Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gintariniai papuošalai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Stilius ir apranga
Rima0531
Ar turie gintarinių papuošalų? Ar jais puošiatės? Prie kokių drabužių derinate?
Papildyta:
Gavau dovanu grazia grandinele ir auskarus nezinau prie ko galiu derinti
Delkotais
Aš asmeniškai nenešioju, nes neturiu, bet manau, kad gražiai atrodytų prie lininių ar baltų, vasariškai lengvų rūbų. Na bent jau vienas iš variantų ax.gif Nors to gintaro įvairiausio būna.. g.gif O taviškis šviesus ar tamsus?
purpsius
Turiu labai kuklią skirtingų spalvų ginteriukų apyrankę su sidabri intarpais, tai derinu prie visko ir visur nešioju. Ir prie džinsų, ir prie kostiumėlio man ji tinka.

Manyčiau, kad gintarą reikia derinti pagal tai, kokio stiliaus papuošalai su juo yra - ji senoviniai karoliai, tai tikrai tik prie lino suknios, bet jei pats papuošalas stilingas, tai ir prie darbinio kostiumėlio gerai atrodys. Man gintaras labai gražu ir tikrai nemanau, kad jį kažkaip kitaip reikia derinti, nei kitus akmenis - pagal spalvą ir stilistiką bendrą, o ne būtinai tik prie lino.
Bittersweet
as nenesioju, bet derint su lininiais rubais, tai man atrodo isvis blogas variantas - bus tokia folklorine rugiaveide. dar truksta nertos kepureles ant galvos doh.gif
jei jau man labai reiktu derint, tai derinciau kontrasto principu - kad ir prie nuplysusiu dzinsu
Šarė
QUOTE(Bittersweet @ 2009 06 21, 07:13)
as nenesioju, bet derint su lininiais rubais, tai man atrodo isvis blogas variantas - bus tokia folklorine rugiaveide. dar truksta nertos kepureles ant galvos doh.gif
jei jau man labai reiktu derint, tai derinciau kontrasto principu - kad ir prie nuplysusiu dzinsu
*

drinks_cheers.gif visiškai sutinku.
Jokio ypatingo derinimo, manau, nereikia. Man gražus akmuo. turiu tamsaus gintaro nušlifuotų apvalių nemažų kunkolų apyrankę. Man ji prie visko tinka, ir labai miela patapo.
Griuk negyvas
Kadangi esu susijusi su gintaru (juo prekiauju), man labai patinka. Gintarinius papuosalus deduosi ir ivairiom progom, ju buna ir labai prabangiu - pvz su auksu ir deimantais 4u.gif
Sophi
Turiu lengvučius įvairiaspalvius gintarinius karoliukus - tinka praktiškai prie visko bigsmile.gif
mandy*
Turiu auskarus, bet nenešioju, ne mano stilius kažkaip.. unsure.gif
Ruttaa
As neturiu gintariniu papuosalu ax.gif
Aprily
nemegstu gintaro schmoll.gif
lisik
QUOTE(PinaColada85 @ 2009 06 21, 22:49)
nemegstu gintaro schmoll.gif
*

drinks_cheers.gif ant saves visiškai neįsivaizduoju jo. Geriausias iš blogiausių - geltonas matinis gintarai. o ryžas ar skaidrus - no way schmoll.gif

sutinku su Bittersweet, kad su suplyšusiais džinsais būtų daug geresnis derinys nei su nertais ar lininiais rūbais smile.gif
Mimuke
nemegstu gintariniu papuosalu schmoll.gif
lalabas
Sveikutes. Deja gintaro savo papuosalu dezuteje neturiu. Bet ko gero reiktu sisimastyt apie tai g.gif
O del derinimo tai manau jis labai tinka su linu.
Mo(ni)ka
Man geltonas gintaras kažkaip nelabai prie širdies, bet labai patinka baltas gintaras. Kaip tik savaitgalį nusipirkau gintarinį pakabuką

user posted image
Raven
Na nemacius papuosalu sunkoka pasakyti, bet visi pretenzingi papuosalai puikiai dera prie klasikiniu rubu smile.gif Prie lininiu irgi aisku deretu, bet kazin ar verta del papuosalu pirktis rubus kuriu iki siol nesugalvojei deveti smile.gif
Rima0531
Labai noreciau parodyti kokio stiliaus tie papuosalai, bet nezinau kaip foto ikelti... Help! Jie tokie... sidabre gintaro gabaliukai
Avela
gintaras siaip man labai malonus ziema - kazkaip sildo, teikia konforta, kelia nuotaika. bet, kadangi siaip ne itin megstu papuoslais apsikarstyt, tai retai uzsidedu kazka tokio. nors dabar noras nemenkas uzejo auskriukus kasdininius susivert is jo rolleyes.gif
LAPUTAITĖ
Turiu viena apyranke tokia sviesesnio gintaro, tai visai neblogai ji ziurisi rolleyes.gif Derint tikrai nereikia prie rubu cool.gif
Fraise
Aš turiu tik kelias apyrankes. rolleyes.gif
tanni
neturiu, bet senokai jau galvoju isigyti
Uksnė
Nesijauščiau su tokiais papuošalais gerai, man jie nepriimtini schmoll.gif
RedLady
O as turiu gintaro papuosalu. Balto gintaro su sidabru, ir karalisko gintaro su auksu. Prie nieko nederinu, nesioju pagal nuotaika. Ir tikrai neatrodo tautiskai, netgi sakyciau atrodo visai prabangiai.
Gintaro papuosalai jau tikrai nebera tokie, kokie buvo pries 10 metu. Aisku Palangoje pilna to kas seniau patiko ir dabar dar patinka vokieciams ir kitems senyviems turistams. Bet paieskojus galima rasti labai graziu papuosalu bigsmile.gif
celesta
gintaro papuošalai man labai gražūs, bet pati jų nenešioju
Aletheia
QUOTE(RedLady @ 2009 09 06, 10:46)
O as turiu gintaro papuosalu. Balto gintaro su sidabru, ir karalisko gintaro su auksu. Prie nieko nederinu, nesioju pagal nuotaika. Ir tikrai neatrodo tautiskai, netgi sakyciau atrodo visai prabangiai.
Gintaro papuosalai jau tikrai nebera tokie, kokie buvo pries 10 metu. Aisku Palangoje pilna to kas seniau patiko ir dabar dar patinka vokieciams ir kitems senyviems turistams. Bet paieskojus galima rasti labai graziu papuosalu  bigsmile.gif
*

drinks_cheers.gif

Aš visai neseniai visiškai kitom akim pasižiūrėjau į gintarą. Kartą apsilankiau vienoj juvelyrikos parodoj ir likau priblokšta, kaip netikėtai ir naujai gali "suskambėti" gintaras. Viena yra Pilies gatvės pigienos, kita - įdomūs ir stilingi papuošalai.
Arven

Gal kas esate užmatę,kur Vilniuje galima nusipirktistilingų modernių sidabro papuošalų su gintaru?
CiaRuta
Manau labai senamadiškai žiūrima į gintarą, juk yra labai nuostabių dirbinių, kurių galima derinti prie visko wink.gif
Močiutė Eglutė
QUOTE(CiaRuta @ 2010 05 27, 21:39)
Manau labai senamadiškai žiūrima į gintarą, juk yra labai nuostabių dirbinių, kurių galima derinti prie visko wink.gif
*

Visikai pritariu. Nešioju tiek aš, tiek dukros, pagal nuotaiką ir ne dažnai. Tai - su nieku nepalyginama medziaga, nes kvepia, ypač sušilusi ant kūno, iš šiaip yra šilta.

Beje, kaip tik dabar dėviu naujus gintaro ir unakito karolius, kuriuos per vieną swap'ą gavau iš Prancūzijos. Atrodo super!!!
Noa
QUOTE(RedLady @ 2009 09 06, 10:46)
O as turiu gintaro papuosalu. Balto gintaro su sidabru, ir karalisko gintaro su auksu.
*

O kas tas karališkas gintaras mastau.gif

Šiaip dauguma gintaro dirbinių atrodo babytiškai, man taip atrodo. Nu iš serijos, trys vaikai su žmonomis, šeši anūkai ir penkiolika proanūkių biggrin.gif Tai čia tie dirbiniai, kur Palangoj prieš Basanavičiaus gatvę pardavinėja. Nesakau, jie nieko gal, ir gintaras kaip akmuo (nu neakmuo) gražus, bet papuošalai iš jo - man babytiški...

Nors gali būti ir išimčių. Tik tada, kaip taisyklė, kaina būna nepadori. Nors gal ir tam būna išimčių, bet aš jų nemačiau smile.gif

Močiutė Eglutė
Man labai patinka šios lenkaitės papuošalai:

http://www.etsy.com/shop/DreamsFactory?page=1

ir nemanau, kad atrodo "babytiškai", ir man ypač patinka jos gintaro ir turkio bei gintaro ir koralo deriniai
leitutė
QUOTE(Arven @ 2010 05 27, 19:35)
Gal kas esate užmatę,kur Vilniuje galima nusipirktistilingų modernių sidabro papuošalų su gintaru?
*

Vilniuje nežinau, bet Kaune per miesto šventę nusipirkau juodo gintaro auskarus thumbup.gif . Dėja nepaklausiau iš kur ta moteris buvo atvykus doh.gif .Visi jos darbeliai labai gražūs, kitokie nei kitų. Gaila kad finansai neleido daugiau nusipirkt. Lauksiu Kaziuko mugės ,gal vėl bus.
Noa
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2010 05 28, 10:55)
Man labai patinka šios lenkaitės papuošalai:

http://www.etsy.com/shop/DreamsFactory?page=1

ir nemanau, kad atrodo "babytiškai", ir man ypač patinka jos gintaro ir turkio bei gintaro ir koralo deriniai
*

Gražūs. Bet babytiški biggrin.gif

ŠItas va nebabytiškas:
http://www.etsy.com/listing/41323286/steam...sc&includes[]=tags&includes[]=title

Bet kaina irgi padėkdie... Ir nežinau ar gražus biggrin.gif
popelka
Šie gražūs ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
popelka
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
nidra
Turiu dovanu gauta gintarini pakabuka, bet taip jis ir guli skrynutej nei karto neuzsidetas.... smile.gif
popelka
Aš irgi turiu pakabuką, bet jis kaip sendintas akmenukas, tai vasarą prie džinsų man gražiai žiūrisi ant odinės virvutės. ax.gif
QUOTE(leitutė @ 2010 05 28, 11:39)
Vilniuje nežinau, bet Kaune per miesto šventę nusipirkau juodo gintaro auskarus thumbup.gif . Dėja nepaklausiau iš kur ta moteris buvo atvykus doh.gif  .Visi jos darbeliai labai gražūs, kitokie nei kitų. Gaila kad finansai neleido daugiau nusipirkt. Lauksiu Kaziuko mugės ,gal vėl bus.
*

Šiemet per Kaziuką nieko mane sužavėjusio iš gintaro nepastebėjau unsure.gif
day_light
Turiu didele placia apyranke is gintaro. man ji labai patinka, tik labai jau suderinga priderinti prie kitu papuosalu doh.gif
algė
dalyvaudama vasaros šventėse dažnai pamatau gintarais prekiaujančių staliukus. anksčiau juos apeidavau lanku, nes, kaip ir dauguma čia iš jūsų, nemėgau gintaro. jis man atrodė griozdiškas, senamadiškas, nemadingas.
tada šis blogo įrašas (http://www.zaidziameparyziu.lt/papuosalai-gintaras.html) pakišo man mintį, kad galima gintarą panaudoti šiuolaikiškai. jeigu tik pamatysit kokių nors šiuolaikiškų variantų, iškart praneškit. aš irgi visur pasidairysiu.

o šiame žurnale galite paskaityti, kaip pasidaryti kaleidoskopą iš gintaro. labai žavu!
http://www.lamuslenis.lt/
popelka
QUOTE(algė @ 2011 07 11, 13:23)
dalyvaudama vasaros šventėse dažnai pamatau gintarais prekiaujančių staliukus. anksčiau juos apeidavau lanku, nes, kaip ir dauguma čia iš jūsų, nemėgau gintaro. jis man atrodė griozdiškas, senamadiškas, nemadingas.
*

Tai kad jau senokai LT galima ant tu paciu staliuku rasti labai fainu gaminiu su gintaru ax.gif - drauge neseniai nusipirko auskarus tokius kaip kad buna kabantys perliukai o pas ja tik balti gintariukai (gelsvai baltas neskaidrus toks gintaras). O as apyranke siemet prie juros papirkau, nieks netiki kad gintaras galvoja mediniai karoliukai, tokia kaip afrikietiska, super thumbup.gif ir dar ziedo norejau vieno, bet mano dydzio nebuvo. rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.