Įkraunama...
Įkraunama...

Naminis "stiliukas"

Perskaičiau diskusiją vienoje temoje ir nusprendžiau Jūsų paklausti -

Kuo rengiatės namie?

ar pasirodote gatvėje su "naminiais" rūbais?

Kokie tie rūbai? (ar vaikštote su chalatu, ar su džinsais, ar su sportine apranga)

Ar "naminė" apranga - tai nunešiota "miesto" apranga - ar ji perkama specialiai?

Ar persirengiate, kai ateina svetimi žmonės?

_______________________________________________________

Mano spintoje "naminiai" rūbai turi atskirą lentelę - pradedant nuo "naminių" apatinių.
Dažniausiai tai praradusi "idealią išvaizdą" miesto aprangą arba nemadinga apranga, tinkama dėvėti namie.

Patogiausia - džinsai, marškiniai, marškinėliai, sportinės kelnės. Savaitgaliais rengiuosi "namines" sukneles.

Nevirškinu "chalatinės - minkštų šliurių" aprangos.
Aviu patogias odines šlepetes - basutes..


O JUS?
Atsakyti
Aš kažkodėl niekad nenešioju treningų po namus. Dažniausiai tai būna normalūs, nešiojami drabužiai, tik tiek, kad su jais niekur kitur taip apsirengus nevaikštau, o ir šiaip beveik kiekvieną dieną naujai apsirengiu.. rolleyes.gif Tad jeigu ateina kažkokie nelaukti svečiai nepersirenginėju, o ir į parduotuvę galiu drąsiai taip eiti wink.gif. Klausei apie nunešiojimą, tai taip jie šiek tiek daugiau nunešioti drabužiai, nei kiti.
Atsakyti
Namuose šaltuoju sezonu paprastai dėviu "nurašytus" džinsus, treningines kelnes + džemperis, šiltuoju sezonu paprastai būna bridžai (kartais spec.perku namuose trinti, kartais tai būna buvę "išeiginiai'),šortai, sijonai + maikutės, kurios anksčiau buvo skirtos viešumai laugh.gif
visai skarmalu namuose nenešioju, todėl atėjus svečiams nepersirengiu, išskyrus žinoma jei ateina kokia proga svarbia, tai pasipuošiu biggrin.gif
negalėčiau namuose būti su nailoninėm pėdkelnėm (kalbu apie šaltąjį sezoną) ir sijonu, nors gal ir gražu, bet sintetikos negaliu pernešt o jei dar namuose su jom būt doh.gif nors tokią draugelką turiu rolleyes.gif
taip pat negalėčiau visą dieną vaikščiot su chalatu, nu man baisiau negu baisu, mano kaimynė, jau pagyvenus moterėlė, nesikuklina ir šiūkšles su naktiniais + chalatuku išneša ir su kitom bobulkom ant suoliuko pasėdi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2009 07 17, 11:37)
mano kaimynė, jau pagyvenus moterėlė, nesikuklina ir šiūkšles su naktiniais + chalatuku išneša ir su kitom bobulkom ant suoliuko pasėdi  cool.gif

Čia jau greičiau senatviško nevalyvumo pasekmė.. nors pažįstu nemažai senučių, kurios net namie dažosi tongue.gif

Atsakyti
Aš ir dažniausiai nešioju "nurašytus" rūbus, bet ne tiek, kad atvykus svečiui būtų gėda pasirodyt rolleyes.gif
Į parduotuvę einant dažniausiai tik kelnes pakeičiu, nes jos visada būna laisvos (senesnių laikų, kai dydžius didesnius pirkdavau biggrin.gif )
Atsakyti
Namuose nesioju sortus, sijonus, kelnes ir pan. jie nera nutrinti, taciau kai turiu iseiti persirengiu 4u.gif nezinau kodel, turbut tai jau iprotis, bet laukdama sveciu nepsirengiu, aisku jeigu rengiu svente tada jaukita kalba rolleyes.gif
Naminius drabuzius dazniausiai ir perku su mintimi, kad jie bus skirti nesioti namuose mirksiukas.gif
Atsakyti
namuose niekad nedėviu džinsų - nepatogu man su jais namie trintis. dažniausiai tai būna lengvo audinio kelnės, vasarą trumpos, žiemą ilgos.
o palaidinės tai paprastos tokios, bet su kuriom galečiau ir iki parduotuvės nueiti biggrin.gif nors šiaip eidama kur, visad persirengiu.
kai būna vėsiau užsimetu naminį džemperiuką kokį.

ir aš turiu atskirą vietelę spintoje naminiams rūbams ax.gif
Atsakyti
na,va,kaip greit sklinda naujienos ir iskart atsiranda nauja tema-saunuole thumbup.gif

kas del apsirengimo namie-nezinau,kaip suprantamas tas namai-gyvenciau bendrabuty ir dar LT-vaiksciociau tik su dzinsais ir maikute,bet kadangi gyvenu nedideliam miestely ir ne LT-tai vaikstau,kaip man patogu ir nesigedyju atidaryt pastininkui arba siaip nelauktam sveciui su treningu arba netgi chalatu ax.gif ir man patogiausia yra treningines-tik ne tos,kaip matome gatvese,sezancios arba dar kitokiu mandrumu nike arba adidas,bet jogos arba juicy-jos neipareigoja,bet su jomis patogu,slepetes tik tokios,su kuriomis paciai patogu ir ne salta,nes mano kojos pastoviai atsale doh.gif
ir atsakau i viena parasyma,tik ne sioje temoje-mano drabuziai naminiai neprarade tiek isvaizdos,kad negaleciau su jais iseit i gatve ir neturiu susibumbulavusiu ar kitaip netinkamu iseit i gatve drabuziu,tad nesigedyju su naminemis jogos kelnemis iki parduotuves nueit ar maze nuvest i mokykla-cia visiems juodai nusispjaut,kaip tu atrodai ir visi rengiasi taip,kaip jiems patogu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 17 liepos 2009 - 11:46
Jokiu treningu namuose, jokiu nudevetu nutysusiu rubu schmoll.gif
Ryte visada apsirengiu lengva chalaciuka ir ramiai gurksnoju kavyte , bet tik ryte ax.gif
Kai karsta, velkuosi lengva suknyte dienos metu arba sijonuka ax.gif
Kai salciau, siaurus dzinsiukus arba bridziukus tongue.gif
Na, koks skirtumas, kur esame wub.gif Visada turime atrodyti padoriai cool.gif
Atsakyti
taip, nesioju nenesiojamus gatveje drabuzius. pagrinde tai treningai, maikutes, megztiniai. dar turiu senu rubu, bet kartais daperku specialiai namams.
aviu tapkutes, kojines.
Atsakyti
Na taip, dažnai būta atsiliepimų, kad ne Lietuvoje į tokius klausimus daug paprasčiau žiūrima...
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2009 07 17, 11:58)
kelnes pakeičiu, nes jos visada būna laisvos (senesnių laikų, kai dydžius didesnius pirkdavau biggrin.gif )


turiu aš tokių n, kai numečiau 7 kg tai daug atsirado, o kai dbr laisvi tai namuose visai smagu rolleyes.gif
Atsakyti