Įkraunama...
Įkraunama...

Šeškinė: Sveikuolis

Gal kas ką žinote apie šį darželį, atsiliepkite....
Atsakyti
Na kiek zinau-tai rusakalbis darzelis.Kiek teko girdeti -neblogas.O dabar jis lyg ir darzelis-mokykla.Kiek gridejau-sveikos gyvensenos.
Atsakyti
Prieš kokius 3-4 metus šį darželį lankė draugės dukrytė. Buvo sudaryta lietuviška grupė. Draugė buvo labai patenkinta. Pora metų prieš mokyklą pervedė dukrą į kitą darželį, arčiau namų, dėl kalbos ir geresnio pasiruošimo mokyklai.
Atsakyti
QUOTE(Ziemuzele @ 2005 09 10, 19:19)
Na kiek zinau-tai rusakalbis darzelis.Kiek teko girdeti -neblogas.O dabar jis lyg ir darzelis-mokykla.Kiek gridejau-sveikos gyvensenos.


Tai rusų - lenkų darželis, nors yra ir lietuvių grupės. Teko girdėti iš kaimynų, jog jų mergaitė noriai lanko ir yra patenkinta. Be to, palyginus nedidelės grupės, iki 12 - kos vaikų grupėje (tikriausiai vienas didžiausių privalumų). Gal kas lankote ir galite išsamiau papasakoti, kuo ta jų sveika gyvensena pasireiškia? Norisi susirinkti kuo daugiau info apie visus aplink esančius darželius 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nihile: 28 kovo 2006 - 23:29
Mano zuikis eis į Laivelio grupę 4u.gif
Bet apie šį darželį kažkaip negirdėjau atsiliepimų ir tai mane šiek tiek neramina g.gif Pati vedėja sakė, kad nenorėsim išeiti, kad geros auklėtojos ir t.t. Bet man norėtųsi išgirsti nešališką nuomonę...
Apie tai, kad mažos grupės - tikrai minėjo smile.gif Tai labai didelis pliusas mirksiukas.gif Beje iš Šeškinėje esančių darželių šis priima mažiausius pipiriukus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2006 04 20, 09:08)
Mano zuikis eis į Laivelio grupę  4u.gif
Bet apie šį darželį kažkaip negirdėjau atsiliepimų ir tai mane šiek tiek neramina  g.gif Pati vedėja sakė, kad nenorėsim išeiti, kad geros auklėtojos ir t.t. Bet man norėtųsi išgirsti nešališką nuomonę...
Apie tai, kad mažos grupės - tikrai minėjo  smile.gif Tai labai didelis pliusas  mirksiukas.gif Beje iš Šeškinėje esančių darželių šis priima mažiausius pipiriukus  bigsmile.gif

Mes lankom si darzele jau trys metus, labai patinka ir man ir sunui, lankom rusu grupe labai geri auklitojai, maloni vedeja, vasara laukia buna visokiu svenciu, darzelei ira baseinas pries einant ten visa laika paklauso tievu ar gales vaikas sianden eit, daug daugiau svenciu negu kitur. Bet visdelto nusprendem vest i lietuviu mokykla tai kad i parosiamoje grupe uzsirasem i kita darzele, vaikas sako kad nenori nes jau ir aukletojai ir vaikai kai gymines verysad.gif salia musu tik lietuviska mokykla ir dukrite lanko lietuviu darzele tai kad reikes SVEIKOLI palikt 4u.gif
Pries einant i Sveikoli buvom uzejus i kita darzeli (visai salia) ten labai negrazei mus prieme vaikas vos neapsiverke, o vedeja vis sakidavo kad labai jau daug ir taip vaiku reikes palaukt ir panasei, buvo labai gresta...iskart uzejom i Sveikoli kur labai grazei ir mandagei prieme! DARZELIS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Dar vienas didelis pliusas vaikus su smargleis ir kitomis ligomis nepriima, tai kad nebus tokiu problemu kad vaikas uzsikrete nuo kitu vaiku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dinarija @ 2006 04 20, 15:18)
Mes lankom si darzele jau trys metus, labai patinka ir man ir sunui, lankom rusu grupe labai geri auklitojai, maloni vedeja, vasara laukia buna visokiu svenciu, darzelei ira baseinas pries einant ten visa laika paklauso tievu ar gales vaikas sianden eit, daug daugiau svenciu negu kitur. Bet visdelto nusprendem vest i lietuviu mokykla tai kad i parosiamoje grupe uzsirasem i kita darzele, vaikas sako kad nenori nes jau ir aukletojai ir vaikai kai gymines verysad.gif salia musu tik lietuviska mokykla ir dukrite lanko lietuviu darzele tai kad reikes SVEIKOLI palikt 4u.gif
Pries einant i Sveikoli buvom uzejus i kita darzeli (visai salia) ten labai negrazei mus prieme vaikas vos neapsiverke, o vedeja vis sakidavo kad labai jau daug ir taip vaiku reikes palaukt ir panasei, buvo labai gresta...iskart uzejom i Sveikoli kur labai grazei ir mandagei prieme! DARZELIS thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Dar vienas didelis pliusas vaikus su smargleis ir kitomis ligomis nepriima, tai kad nebus tokiu problemu kad vaikas uzsikrete nuo kitu vaiku ax.gif


Ačiū dinarija 4u.gif
Tikiuosi, kad ir lietuviškos grupės auklytės geros smile.gif
Atsakyti
Kažko mažai apie šita darželi kalbama, gal kas nors dar lankote? Idomu ar priima į jį jei nesi Šeškinės gyventojas?
Atsakyti
priima, mes iš Vilniaus rajono, ir mūs melai užrašė, nuo rugsejo turėtume eiti, bet nežinau ar eisime.
Atsakyti
Ir mano dukrytė jau metus vaikšto į šį darželį. Ir labai, labai patenkinta. Grupė Laivelis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nataliukė @ 2006 06 05, 19:46)
priima, mes iš Vilniaus rajono, ir mūs melai užrašė, nuo rugsejo turėtume eiti, bet nežinau ar eisime.


Papildyta:
Laba diena,Nataliuke! smile.gif Norejau suzinoti daugiau apie sveikuoli ir malniai buvau nustebinta sutikus Jus cia thumbup.gif Mes lankome dabar"laseli".Kaip supratau Jus irgi.
Ar tikrai rudeni pereisit i sveikuoli? Buciau dekinga,jeigu parasytumete man i e-maila avlena@mail.ru ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jupa_ @ 2006 06 05, 16:07)
Kažko mažai apie šita darželi kalbama, gal kas nors dar lankote? Idomu ar priima į jį jei nesi Šeškinės gyventojas?


Prieš gerą pusmetį buvo nesvarbu kur gyveni, visus rašė thumbup.gif O dabar su vedėja kalbėjau, tai sakė, kad po mūsų dar 20 vaikučių užrašyta unsure.gif tai norinčių labai daug g.gif
QUOTE(olgunia @ 2006 06 14, 10:29)
Ir mano dukrytė jau metus vaikšto į šį darželį. Ir labai, labai patenkinta. Grupė Laivelis. smile.gif


Mes dabar vaikštome pažaisti su vaikučiais iš Laivelio grupės kol jie būna lauke. Ir tavo mergytę matom mirksiukas.gif nuo rugpjūčio jau pradėsim eiti ax.gif
o kokio amžiaus Zlata eina į šį darželį? Ar tu patenkinta? Kaip ten su ligom?
Atsakyti