Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorijos

Sveikos,
norejau paklausti, gal cia uzsuka mamytes, kurios zino, kada poliklinikos gydytojas gali paskirti vykti i sanatorija (nemokamai ar is dalies mokamai)?Ar butina kuri laika nuo tam tikros ligos gydytis, ar kazkokiu gydytoju konsiliumu reikia?Verkianciai reiktu i sanatorija savaitei-dviems, bet pilna kaina moketi - daugoka....
Atsakyti
As kiek domejausi tai neduoda is poliklinikos kelialapiu, zinau kad pagulejus ligonineje galima vaziuot, bet gal kas tiksliau zino unsure.gif
Atsakyti
tai negi niekas nežino? man irgi aktualu,pinigai nesimėto, o į sanatoriją noriu, bet kokiu metu laiku tiktų, kad tik pigiau. Gal kieno nors artimieji gavo kelialapį???
Atsakyti
kelalapį nemokamai gali gauti tik paciantas , kuriam reikalinga rebilitacija, mano uošvis per metus du kartus po tris savaites buvo sanatorijoj, bet iš kart po ligoninės, jis serga ateroskleroze, buvo daroma kraujagyslių šuntavimas, o pusbrolis buvo po kojos kaulo atviro lūžio...taigi, šiaip sau nedalina tų kelialapių...
Atsakyti
nu tai as turiu liga kaip cvieka, dar 5 metai ligos tikrai nusimato.. rizika, nualintas organizmas cry.gif idomu, ar kreiptis i ligoninės daktarą, ar pas šeimos gydytoją? g.gif g.gif
Atsakyti
Norėčiau savaitgaliui į kokią sanatoriją nulėkt, nes jau ta rutina tai baigia iš proto išvest cry.gif Bet tų sanatorijų yra nemažai Druskininkuose ir net nežinau kurią rinktis doh.gif Gal pasidalintumėt savo patirtim kur už kiek ir kodėl geriausia 4u.gif
Atsakyti
TAi nejaugi niekas nebuvot kiokios Druskininkų sanatorijoj verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2005 10 08, 10:50)
TAi nejaugi niekas nebuvot kiokios Druskininkų sanatorijoj  verysad.gif


Man labiausiai patiko Druskininkų gydykla
Nors nemažai kas sveikatinasi Eglėj g.gif man nepatinka, kad ji toliau nuo centro. O gydyklos atnaujintos, nuostabūs poilsio kambariai, paslaugus personalas. beto, gali gyvent bet kokiam viešbuty ar svečių namuose.
Dar girdėjau nablogai SPA Vilnius, bet ten procedūrų kainos didesnės nei gydyklose, o apie viešbutį tai nežinau, manau neblogas ir kainuoja panašiai kaip kiti unsure.gif
Ir aplamai, pasiskaityk čia

Jei ruošies tik savaitgaliui, siūlyčiau pasižvalgyt į savaitgalio pasiūlymus, tokius dauguma viešbučių turi. Išeina pigiau, ir nieko pačiam nereikia rūpintis. Viešbutis visas procedūras užsako, suderina laiką mirksiukas.gif

Gero savaitgalio 4u.gif
Tiesa, supermamų įspūdžiai čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 08 spalio 2005 - 16:08
Yra toks puslapis www.druskininkai.lt
Ten labai issamiai ir savaitgalio pasiulymai pasisanatorinti sudeti, ir paciu sanatoriju aprasymai. Paziurek pati. Kaip sakoma, vgeriau viena karta pamatyti, negu tukstanti -isgirsti..
Atsakyti
gaila kad tokia tuščia tema verysad.gif nejaugi kelialapius duoda tik pagulėjus ligoninėje g.gif o kad užkirst kelią ligos progresavimui kad nereiktų i ligoninę blink.gif tai kaip čia dabar gaunasi-pirma turi vos ne numirt kad paskui tave jau sanatorijoje atgaivintų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naminukas: 21 sausio 2006 - 22:17
as pries kelis metus buvau druskininkuose sanatorijoj tai buvo organizmas nusekes seimos daktare liepe paguleti ligoninej bet as jos paprasiau kad labai noreciau i sanatorija tai sumokejau seimos daktarei 100 lt. ir ligonines daktarei neatsimenu kiek ten daviau ir dave siuntima i sanatorija 3 savaitem,ir nereikejo guleti ligoninej.gavosi vis pigiau nei buciau sumokejus be siuntimo nes savaitgalis ten kainuoja 300 lt.
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 01 22, 11:10)
as pries kelis metus buvau druskininkuose sanatorijoj tai buvo organizmas nusekes seimos daktare liepe paguleti ligoninej bet as jos paprasiau kad labai noreciau i sanatorija tai sumokejau seimos daktarei 100 lt. ir ligonines daktarei neatsimenu kiek ten daviau ir dave siuntima i sanatorija 3 savaitem,ir nereikejo guleti ligoninej.gavosi vis pigiau nei buciau sumokejus be siuntimo nes savaitgalis ten kainuoja 300 lt.

Kokiam mieste? Noreciau ir as taip vyra issiust. Nes su gresianciu insultu dabar neguldo i ligonine, nebent po faktum, tai nesinori laukt g.gif
O is kur zinojai kokiai ligoniones daktarei reik duot, ar seimos daktare nurode?
Atsakyti