Įkraunama...
Įkraunama...

Rasos : Markučiai

Pradėjome savo mažylę vesti į šį darželį, labai įdomų sulaukti kokių atsiliepimų smile.gif
Atsakyti
O kokia Tavo nuomone? Ir kaip sekasi? As irgi vis pagalvoju, kad sis darzelis - labai jau man pakeliui butu. Bet atsiliepimu neteko girdeti...
Atsakyti
Na man pirmas ispudis neblogas, dar mes tik 3 svaites lankom, tai nelabai ka ir zinau.
Direktore matosi griezta ir aukletojos ja gerbia, na o siaip aplinka gana jauki, tikrai tvarkinga.
Atsakyti
kaip mamytės sekasi jūsų vaikiukams šiame darželyje?
Aš jau nuo pelėdžiukų grupės atvedžiojau ten savo dukrytę, dabar ji jau mokykloje. Ir pradedu leisti mažylį...į lopšį. Su dukra buvo normaliai, daug mačiau netikslumų, bet kentėti buvo galima, juo labaiu kai po langais darželis, tai nesinorėjo kur toliau laimės ieškoti, bet su sūnum tai buvau pakraupusi. Tiesiog suėmė depresija. Apie vaiko adaptaciją auklėtojos esa tik girdėjusios, bet kažką daryti, kad vaikas geriau pasijaustų nemato reikalo, atseit visi verkia blink.gif . Vedėja parodė supratingumo, ja aš likau patenkinta, bet grupėje dirba auklėtojos.Net nežinau ką aš darysiu, dabar labai mastau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutak: 14 vasario 2006 - 23:18
gal dar kas galit papasakot apie si darzeli. Galvoju saviski, nuo geguzes 1 d. vest i lopselio grupe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linksmesne*: 05 balandžio 2006 - 13:05
QUOTE(rutak @ 2006 02 15, 00:16)
kaip mamytės sekasi jūsų vaikiukams šiame darželyje?
Aš jau nuo pelėdžiukų grupės atvedžiojau ten savo dukrytę, dabar ji jau mokykloje. Ir pradedu leisti mažylį...į lopšį. Su dukra buvo normaliai, daug mačiau netikslumų, bet kentėti buvo galima, juo labaiu kai po langais darželis, tai nesinorėjo kur toliau laimės ieškoti, bet su sūnum tai buvau pakraupusi. Tiesiog suėmė depresija. Apie vaiko  adaptaciją auklėtojos esa tik girdėjusios, bet kažką daryti, kad vaikas geriau pasijaustų nemato reikalo, atseit visi verkia  blink.gif . Vedėja parodė supratingumo, ja aš likau patenkinta, bet grupėje dirba auklėtojos.Net nežinau ką aš darysiu, dabar labai mastau schmoll.gif



O tie netikslumai kokie? Kodel su mazuoju buvai pakraupus? Netinkamas elgesys ar kas?
Atsakyti
Seniai nieks jau nieko nepasisako apie šį darželį. ax.gif
Mes dabar renkamės į kokį darželį užsirašyti, gal kas iš lankančių galėtų ką daugiau papasakoti. smile.gif Jei kas pasirodys, tai užduosiu keletą klausimėlių.
Atsakyti
QUOTE(rimante2 @ 2006 08 08, 09:03)
Seniai nieks jau nieko nepasisako apie šį darželį.  :ax:
Mes dabar renkamės į kokį darželį užsirašyti, gal kas iš lankančių galėtų ką daugiau papasakoti. :) Jei kas pasirodys, tai užduosiu keletą klausimėlių.

Sveikutė! Aš gyvenu Rasose.Kiek suprantu,domiesi apie "Vėtrungės" darželį.Mano jau antras vaikas eina.Jam jau greit bus ketveri. Šiaip esu labai patenkinta.Jei turi klausimų,mielai atsakysiu. :)
Atsakyti
QUOTE(Donatukas @ 2006 08 08, 10:16)
Sveikutė! Aš gyvenu Rasose.Kiek suprantu,domiesi apie "Vėtrungės" darželį.Mano jau antras vaikas eina.Jam jau greit bus ketveri. Šiaip esu labai patenkinta.Jei turi klausimų,mielai atsakysiu. smile.gif




Ne ne, čia kalbama apie Markučių darželį, bet "Vėtrungė" mane taip pat domina. Parašysiu tau klausimukus prie "Vėtrungės", būsiu labai dėkinga jei atsakysi. smile.gif
Atsakyti
sveiki,
na, gal atsiras dar kas nors, kas apie si darzeli si bei ta zino? labai reikia info- tiek geros, tiek blogos... aciu.
Atsakyti
Ir man labai reikia info. Nuo kokio amziaus i lopseli priima ir ar reikia is anksto uzsirasyti?
Atsakyti
Mano vaikas lankė šį darželį nuo 2,5 metų. Kadangi lopšelyje vietos nebebuvo, nuėjom iš karto į darželio grupę.
Ką galėčiau pasakyti apie šį darželį? Darželis, kaip darželis. Kadangi vaikas kito darželio nelankė, negaliu palyginti. Turėjom tokia vieną auklėtoją, vardu Teresė, tai buvo su ja problemų. Visai ji vaikais nesirūpino. Vaikai nenorėjo net į darželį eit (ne tik mano). Prašėm vedėjos, tai po ilgų diskusijų pakeitė. Bet ta Teresė buvo jau nejauna, tai gal jau nebedirba.
Turėjom "reikalų" su auklėtoja Aurelija, Jūrate ir dar viena (nepamenu vardo jau) g.gif . Pastarosios griežtos, bet geros auklėtojos. Geriau siūlyčiau Aureliją-griežta, bet su vaikais užsiima, daug ko išmoko. Apie Jūratę irgi blogo negalėčiau pasakyti, lankėm jos grupę metus, bet tik labai rėkia ant vaikų (na, rėkia kai reikia, bet...)
Šiaip, kaip ir kieviename darželyje, rinkliavos buvo, reikėjo ir dažų grindims pirkti, ir žaislų, knygų ir t.t. Bet juk čia turbūt visur taip...
Šiaip maniškis jau ketvirtokas, tai senokai tą darželį lankė, gal ir pasikeitė kas nors. Jei dar kas domina, rašykit, bandysiu padėt, apie auklėtojas vaiko paklausinėt mirksiukas.gif
Atsakyti