Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(rackiene @ 2009 10 07, 12:48)
Labas
gal ryt būsi namučiuose kažkuriuo metu/ užvešiu daikčiukus  doh.gif  blyn, nespėju viena nieko namie su abiems vaikais ir būreliais  doh.gif

labas rytas,busiu ,nes maziukas vel susirguliavo unsure.gif doh.gif
tai esu pasmerkta tupeti namie kiaura para cool.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 10 07, 12:55)
labas rytas,busiu ,nes maziukas vel susirguliavo  unsure.gif  doh.gif
tai esu pasmerkta tupeti namie kiaura para cool.gif

aš su mažuoju būsiu irgi, nes MB bus namie tik už poros mėnesių, tai tada nebent per duris paduosiu ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2009 10 07, 12:58)
aš su mažuoju būsiu irgi, nes MB bus namie tik už poros mėnesių, tai tada nebent per duris paduosiu ir viskas  biggrin.gif

laiptine pas mus rakinama raktu,tai as gausiu nulipti i apacia.O ta mamyte su leliuku tada kita karta aplankysim,kai bus geresnis oras.
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 10 07, 13:04)
laiptine pas mus rakinama raktu,tai as gausiu nulipti i apacia.O ta mamyte su leliuku tada kita karta aplankysim,kai bus geresnis oras.

ai, nereikia, perduosi taip mirksiukas.gif tai man gal į AZ kontakus savo, kad galėčiau pasiskambinti ir sutarsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2009 10 07, 13:07)
ai, nereikia, perduosi taip  mirksiukas.gif  tai man gal į AZ kontakus savo, kad galėčiau pasiskambinti ir sutarsim  smile.gif

oops,kazkaip man atrode,kad jau parasiau,susimaisiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 10 07, 13:21)
oops,kazkaip man atrode,kad jau parasiau,susimaisiau ax.gif

nea, nerašei dar smile.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
spėkit kas pas mane bagažinėje stovi a ax.gif hihihi.gif -televizorius,nu načiart,kol mes su švogeriu jį nutempėm žemyn karsta.gif Saulyte ,tik nieko nesakyk,pasiaiškinu,nebuvo daugiau kam jo nešti,o sveria jis stabiliai-tike kiek aš biggrin.gif ,tai pora dienų būsiu Sraigė Olaiva doh.gif smile.gif ,bet užtat kažkam pamačys 4u.gif
Neringuutia DIDELIS AČIŪ UŽ MAIŠIUKUS aciuks.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
sveikos merginos, pasilabinu ir paskaitysiu ką prirašėte. Pasigirsiu, kad jau vakar buvo paskutinė darbo diena, na dar spalyje po 1-2 val. dar darbuosiuos, bet laiko sau ir mažylei turėsiu daugiau mirksiukas.gif
Šaindien supirkau už 200 lt maisto - tai ohoho kiek išėjo visko, į "Gerovės" centrą Romai užvežiau - ryt skirstys šeimoms, kurios tikrai tikrai normalios... Nustebau, net , kad "Norfoje" makaronai po 0,89 lt, kruopos po 0.99, koncervai po 1.55, aliejus, margarinas pigiai - na labai daug visko.. Vaikams mišinėlių - taip kad džiaugiasi širdelė.. mirksiukas.gif

Roma rašė ir dėkojo visoms forumietėms atvežusioms ypač maisto, taip pat drabužių... AČIŪ 4u.gif

Taip pat rašė apie tą našlaitę, kuri su 2 metukų mergyte gyvena - na dar su parama sakė luktelėti, nes mergina nenori apie save kalbėti, kažką matyt slepia, tiesiog prašo gerų daiktų, ne bet kokių... Na tai su tokiomis šeimomis mes nenorim "draugauti"... Yra dar viena Daiva mergina su vaikiuku, apie ją gal gausim iš Romos info- na žodžiu, paramą teiksime tam, kas ne laukia ir tuo naudojasi, o stengiasi ir tenkinasi tuo kas yra duodama, be užgaidų...
Tai va taip jau yra.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 10 07, 19:17)
Taip pat rašė apie tą našlaitę, kuri su 2 metukų mergyte gyvena - na dar su parama sakė luktelėti, nes mergina nenori apie save kalbėti, kažką matyt slepia, tiesiog prašo gerų daiktų, ne bet kokių... Na tai su tokiomis šeimomis mes nenorim "draugauti"... Yra dar viena Daiva mergina su vaikiuku, apie ją gal gausim iš Romos info- na žodžiu, paramą teiksime tam, kas ne laukia ir tuo naudojasi, o stengiasi ir tenkinasi tuo kas yra duodama, be užgaidų...
Tai va taip jau yra..  blink.gif


Aš "Norfoje"jau kokį pusmetį prekinuos ir pigiau ir geriau mirksiukas.gif
Prisimeni ,kur turėjau Galinos šeimą,tai ten panašus vaizdialis buvo doh.gif smile.gif
O paramos reiks tikrai nemažam būriui ir jų tikrai daugės verysad.gif smile.gif
Atsakyti
turiu maiseli rubu ax.gif bet nuvezti kazkur neturiu galimybes doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 10 05, 12:07)
Nemažai. Bet jei sušaukt kokį referendumą čia? Kiekvienas balsavęs - taip - perveda į būsimo fondo sąskaitą 10 lt, žiūrėk po kelių mėn ir turėsim pinigų fondui?


na su fondais merginos geriau nereikia prasidėti, jūs neįsivaizduojate kokia tai atsakomybė, kokios kalbos ir lia lia lia... Aš esu rieš tokius dalykus... Kas nori - paremia be viešinimosi ir fondų...
"Gerovės" centro moterys ir pačios vos išgyvena, o dar toks stresas matant badaujančius vaikus... Didžiuojuosiu jomis, kad dirba tokį sunkų darbą... Apie fondus nemanau kad jos būtų už... Šianiden kai buvau, tai ruošėsi jogai visos - streso valdymo užsiėmimas... Laikykitės merginos 4u.gif

QUOTE(*ultraviolet* @ 2009 10 05, 14:45)
......O taipat supratau ka reiskia kaip saulyte sake kad merginos negraziai prirase apie musu darbus doh.gif  tai va teko ir man pasiklausyti keliu merginu smerkimo labdarai..........


Šunys loja, karavanas eina.... mirksiukas.gif
Aš nebereguoju, beveik blink.gif nes kas turi abejonių - tegu neremia mirksiukas.gif

QUOTE(mmergyte @ 2009 10 07, 10:34)
merginos,gal kas zinote koki buda perduoti vienai mamytei paramos siuntinuka i kedainius? ......


na su tokiais prašymais atsargiai - aš laikausi nuomonės, kad visada tokius atvejus reikia nueiti, patikrinti,,... ir tai iš vieno karto negali spręsti apie žmogų... Turėjom juk Dariaus šeimą su vaikais.. Juk atsitraukėme... Taip kad neskubėk ir nepasitikėk aklai.. nes naudojasi daug kas, o SM forumas garsėja parama - tai tokių prašančių - ohoho kiek turėjom... Su Mamulia esam prisiklausę visko - kai paprašai dokumentų apie vaikų tariamą ligą - tai iškolioja,grąsina.. blink.gif
visokių yra.. mirksiukas.gif

QUOTE(merga @ 2009 10 07, 18:09)
...... Saulyte ,tik nieko nesakyk,pasiaiškinu,nebuvo daugiau kam jo nešti,o sveria jis stabiliai-tike kiek aš  biggrin.gif ,tai pora dienų būsiu Sraigė Olaiva doh.gif  smile.gif ,bet užtat kažkam pamačys.........


Merga - tu su savo nugara... blink.gif schmoll.gif niu niu, negalima... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 10 07, 19:33)

na su tokiais prašymais atsargiai - aš laikausi nuomonės, kad visada tokius atvejus reikia nueiti, patikrinti,,... ir tai iš vieno karto negali spręsti apie žmogų... Turėjom juk Dariaus šeimą su vaikais.. Juk atsitraukėme... Taip kad neskubėk ir nepasitikėk aklai.. nes naudojasi daug kas, o SM forumas garsėja parama - tai tokių prašančių - ohoho kiek turėjom... Su Mamulia esam prisiklausę visko - kai paprašai dokumentų apie vaikų tariamą ligą - tai iškolioja,grąsina..  blink.gif
visokių yra..  mirksiukas.gif



variantas patikrintas,ir vis dar tikrinamas unsure.gif
Atsakyti