Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 3

QUOTE(jurga_m @ 2005 11 28, 11:52)
Skaitau ir žaviuosi jumis, jūsų stiprybe ir tikėjimu. Aš irgi kartoju diena iš dienos, kad tikėjimas ir saviįtaiga daug ką gali, net ir nugalėti vėžį. Tuo bandau įtikinti ir anytą. Atrodo, kad tik tikėjimas dar ir laiko ją kartu su mumis.
Gal ir nuskambės labai baisiai, bet ką jūs galvojat apie dar vieną gydymą -šlapumu?

Del vezio gydymo slapimu tai nezinau,o siaip urioterapija tai taiko kai kurie zmones.Tie,kurie tuo tiki.Juk ir mes cia nusprendem,kad tikejimas ir viltis-ne paskutinej vietoj.Sveikatos visoms ir stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sraige @ 2005 11 14, 13:16)
dziaugiuos, kad mano mama buvo stipri, turbut stipriausia pasaulyje, ji paskutinias dienas mane guode
***** kaip man buvo sunku matyti ja nykstancia, negalejau patiketi, juk ji tokia stipri, kaip jinai gali pasiduoti kazkokiam prakeiktam veziui cray.gif


Kaip as tave suprantu, mano mamai po kruties operacijos atsirado metastaziu plauciuose, stubure ir kepenyse, stengiuosi tiketi, kad viskas bus gerai, bet katru taip bijau, bijau ja prarasti, ji dar jauna ir tokia visada optimiste... sunku rasyt

QUOTE(lepune @ 2005 11 27, 23:31)
Čiauškute- g.gif.. yra ligų kurias įmanoma išgydyti, ir kurių negalima.. pvz plaučių žnypliuočio, ne-Hodžkino ligos yra neišgydomos, o hogdkin's disease išgydoma. bet po penkių metų tikimybė atkristi yra vos penki procentai.. tai beveik niekas.. nors kitiems lemtinga g.gif 4u.gif

o ka reiskia Hodzkinas ir tas kitas pavadinimas, cia gydytojai diagnozej taip paraso? (atsiprasau uz bukuma)

Mano mamai niekada nieko blogo nesake, gydytojai visada padrasina.
Atsakyti
Eaglute stiprybes tau ir sveikatytes mamai, tikekite, kad pavyks iveikti liga ir tas tikejimas kartais duoda tokius puikius rezultatus, patikek smile.gif

Na del Hodzkino, tai yra limfomos, liaudiskai vadinamos limfmazgiu veziu pavadinimas, nes ponas Hodzkinas yra pirmasis apreses sia liga, tad ji garbingai ir gavo jo pavadinima, limfomos yra dvieju rusiu, ne Hodzkino tipo limfomos, kuriu yra daug visokiu porusiu, ji gali buti visur nuo galvos iki koju, nes kaip zinia limfmazgiai yra issibarste visame organizme ir kita limfomos rusis - hodzkino tipo limfoma, dar vadinama tiesiog Hodzkino liga (hogdkin's disease ) - cia liga turime mes su lepune ir dar i kompanija turim vienos mamytes vyra. Si limfomos forma - Hodzkino liga, yra labiausiai gydymui pasiduodantis vezys, sansai ikristi i ilgalaike remisija siekia iki 90 proc. - manau tai teikia optimizmo, kad ji ir neatsinaujins:)
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2005 11 29, 09:21)
Si limfomos forma - Hodzkino liga, yra labiausiai gydymui pasiduodantis vezys, sansai ikristi i ilgalaike remisija siekia iki 90 proc. - manau tai teikia optimizmo, kad ji ir neatsinaujins:)

Kad taip ir butu, nuosirdziai to linkiu 4u.gif

Aciu uz paaiskinima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eaglute @ 2005 11 28, 21:56)
Kaip as tave suprantu, mano mamai po kruties operacijos atsirado metastaziu plauciuose, stubure ir kepenyse, stengiuosi tiketi, kad viskas bus gerai, bet katru taip bijau, bijau ja prarasti, ji dar jauna ir tokia visada optimiste... sunku rasyt

Artimiesiems labai sunku, gal net sunkiau nei tiems, kurie serga. Džiaugiuos tavo mama ir linkiu tau stiprybės. Yra tokia knyga Džeremio R. Gefeno "Kelionė per vėžį", 2003 m. Kaina apie 23 Lt, pirkau Kaune, Laisvės alėjoje esančiame knygyne. Lepune rekomendavo. Tai mano parankinė knyga, padeda būti stipria, ją skaito ir mano vyras. Daug šiltų žodžių sergančiajam ir jo artimiesiems. Rekomenduočiau paskaityti, gal pasidarys nors truputėlį lengviau.

Atsakyti
Nuosirdus palaikymas visiems, kovojantiems ir slaugantiems.
Atsakyti
Sveikos,
Norit pajuokinsiu?Nor čia turbūt verkt reikėtų blink.gif

Kaip jau rašiau, mama turėjo pasitikrinti pas ginekologą,nes vartoja Tamofeną.Ją nusiuntė pas echoskopistus,tie pasakė ,kad gimda pasmukus, nieko nesimato ,tegu eina į Raudoną Kryžių,ten jie turi spec.aparatą(įsivaizduojat-Santariškės neturi doh.gif ).
Mamai prieš 6 metus buvo daryta gimdos pakėlimo/parišimo operacija,bet, atseit, dabar vėl pasmukus-taip kad eikit ir tikrinkitės ten..

Nueina mamytė "R.kryžiun",daktaras žiūri,žiūri,sako: "kažko nesuprantu" ,aš gal su ranka pažiūrėsiu- nesimato man.
Na ką -ieško taip, ieško šiaip ir sako:žinot ,ponia,nežinau, kas yra ,bet aš gimdos nerandu,gal Jūs nuvažiuokit,kur jums operaciją darė ir paimkit kopiją ,ks ten jums padaryta..."
Ilga istorija trumpai:prasitąsius visą dieną Antakalnio moterų klinikoj,grižta ji pas savo paprastą ginekologę,paduoda jai lapą ir ką jūs sau manot... blink.gif
Nėr gimdos blink.gif ph34r.gif mega_shok.gif
Na ,kaip jums patinka:žmogui išoperavo gimdą,( nors turėjo tik pakelt),nieko nepasakė ir 6 metus visi galvom linkčiojo :"taip taip parišta aha..."
Aš likau be žodžių....
Maniškis sakė, būtų Amerika, į teismą paduotumėm gun_rifle.gif
Va tokia istorija...
ps.Viena ,kas iš to gera liko-nėr gimdos-nėr ir kur vėžiui atsirast thumbup.gif ,bet šitaip nesiskaityt su žmogum protest.gif bash.gif
Vis dar negaliu atsigaut...
Atsakyti
Na taip, be žodžių....................................! swoon.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif nerealiai doh.gif nėr gimdos, o kad ji vos mintimis sau vėžio neišsikalbėjo gimdoje unsure.gif negaliu patikėt. visą dieną nieks negalėjo padėti, pereiti kaip visada visą biurokratizmo liūną kol sužinai kas su tavim padaryt doh.gif schmoll.gif Juokinga dėl to kad absurdas, net norisi verkti :cry
Atsakyti
Jo........Cia tai geras.Neturiu ka pridurt.Aciu dievui,kad yra ir geroji sitos tragikomedijos puse.Tik kazko visai dingo pasitikejimas daktarais verysad.gif Sekmes jums ir sveikatytes 4u.gif
Atsakyti
Stiprybės, laimės ir meilės visoms. 4u.gif
Bastetei dideli sveikinimai nestuke.gif thumbup.gif
Lepunei sveikinimai del remisijos 4u.gif
Kaip gera tiek daug gerų naujienų skaityti. Mes tai dar jokių naujienų gerų neturim. Kaip tyčia pasigavom visi kažkokią žarnyno roto viruso atmainą - aukšta temperatūra, vėmimas, viduriavimas, tai su vaikais prasikankinau savaitę, o po to ir vyrą virusas kabint pradėjo, tai visai supanikavau, puolėm gert antibiotikus (nuo komplikacijų). Kol kas visa šeimyna "ant dietos", šaldytuvas tuščias verysad.gif Kažkaip liūdnai čia mums su tom ligom, bet tikiuosi išsveiksim.

Miniškiui pasibaigus gydymo kursui, dabar jau veržias važiuoti slidinėt ir kitaip nasaugiai pramogaut, o aš tai esu "bailė", stabdau, sakau, sustiprėk, dar prisikeliausi (kaip vyras sako, "stabdis" pasidariau ir tiek) biggrin.gif
Atsakyti
Sveika Šviesele,

ateis ir Jūsų laikas.. pasveiks, susitvarkys.. o kad nori visur dalyvaut- man tas pats.. dabar visur kur įmanoma kišu nosį.. nes galėjau netekt tos galimybės, tai visur noriu dalyvaut,lankyt, miego atrodo nereikia, kaip norisi visko.. tik laiko truksta tongue.gif kalbu apie visokius kursus, taip pat norėjau į kalnus slidinėt, bet su finansais biški neišėjo, tai nusprendžiau vėliau wub.gif
Džiaukis kad vyras aktyvesnis darosi- sveiksta biggrin.gif
valio visiems ri dydelės sveikatos ax.gif 4u.gif
Atsakyti