Įkraunama...
Įkraunama...

Vėrinukai

labai daug skanumynu cia radau smile.gif
Kita savaitgali butinai juos gaminsiu,nes mazojo 1asis gimtadienis 4u.gif
jeigu pavyks,ikelsiu ir nuotraukytes,aisku,jei per stresa neuzmirsiu ju padaryti blush2.gif
Atsakyti
labai skanu smile.gif
Atsakyti
citrusine, kas cia tau... eini per dauguma temu ir tik ta viena posta rasai mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 12 07, 23:24)
citrusine, kas cia tau... eini per dauguma temu ir tik ta viena posta rasai  mastau.gif


Seniai nekreipiu i tokius ,-ias demesio. Praeis savaite kita ir pasitrauks, dings noras rasyti ta pati vien del to, kad parasytu zinuciu skaicius butu didesnis. Juk tai tik del skaiciaus, argi ne?
Citrusine irgi viena is tu zinuciu rinkejo... "labai skanu", "labai grazu"... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2009 12 08, 04:37)
Seniai nekreipiu i tokius ,-ias demesio. Praeis savaite kita ir pasitrauks, dings noras rasyti ta pati vien del to, kad parasytu zinuciu skaicius butu didesnis. Juk tai tik del skaiciaus, argi ne?Citrusine irgi viena is tu zinuciu rinkejo... "labai skanu", "labai grazu"... doh.gif

Atsiprašau, kad ne į temą čia aš, bet koks tikslas didint tą žinučių skaičių g.gif
Atsakyti
laba,
kai darote vėrinukus su feta sūriu jums jis netrupa. Kiek bandau nerandu ,kad netrupėtų g.gif
Mūsų mėgstamiausi vėrinukai prie vynelio : sauleje dživinto pomidoro pusė+feta sūris+juoda alyvuogė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anytė: 21 gruodžio 2009 - 15:40
Aciu, jums visoms uz info. Net nesitikejau pradzioje, kad tiek daug suzinosiu. Pasidariau failiuka, su nuotraukomis ir receptukais.
Visoms sekmes ir laimingų Naujųjų Metų!!!
Atsakyti
QUOTE(Citrusinė @ 2009 12 07, 21:18)
labai skanu smile.gif

lotuliukas.gif kas skanu?
tai bent parasyk ka valgai? laugh.gif

verinukai labai populiarus pasidare bigsmile.gif siemet nustebau, pas ka vaziavom, visur stalus puose vcerinukai ivairus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ir as uzsikreciau verinukais smile.gif - daznai dabar darau- kaip tik koks pasisedejimas, tai labai gerai ir prie vyno, ir prie alaus ir siaip... Nauju metu vakarienei irgi darysiu ivairiu- na, nieko naujo- mesyte, suriai ivairus, vynuoge,alyvuoge, agurkeliai ir t.t.
Man iskilo klausymas - labai noriu padaryti su dziovintomis slyvomis ir sonine. Bet sonine man labai skanu kaip buna kavinese- ji tokia kepta, sukepus, traski ir kieta.Ar kas esat taip dare- as neisivaizduoju kaip ta sonine taip sukepint g.gif - plonai supjaustyti zalia( ne rukyta juk, ar ne?) sonine ir kepti kol tokia traski, kieta pasidaro? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 28 gruodžio 2009 - 11:52
QUOTE(zbara @ 2009 12 28, 10:55)
verinukai labai populiarus pasidare  bigsmile.gif siemet nustebau, pas ka vaziavom, visur stalus puose vcerinukai ivairus  drinks_cheers.gif


as irgi labai megstu verinukus daryti, puosia stala, paivairina asortimenta ir sveciai labai valgo thumbup.gif

QUOTE(Diva:) @ 2009 12 28, 11:50)
Man iskilo klausymas - labai noriu padaryti su dziovintomis slyvomis ir sonine. Bet sonine man labai skanu kaip buna kavinese- ji tokia kepta, sukepus, traski ir kieta.Ar kas esat taip dare- as neisivaizduoju kaip ta sonine taip sukepint g.gif  - plonai supjaustyti zalia( ne rukyta juk, ar ne?) sonine ir kepti kol tokia traski, kieta pasidaro?  g.gif

pirk rukyta ar parukyta plonai pjaustyta sonine, susuksi slyva ir i keptuve arba i orkaite kisk, tikrai bus apkepus ir traski wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 12 28, 15:53)
as irgi labai megstu verinukus daryti, puosia stala, paivairina asortimenta ir sveciai labai valgo thumbup.gif
pirk rukyta ar parukyta plonai pjaustyta sonine, susuksi slyva ir i keptuve arba i orkaite kisk, tikrai bus apkepus ir traski wink.gif

Parukyta, ar ne? Lyg esu maciusi, buna taip plonai supjaustyta pakuotese... Reikes paieskoti, bus ko gero salto rukymo...
Dekoju 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, siandien prisipirkau desryciu, lasisos, visokiu suriu, agurku, juodu ir zaliu alyvuogiu... ir atradau Jus, jau bandysiu fantazuot. butinai idesiu foto kaip man gavosi blush2.gif
Atsakyti