Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

na įrodymų mes neturim, šalia nestovėjom... Kažkas perbėgo tarp jų - tai faktas... Tikiu Kristina, nors kartais ir panikuoja be reikalo... Bet pastovėti už save ir vaikus - visada ji gali, kol visos bėdos krūvoje jos iki depresijos nepriveda...
Atsakyti
QUOTE(andreja24 @ 2009 06 13, 13:18)
O ko tu tikejaisi? g.gif manes neikiek nenustebino schmoll.gif zmogus kuris leidzia sau taip elgtis zino kad pries ji pasokineti gali buti sunku mirksiukas.gif  va tau ir irodimas mirksiukas.gif todel as ir sakiau kad reikia su tokiais skundais eiti pas pacia auksciausia pareiguna kuris jo asmeniskai nepazinotu ir ziuretu realiai situacija o ne i rastus pagyrimus ir panasiai mirksiukas.gif


Paklausiau MB nuomones. Tai jis sako, kad tokius pareigunus reikia skusti. O skunda reiktu siusti i Klaipeda, Juros 1. Komisaras atsakingas uz kadrus yra Arūnas Tuzas (musu pazystamas). Tai jei dar reikia, galiu pasikonsultuot, kas ten ir kaip, nes tai seimos draugas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliuz: 15 birželio 2009 - 00:05
na nežinau net, jei Kristina ten sugryš gyventi - na jai spręsti ir pareiškimą rašyti... Mes gi nerašysime už ją... na tegu sprendžia, tik gaila kad pareigūnas gali nederamai elgtis...
Atsakyti
Saulyt,kokios zinios is KRistinos?gal naujienu yra? g.gif
Atsakyti
šią savaitę prižiūri sesers dvynėsmergaitę, tai gvena pas juos... Ieško sodybos - kelis davaiu tel. - turi pasiskambinti...
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 06 17, 09:12)
šią savaitę prižiūri sesers dvynėsmergaitę, tai gvena pas juos... Ieško sodybos - kelis davaiu tel. - turi pasiskambinti...

xxxsaulyte, sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif su tokiu svarbiu įvykiu jūsų gyvenime thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2009 06 17, 10:18)
xxxsaulyte, sveikinimai  thumbup.gif  thumbup.gif  su tokiu svarbiu įvykiu jūsų gyvenime  thumbup.gif


ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas kokį seną mobilų tel aparatą turi nebreikalingą?? Nesvarbu kokį, kad dar veiktų... Kristinos į arbatą įkrito, vos SMS parašo.... Jau namuose, pas Daivą sesę. Jai sakiau, kad ji turi teisę ten gyventoi ir nesinervuotų.... Jua apsiraminusi, gal vaistai suveikė, gal vėl ramiai gyvens...
Atsakyti
Saulyte, jei dar reikia, tai rasiu aš mobilaus telefono aparatą, ne naujas aišku, bet veikiantis ax.gif Brukštelsi jei reikės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetliačok @ 2009 06 18, 23:47)
Saulyte, jei dar reikia, tai rasiu aš mobilaus telefono aparatą, ne naujas aišku, bet veikiantis  ax.gif Brukštelsi jei reikės  mirksiukas.gif


reikia, bet kokio veikiančio... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 06 19, 09:39)
reikia, bet kokio veikiančio...  mirksiukas.gif

Šiandien jau nebuvo laiko patikrinti ... bet iki to, kai nustojom naudotis tai veikė. Ryt bandysiu sužiūrėti, ir pranešiu.

Jei kas, tai tik kitoj savaitėj patikrinsiu ir perduosiu, tikiuos palauks kelias dienas g.gif Mažius mano susirgo, su didelė tempą ... tai nežinau kaip bus su laisvu laiku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetliačok @ 2009 06 19, 23:27)
Šiandien jau nebuvo laiko patikrinti ... bet iki to, kai nustojom naudotis tai veikė. Ryt bandysiu sužiūrėti, ir pranešiu.

Jei kas, tai tik kitoj savaitėj patikrinsiu ir perduosiu, tikiuos palauks kelias dienas  g.gif Mažius mano susirgo, su didelė tempą ... tai nežinau kaip bus su laisvu laiku  doh.gif


Parašyk kai žinosi... Tik aš nuo terčiadienio iki pirmadienio nebūsiu, išvažiuoju... mirksiukas.gif
Atsakyti