Įkraunama...
Įkraunama...

Ar perkate batus internetu?

Norejau pasidometi kas megsta pirkti batus online ? smile.gif
Atsakyti
ne tik pirktumem, bet ir perkam smile.gif

paprastai jei zinai savo dydi - viskas tinka.

O jei netinka - yra SM isparduotuve...
Atsakyti
aš labai dažnai perku blush2.gif tinka tik maždaug kas trečia pora, bet kol kas visus netikusius pardaviau, tiesa kai kuriuos su nedideliais nuostoliais 4u.gif

ir dar - geriausia pirkti tuos, kurių prekinių ženklų yra ir Lietuvoje - Ecco, clarks, Camper, Crocs, Softwalk ir pan. - juos galima pasimatuoti Lietuvoje ir tokį pat dydį po to parsisiųsti pigiau 4u.gif Nors su Camper bateliais man taip nepavyko - Lietuvoje 37 puikiai tiko, parsisiųsti buvo per siauri ir per ilgi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saimona: 16 rugpjūčio 2009 - 17:19
perku ir zinoma pirkciau biggrin.gif buna retais atvejais (labai retais) nepataikau, bet pries pirkdama bandau susirasti nemazai info apie tuos batus del dydzio, kokybes ir panasiai, tai nelabai ir rizikuoju smarkiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 16 rugpjūčio 2009 - 18:18
Dar vis bijau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 08 16, 19:22)
Dar vis bijau blush2.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 08 16, 19:22)
Dar vis bijau blush2.gif


As irgi - esu pirkus kelias poras, bet tik todel, kad grazinimo galimybes geros, o jei nebutu kaip grazint (nemokamai ar pigiai), tai turbut isvis nerizikuociau niekada pirkt.
Atsakyti
Pirkau pora kartu, bet, deja, nepatakiau ax.gif
Atsakyti
Nesiryztu, nes viena karta tinka 39 dydis, kita 38, ar 40 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2009 08 16, 22:19)
Nesiryztu, nes viena karta tinka 39 dydis, kita 38, ar 40  doh.gif

nu geras, man niekad taip nebuve, maximum skiriasi puse dydzio. Tai arba 36.5, arba 37, bet puse dydzio- smulkmena irnesakyk.gif
Atsakyti
O gal kas galit mestelt kelias nuorodas į el.parduotuves, kurios siunčia batus į Lietuvą? 4u.gif
Atsakyti
pries pirkdama visada paklausiu kiek cm yra bato viduje,tada pamatuoju su savo koja,savo batais ir tfu tfu tfu dar ne kart nenusivyliau rolleyes.gif
Atsakyti