Įkraunama...
Įkraunama...

Dainavos poliklinika

Sveiki, aš prisirašius Kauno Dainavos poliklinikoje pas gyd Blauzdavičienę (ji man priklausė pagal gyvenamąją vietą). Šiandien pas ją nuėjus paprašiau lapuko, norėjau pasidaryti kraujo tyrimą, išsitirti cukraus kiekį bei pasitikrinti cholesterolio kiekį. Buvau labai nustebusi, kai gydytoja pareiškė, jog aš per jauna darytis cholesterolio tyrima ir aplamai jei aš niekuom nesiskundžiu ko atėjau, ir taip daug žmonių. Po kelių barnio minučių aš pasakiau, kad jei reikia sumokėsiu, bet tą tyrima norėčiau vis tiek pasidaryti, tuomet ji pasake, kad jau taip nori tai mokėk ir pasidaryk. Taigi man išrašė siuntima tyrimui atlikti ir sąskaita. Tyrimas kainuoja 5,80 lt.
Jei kas lankotės toj poliklinikoj prašau rekomenduokite gydytoją iš kurios nesinorėtų pabėgti. Ačiū.
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
na mano seimos daktare simanaviciute, labai maloni, jauna..zodziu super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agne.za @ 2009 09 28, 15:43)
na mano seimos daktare simanaviciute, labai maloni, jauna..zodziu super  thumbup.gif



Ačiū. Gal dar kas galit rekomenduoti vidaus ligų gydytoją.
Atsakyti
QUOTE(Ausra81 @ 2009 09 28, 19:49)
Ačiū. Gal dar kas galit rekomenduoti vidaus ligų gydytoją.

lankausi pas Vidą Stučinskienę,tikrai mano atsiliepimai tik labai geri. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2009 10 01, 10:27)
lankausi pas Vidą Stučinskienę,tikrai mano atsiliepimai tik labai geri. 4u.gif


Ačiū. Visos siūlot šeimos gydytojas. O gal kas lankosi pas vidaus ligų gydytojas?

PRANAITIENĖ LAIMUTĖ ANGELĖ
VALUKONĖ RITA
MANKEVIČIENĖ ALDONA
RAMONIENĖ EUGENIJA
BARTAŠIENĖ PAULINA IRENA
ALEKSIENĖ ELENA
ŽITKEVIČIENĖ ONA ASTA
ROSICKIENĖ NIJOLĖ
LADYGIENĖ NIJOLĖ
DAVIDAVIČIENĖ VALERIJA GABRIELĖ

Būtu labai malonu sužinoti jūsų nuomones apie šitas gydytojas. Labai ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Ausra81 @ 2009 10 03, 16:34)
Ačiū. Visos siūlot šeimos gydytojas. O gal kas lankosi pas vidaus ligų gydytojas?



tai kad jei neklystu dabar uzraso pas seimos gydytoja ir jei kas tai ta siuncia.. g.gif
o cia ne tas pats seimos gydytoja ir vidaus ligu?
Atsakyti
QUOTE(agne.za @ 2009 10 06, 18:41)
tai kad jei neklystu dabar uzraso pas seimos gydytoja ir jei kas tai ta siuncia.. g.gif
o cia ne tas pats seimos gydytoja ir vidaus ligu?



Tame ir reikalas, kad šeimos gyd ir vidaus yra tas pats tik skirtumas vienas jei nori prisirašyti pas šeimos tai turi visa savo šeimyna ten prirašyti, o to aš nenoriu. Manau vaikui geriausia vaikų gydytoja ir esu Ambrazevičiene labai patenkinta. Nors aš gal ko nežinau, ankščiau taisyklės buvo tokios. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra81 @ 2009 10 07, 20:14)
Tame ir reikalas, kad šeimos gyd ir vidaus yra tas pats tik skirtumas vienas jei nori prisirašyti pas šeimos tai turi visa savo šeimyna ten prirašyti, o to aš nenoriu. Manau vaikui geriausia vaikų gydytoja ir esu Ambrazevičiene labai patenkinta. Nors aš gal ko nežinau, ankščiau taisyklės buvo tokios.  ax.gif

zinai manau kad dabar jau to nereikia..pas ka nori pas ta rasaisi.as pries koki gera menesi prisirasiau pas ta daktare, tai manes tik klause pas kuria noriu ir tiek.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agne.za @ 2009 10 07, 22:56)
zinai manau kad dabar jau to nereikia..pas ka nori pas ta rasaisi.as pries koki gera menesi prisirasiau pas ta daktare, tai manes tik klause pas kuria noriu ir tiek.. smile.gif


Aisku. Aciu. Reiks nueiti i poliklinika ir viska issiklausineti, kad paskui nebutu jokiu staigmenu.
Atsakyti
QUOTE(Ausra81 @ 2009 09 16, 21:02)
Sveiki, aš taip pat priklausau Kauno Dainavos poliklinikoje gyd. Blauzdavičienei (pagal gyvenamąją vietą). Šiandien pas ją nuėjus paprašiau lapuko, norėjau pasidaryti kraujo tyrimą, išsitirti cukraus kiekį bei pasitikrinti cholesterolio kiekį. Buvau labai nustebusi, kai gydytoja pareiškė, jog aš per jauna darytis cholesterolio tyrima ir aplamai jei aš niekuom nesiskundžiu ko atėjau, ir taip daug žmonių. Po kelių barnio minučių aš pasakiau, kad jei reikia sumokėsiu, bet tą tyrima norėčiau vis tiek pasidaryti, tuomet ji pasake, kad jau taip nori tai mokėk ir pasidaryk. Taigi man išrašė siuntima tyrimui atlikti ir sąskaita. Tyrimas kainuoja 5,80 lt.
Jei kas lankotės toj poliklinikoj prašau rekomenduokite gydytoją iš kurios nesinorėtų pabėgti. Ačiū.

Apie gydytoja B.Blauzdaviciene galiu tik patyleti... Gerai, kad retai sergu.
Dabartinis atvejis: labai slogavau, nuolat ciaudejau, pakilo t'. Nuejau pasakiau, kaip jauciuosi, liepe pasimatuoti t'. 36.7 C - sako normali, sakau geriau paracetamolio, o vakare pakyla auksta t'. "Bet dabar tai nera". Po kurio laiko akytem sumirksejo ir klausia: "Tai rasome bileteni". Nors man finansiskai labai nenaudinga sirgti, sakau, juk negaliu eiti sirgdama i darba. Ir ne vien del to, kad blogai jauciuosi, o del to, kad neuzkresciau kt.darbuotoju, juo labiau, kad dirbu su besilaukiancia moterimi nestuke.gif . Berasant bileteni vietoj naudingu patarimu dar isgirdau "nepasitenkinima" (greiciausiai del kysio negavimo), kaip as nuolat sergu, jokio atsparumo ligoms. Sedziu be amo ir bandau prisiminti paskutine ligos data. Neiskentusi paklausiau gydytojos, o si "va parasyta- plauciu uzdegimas". Tada ir as supratau, ir ji greitai pasitaise, "oi cia 2007m. sausio men. doh.gif Zinoma prisiminiau ir ta atveji - biletenio nerase, tik didelis ACIU, kad, pasiskundus nugaros "draskymu", israse siuntima persviesti plaucius. Tai grizusi po darbo namo radau uzkista uz duru rasteli "skubiai atvykti i poliklinika". Tada ir paaiskejo, kad JAU plauciu uzdegimas. Nezinau, kokia daugelio serganciuju situacija, bet prisiruosusi i poliklinika jau TIKRAI SERGANT, pasijuntu, kaip didziausia nusikaltele. Vaizdas, tarsi man reikia TIK biletenio doctor.gif Deja sirgti man finansiskai nenaudinga, o kai sergu, noreciau sulaukti ir gydytojo pagalbos. Jei jau nesu, tai nesu ne kysius, o dovanas Gydytojui (is didziosios raides) kaip padeka uz gerai atlikta darba.
Tokias kaip B.Blauzdaviciene reiktu atleisti. Pirma karta (plauciu uzdegimas) patylejau, dabar vel sokiruota, todel butinai persirasysiu pas kt.gydytoja. Bet gaila kt.pacientu, ypac vyresnio amziaus zmoniu, atiduodanciu paskutinius pensijos centus vadinamajai "gydytojai" aggressive.gif ir tikrai nemanau, kad uz gerai atlikta darba. Nemanau, kad reikia tyleti... Nes tuomet niekas nesikeis...
Atsakyti
QUOTE(juratelexxx @ 2010 01 08, 00:30)
Tokias kaip B.Blauzdaviciene reiktu atleisti. Pirma karta (plauciu uzdegimas) patylejau, dabar vel sokiruota, todel butinai persirasysiu pas kt.gydytoja. Bet gaila kt.pacientu, ypac vyresnio amziaus zmoniu, atiduodanciu paskutinius pensijos centus vadinamajai "gydytojai"  aggressive.gif  ir tikrai nemanau, kad uz gerai atlikta darba. Nemanau, kad reikia tyleti... Nes tuomet niekas nesikeis...


Na ka galiu pasakyti, prieš pora savaičių vėl buvau pas Blauzdavičienę, vis neturiu laiko persirašyti pas kita gyd, bet man reikėjo tik siuntimo, todėl ilgai netrukau. Nuėjau o ten sėdi trys pensininkės kurios matėsi , kad neša gyd dovanų ir kol ten buvau jos labai gerai atsiliepė apie gydytoją, ko aš negalėčiau pasakyti. Ir pati kol buvau pas gydytoja kabinete, susidariau tokį įspūdį, kad jauni žmonės jai nerūpi, svarbesni vyresnio amžiaus. Pati jai niekada dovanų nenešiau ir nematau reikalo nešti. ax.gif
Gaila, kad vis nerandu laiko persirašyti pas kita gyd. o ir informacijoj paklausiau kokia persirašymo procedūra tai niekas normaliai ir nepaaiškino.
Atsakyti