Įkraunama...
Įkraunama...

Taškų dieta

Nusibodo skaiciuot kcal,o skaiciuodama jautiesi alkana?Gana...jau seniai pasaulyje zinomas ir paplites sveikas lieknejimo budas weight watchers...tiesiog suvedi i lentele produkto kcal,riebalu g,ir lastelienos,ir zinai kiek tu suvartojai tasku,tasku kiekis priklauso nuo to kiek sveri..su siuo metodu numetama mazdaug 0.5-1kg per savaite..tai nera bet sau is pirsto lauzta dieta,tai net ne dieta ,o gyvenimo budas....Skaiciuot paprasta,o rezultatai efektyvus...jautiesi sotus ir zvalus....
Jei bus susidomejusiu ,o tikiuosi parasysiu lenteles adresa,ir pagal svori kiek kam reikia suvartoti.... oficialus psl: cia
Sekmes smile.gif
Atsakyti
Na, man tai tas puslapis panasus i tas reklamas zurnaluose, kai ka nors uzsisakai ir tau "visai nemokamai", isskyrus pasto islaidas, atsiuncia instrukcijas, kuriomis sekant isviliojami pinigai ir daugiau nieko... g.gif
Atsakyti
Galiu pasakyti. kad sita programa veikia thumbup.gif Man paciai nereikejo, bet giminaite prie mano akiu numete apie 40 kg (svere 136 ir buvo isbandius absoliuciai visas dietas) man tik iskilo klausimas, ar yra oficialus klubas Lietuvoje, nes kiek zinau, tie klubai yra registruoti, vyksta uzsiemimai ir t.t. Siaip platinti informacijos negalima biggrin.gif
siaip valgai ka nori, tiesiog negali per para virsyti tasku skaiciu. Jei kam idomu, galiu papasakoti, nes pati dalyvavau keliuose uzsiemimose(laikiau giminaite uz rankos, kad drasiau butu biggrin.gif )
Atsakyti
Tai kad nezinau, kas konkreciai domina. Zodziu yra klubai, prisiregistruoji, moki mokesti. kas savaite buna susirinkimai. Atejus pasveria biggrin.gif Gauni rekomendacijas kitai savaitei(kiek tasku gali suvalgyt per para)Po to vyksta paskaita, pristatomi naujausi produktai, dalinami receptai. Tiesa per pirma susitikima isdalino visas lenteles(pagal svori kiek REIKIA suvalgyt tasku per para. Negalima nei irsyt, nei mazint, kad neatsilieptu sveikatai), receptu knygute, meniu. Zodziu mes ten pavaiksciojom, perpratom sistema ir nusimuilinom ax.gif Tiesiog galima laikytis rekomendaciju, ir nebutina moketi uz tai pinigus. ir viskas suveike puikiai. biggrin.gif Nors ir nelabai legaliai ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(dianna @ 2005 09 28, 12:39)
tai koks tas mokestis? g.gif

5 angliski svarai kartui.
Atsakyti
ka galiu pasakyti apie tai,italijoj sakykim ant maisto produktu jau kai kur tie taskai rasomi,lietuvoj maza galimybiu tos programos laikytis,kadangi vargu ar ant visko rasit kiek lastelienos,nes tai niekur beveik nerasoma...o tas lenteles reiketu atsisiusti ju pilna visoses tokiose kaip Ares,Kazza,Shareaza ir etc...
Atsakyti
Prašau jumsRIEBALŲ TAŠKŲ LENTELĖ. kairėje skiltyje randat "MITYBA", spaudžiate- atidarote, 4 eilutė nuo viršaus "RIEBALAI? PADĖKITE TAŠKĄ" ir atsidarys lietuvių kalba lentelė.
Galiu paieškoti ir daugiau..ir anglų kalbomis krūvą nuorodų esu turėjusi ir turbūt tebeturiu prisispausdinusi. ax.gif Kaip ir parašyta "Tam, kad numestumėte svorio, kasdienis riebalų balansas turi sudaryti ne daugiau kaip 20 riebalų taškų."
Nematau už ką mokėti mirksiukas.gif Nebent už kas mėnesį vykstančią kontrolę..tai aišku padeda..norisi pažaboti save, kad po mėnesio nebūtų gėda pasirodyti silpnavale, nieko nepasiekiančia ax.gif
Vis vien "prisižiūrėjimo" ir valios pastangų reikia, o jei reikia tik kontrolės, sutinku už 5 Lt/mėn jus pasverti biggrin.gif (juokauju žinoma, negalvokit, kad tyčiojuosi mirksiukas.gif Esu daug perėjusi šioje srityje, tai žinau kaip kartais svarbu kažko griebtis smile.gif
Atsakyti
Maciau ir Lietuvoje WW produktu (Ypac Heinz firmos) jau yra. Visa esme, kuo liesiau, kad butu maziau riebalu. Paros min. yra 18 tasku. Pav 1 Mcdonaldo Big Makas - 9 taskai, vid dydzio bananas 2 taskai, neriebios sriubos lekste 2 taskai,100 gr lieso jogurto 1taskas, did. obuolys 0.5 t, 5 mandar 0.5 t arbata , kava su sauksteliu cukraus 0.5t be cukraus 0. Darzoves(isskyrus bulves) visai tasku neturi gali grauzt kada tik pajunti alki. Zodziu, atsisakykit riebbaus maisto ir skrandzius prikisit biggrin.gif O jei uzeina smaguriavimo diena tiesiog ta diena turi suvlgyti zymiai maziau.
beja, jei yra virssvoris, paprastai is pradziu skiriama per para apie 26 t. Kuo mazesnis svoris,tuo maziau tasku.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 09 28, 16:20)
Prašau jumsRIEBALŲ TAŠKŲ LENTELĖ. Galiu paieškoti ir daugiau..ir anglų kalba krūvą nuorodų esu turėjusi ir turbūt tebeturiu prisispausdinusi. ax.gif Kaip ir parašyta "Tam, kad numestumėte svorio, kasdienis riebalų balansas turi sudaryti ne daugiau kaip 20 riebalų taškų."
Nematau už ką mokėti mirksiukas.gif Nebent už kas mėnesį vykstančią kontrolę..tai aišku padeda..norisi pažaboti save, kad po mėnesio nebūtų gėda pasirodyti silpnavale, nieko nepasiekiančia ax.gif
Vis vien "prisižiūrėjimo" ir valios pastangų reikia, o jei reikia tik kontrolės, sutinku už 5 Lt/mėn jus pasverti biggrin.gif (juokauju žinoma, negalvokit, kad tyčiojuosi mirksiukas.gif Esu daug perėjusi šioje srityje, tai žinau kaip kartais svarbu kažko griebtis smile.gif

Sveriama kas savaite biggrin.gif Cia turbut toks psichologinis dalykas - Zinai, kad tave svers, tai tiesiog PRIVALAI laikytis duotu normu
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2005 09 28, 13:33)
Sveriama kas savaite biggrin.gif Cia turbut toks psichologinis dalykas - Zinai, kad tave svers, tai tiesiog PRIVALAI laikytis duotu normu


Būtent biggrin.gif Aš pvz. viena niekaip nesugebėjau numest tiek kg kiek norėjau blush2.gif . Bet kai kas 2 sav. artėdavo svėrimo diena pas dietologę, tai mane sulaikydavo nuo tuščio užkandžiavimo, nuo valgymo "bele kada, bele kaip, bele ką". Valgiau taip, kaip buvo nurodyta sudarytame valgiaraštyje, o juk ten nebuvo kažkokių stebuklų smile.gif Tiesiog buvo pastovi kontrolė ir man tiesiog buvo nejauku eiti, mokėti pinigus ir durninti save bei dietologę, kad valgau kaip liepta, bet pokyčių jokių..sau nepameluosi, jei gali pameluoti kitam (bet to ir nesinori..norisi rezultatų ax.gif ).
Atsakyti
kad cia visai netokia lentele weight wachers svarbiausia kcal,ne riebalai...o be to nzn juk cia galima...taciau ir ta dieta tasku skaiciavimo labai patraukli,tik vargu ar kie efektinga... rolleyes.gif
Atsakyti
Aš kiek žinau, kosmonautų dieta irgi paremta taškų skaičiavimu. Kažkuri forumietė jos laikosi. Nepamenu nuorodos. Gal kas žinote?
Atsakyti