Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 09 17, 09:17)
Kristina gyrė savo soc.darbuotoją Gargžduose. Jai būtų realu gauti, nes tiesiog vos ne gatvėje gali būti - tas būstelis yra sesers, su kuria nesutaria, ji išėjusi kitur gyventi, bet kada Kristiną galėtų iškelti... Aišku, gal taip nebus, bet...
Kristina viena kažin ar pakovos - va jai  reikia tokios kaip tu Merga  mirksiukas.gif  Va jūs ten kalnus nuverstumėte, tuolab kad Gargždų biurokratai manau tavęs jau bijo...  lotuliukas.gif  Gal kai Kristina važiuos į Gragždus gal gali su tavim susitikti gal ką nuveiktumėte..  g.gif


Pabandysiu ką nors praauostyt del soc.fondo mirksiukas.gif
Atsakyti
Saulyte,
labai butu gerai,kad uzsuktum blush2.gif
tik gal kita savaite geraiu,nes sergam vaikai ir as,tai del visa ko,kad kokios bacilos neuznestume Tau doh.gif
tik mazasis su tetuku atspariausi,bet mazsis skiepa gavo,tai kazkoks irgi kastas sianakt buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 09 17, 13:02)
Saulyte,
labai butu gerai,kad uzsuktum blush2.gif
tik gal kita savaite geraiu,nes sergam vaikai ir as,tai del visa ko,kad kokios bacilos neuznestume Tau  doh.gif
tik mazasis su tetuku atspariausi,bet mazsis skiepa gavo,tai kazkoks irgi kastas sianakt buvo unsure.gif


gerai, užsirašau kad pas tave kitą savaitę... susirašysim mirksiukas.gif Vonelę sakei ir gal tavo smulkutės rūbeliai tada tiktų Marijai - ji aukštesnė už mus, bet smulki sakė... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 09 17, 14:30)
gerai, užsirašau kad pas tave kitą savaitę... susirašysim  mirksiukas.gif  Vonelę sakei ir gal tavo smulkutės rūbeliai tada tiktų Marijai - ji aukštesnė už mus, bet smulki sakė...  mirksiukas.gif

aha,vonele ir nestukisku idesiu.Na dar ir leliui yra tokiu drabuzeliu,MB sesuo atidave,gal kokiai sunkiai gyvenanciai mamytei tiks-idesiu.Zodziu susirasysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Saulyte,sužinok ar Kristina pas soc.darbuotoją pyldė šiuos dokumentus g.gif
http://www_klaipedos.../?lt=1130411384
Atsakyti
Saulyte,kokiu adresu yra tas centras?sakau gal ryt MB priprasyciau nuvezti maisus tenai g.gif pridejau visko kas tik sove i galva,nuo vaikisku drabuzeliu,batuku- iki minkstu zaislu...labai jau jie mieli... wub.gif gal koks vaikiukas pazais smile.gif o vonele mastau duoti be istraukiamo kaistuko ar su... g.gif gal geriau su...zodziu turiu dar laiko apsispresti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 09 17, 16:22)
Saulyte,kokiu adresu yra tas centras?sakau gal ryt MB priprasyciau nuvezti maisus tenai g.gif pridejau visko kas tik sove i galva,nuo vaikisku drabuzeliu,batuku- iki minkstu zaislu...labai jau jie mieli... wub.gif gal koks vaikiukas pazais  smile.gif o vonele mastau duoti be istraukiamo kaistuko ar su... g.gif gal geriau su...zodziu turiu dar laiko apsispresti biggrin.gif


na būtų labai šaunu kad nuvežtų, nes jei aš atvažiuočiau tektų į mašiną vistiek man atnešti... mirksiukas.gif O "Gerovės" centras randasi Turgaus g.24, priešais I-ąją mot.konsultaciją, arba vietoj buvusios "Vokiečių vaistinės"... Marinai paramą renka vyr.soc.darbuotoja Roma 5 kab. - bet jei jos nebūtų, pasakius kam perduoti - merginos priims ir perduos... mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš šian su tuo savo popierizmu taip užsikasiau,kad iki Romos taip ir nebenuvažiavau.Jaučiu pirmadienį kai važiuosiu,tai linges mano mašinioks pames doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O dar per savaitgalį mano žmogai maišiukų prineš ax.gif ,žo-karaullll biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 18 rugsėjo 2009 - 13:26
QUOTE(*ultraviolet* @ 2009 09 15, 11:11)

Papildyta:
Ir dar mergaites jei kuri neturite kaip nuvezti rasykite pajimsime nuvesime 4u.gif  4u.gif
LLY as gyvenu salia taves jei turesi ka pririnkus parasyk pajimsiu is taves mirksiukas.gif

sveiki,
man regis su jumis tariausi prieš kokį porą savaičių, kad paimsite mano rūbelius iš Alksnynės g., bet kažkaip mūsų bendravimas nutrūko ax.gif nesulaukiau jūsų žinutės, o paskui pati buvau išvykusi iš klaipėdos. tai jei dar galite, prašau, paimkite mano rūbelius, nes pati neturiu galimybės nuvežti...
Atsakyti
QUOTE(astalavista @ 2009 09 21, 12:33)
sveiki,
man regis su jumis tariausi prieš kokį porą savaičių, kad paimsite mano rūbelius iš Alksnynės g., bet kažkaip mūsų bendravimas nutrūko ax.gif nesulaukiau jūsų žinutės, o paskui pati buvau išvykusi iš klaipėdos. tai jei dar galite, prašau, paimkite mano rūbelius, nes pati neturiu galimybės nuvežti...


Sveika,Taip su manim 4u.gif skambinau tau bet nepriskabinau g.gif
Parasiau tau i AZ adresiuka turiu bet telefoniuka dar karta imesk i AZ....siandien pat pajimsiu 4u.gif
Atsakyti
Saulyte,
deja nenuvezem viso turto i centra,turejom truputeli vargeli,nes mazasis suslogaves buvo,tai viskas dar greitesniu tempu sukosi apie musu ''pasaulio bamba'' doh.gif
kai galesi atvaziuoti-parasyk,su dickiu atnesim viska Tau iki masinos mirksiukas.gif
savo tel nr parasysiu Tau i a.z.
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 09 15, 13:29)
vežimas jau pasiūlytas - ačiū forumietei Gita. Ji nuveš vežimą Romai  thumbup.gif

Noriu pranest, kad jaunajai nestukei vezimas nuveztas i VKC praeita savaite. Puiku vezima, nesyne, daug buteliuku ir dar kazko pridejusi perdave forumiete Prula . Aciu jai 4u.gif

Xxxsaulyte, o kada jai gimdyti?
Atsakyti