
Adis,aciu uz palaikyma.Mama viska puikiai supranta,as to nezinojau.Ji vis man sake,kad viskas bus gerai, o su savo seserim kalbejo,kad jaucia,kad jai baigiasi gyvenimas.Ji matyt, mane taip padrasinti norejo.Bet gi matosi viskas.Baisu,tikrai sunku matyti nykstanti zmogu tavo akyse.Kazkodel visi man reiskia uzuojauta,siulo visokiu raminanciu,atpalaiduojanciu.Bet as nenoriu,bandau be jokios chemijos pati susitvarkyti.Bet kodel tik man siulo?Kodel neklausia,kaip mama jauciasi, o ne as?Juk dabar svarbiau ji.....Buvau pas viena gydytoja,tai ji mane kelias valandas ramino,nes mane ziauriai sazine griauzia,kad mama guldysiu i slaugos ligonine.Beje,dauguma vyresnes kartos zmoniu mane net smerkia uz tai.Bet as neturiu kitos iseities - man tai irgi reikia gyventi,du vaikus uzauginti dar.Kai suzinojo apie mamos liga - dauguma pazistamu apskritai "pasiplove"...vienintele mamos sesuo dar padeda,bet ir ji nelabai gali,nes jos marti numete jai maza vaikeli, o pati gyvena sau....
Ir tik dabar pradejau suprasti,kad visiskai neverta nervintis del visokiu smulkmenu,del kuriu iki siol nervinausi,kad reikia tiketi,o svarbiausia sveikai maitintis,daugiau sypsotis ir visiems atleisti,bei prasyti kitu atleidimo.
Laikykites visos 4u.gif sveikatos ir laimes.
Man visa savaite atrodo,kad as didiziausia ligonine - lyg ir kepenys, lyg galva ziauriai skauda, visur maudzia...
Beje,visalaik sutikdavom nuostabius gydytojus.Tik man onkologiniame komisija padare labai nemalonu ispudi - kol laukeme kabinete,gydytojai juokesi,pokstavo,i mus visai nekreipe demesio.Gal tik po 10 min nustebe paziurejo i mama ir paprase ja isvezti,kad galetu pakalbeti su manim.O plauciu gydytoja nuostabi - tikrai labai daug laiko skyre man,nors uz duru lauke daug zmoniu.Issiklausinejau visko ir ji su didiziausia kantrybe kalbejosi su manimi .
adis
Lip, nesijausk kalta šioje situacijoje. Ji ištikrųjų sudėtinga. Kaip tu žiūrėsi, koks bus tavo požiūris, taip ir tu jausies. Kadangi pati sergu, galiu pasakyti kaip svarbu, kai aplinkiniai (patys artimiausi žmonės) nepraranda realybės jausmo ir yra tvirti. Man nuo to pačiai lengviau. Jų sielvartas ir draskymasis tik alintų mane ir slėgtų. Manau, kad tavo mamai matyti tave susikaupusią ir tvirtą yra smagiau. Taip jau yra, kad anksčiau ar vėliau mes išsiskiriame su savo artimaisiais, iš tiesų tai labai sunku. Mano močiutė, ačiū dievui, kol kas vienintelis artimas žmogus iškeliavęs Anapilin, buvo 98 metų. Sunku buvo su ja skirtis, nors, atrodo nugyveno tikrai gražų ir ilgą gyvenimą. Dar ir dabar jaučiu jos trūkumą, nors tai įvyko prieš dešimt metų... Buvau šalia jos, slaugiau kiek galėjau. Tikrai labai buvo sunku. Gelbėjo tik tai, kad ji suvokė ir priėmė nuolankiai savo kelionės pabaigą. Močiutė sakė visi mes lygūs prieš ją - mirtį - ir ubagai ir karaliai.
Pakalbėk su mama, kaip ji žiūri į slaugos ligoninę. Tikiuosi supranta tavo sprendimą, mamos linki savo vaikams gero, ar jiems keli ar keliasdešimt metų. Juk tu neišsižadi savo mamos, ją lankysi ir rūpinsies kiek tik galėsi. Kad tik gautumėte slaugos ligoninę! Aišku, tai ne namų aplinka, bet jeigu aplinkybės tokios...
Visada sakiau, kad tiems, kurie šalia yra sunkiau...Rūpinkis savimi, vaikais ir mama ir lai būna šios ateinačios šventės, nors ir liūdnos, bet kartu ir džiugios ir išskirtinės, pajusk gyvenimo pilnatvę dėl savęs, savo vaikų ir mamos. Linkiu tau to iš visos širdies.
adis
Lip, ir tikėk stebuklais. Jų būna.
Tina*
LiP, stiprybes tau.
Bastetė
QUOTE(adis @ 2005 12 18, 01:06)
Lip, ir tikėk stebuklais. Jų būna.
*

Lip,
Labai norėčiau ką nors pridurti,paguosti ar sustiprinti,bet geriau kaip Adis, turbūt, jau nepasakysiu.Tiesiog priesidedu prie jos žodžių wub.gif

Pati esu didelė pesimistė ir žinau,kad per šventes būna dar sunkiau,bet žmonės skirtingi,tikuosi tu ir tavo mamytė rasit savyje jėgų pasidžiaugt visu tuo ką turit gero wub.gif
LiP
Aciu jums visoms. 4u.gif
Mama ir pati nori i ligonine,bent taip sako.Nezinau,ka ji viduje galvoja,nes ne vienu raumeneliu neparodo.Ji zino,kad jau antradieni eisiu i darba,tai labai bijo pasilikti viena.Iki pietu ateis mano buvusi anyta.Po pietu jau vaikai pareis is mokyklos.Ziuresim.Kol mama dar neprarado samones,tai bandysim prastumti dienas.Tuoj vaikams atostogos.O be to priesventines dienos,gal ir is darbo trumpam nusimuilinsiu.Gerai,kad kolege ir virsininkas labai supranta,tai vis "pridengia" mane.
Vis mamai pajuokauju-matai,reikejo daugiau vaiku prigimdyti,butu ,kas pagelbeja.
LiP
Gal cia yra tokiu,kurie slaugo jau beviltiskai serganti zmogu?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.