Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Parama Klaipėdoje
Supermamų klubas > Paramos skyrelis > Paremkime vaikus > Archyvas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
xxxsaulyte
Štai ir dar viena nauja tema. Čia ankstesnė

...nelikime abejingi, atverkime širdis gėriui, užuojautai, supratimui... Nuo to gyvenimas tik graesnis ir įgauna prasmę !!! mirksiukas.gif
xxxsaulyte
labai laukiam Yuki sugržtančios iš Kristinos bei Dariaus vaikų g.gif
alina.p
Sveikos mamytes, gal galiu kuom ir as padeti ar prisideti? Pati gyvenu Dituvoje, auginu dukryte, tai turiu laisvo laiko daugiau. Gal kam truksta kudikio rubeliu?Turiu vonele( nedidele), vystymo lenta. Zinau, kad kitiems gal ko truksta, o as turiu biggrin.gif . Siaip ir pati kreipiausi pagalbos, skyrelyje "Parama vaikams". Taigi, padesiu kuo galesiu
yuki
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 05 22, 16:46)
labai laukiam Yuki sugržtančios iš Kristinos bei Dariaus vaikų  g.gif
*

parsibaladojau pagaliau smile.gif .

nuvežiau daaaug maisto, kai buvau viską supirkus, paskambino gita, užvažiavau ir pas ją, ji irgi įdėjo maisto bei vitaminų kristinai. vaikai dabar ilgai galės valgyti, sakė jungsis didelį šaldytuvą, nes kol kas mažiuko užtekdavo. smile.gif
iš dariaus vaikų naujienos nekokios, dar prie manęs atvažiavo vaiko teisių tarnyba ir paėmė mergaites vežti į 'naminuką' (spec.poreikių darželis, visai šalia manęs, jei ko reiktų). jos jau žinojo ir laukė su kuprinėm. vyresnioji liūdna, jaunesnioji normaliai jautėsi. kai išlipo soc.darbuotoja, ji jas pažino, yra kažkada jau vežųsi unsure.gif .
man pasirodė, kad daivai per sunku tokia krūva vaikų, sakė, kad dariaus mergaitės labai neklauso jos, su andriuku pešasi.
o mažiausioji irgi yra 'naminuke', ne ligoninėj, taip daiva sakė g.gif , tai visos sesutės bus kartu tikriausiai.

nerišliai supasakojau kažkaip, bet reik eit vakarienę gamint.
beje, xxxsaulyte, vitaminai pas mane, jei kristina ilgai gulės, nebuvo prasmės juos ten palikt, reiks kažkaip mudviem susitikt, kad perduoti.
gita
QUOTE(yuki @ 2009 05 22, 17:27)
iš dariaus vaikų naujienos nekokios, dar prie manęs atvažiavo vaiko teisių tarnyba ir paėmė mergaites vežti į 'naminuką' (spec.poreikių darželis, visai šalia manęs, jei ko reiktų). jos jau žinojo ir laukė su kuprinėm. vyresnioji liūdna, jaunesnioji normaliai jautėsi. kai išlipo soc.darbuotoja, ji jas pažino, yra kažkada jau vežųsi unsure.gif .
*

Nu cia tai ziauriai. Man ner baisiau, kai vaikus is namu veza.
Kazi kada ta Dariu isleis. Ir kokioj ligoninej Kristina guli?
merga
QUOTE(gita @ 2009 05 22, 18:46)
*

Deja,bet tokia realybe.Jei Darius turetu artima koki giminaiti,tai vaikais butu siuloma rupintis jiems,bet,kad jis yra viens kaip pirstas ir dar krecia tokias baikas,tai ko noret.
O mergaitems ten turetu buti neblogai ir Daivai nukris nemazas rupestis.Juk vistiek Dariaus mergaites ir Kristinos vaikai tarpusavy musasi...
Svetliačok
QUOTE(yuki @ 2009 05 22, 18:27)
*

cray.gif Kaip baisu. Tokios mažos, o jau kiek neigiamos patirties turi. Bet kaip ilgai jas ten laikys, juk paskui tikriausia į vaikų namus atiduos blink.gif Negi Darius jokių giminių neturi?

Nėr žodžių, tiesiog baisu ...
xxxsaulyte
QUOTE(gita @ 2009 05 22, 17:46)
*

Vakar kalbėjau ir su Dariumi, ir su Kristina, ir su Daiva. Dariaus dar sakė nepaleis, Kristiną vis pumpuoja antibiotikais. Darius vakare pasakė kad mergaites paėmė, Daiva nesusitvarkė ir sakė labai prastai jautėsi, kalta prieš Darių... bet yra kaip yra. Vakar susakiau Evos 4 m. Dariaus mergaitės pavardę ir tel. skyriaus kur ji guli - savaitgalyje reda40 nuvažiuos pas ją su vaišėmis, bus smagu mergaitei. Darius negalėjo pasakyti tiksliai kur Eva guli, ar ligoninėjė, ar... Na jo būsenos gal, jis nespėjo aplankyti, tik tel.sakė skambinasi... Dar nemalonią naujieną papasakojo, kad pas Daivą su vaikais įsiveržė kaimiečiai įkalę, kažką išvartė.. na baisu, reikės sekmadienį kai gryšiu į Klaipėdą nuvažiuoti pasižiūrėti kas ten vyksta... Darius Kristinai pasiūlė kad Daiva su vaikais į Kalotę į jo namą keltūsi, bet Kristina neleido, sako reikia namus saugoti, nes piujokai išneš viską... Na žodžiu, kažkokia nesamonė vyksta... Net sapnavau šią naktį Evą, cepelinus valgėm kartu, neramu dėl jų man...

Ačiū Yuki kad nuvežei maisto, nors tiek Kristinai ramu kad vaikai nebus alkani, Daiva jais pasirūpins tikrai. Ačiū prisodėjusioms merginoms - gita, andreja24 - visos šaunuolės. Naryt užsuksiu pas Kristiną, nuvažiuosiu iki Daivos - parašysiu...

Tai tiek naujienų 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(alina.p @ 2009 05 22, 16:12)
Sveikos mamytes, gal galiu kuom ir as padeti ar prisideti? Pati gyvenu Dituvoje, auginu dukryte, tai turiu laisvo laiko daugiau. Gal kam truksta kudikio rubeliu?Turiu vonele( nedidele), vystymo lenta. Zinau, kad kitiems gal ko truksta, o as turiu biggrin.gif . Siaip ir pati kreipiausi pagalbos, skyrelyje "Parama vaikams". Taigi, padesiu kuo galesiu
*

konkrečių mažylių globojamų neturim, bet "Gerovės" centre yra daug mažylių, mamų, vaikų, šeimų - tinka viskas viskas paramai... Ar tu iki Klaipėdos važiuoji - galėtum atvešti iki "Gerovės" centro? g.gif
alina.p
Kur galeciau rasti "Geroves" bustine. Jei galit man adresiuka parasykit, ir koki telefoniuka. Pirmadieni vaziuoju, taip pat treciadieni tai uzvesciau daiktu
red40
Sveikos visos. Buvau šiandien ligoninėj. Aplankiau Evutę. Važiavau pas vieną vaikiuką, bet radau palatoj tris. Dar du berniukus -1 ir 2 metų. Tad teko vaišes išdalinti į tris dalis. Gerai, kad truputį daugiau buvau paėmusi. Mergytė neapsakomo švelnumo - glaustėsi kaip kačiukas. Iš pradžių nedrąsiai, o po to nenulipo nuo kelių. Ant vieno kelio sėdėjo Eva, o ant kito - Norbertas ( 2 metų berniukas). Jiedu, pasirodo, iš vienų globos namų. Nuvežiau spalvinimo knygelę, flomasterių. Tai spalvino ir spalvino. Prabuvau ten apie 2 valandas. Labai sunku buvo palikti tuos vaikučius. Nenorėjo, kad išeičiau. Palydėjo mane iki durų visi trys už rankyčių įsikibę, prisiglaudė...Evutė kelis kartus klausė ar aš ją pasiimsiu...Taip suspaudė širdį. Aš galvojau, kad ji iki šiol su tėvu gyveno, bet, pasirodo globos namuose. Klausiau seselių kiek dar ji gulės - tai sakė, kad tikriausiai jau išleis. Saulyte, o kur tie globos namai, kur Eva gyvena? Gargžduose? Ar tėvas ją ten aplanko? Kaip suprantu, tai dabar ir sesutės ten gyvens? Na tiek trumpai...
Svetliačok
QUOTE(red40 @ 2009 05 24, 22:43)
Sveikos visos. Buvau šiandien ligoninėj. Aplankiau Evutę. Važiavau pas vieną vaikiuką, bet radau palatoj tris. Dar du berniukus -1 ir 2 metų. Tad teko vaišes išdalinti į tris dalis. Gerai, kad truputį daugiau buvau paėmusi. Mergytė neapsakomo švelnumo - glaustėsi kaip kačiukas. Iš pradžių nedrąsiai, o po to nenulipo nuo kelių. Ant vieno kelio sėdėjo Eva, o ant kito - Norbertas ( 2 metų berniukas). Jiedu, pasirodo, iš vienų globos namų. Nuvežiau spalvinimo knygelę, flomasterių. Tai spalvino ir spalvino. Prabuvau ten apie 2 valandas. Labai sunku buvo palikti tuos vaikučius. Nenorėjo, kad išeičiau. Palydėjo mane iki durų visi trys už rankyčių įsikibę, prisiglaudė...Evutė kelis kartus klausė ar aš ją pasiimsiu...Taip suspaudė širdį. Aš galvojau, kad ji iki šiol su tėvu gyveno, bet, pasirodo globos namuose. Klausiau seselių kiek dar ji gulės - tai sakė, kad tikriausiai jau išleis. Saulyte, o kur tie globos namai, kur Eva gyvena? Gargžduose? Ar tėvas ją ten aplanko? Kaip suprantu, tai dabar ir sesutės ten gyvens? Na tiek trumpai...
*

cray.gif Ir tie kleckai 1 ir 2 metukų gulėjo vieni? Siaubas ... kaip turi jaustis tokie mažučiai, niekam nereikalingi cry.gif negaliu, širdis plyšta verysad.gif

O ir aš galvojau, kad Eva gyvena kartu su tėvų bei seserim unsure.gif

Baisu, kur ritasi pasaulis ... kai tiek daug nereikalingu vaikų ...
merga
QUOTE(Svetliačok @ 2009 05 24, 23:04)
cray.gif Ir tie kleckai 1 ir 2 metukų gulėjo vieni? Siaubas ... kaip turi jaustis tokie mažučiai, niekam nereikalingi  cry.gif negaliu, širdis plyšta  verysad.gif

O ir aš galvojau, kad Eva gyvena kartu su tėvų bei seserim  unsure.gif

Baisu, kur ritasi pasaulis ... kai tiek daug nereikalingu vaikų ...
*

Kas kart kai tokiose seimose lankausi,vis sakau sau,kad paskutinis kartas,kad daugiau nebegaliu emocijos ima virsu,nes namo vaziuoju zlumbdama kaip jautis.Bet po dienos vel renku,vezu jiems butinumo priemones.
Pasaulis nesirita,ritasi zmoniu bejegiskumas,nemokejimas realiai,blaiviai mastyti ir nemokejimas suktis is padeties.Žinoma gal daugelis mano demagogijos nesupras,bet visą sakau iš savo patirties.Turejau ir turiu visokiu bedu: ir finansiniu ir fiziniu,bet ranku nenuleidziu.Todel ir stengiames su Mb padeti zmonems,kurie yra pakliuve i sunkia padeti ir bando kapstytis. smile.gif
xxxsaulyte
QUOTE(alina.p @ 2009 05 24, 10:33)
Kur galeciau rasti "Geroves" bustine. Jei galit man adresiuka parasykit, ir koki telefoniuka. Pirmadieni vaziuoju, taip pat treciadieni tai uzvesciau daiktu
*

"Gerovės" centras yra Turgaus 24, priešais I-ąją mot.konsultaciją..

QUOTE(red40 @ 2009 05 24, 21:43)
*

Šaunu Reda40 kad nuvažiavai, ačiū 4u.gif .
Kiap man sakė, tai Eva kurį laiką lankė savaitinį darželį, savaitgaliais pasiimdavo tėvas. Bet jau keli mėnesiai (na jau pažystu gal tris mėn.) būdavo namuose su tėvu. Po darbo užvažiavusi - visada rasdavau Evą namuose. Kažkada kai tėvas dirbo Rusijoje, sakė visos mergaitės gyveno "SOS kaimas"...
Kiek savaitgalyje Darius sakė, tai lygtai "Naminukas" yra tokie namai, nežinau ar ten vaikų namai, ten apgyvendino dičkes abi, tai ir mažoji ten važiuos...
Gaila, kai taip mergaitės blaškomos - ir valdiškos įstaigos, ir namai... Įdomu kada Darių paleis, bet su tokiais poelgiais ar neapribos jam teisių į vaikus... g.gif

O aš vakar vėlai gryžau, nebenuvažiavau nei pas Kristiną, nei pas Daivą. Gal šiandien ką spėsiu...
Papildyta:
QUOTE(yuki @ 2009 05 22, 17:27)
beje, xxxsaulyte, vitaminai pas mane, jei kristina ilgai gulės, nebuvo prasmės juos ten palikt, reiks kažkaip mudviem susitikt, kad perduoti.
*

gal šiandien važiuotum pro centrą - man užveštum... Po darbo užvažiuosiu pas Kristiną, sako neužkrečiamas stafilokokas per orą...
red40
Taip, tie vaikiukai visiškai vieni. Kai atėjau, mažylis verkė, Norbertukas jam kišo buteliuką į burną per prievartą (sako -,,čia mano vaikas, jam reikia gerti"), o tas nenori. Jie ten laipo lovomis, stumdosi, saugo savo spinteles, kad mažasis nelįstų. Na, o seselės sėdi savo kamurkėj ir nekreipia dėmesio. Tačiau viena labai nepatenkinta buvo, kad persivilkom su Norbertu prisisiotas kelnes. o už tai, kad vaikas prisisisiojo, liepia jam gultis į lovą ir grasiną durti į subinę. Ir po to iš tikrųjų leidžia vaistus. Tai tas vaikas taip ir supranta, kad vaistai už bausmę leidžiami. Kažkoks absurdas. Pažadėjau vaikams ir kitą dieną atvažiuoti, bet kažkaip jaučiau keistus seselių žvilgsnius...Kai jau kokią valandą ten buvau, ateidavo ir kitų ten gulinčių vaikų tėvai pažiūrėti kaip tie mažiukai (gal iš smalsumo, gal pašnekint), bet tik šyptelėdavo ir vėl nueidavo (gal mane pamatę sutrikdavo).
Kai paklausiau seselių ar tie vaikai turi tėvus, sako, kad turi, bet visi yra iš 5 darželio. Ir Eva sakė iš ten. Tik nežinau kur tas 5 darželis ir kokiam jis mieste. Taip suprantu, kad globos namai. Reikės paieškoti internete.
Gal dirbdamas tokį darbą ir tampi cinišku (turiu galvoj seseles), bet kaip taip su mažiukais galima grubiai...Ir tuo labiau likimo nuskriaustais. O paskui ir stebisi visi kodėl tie vaikai paaugę būna pikti ar žiaurūs. Vienž dar čia ne visos mano mintys šiuo klausimu, nes yra daug nesuvokiamų man dalykų, pradedant vaiko palikimo faktu, baigiant - o kas bus toliau...
Svetliačok
QUOTE(red40 @ 2009 05 25, 10:31)
Taip, tie vaikiukai visiškai vieni. Kai atėjau, mažylis verkė, Norbertukas jam kišo buteliuką į burną per prievartą (sako -,,čia mano vaikas, jam reikia gerti"), o tas nenori. Jie ten laipo lovomis, stumdosi, saugo savo spinteles, kad mažasis nelįstų. Na, o seselės sėdi savo kamurkėj ir nekreipia dėmesio. Tačiau viena labai nepatenkinta buvo, kad persivilkom su Norbertu prisisiotas kelnes. o už tai, kad vaikas prisisisiojo, liepia jam gultis į lovą ir grasiną durti į subinę. Ir po to iš tikrųjų leidžia vaistus. ....
*

Jėzus Marija blink.gif apsižliumbiau. Nu kaip taip galima ... negi nėra žmogiškumo visai pas žmonės, juk tos sesutės kažkieno mamos ...

Aš vis pamiršti negaliu vieno tokio vaikelio ... kai mano mažiui buvo apie 3 sav., tai paguldė į ligoninę su visa puokštė ligų ... tai šalimais palatoje gulėjo vaikutis mažas, irgi kelių savaičių ... ji mama paliko gimdymo namuose ... tai girdžiu verkia, maniškis miegojo, tai aš nuėjau pažiūrėti, nes gana ilgai verkė, o niekas nekreipia demėsio ... guli nabagelis, snarglis iki kelio, apsikakojęs ... pakviečiau sesutę, nu nelisi gi be leidimo prie svetimo vaiko ... o ji man ir sako - drabužiai ten ir ten ... apiplauti su tuom, te, perrenk, nuvalyk snarglius, ir svarbiausiai NELAIKYK ANT RANKŲ ILGAI, o tai pripras blink.gif paėmiau tokį mažių, o tas ir nutylo iškart, tyrinėja mane ... sutvarkiau ir atgal paguldžiau .. tas į ašaras .. .atrodo toks mažytis, nu bet jam irgi reikai šilumos, artumo ... grižau pas saviškį, maitinti jau reikėjo ... o tas už sienos klykia ... galvojau nusibaigsiu nuo tų minčių, nu bejėgiškumo ... prisižliumbiau ir dėl savo vaikelio, kiek jam buvo bėdų, ir dėl svetimo ... baisu, baisu, baisu ....
xxxsaulyte
QUOTE(red40 @ 2009 05 25, 09:31)
Taip, tie vaikiukai visiškai vieni. Kai atėjau, mažylis verkė, Norbertukas jam kišo buteliuką į burną per prievartą (sako -,,čia mano vaikas, jam reikia gerti"), o tas nenori. Jie ten laipo lovomis, stumdosi, saugo savo spinteles, kad mažasis nelįstų. Na, o seselės sėdi savo kamurkėj ir nekreipia dėmesio. Tačiau viena labai nepatenkinta buvo, kad persivilkom su Norbertu prisisiotas kelnes. o už tai, kad vaikas prisisisiojo, liepia jam gultis į lovą ir grasiną durti į subinę. Ir po to iš tikrųjų leidžia vaistus. Tai tas vaikas taip ir supranta, kad vaistai už bausmę leidžiami. Kažkoks absurdas. Pažadėjau vaikams ir kitą dieną atvažiuoti, bet kažkaip jaučiau keistus seselių žvilgsnius...Kai jau kokią valandą ten buvau, ateidavo ir kitų ten gulinčių vaikų tėvai pažiūrėti kaip tie mažiukai (gal iš smalsumo, gal pašnekint), bet tik šyptelėdavo ir vėl nueidavo (gal mane pamatę sutrikdavo).
Kai paklausiau seselių ar tie vaikai turi tėvus, sako, kad turi, bet visi yra iš 5 darželio. Ir Eva sakė iš ten. Tik nežinau kur tas 5 darželis ir kokiam jis mieste. Taip suprantu, kad globos namai. Reikės paieškoti internete.
Gal dirbdamas tokį darbą ir tampi cinišku (turiu galvoj seseles), bet kaip taip su mažiukais galima grubiai...Ir tuo labiau likimo nuskriaustais. O paskui ir stebisi visi kodėl tie vaikai paaugę būna pikti ar žiaurūs. Vienž dar čia ne visos mano mintys šiuo klausimu, nes yra daug nesuvokiamų man dalykų, pradedant vaiko palikimo faktu, baigiant - o kas bus toliau...
*

o Dieve, kaip gaila vaikų, net susigraudinau... verysad.gif
Jau geriau į vaikų namus išveštų, bent jau kaip "Ryte" - jie visi prižiūrėti, o ypač mažiukai visi pamyluoti... O ten vargšiukai, nesupranta net kas vyksta... doh.gif Ot sistemą turim, o dar sako kad medikam vėl mažins algas, tai kas bedirbs, visai beširdžiai liks... doh.gif

"pragooglinau" - tai Gargžduose tik 4 darželiai g.gif čia manau tai kalba apie "Naminuką" - ten supratau kaip savaitinis darželis... g.gif
mmergyte
kas liecia gargzdu ligonines seseles doh.gif doh.gif tai pati savomakim maciau,kaip dieduka,apsauke aptampe verysad.gif verysad.gif ,ka jau kalbet apie vaikiukus kurie dar ne nekalba,pasiskust niekam negali verysad.gif verysad.gif plysta sirdis...

o kas liecia Dariu,kazin ar is tikro nera pavojinga mergytes jam atiduot unsure.gif
Miketukas1
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 05 25, 10:51)
]čia[/url]  manau tai kalba apie "Naminuką" - ten supratau kaip savaitinis darželis...  g.gif
*

http://www.ucnaminukas.lt/apie-mus-1/lt/
kazkoks sausas teorijos atbarbenimas, o ne APIE MUS doh.gif turbut ir prieziura knygine...
xxxsaulyte
Su Yuki kalbėjau - tai ji sakė "Naminukas" yra viena grupė vaikams iš šeimų, kaip kiti darželiai, o kitos grupės yra kaip savaitinės grupės, grupės vaikams su negalia... Nors tinklalapis labai "sausas"... nieko doro nesuprasi...
merga
QUOTE(mmergyte @ 2009 05 25, 10:54)
kas liecia gargzdu ligonines seseles doh.gif  doh.gif  tai pati savomakim maciau,kaip dieduka,apsauke aptampe verysad.gif  verysad.gif ,ka jau kalbet apie vaikiukus kurie dar ne nekalba,pasiskust niekam negali verysad.gif  verysad.gif  plysta sirdis...

o kas liecia Dariu,kazin ar is tikro nera pavojinga mergytes jam atiduot unsure.gif
*

Todel Gargzdu gydykloje esu nepageidaujamas asmuo ph34r.gif svarbiausia,kai prisikasiau iki vyr.gydytojos,ta grzioje formoje mus isprase laukan uz "jos personalo smeizima":labaipiktas: ohmy.gif
mmergyte
hmm naminukas yra kaip vaiku globos namai as suprantu,nes is aplinkos kas buvo susidure,sake "paims vaika ir perkels i naminuka,nes su tokaisi tevais pavojinga...",taciau kiek zinau,rodos ten jis atliks siemet ir budinti darzeli,kol kai kurie atostogaus unsure.gif kazkokia daug aprepianti istaiga gaunasi unsure.gif
yuki
esu buvusi 'naminuke'. tada supratau, kad pagrindinė įstaigos paskirtis - neįgalių vaikų priežiūra, plius jie turi grupes normaliems vaikams iš normalių šeimų (tokiu būdu tiesiog prisiduria finansiškai), ir kadangi jis veikia nuolat, be jokių atostogų, vasarą ten perkeliamos grupės iš kitų daržų, žodžiu, būna balaganas.
dėl globos namų nežinau, kažkaip man įtarimas, kad gal net apie kitą įstaigą kalba eina g.gif

dabar dar pagalvojau, gal man direktorė sąmoningai neminėjo apie globos namus, kad neišgąsdintų, nes ėjau ieškodama daržo savo vaikui. darželiai gargžduose - atskira mafija cool.gif
mmergyte
gargzdai apskritai kaip atskira respublika,su dziungliu istatymais lotuliukas.gif nueik i seniunija,i savivaldybe,i ligonine ar kur tai busi kaltas kad atejai,o jei dar paklausi ko nors doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jie net laiksrasciu nebijo,prisibijo tik grasinimu televizija doh.gif lotuliukas.gif
xxxsaulyte
Kalbėjausi su Kristina telefonu - tai ji išsiprašė iš ligoninės, išėmė kateterį iš žando, dar puliuoja, bet daug vaistų geria, leidžiami... - na išleido... Ryt ryte pas gydytoją perrišimui... Jai širdį skaudėjo dėl paliktų vaikų... O dar girtas kaimynas įsiveržė į namus, išgasdino ir Daivą, ir vaikus - ieškojo degtinės, o ir šiaip sakė jau kelinta savaitė kabinėjasi... Nieko nepaėmė, tik išvartė virtuvės kėdes.. Na vaikams manau to pakako.. Tai Krsitina skambino įgaliotiniui, rašys pareiškimą, tik kad sako naudos nedaug iš to įgaliotinio, kartu geria su tais pijokais... Tai Krisitinai sakau pasakyk, kad atvažiuos TV - skris jis iš darbo ir pijokus pamokins, tai gal išsigąs... Na žodžiu kovoti vėl turi, o nervai jos ir taip jau pakriko... Vakare su ja susitiksiu, perduosiu vitaminus ir pinigėlių vaistams dar... Sakė pas Darių esanti ligoninėje, gal ir jį paleis, dėl vaikų nervuojasi... Bet aš jai pasakiau, sakau nenustebkite kad mergaičių gali neduoti jam... Tai su socialine Gargždų sk. Kristina jau kalbėjo - Evą jai patikės, o didžiąsias Dariaus mergaites paliks globos namuose, nes jos visiškai neklauso nei Kristinos, ypač Daivos... Tai va tokia situacija pas juos...
red40
Tikiuosi, kad nors savaitgaliais tas mergaites jie pasiims namo? Nes už ką gi tiems vaikams tokia nelaimė augti valdiškuose namuose...Siaubas kažkoks. Kiek toms mergaitėms metų, kad jos tokios neklaužados ir neįmanoma su jom susišnekėti. O tai Kristinos vaikai geresni kažkuo? Suprantu, kad dabar buvo tokia situacija, kad suaugę ligoninėj abu buvo, bet jeigu Darius gyvens su Kristina, tai kuo tie vaikai nusikalto? Truputį karščiuojuosi, bet gal ko nors nežinau? Gal tiems vaikams tikrai geriaus globos namuose?
mmergyte
o as manau,kad jei tetia bande...tai gal neverta dar atiduot mergaiciu unsure.gif unsure.gif manau nemazesne trauma toki vaizdeli matyt,neduok dieve,jei mate doh.gif verysad.gif
xxxsaulyte
QUOTE(red40 @ 2009 05 25, 14:48)
Tikiuosi, kad nors savaitgaliais tas mergaites jie pasiims namo? Nes už ką gi tiems vaikams tokia nelaimė augti valdiškuose namuose...Siaubas kažkoks. Kiek toms mergaitėms metų, kad jos tokios neklaužados ir neįmanoma su jom susišnekėti. O tai Kristinos vaikai geresni kažkuo? Suprantu, kad dabar buvo tokia situacija, kad suaugę ligoninėj abu buvo, bet jeigu Darius gyvens su Kristina, tai kuo tie vaikai nusikalto? Truputį karščiuojuosi, bet gal ko nors nežinau? Gal tiems vaikams tikrai geriaus globos namuose?
*

Kristiną su vaikais (Viktorijai 10 m., Andriukui 5 m.) pažįstu jau beveik du metai - tai labai tvarkinga ir atsakinga moteris, tvarkos mokina ir vaikus. Dariaus mergaitėms 10 m. ir 9 m. Joms labai reikia tvarkos, jos tikrai netvarkingos.. Suprantu, kad Darius kaip vyras gal negali išmokinti, nors... Bet kai Kristina pradėjo tvarkos mokinti ir reikalauti, kad susidėtų savo drabužius, eitų praustis - kilo konfliktas tarp Dariaus ir Kristinos. Kristina net išsikraustė iš jo namų, ir Darius man kalbėjo, kad jam svarbu vaikai... Na ne mūsų gal tai reikalai, bet parašau ką mačiau, žinau ir ką sakė jie patys...

Bus matyt kai išeis ir jis iš ligoninės, kaip bus su vaikais, ar kas duos jam ir net Kristinai.. Nors soc.darbuotojos labai tiki Kristina, ja pasitiki, ji rūpinasi kad pašalpos būtų sutvarkytos... O žinau kad Darius už gegužę nesugebėjo net sutvarkyti nemokamo maitinimo mergaitėm, na yra problemų pas jį.... g.gif
Egliuz
Na ir prisraset biggrin.gif Saunuoles jus visos 4u.gif
Saulyte kaip pradziuginai su savo gera gandriska zinia thumbup.gif Linkiu tau sveikateles ir lengvo bei malonaus nestumo.
O mes sus mazium gryzom is infekcinio skyriaus. Pabuvojom ir reanimacijoj. Buvau nusiteikusi 4-6 valandu laselinei, bet neisivaizdavau, kad tam reikes visos paros... Na bet jau namuose, o cia ir sienos gydo.
Isvaziuodama palikau seselems pakloteli ir keleta vystyklu toms mamoms, kurios netures. Nes ten tai labai liepia saugoti pataline, o daug vaikuciu viduriuojanciu. Tai taip apsidziauge, sako, visos mamos taip.
Tai va kartais kiek nedaug reikia:) Tai va mazius atsigaus, nuvesiu savo Palangos mamytei manta. Idomu kaip jai besiseka.
xxxsaulyte
o aš vakar užvažiavau pas Kristiną, ji buvo Dariaus name, nes šiandien iš ryto į perrišimus ir važiuos namo į Pipirus. Ji tokia pasilpusi, antibiotikai labai stiprūs, žarnyno skausmai, bet geria ir jogurto kapsules, na šį kartą matau bus lengviau atsistatyti nei po kojos sepsio... Apie pora valandų prasėdėjom ir prakalbėjom, jai reikia ir išsikalbėti ir nori gauti patarimo, kaip elgtis vienoj ar kitoj situacijoj... Pasijaučiau kaip mama kokia, bet manau mano patarimai jai padės. Papasakojo ir apie Darių, kaip viskas įvyko, kas privedė prie to - daug naujienų neišgirdau, taip ir nujaučiau ir žinojau... Su mergaitėm jo tikrai problemos, visai nepasiduoda jau auklėjimui, per vėlai, nežinau kaip bus su jomis ir aplamai su Dariaus vaikais, kažin ar jam jas atiduos... Kristina kol kas turi jį palaikyti šiuo laikotarpiu, bet sako jei nepasikeis savo požiūrio - ji planuoja jį palikti... Na iš to kaip yra - aš jai pritariu, jai ir taip yra dėl ko pergyventi, rūpintis, nei "tempti" vyrą su trimis vaikais... Ačiū vienai rėmėjai - palikau pinigėlius vaistams, ačiū Yuki už vitaminus - dar turi šiaulietės vitaminų, tai šiuos irgi suvartos vėliau....
Žiūrėsim kaip bus.
Izabelee
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 05 26, 09:59)
o aš vakar užvažiavau pas Kristiną, ji buvo Dariaus name, nes šiandien iš ryto į perrišimus ir važiuos namo į Pipirus. Ji tokia pasilpusi, antibiotikai labai stiprūs, žarnyno skausmai, bet geria ir jogurto kapsules, na šį kartą matau bus lengviau atsistatyti nei po kojos sepsio... Apie pora valandų prasėdėjom ir prakalbėjom, jai reikia ir išsikalbėti ir nori gauti patarimo, kaip elgtis vienoj ar kitoj situacijoj... Pasijaučiau kaip mama kokia, bet manau mano patarimai jai padės. Papasakojo ir apie Darių, kaip viskas įvyko, kas privedė prie to - daug naujienų neišgirdau, taip ir nujaučiau ir žinojau... Su mergaitėm jo tikrai problemos, visai nepasiduoda jau auklėjimui, per vėlai, nežinau kaip bus su jomis ir aplamai su Dariaus vaikais, kažin ar jam jas atiduos... Kristina kol kas turi jį palaikyti šiuo laikotarpiu, bet sako jei nepasikeis savo požiūrio - ji planuoja jį palikti... Na iš to kaip yra - aš jai pritariu, jai ir taip yra dėl ko pergyventi, rūpintis, nei "tempti" vyrą su trimis vaikais... Ačiū vienai rėmėjai - palikau pinigėlius vaistams, ačiū Yuki už vitaminus - dar turi šiaulietės vitaminų, tai šiuos irgi suvartos vėliau....
Žiūrėsim kaip bus.
*

Kazkaip liudnai viskas isejo verysad.gif
red40
Vargas su tokiu vyru. Tegul bėga kuo toliau ir neatsigręžia. Aš, žinoma, nežinau visų smulkmenų šitos istorijos, bet nemanau, kad verta prasidėti su tokiu, kuris ne padeda kabintis į gyvenimą, o dar savo problemų galybę užkrauna. Žudytis, kai esi taip reikalingas savo vaikams, kai turi su kuo pečius surėmęs kabintis į gyvenimą - egoizmo viršūnė. Tik apie save galvoja. Manau, kad žmogus nori, kad jo gailėtusi ir kiti spręstų jo asmenines problemas. Suprantu, visokių nelaimių ir bėdų gali gyvenime nutikti, bet kad kiltų noras prieš save ranką pakelti - nesuvokiu, nors tu pasiusk. Tuo labiau, kad šitiek žmonių jam padėjo, pasirūpino...Tik labai mergaičių gaila. Dar jos mažos. Tik, aišku, kantrybės ir sveikatos ne kiekvienam užtektų su jomis užsiimti ir rasti bendrą kalbą. O Kristinai, kaip suprantu ir savų bėdų bėdelių pakanka...
O čia iš kitos operos - ar Kristina turi ten kokį šiltnamį prie namo ar šiaip kokią šiltą vietelę daržui. Man atliko pomidorų daigų, gal norėtų kur į žemę sukišti? O jeigu ne jai, gal kas kitas norėtų - gaila išmesti g.gif
xxxsaulyte
QUOTE(red40 @ 2009 05 27, 09:00)
Vargas su tokiu vyru. Tegul bėga kuo toliau ir neatsigręžia. Aš, žinoma, nežinau visų smulkmenų šitos istorijos, bet nemanau, kad verta prasidėti su tokiu, kuris ne padeda kabintis į gyvenimą, o dar savo problemų galybę užkrauna. Žudytis, kai esi taip reikalingas savo vaikams, kai turi su kuo pečius surėmęs kabintis į gyvenimą - egoizmo viršūnė. Tik apie save galvoja. Manau, kad žmogus nori, kad jo gailėtusi ir kiti spręstų jo asmenines problemas. Suprantu, visokių nelaimių ir bėdų gali gyvenime nutikti, bet kad kiltų noras prieš save ranką pakelti - nesuvokiu, nors tu pasiusk. Tuo labiau, kad šitiek žmonių jam padėjo, pasirūpino...Tik labai mergaičių gaila. Dar jos mažos. Tik, aišku, kantrybės ir sveikatos ne kiekvienam užtektų su jomis užsiimti ir rasti bendrą kalbą. O Kristinai, kaip suprantu ir savų bėdų bėdelių pakanka...
O čia iš kitos operos - ar Kristina turi ten kokį šiltnamį prie namo ar šiaip kokią šiltą vietelę daržui. Man atliko pomidorų daigų, gal norėtų kur į žemę sukišti? O jeigu ne jai, gal kas kitas norėtų - gaila išmesti g.gif
*

na Kristina tą puikiai pati supranta, ir kaip bebūtų prisirišusi, pati planuoja atsitraukti... Jai tiesiog per sunku... O kaip gražu pradžioje buvo, ir aš galvojau kad bus puiki šeima...

Reda40 - Krsitina turi sklypelį žemės, jau pasisėjo daug ko.. Tai pomidorų daigai manau tiktų... Ar tu nori nuvežti ar iki manęs gali privežti?? g.gif
red40
Tie pomidorai yra šiltnaminiai daugiau (įtariu Kristina jo neturi). Į tokią atvirą vietą nelabai verta juos sodinti. Nebent kur užuovėjoj ir šiltą vasarą jie užaugtų. Birželio pradžioj dar būna naktimis šalnų, tad jeigu lauke sodins, tai reikėtų gal kitą savaitgalį sodinti. Gal ir pati galėčiau nuvežti savaitgaly (06.06.), nes darbo dienom esu be mašinos - kur su tais pomidorais tampysies. Paklausk jos - ar ji norės terliotis su tais lepiais augalais?
Jo, o su tais vyrais taip yra. Kol mano giminaitė norėjo išsaugot šeimą, visaip bandė prisitaikyt, pagailėt, lakstė paskui jį - tai ir marinosi badu, ir galus darėsi jisai. O ta ieškojo jo visur verkdama. Ir pinigų neduodavo šeimai (kai turėdavo darbo) ir dirbti nenorėjo. O kai vieną kart apsisprendė ir išsiskyrė su vyru (beje savų 2 vaikų tėvu), baigėsi visi žudymaisi - laksto kaip jaunas bėris nuo vienos moters pas kitą ir ieško kur šiltesnę vietelę radus. Tokius gun_bandana.gif
xxxsaulyte
QUOTE(red40 @ 2009 05 27, 11:50)
Tie pomidorai yra šiltnaminiai daugiau (įtariu Kristina jo neturi). Į tokią atvirą vietą nelabai verta juos sodinti. Nebent kur užuovėjoj ir šiltą vasarą jie užaugtų. Birželio pradžioj dar būna naktimis šalnų, tad jeigu lauke sodins, tai reikėtų gal kitą savaitgalį sodinti. Gal ir pati galėčiau nuvežti savaitgaly (06.06.), nes darbo dienom esu be mašinos - kur su tais pomidorais tampysies. Paklausk jos - ar ji norės terliotis su tais lepiais augalais?
*

ne, šiltnamio ji neturi...
red40
Tai gal ir be šiltnamio apsieitų, tik šiltą vietelę jiems reikėtų surasti g.gif
yuki
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 05 26, 09:59)
, ačiū Yuki už vitaminus - dar turi šiaulietės vitaminų, tai šiuos irgi suvartos vėliau....
Žiūrėsim kaip bus.
*

už vitaminus ne man ačiū, gitai smile.gif

QUOTE(red40 @ 2009 05 27, 13:28)
*

nepastebėjau, kurioj vietoj tas daržiukas, bet šiaip ten pamiškė, užuovėja, manau, kad turėtų užaugti pomidorai.
xxxsaulyte
QUOTE(yuki @ 2009 05 27, 14:07)
už vitaminus ne man ačiū, gitai smile.gif

nepastebėjau, kurioj vietoj tas daržiukas, bet šiaip ten pamiškė, užuovėja, manau, kad turėtų užaugti pomidorai.
*

kai tik įvažiuoji - daržiukas jos po dešinę, prie šulinio... nedidukas, gal kokia 5 m x 5 m
merga
QUOTE(red40 @ 2009 05 27, 13:28)
*

Imi 4 arba 6 aukštesnius kuoliukus,juos įbedi i žemę aplink pasodintus pomidorus ir tuos kuoliukus apsukti celofanu ar agropleve,pritvirtinant ant kuoliukų ir alia'šiltnamis gatovas mirksiukas.gif blush2.gif ax.gif
*ultraviolet*
Sveikutes merginos...kodel cia tokia tyla? kokios naujienos? kas bevyksta blush2.gif
Miketukas1
orai per geri smile.gif, namie nesedi niekas mirksiukas.gif
va, tuoj lietus prasides, atsiras ir merginos biggrin.gif
xxxsaulyte
Taip, vasara yra vasara.... Vaikų namų vaikai kas baigė jau mokyklą pas globėjus išvažiuoja, o globojamos šeimos irgi lengviau "kvėpuoja" - lengviau su paslaugomis įvairiomis nei žiemą... Tai ir rūpesčių mažiau mirksiukas.gif

Kalbėjausi su Kristina - tai Darius jau išleistas, Eva irgi išleista iš ligoninės, pas Darių. Jo abi dičkės "Naminuke"- jas aplankė, tai jos ten patenkintos, joms ten įdomu, važiuos į ekskursiją, taip kad sako išvažiavo Darius ramesne dūšia... Kristina irgi su vaikais būna, mokslai jau baigėsi. Atsigauna po antibiotikų, lengviau nei praeitą kartą, geria vitaminus abu su Dariumi. Dariui sakė dar vaistų nemažai, antidepresantus geria stiprius... Kristina kol kas su juo, šiuo metu jam reikia šalia jos tikrai... Bus matyt kaip toliau. Kristina pasidžiaugė, kad gavo pašalpą, o dar maisto taupiai turi iš mūsų atvežto - tai sako man jau lengviau... Tuolab kad daržą turi, augina žaluminus... Kol kas pas juos ramu, "ČP" vadinama praėjo... thumbup.gif
red40
Gerai, kad visiems palengvėjo. Gal saulutė ir visas depresijas prasklaidys. Duok Dieve jiems sveikatos ir geros nuotaikos. Tegu Kristina prisidžiovina dilgėlių (kandančių). Dabar ir žalių gali užsiplikyti ir gerti arbatas. Sako, kad labai gerai valo ir stiprina kraują, stiprina plaukus ir gerina odos būklę. Šaukit, jei reiks kokios pagalbos... smile.gif
xxxsaulyte
QUOTE(red40 @ 2009 06 01, 15:48)
Gerai, kad visiems palengvėjo. Gal saulutė ir visas depresijas prasklaidys. Duok Dieve jiems sveikatos ir geros nuotaikos. Tegu Kristina prisidžiovina dilgėlių (kandančių). Dabar ir žalių gali užsiplikyti ir gerti arbatas. Sako, kad labai gerai valo ir stiprina kraują, stiprina plaukus ir gerina odos būklę. Šaukit, jei reiks kokios pagalbos... smile.gif
*

perduosiu būtinai dėl dilgėlių, ten pas ją kaime - apstu...

ačiū už pagalbą 4u.gif
merga
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 06 01, 17:01)
perduosiu būtinai dėl dilgėlių, ten pas ją kaime - apstu...

ačiū už pagalbą  4u.gif
*

kadangi turi bedu su oda,tai gali prisirinkti ir didziosios ugniazoles ir darytis voneles apsiprasimams.Pas ja ir turetu ju buti daug(atrodo taip:)
user posted image
Tiap pat raminanciams tinka melisa,visiems su nervais turintiems biski bedu patariu mirksiukas.gif

ruosiuos "padaryti krata" vaiku batu dezej,tad po radybu jei rasiu kokio tinkamo avejimui apavavo parasysiu doh.gif smile.gif
red40
Žinau, kad didžioji ugniažolė atitinkamai paruošta yra priešvėžinis vaistas. Su jos išskiriamu gelsvu skysčiu tepamos karpos. Bet su ja reikia atsargiai - nes ji nuodinga. O kaip daryti tas voneles apsiprausimui? Nuo kokių būtent odos problemų jos padeda? Man tai aktualu. Parašyk, jeigu žinai konkrečiai. Ačiū.
merga
QUOTE(red40 @ 2009 06 04, 11:06)
Žinau, kad didžioji ugniažolė atitinkamai paruošta yra priešvėžinis vaistas. Su jos išskiriamu gelsvu skysčiu tepamos karpos. Bet su ja reikia atsargiai - nes ji nuodinga. O kaip daryti tas voneles apsiprausimui? Nuo kokių būtent odos problemų jos padeda? Man tai aktualu. Parašyk, jeigu žinai konkrečiai. Ačiū.
*

Tinka esant egzemoms,žvynelinei,nerviniams bėrimams,mažina perštėjimą.
Jei žolė šviežia tai reikia 1 saują nuplautos žolės,(džiovintos 2-3 šaukštus) užpilti 1,5- 2l.,karšto ,bet ne verdančio vandens(verdantis vanduo sunaikina visus gydomuosius veiksnius),palaikai 20-30 min.tada nukoši ar nupili į vonią ir mirkaisi.Galima daryti pavilgus(su kempine ar kokiu sulankstytu švelniu medžiagos skiautu).Po prcedūros lengvai nusipilti švariu vandeniu ir problėmines kūno vietas pasitepti maitinamuoju kremu arba medetkų tepalu.
Taip pat darau žolių mišinių nuovirus, tinka maudantis ar prausiantis.Išsamiau parašyk man į AŽ,kad neteršt eterio mirksiukas.gif
Papildyta:
Saulyte ,kaip einas tau smile.gif ,kaip savijauta g.gif
yuki
QUOTE(merga @ 2009 06 04, 14:32)
Tinka esant egzemoms,žvynelinei,nerviniams bėrimams,mažina perštėjimą.
Jei žolė šviežia tai reikia 1 saują nuplautos žolės,(džiovintos 2-3 šaukštus) užpilti 1,5- 2l.,karšto ,bet ne verdančio vandens(verdantis vanduo sunaikina visus gydomuosius veiksnius),palaikai 20-30 min.tada nukoši ar nupili į vonią ir mirkaisi.Galima daryti pavilgus(su kempine ar kokiu sulankstytu švelniu medžiagos skiautu).Po prcedūros lengvai nusipilti švariu vandeniu ir problėmines kūno vietas pasitepti maitinamuoju kremu arba medetkų tepalu.
Taip pat darau žolių  mišinių nuovirus, tinka maudantis ar prausiantis.Išsamiau parašyk man į AŽ,kad neteršt eterio mirksiukas.gif
*

o gal pateršk, man irgi įdomu blush2.gif
kur jos gaut? kur auga, laukuose, miškuose?
merga
QUOTE(yuki @ 2009 06 04, 14:56)
o gal pateršk, man irgi įdomu blush2.gif
kur jos gaut? kur auga, laukuose, miškuose?
*

Auga pamiškėse,daugiausia drėgnesnėse vietose.
Jei nežinot ar abejojat galit nusipirkti vaistinėse
user posted image
ji taip pat naudojama arbatai nuo tulžies sitrikimų ir kaip lengvas raminamasis.
red40
Apie pamiškes tai nežinau, bet pas mane šiltnamyje dygsta kaip pasiutus. Dabar jau išravėjau, bet vėl lenda, dauginasi, kad baisu. Gaji žolelė, kad ją kur. doh.gif Bet, kadangi sužinojau apie ją kai ką naujo, tai reikės leisti kokiam kampelyje subujoti. Tik gal šiltnaminės ne tokios veiksmingos kaip miškinės? g.gif Ačiū, mergele, dar sykį. 4u.gif
merga
QUOTE(red40 @ 2009 06 04, 16:38)
Apie pamiškes tai nežinau, bet pas mane šiltnamyje dygsta kaip pasiutus. Dabar jau išravėjau, bet vėl lenda, dauginasi, kad baisu. Gaji žolelė, kad ją kur. doh.gif  Bet, kadangi sužinojau apie ją kai ką naujo, tai reikės leisti kokiam kampelyje subujoti. Tik gal šiltnaminės ne tokios veiksmingos kaip miškinės? g.gif Ačiū, mergele, dar sykį. 4u.gif
*

Tai ,kad ner už ką,dalinuosi tiek patirtimi,tiek tuo ką išmanau ax.gif blush2.gif irnesakyk.gif
Šiltnaminės ir naudos turi mirksiukas.gif ,tik gali jas maišyti su melisa ar tikraja mėta,medetkom ar pakaitom su ramunėlėm.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.