Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(Signa... @ 2009 09 06, 21:58)
Sveikos,
turiu kelis maisus moterisku ir mergaitisku drabuziu . Apie 9 gal 10 metu mergaitei.... na bet mergaite mergaitei nelygi.... net nzn kokiu drabuzeliu ten daugiau, nes yra ne mano.... Ar bus reikalingi?


Jau buvom rašę,tik Saulytė tiek aš,tiek kitos merginos,kurios driaugauja su VKC'ą-kad šeimos neturi maistui lėšų,o apie aprnagą ir visą kitą net kalbos nėra,todėl tinka viskas mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 06 rugsėjo 2009 - 21:42
Skaiciau abi temukes jusu, dvejopu minciu kilo... bet visgi noreciau prisideti prie jusu... Galiu parinkti drabuzeliu 6- 10 metu mergaitems, batuku... Moterisku rubu taip pat, visokiu ismeru... jei tik reikes sakykit...
Atsakyti
QUOTE(**Superblondine** @ 2009 09 08, 11:00)
Skaiciau abi temukes jusu, dvejopu minciu kilo... bet visgi noreciau prisideti prie jusu... Galiu parinkti drabuzeliu 6- 10 metu mergaitems, batuku... Moterisku rubu taip pat, visokiu ismeru... jei tik reikes sakykit...


Jei tik turit Jums nebereikalingų galit atiduoti mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
as turejau omenyje gal kazko reikia, stiukyciu, paltuku, ir mamytem ir teveliam ir vaikam surasciau...
QUOTE(merga @ 2009 09 08, 13:47)
Jei tik turit Jums nebereikalingų galit atiduoti  mirksiukas.gif  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(**Superblondine** @ 2009 09 08, 20:40)
as turejau omenyje gal kazko reikia, stiukyciu, paltuku, ir mamytem ir teveliam ir vaikam surasciau...


Visko reikia nuo maziausio iki didziausio nuo kainyciu iki striukyciu....VISKO...
Viskas kas jums nereikalinga viska randam kam atiduot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(andreja24 @ 2009 09 08, 20:11)
Visko reikia nuo maziausio iki didziausio nuo kainyciu iki striukyciu....VISKO...
Viskas kas jums nereikalinga viska randam kam atiduot 4u.gif

gerai kai prasluosiu spintas duosiu zinoti...
Atsakyti
turiu pririnkusi visa maisa rubeliu, siek tiek avalynes. tik beda ta, kad mano masina laisva tik po darbo h. gal kuri mamyte vezdama savo nereikalingus daiktus i geroves centra uzlektu pas mane. gyvenu prie egles turgaus 4u.gif . buciau labai dekinga. per az
Atsakyti
QUOTE(lly @ 2009 09 10, 09:17)
turiu pririnkusi visa maisa rubeliu, siek tiek avalynes. tik beda ta, kad mano masina laisva tik po darbo h. gal kuri mamyte vezdama savo nereikalingus daiktus i geroves centra uzlektu pas mane. gyvenu prie egles turgaus  4u.gif . buciau labai dekinga. per az


Parašykit man į AŽ savo adresą,ryt kaip tik važiuoju Klapiedon ir užsuksiu į VKC mirksiukas.gif
Atsakyti
LABAI ACIU "MERGAI" UZ PAGALBA ISVEZANT RUBELIUS LABDARAI notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(lly @ 2009 09 11, 11:22)
LABAI ACIU "MERGAI" UZ PAGALBA ISVEZANT RUBELIUS LABDARAI  notworthy.gif


Labai prašom biggrin.gif
Jūsų dyydelis tašiokas jau turi naujus šeimininkus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .KOl su Roma patauškėjom,atėjo šeimynėlė...o vakare gavau sms,kad tašioks patuštintas biggrin.gif
AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytės,
aš jau gryžau po kelionės - tai vėl "darbuose"... mirksiukas.gif
Šauniai renkate paramą - ačiū, šaunuolės 4u.gif


QUOTE(**Superblondine** @ 2009 09 08, 10:00)
Skaiciau abi temukes jusu, dvejopu minciu kilo... bet visgi noreciau prisideti prie jusu...


suintrigavo, kame abejonės... g.gif
Atsakyti
samgu, kad uzsistoveje spintoje daiktai rado savo naujuosius seimininkus. manau, kad sekanti syki isisuksiu i sekcijas ir pradesiu tustinti "pasoginius" servyzus lotuliukas.gif jau graudu darosi ziureti i tarybiniu tauriu ir leksciu armija.
Atsakyti