Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

radau kur dovanoja saldytuva skelbiu.lt http://www.skelbiu.l...ai-6664981.html
tik tokiu metu saldytuvai vezami stati schmoll.gif ve bet kur tilps
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lly: 12 spalio 2009 - 17:39
o del tu dovaneliu, turiu toki paveiksliuka, kurio niekur nepakabinsiu, dar gal rasciau nereikalingu suvenyru. bet kaskaip nesinorisi senus daiktus dovanoti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 10 11, 18:29)
Merginos, o kaip su Kalėdomis bus? Ar bus kas nors?


aš rašiau, kad planuojam onko ligomis sergančioms moterims dovanėles ir svajonių išpildymą vaikų namia "Rytas". Vėliau surašysiu kas kaip kur, žūėsim kiek bus norinčiųjų prisijungti... Bet manau šventes tikrai suorganizuosim.... mirksiukas.gif tik reikia gruodžio pradioje, nes mano gimdymo data gruodžio 15 d.

QUOTE(*ultraviolet* @ 2009 10 12, 08:44)
Sveikutes  
Turiu mayte kuri atiduoda vezimeli kelis maisus rubu bei maisa maisto thumbup.gif
Reiketu siandien po 18 val pajimti ax.gif   gal kuri galite ax.gif  o ryt pristatyt i geroves centra ax.gif
As apsikrovus o dar siandien turiu tris mamytes aplankyt pajimt parama ax.gif  tai vezimas man jau nebetilps niekaip
Rasykit man i AZ..
P.S. staliuka su veidrodziu jau radau kas veza thumbup.gif
Labai didelis aciu visoms padedancioms 4u.gif  4u.gif  4u.gif


O rytoj galėčiau nuvažiuoti su savo džipuku, tik svarbu kad man kas įkrautų vežimą, nes negaliu tampytis... Važiuosiu iki Debreceno gatvės paramos paimti - tai gal prigriebčiau.... g.gif

QUOTE(*Citra* @ 2009 10 12, 17:08)
Sveikos, turim vaikiska lovyte su ciuzinuku ,zaisliuku, mergaitisku rubeliu. Gal kam tikrai reikia? Ar vezti i "geroves" centra?


Taip, vešk tiesiai į "Gerovės" cenrą - lovyčių, vežimėlių ypač reikia mirksiukas.gif


Kalbėjausi su vyr.soc. darbuotoja ROMA - tai po keletos vizitų as tą našlaitę su 2 metukų mergyte - na jos nerekomenduoja remti.... Žiauriai skamba, bet ji ieško lengvo gyvenimo, prašo TIK gerų drabužių, daiktų.. Na tik gaila mergytės, ji neaklta dėl tokios motinėlės.... g.gif
Apie vieną našlaitę dar papasakojo, tai vienai forumietei rašau jos duomenis, ji su savo draugais nori globoti šeimą.... Smagu.

E-glory - padėką perduoda Roma - šeimoms bus išdalinti maisto paketai , drabužiai - ĄČIŪ ir visoms kitoms prisidėjusioms 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(lly @ 2009 10 12, 17:38)
radau kur dovanoja saldytuva skelbiu.lt http://www.skelbiu.l...ai-6664981.html
tik tokiu metu saldytuvai vezami stati  schmoll.gif  ve bet kur tilps


rašo, kad skelbimas nebegalioja mirksiukas.gif
Truputį naujesnį darbe turim nereikalingą - turėjom tai našlaitei vešti, bet ji seno nenori... doh.gif Taip kad kitai šeimai bus, rasim... Taip pat Signa tavo pufiukai ir kilimas - ieškosim kitos šeimos... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 13 spalio 2009 - 20:25
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 10 13, 21:23)
Truputį naujesnį darbe turim nereikalingą - turėjom tai našlaitei vešti, bet ji seno nenori...  doh.gif Taip kad kitai šeimai bus, rasim... Taip pat Signa tavo pufiukai ir kilimas - ieškosim kitos šeimos...  mirksiukas.gif

blink.gif nu negi ji galvoja, kad reik vaziuot jai naujus baldus supirkti g.gif

Kazi kaip seksis siais metais surinkt dovanas vaikams g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
o kokias dovanas renkat ir kam?kaledu proga? ka galima dovanoti?
Atsakyti
kam renkat radau, tik neradau ka pavyzdziui ax.gif jei galit parasykit pavyzdeliu, tada paziureciau kuo as irgi galesiu prisidet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 10 13, 20:23)

Taip, vešk tiesiai į "Gerovės" cenrą - lovyčių, vežimėlių ypač reikia  mirksiukas.gif
Kalbėjausi su vyr.soc. darbuotoja ROMA - tai po keletos vizitų as tą našlaitę su 2 metukų mergyte - na jos nerekomenduoja remti.... Žiauriai skamba, bet ji ieško lengvo gyvenimo, prašo TIK gerų drabužių, daiktų.. Na tik gaila mergytės, ji neaklta dėl tokios motinėlės....  g.gif


Dabar tu parasei, o man anksciau mintis tokia kilo: o nera daugiau tokiu norinciu "tik geru daiktu"? Ar tos darbuotojos tikrai paskirsto parama tik tom seimom,kuriom tikrai reikia?
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2009 10 13, 22:14)
blink.gif  nu negi ji galvoja, kad reik vaziuot jai naujus baldus supirkti  g.gif

Kazi kaip seksis siais metais surinkt dovanas vaikams  g.gif


žiūrėsim kaip dėl šventės - padarysim apklausą, jei bus norinčių - darysim...

QUOTE(InesaP @ 2009 10 14, 08:00)
sveikos 4u.gif
o kokias dovanas renkat ir kam?kaledu proga? ka galima dovanoti?


vaikų namuose mes statom Kalėdinį paštą ir vaikai rašo laiškus Kalėdų Seniui su savo norais, kriuos mes pildome.. Didieji supranta ir žino kas perka, tai jiems yrapasakyta kad noro "kaina"apie 30 lt... Dažniausia jiems būna iš higienos, parfumerijos daiktai... Mažieji - aišku žaislai... Šventė vyko jau 4 mets iš eilės, su Seneliu, kuris teikia vardines kiekvienam dovanas... Būna taip smagu žiūrėti ne tik į mažuosius, bet ir dičkius... wub.gif

QUOTE(*Citra* @ 2009 10 14, 08:49)
Dabar tu parasei, o man anksciau mintis tokia kilo: o nera daugiau tokiu norinciu "tik geru daiktu"? Ar tos darbuotojos tikrai paskirsto parama tik tom seimom,kuriom tikrai reikia?


Kadangi jau keleri metai bendradarbiaujame su "Gerovės" cenru - tai patikėk, tiek kike mes nuvežam - tai tikrai atitenka tik toms šeimoms, kurioms reikia ir jos yra remtinos.... Nes visų virš 300 šeimų mes gal padedame kokiem 5 %, o remtinų normalių šeimų yra apie 40%.... Aš, mes SM forumietės - soc.darbuotojomis Roma, Neringa, Rimante pasitikime,,,,,
Ar atsakiau į klausimą... mirksiukas.gif
Visada abejojantems siūlau nuvažiuoti pabendrauti ne tik su soc.darbuotojomis, o netgi su šeimomis, kurioms atskiri daiktai yra dovanojami.... Manau abejonės išsisklaido , kai pamatai kaip šeimos gyvena.... Aš aplankiusi šeimas pasijaučiu milijonerė visapusiškai....

O kad mes tikrinome ir tikriname remiamuosius - ne tik to centro šeimas,ir čia SM prašančiuosius - tai aip ir tikrinsime, nes prašančiųjų aferistų visada pasitaiko, o remiam tik tuos, kurie tikrai patys stengiasi ir nori susivarkti "paslydusį" ir "pasiklydusį" gyvenimą... Turim ne vieną pavyzdį, kuriems padėti jau nebereikia - Inesos, Renatos, Dalios, Kristinos šeimos..... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 14 spalio 2009 - 10:40
aisku tada,nu lauksim noru 4u.gif
Atsakyti
dekoju mamytems
rackiene
ir
asesusimona
uz drabuzelius dviems vaikiukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
mazajam perduosim kai maniskis pasveiks,o didziajam jau perduota ir siunciamas didelis ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2009 10 12, 09:44)

As apsikrovus o dar siandien turiu tris mamytes aplankyt pajimt parama ax.gif  tai vezimas man jau nebetilps niekaip doh.gif


Sveiki smile.gif Ar mane pamirsote ar neturejote kaip paimti rubeliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2009 10 14, 15:21)
Sveiki smile.gif Ar mane pamirsote ar neturejote kaip paimti rubeliu? g.gif


Ne tikrai nepamirsau ax.gif Turiu visus adresiukus bet sitoks vejas bijau islyst su maziuku doh.gif
Gal atidekim rytojui blush2.gif
Atsakyti