Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko 2asis- 5asis gimtadienis

QUOTE(Pelene @ 2012 04 19, 11:34)
http://www.supermama...?...=830182&hl=   mirksiukas.gif
Rekomenduoju, nes mums gamino si mamyte  4u.gif


Gal galit, kas dar pasidalinti patirtimi iš kur pirkote pinatą, nes man ši moteris nieko neatrašė.
Atsakyti
QUOTE(solciukas @ 2012 04 21, 22:26)
Gal galit, kas dar pasidalinti patirtimi iš kur pirkote pinatą, nes man ši moteris nieko neatrašė.


Tai, kad is sios mamytes ir pirkau. Mokejau 50litu. Nezinau, kodel neatsake. Pabandykit dar karta parasyt unsure.gif Turiu kazkur jos tel. Rasykit i AZ jei reik.
Atsakyti
QUOTE(EgiptoKate @ 2012 02 14, 18:12)
sveikos,
arteja 4 dukrytes gimtadienis, nu niekaip nesugalvoju, ka padovanoti doh.gif
gal turit ideju thumbup.gif

Savo dukrytei 4-tojo gimtadienio nieko nedovanojom,tiesiog padarem svente,kurio ji norejo,apie ja snekejo visus metus,reiske norus,tad vaikas eiliniu dovanu net nepasigedo,uztad visus metus sneka,kaip jai buvo smagu,ir jau tuoj po gimtadienio,eme planuoti 5-taji biggrin.gif

QUOTE(DoVuKe @ 2012 04 03, 20:09)
Lego Friends rinkinuka- siokia tokia naujiena ir mazosioms panelems turetu patikit  wub.gif

thumbup.gif Jo,ziurineju ir as i ji,savo dukrytei,tik kad kaina nemaza doh.gif

Vasara vyresnelei bus penkeri wub.gif sioks toks jubiliejukas. Visus metus ji sneka,ko noretu per gimtadieni,tad stengsimes surengti svente,kokios ji nori (tortas norimos formos ir slapvos,kai kiurios pramogos) Planuose yra nedaryti eilinio vaiku susiburimo,o nuvezti ja arba i aquo parka ar i milzininka zoo soda graziai pasipuosusia,kad praeiviai matytu jubiliate,juk vaikui demese tokia diena lb malonu. O stai vakarop su artimaisis suvalgyti torta,o veliau jau tiesiog isleisti ja i kiema,kur ji gales su maisu saldainiu atsvesti gimtadieni zaizdama. Na o dovana sugalvojom nediduke - elektrini vaikiska gaubli (man nuo siu metu rugsejo iseis i mokykla)
Atsakyti
Jau atrašė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solciukas: 22 balandžio 2012 - 22:07
QUOTE(Pelene @ 2012 04 12, 22:24)
Bet parasysiu, ka veikem mes Karaliskoj puotoj smile.gif
autorės prašymu vaikučių nuotraukos išimtos

puota buvo - oho blink.gif ar tikrai tiek daug reikia vaikams...? g.gif
Atsakyti
Ne uz kalnu - vos uz 2men - svesim vyresneles 5-aji gimtadieni. Kadangi nelb turesim,ka pakviesti jai is draugu,tai sikart planuoju pusdieniui ja nuvezti kur nors. Kol kas planuose zoo sodas. O vakarop su keletu vaikuciu susirnkti namie,kur lauks kad iprasti,taciui vaikui mieli dalykai : tortas (visus metus kalba,kad nori violetines knygos,ant kurios butu gelyte),daug balionu,jubliates kilojimas,vaises. Sikart planuoju (jei ras tik leis) surengti keleta zaidimu vaikams ir ju teveliams,mat man neimpnuoja,kai per vaik baliu padaro isgerstuves. Planuose 3val laiko praleidimas namie. Manau vaikui tokios sventes pakaks. ax.gif Mano vyresnelei lb pats tas faktas,kad jos svente ir kad ja sveikina,be galo dziaugiasi gavusi atvirukus,o stai dovanu nesureiksmina,dziaugiasi,kad ateina i jos svente kartu su ja pavalgyti sventinio torto smile.gif
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti, iš kur jūs gaunate šventinės atributikos ne lėkštučių ar puodukų, bet visokių papuošimų, pavyzdžiui, didelių plakatų, pastatomų iškarpų, saldainių ir pan. tam tikra tematika. Man konkrečiai reikia Mikės Pūkuotuko tematika.
Atsakyti
QUOTE(solciukas @ 2012 05 01, 21:36)
Norėjau pasiteirauti, iš kur jūs gaunate šventinės atributikos ne lėkštučių ar puodukų, bet visokių papuošimų, pavyzdžiui, didelių plakatų, pastatomų iškarpų, saldainių ir pan. tam tikra tematika. Man konkrečiai reikia Mikės Pūkuotuko tematika.


Jei Vilniuj, tai Siaures miestelyje yra ''Svenciu miestas''- ten galva gali apsisukt nuo sventines atributikos biggrin.gif O siaip, visagalis internetas- daug ko is uzsienio parsisiust galima mirksiukas.gif
Atsakyti
arba pasigaminti patiems.... mes patys gaminam smeigtkus į sumuštinius, dekoracijas ant sienos, užrašus, emblemas svečiams. visokiausius reikalingus žaidimams atributus, plakatuką man sumaktevo...
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 05 01, 22:18)
arba pasigaminti patiems.... mes patys gaminam smeigtkus į sumuštinius, dekoracijas ant sienos, užrašus, emblemas svečiams. visokiausius reikalingus žaidimams atributus, plakatuką man sumaktevo...


drinks_cheers.gif cia pats geriausias budas pasipuost graziausiai. Bet kas susigriebia per velai ir neber pakankamai laiko, tada jau tenka pirkti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2012 05 02, 01:23)
drinks_cheers.gif cia pats geriausias budas pasipuost graziausiai. Bet kas susigriebia per velai ir neber pakankamai laiko, tada jau tenka pirkti rolleyes.gif



na to laiko ir mums nėra visiškai su dviem pametinukėmis, dar mamytės kursai, bet kasdien po kelias minutes skiri, dar tėvelį įtrauki į tuos visus montavimus, klijavimus ir thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 05 02, 00:58)
na to laiko ir mums nėra visiškai su dviem pametinukėmis, dar mamytės kursai, bet kasdien po kelias minutes skiri, dar tėvelį įtrauki į tuos visus montavimus, klijavimus  ir  thumbup.gif  thumbup.gif


Tai va, saunu, kai gimtadieniui ruosiamasi is anksto, su meile- tada ir iseina sauniausi gimtadieniai, kurie ilgai ilgai islieka sveciu atmintyje ir dar ilgai mazieji klausia: ''Kada vel eisim i ta gimtadieni?''
Atsakyti