Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienis - Siurprizas

Sveiki, už mėnesio bus draugo 25 metų jubiliejus, rengiu jam staigmeną, bus apie 15-18 draugų, ir vietoj dovanėlių kokių tai, planuojam susimesti patalpoms, maistui, gėrimams.
Pagrindiniai klausimai ir prašymai Jums gerbimieji forumo nariai:
Gal žinot kokias patalpas, ar su pirtimi, ar su poolo stalais, ar tik salike, kad galima būtų ošti iki paryčių, ir visa tai kainuotų bent iki 300 Lt? Jei mažiau dar šauniau
Galvoju rengti teminį vakarėlį su šokia tokia programa, gal kas turi originalių pasiūlymų dėl žaidimų, užduočių ar pan.

Būčiau dėkinga, šiaip gana pati išradinga esu, bet manau, kad daugiau galvų geriau negu viena...smile.gif


Atsakyti
o koks miestas? unsure.gif
O ideja tai tikrai orginali thumbup.gif draugui isliks tai atmintyje ilgam! 4u.gif
Atsakyti
Aciu melagele, uz pagyrima, as ir taip manau, kad kai susirenka zmoniu daugiau, tai idomiau yra svente, nei dovanos. As buvau suorganizavus jau draugei butent taip gimtadienio svente, kai ji net nenutuoke rakindama duris, kad kambary jos tyliai laukia 15 zmoniu, ispudis buvo nerealus... Kad ir kaip banalu, bet geriausia dovanama dar laikausi nuomones kad yra draugai....smile.gif
O svesim Vilniuje...
Atsakyti
Ei mamytes atsisaukit i pagalbos sauksma, negi nieko nezinot Vilniuj kokios sales ar su pirtim, ar su kuo? Alioooooooooooooooooooooo:(
Atsakyti
as irgi tokia ideja generuoju jau seniai, gal kas atsisauks, lauksim lauksim biggrin.gif
Atsakyti
as nesenai suorganizavau savo draugui toki gimtadieni-siurpriza 4u.gif
pries koki menesi uzsakiau dazasvydzio zaidima, jie savo aiskteleje turi alia pavesine, saslykine, angliu.... thumbup.gif
suskambinau bureliui draugu, pasakiau, kad taip organizuoju, kad be jokiu dovanu, o tik kiekvienas susimokat uz zaidima, as parupinu uzkandziu ir gerimu, visiems tiko thumbup.gif !
buvom grize tik diena pries is keliones, mano diedulis nieko net neitare (jis net nesapnavo),kai vakare liepiau uzsideti kedus, isodinau i masina, vaziuojant per duobes bagazineje vartesi smagiai alaus buteliukai blink.gif , garsas ji nuteike linksmai. dar linksmiau buvo,kai taske A susirinko jo visi draugai!tada vykome i taska B, buvo super duper, tik gaila, kad ankstokai sutemo cry.gif , bet buvo rasta iseitis!
zodziu siurprizas gavosi tikrai geras!
Atsakyti
QUOTE(RAMAŠKĖ @ 2005 09 15, 10:43)
Ei mamytes atsisaukit i pagalbos sauksma, negi nieko nezinot Vilniuj kokios sales ar su pirtim, ar su kuo? Alioooooooooooooooooooooo:(


tokios sales vilniuje kaip ir nezinau
esu girdejusi apie nebrangia pirtele bet ji nuo centro tolokai, kazkur link zaliuju ezeru vaziuojant (jei neklystu), bet kelias labai tolokas....sad.gif o ir tikslaus pavadinimo deja dabar nepamenu
Atsakyti
manau geriausia tai būtų kaimo turizmo siūlomas sodybas peržvelgti ir matysi su kainom kas ką siūlo man draugė buvo atsiuntus vieną Vilniuje tokią neblogą jei rasiu parašysiu kur ji randas tiksliai
Atsakyti
Dėkavoju už pasiūlymus, šiaip jau gimtadienis šį savaitgalį, o kažkaip tai net nežinau kur...... vat čia bėdos ir prasidės......sad.gif
Gal visgi kas turit dėl ploto idėjų?
Atsakyti
gyvenu Grigiskese, tai neseniai atidare pirti ir kavine, lygtai dar buolingas yra - sako kad pakankamai pigu - tikrai dabar nepasakysiu kiek, ji ikurta prie kelio, salia stovejimo aiksteles (salia LUKOIL degaline), kai isvaziuojant is Grigiskiu miesto link.
Atsakyti
visai neseniai buvau surengus nepakartojamą vakarą tėtei, jubiliejaus proga. 4u.gif Ir kaip mačiau iš jo akių, veiksmų liko sužavėtas, nustebintas, pamalonintas. Žodžiu, be žodžių. tongue.gif
vakaro programos meniu:
1. pajodinėjimas žirgais;
2. pasivažinėjimas kartingais;
3. boulingas;
4. valandžiukės poilsis namie su vyno taure ir aprangos pakeitimas.
5. pasivažinėjimas limuzinu.
6. vakaras restorane "Aldivanas" su kaljanos rukymu, programa "pilvo sikis", tortu. kurį atnešė šokėjos ant galos. nuo baro asmeniškai vaisių asorti ir ant galvos atnešė su fejerverkais.
7. iš salono "tarp gėlių" užsakytas vyras su šarvais ir užsakyta puokšte, pasveikinimas bare.
štai kokį balių ištaisiau savo jubiliatui. vakaras tikrai buvo nepakartojamas. svarbiausiai, kad iki pacio galo nieko nežinojo, nei kas bus, nei kur važiuosim.
siūlau ir kitoms tokią staigmeną paruošti. tai geriau nei jubiliejų švęsti bare, su visiems atsibodosiais linkėjimais, pastoviu sėdėjimu prie stalo ir besaikiu gėrimu. thumbup.gif thumbup.gif
ir dar staigmenėlė maloni širdžiai laukė namie, ant grindu iš lipnaus aukso splavos popieriaus iškirptos raidės su užrašu " nors man jau 55-eri, bet širdy dar neruduo"
Atsakyti
QUOTE(Širše @ 2005 11 03, 12:42)
visai neseniai buvau surengus nepakartojamą vakarą tėtei, jubiliejaus proga.  4u.gif  Ir kaip mačiau iš jo akių, veiksmų liko sužavėtas, nustebintas, pamalonintas. Žodžiu, be žodžių.  tongue.gif
vakaro programos meniu:
1. pajodinėjimas žirgais;
2. pasivažinėjimas kartingais;
3. boulingas;
4. valandžiukės poilsis namie su vyno taure ir aprangos pakeitimas.
5. pasivažinėjimas limuzinu.
6. vakaras restorane "Aldivanas" su kaljanos rukymu, programa "pilvo sikis", tortu. kurį atnešė šokėjos ant galos. nuo baro asmeniškai vaisių asorti ir ant galvos atnešė su fejerverkais.
7. iš salono "tarp gėlių" užsakytas vyras su šarvais ir užsakyta puokšte, pasveikinimas bare.
štai kokį balių ištaisiau savo jubiliatui. vakaras tikrai buvo nepakartojamas. svarbiausiai, kad iki pacio galo nieko nežinojo, nei kas bus, nei kur važiuosim.
siūlau ir kitoms tokią staigmeną paruošti. tai geriau nei jubiliejų švęsti bare, su visiems atsibodosiais linkėjimais, pastoviu sėdėjimu prie stalo ir besaikiu gėrimu.  thumbup.gif  thumbup.gif
ir dar staigmenėlė maloni širdžiai laukė namie, ant grindu iš lipnaus aukso splavos popieriaus iškirptos raidės su užrašu " nors man jau 55-eri, bet širdy dar neruduo"


o cia thumbup.gif tai super gimtadienis, mano vyro gimtadienis irgi neuzilgo biggrin.gif pries kaledas...tai zinot nelabai iseis tam svenciu sukuri normaliai pamineti 25 metus vyruko...tai nusprendziau ta diena kada iseina jo gimtadienis (savaites vidurys) isnomuoti limuzina, sukviesti artimiausius draugus, jam nieko neitarus isisodinti i limuzina ir pasivazineti linksmai...ryte planuoju romantiskus pusrycius, bei kokia nors asmeniska taciau kuklia dovanele...grizus is darbo dar lauks staigmena jo, geles smapanas ir pan....o po to skmabutis ir "tusas" drinks_cheers.gif biggrin.gif limuzine iki vidurnakcio, tada tortas, smapanas kurioje nors grazioje vietoje, kad ir gamtoje...ir visu isveziojimas namo.... manyciau tikrai jis liks nustebintas...


Tik zinot mergaites, patarkite kur galima ziema, viduri savates, apie kokia 8 val (KAUNE)...nuvaziuoti, kad butu grazu, ispudinga ir pan... juk i miska nevaziuosi...o kokiu desreliu ant grilio isiskepti visai noretusi.... labai laukiu patarimu....
Atsakyti