Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti lankant kūdikį?

Ruošiuosi aplankyti pusseserės šeimą ir jų "naują", pirmagimį leliuką (1 mėn.). Ką patartumėt padovanoti. Norėčiau išleist apie 50 lt.
kaip galvojat, ar reikia kokią mielą dovanėlę dovanoti mamai, ir ar tėtis nepasijaustų nuskriaustas?
Atsakyti
Gera dovana butu geros firmos barskutis nuo 3 menesio amziaus, pvz. chicco, jie labai spalvingi, kokybiski, idomiu formu. Mamai - geliu :smile.gif Labai ivairiai, ziurint kokia seima. Kitiems geriausia dovana sauskelnes, taciau anokia cia dovana, ji nepasiliks kaip prisiminimas nors kazkuriam laikui, bus greitai sunaudota pagal paskirti.. Dar galima padovanoti vaikisku ranksluosciu komplektuka, vaikiskos patalynes komplekta ar pan. wink.gif
Geru lankytuviu wink.gif
Atsakyti
Aš gavau dovanų nuotraukų albumą, nerealaus grožio, didelis, jame nuotraukos klijuojasi, o ne kišasi į maišelius. Viršelyje miegančio kūdikio nuotrauka, tokia meniška, juodai-balta. Nu fantastiškai atrodo ir aš tokia dovana labai džiaugiuosi. Tai ir mamai ir vaikui dovana, nes klijuoju į jį vaiko gražiausias nuotraukas nuo pat gimimo. Jų yra Akropolyje Fuji parduotuvėlėj, kaina apie 47 lt. Dar yra ir mažesnių su anne geddes vaizdais, labai gražu.
Atsakyti
Eidama pas naujagimi, dazniausiai nesu zaisliuka, mamai gelyciu, t.p. nepamirstu atsinest saldumynu prie kavutes ;D.

DANI, o sauskelnes visai nieko jaunai, neturinciai daug pajamu seimai wink.gif.

Manau, kad apsidziaugtu mama, jei vaikiukui nupirktum "vaiko knyga".
Atsakyti
QUOTE
Eidama pas naujagimi, dazniausiai nesu zaisliuka, mamai gelyciu, t.p. nepamirstu atsinest saldumynu prie kavutes ;D.

DANI, o sauskelnes visai nieko jaunai, neturinciai daug pajamu seimai wink.gif.

Manau, kad apsidziaugtu mama, jei vaikiukui nupirktum "vaiko knyga".

Aš irgi mąsčiau apie "Vaiko knygą", ar "Kūdikio albumą" (panašus, kaip vaiko knyga, tik naujasnis, truputį ražesnis ir brangesnis). Bet vyras sako, kad ten reikia pradėti pildyti nuo pat gimimo, o tam leliukui jau mėnuo. O jei kas nors tokį jau atnešė ???
Nuotraukų albumas irgi gera idėja.
Drabužėliai, mano manymu, labai banalu. Ar ne?
Atsakyti
Sauskelnes tikrai ne pro sali jaunai seimai.
Dar prie foto albumo galima butu prideti ir grazu remeli nuotraukai.
Atsakyti
Miskouoga, manau, kad dovanoti Vaiko albuma kudikiui niekada ne velu - net jei jam puse metu. Ar ji jau turi tavo lankoma mama, gali paklausti is anksto. Jei gyveni dideliam mieste, gali dovanoti cheki apsipirkti vaiku prekese.
Man labai patiko gauti dovanu tokiu dalyku, kokiu pati nebuciau sugalvojusi pirkti: vaikisku indu rinkini ( lekstute prisilipdo, yra dugnas vandeniui, kad pasildyt maisteli) arba prijuoste vaikui, kuria jis visa turi apsirengti ( nepakartojama, kai vaikas piesia ar kaip kitaip tepliojasi).
Atsakyti
Visu pirma, tai gali paklausti teveliu, gal jie turi kokiu nors pageidavimu.
O jei tektu rinktis paciai, tai elgciausi taip pat kaip siule Dani. Dovanociau geros firmos zaisla. O sauskelniu tikrai nenesciau. Manau tevai patys tokius pirkinius gali pirkti  ir ipirkti. O mamytei butinai reikia nunesti geliu [smiley=buketik.gif]
Atsakyti
Viksreli, labai daznai tenka girdeti ne tik teigiamus, bet ir neigiamus atsiliepimus apie dovanotas sauskelnes: ne tokia rusis, netinka del alergijos ir t.t., ir pan. Zinoma, tai praktiskas daiktas, bet ar tai dovana? Man nepatiktu, jei mano lankytuviu proga man padovanotu brangius higieninius iklotus ir dar netos rusies, kurie man patiktu, nes tai tik iklotai, kurie bus ismesti i siuksliu deze. Ka jie primins? Cia zinoma juokauju, bet pats zodis "dovana" reiskia kazka isimintino, nuo sirdies ir pan.
Atsakyti
Na man tai geriausia dovana - geras zaislas vaikui. Rubu ir sauskelniu pati nusiperku (aciu dievui sauskelniu dar niekas nedovanojo). Drabuzeliu gavom nemazai, ir labai fainu, kokybisku ir tokiu, kokiu as niekada nepirkciau... Albumas gal ir neblogas daiktas, bet man jo nereiketu, pas mus visos nuotraukos skaitmenines, o ir siaip as nesu sentimentali ir manes tokie dalykai nezavi. O vat dovanotais zaislais tai labiausiai dziaugiames, pats mylimiausias - TOLO krabas, prisigaudes daug visokiu formu ir spalvu zuvyciu, kurias visas galima apciupinet, pabandyt pagrauzt, nu zodziu, super zaislas, kiek zaidziam - neatsibosta. Ir vis prisimenu zmogu, kuris ji padovanojo...
Atsakyti
Aisku praktiska imti ir paklausti ko reikia jaunai mamytei, bet  dingsta staigmena, o juk labai malonu jausti, kad va zmogus pats galvojo, ieskojo, rupinosi tuom, kokia gi dovana isrinkti.
Mes esam gave kaip ir dauguma paciu ivairiausiu dovanu: rubu, barskuciu, sauskelniu  ;D, fotoalbumu ir t.t. Man asmeniskai labiausiai patiko zaislai ir fotoalbumas su remeliu (komplektas).
Siaip tai musu gimineje yra tokia kaip ir tradicija, gal kam juokinga ar senamadiska pasirodys, bet kai as matydavau nuo mazumes, tai man labai ji prie sirdies. Ateje lankytojai apart dovanu atnesa ir pinigeliu, bet ne bet kokiu, o metaliniu ir paberia juos mazam vaikiukui ant pilvo - tipo kad turtingas butu, kad pinigai prie jo lipte liptu  ;D O mamos tuos pinigelius "pakavoja", siaip sau, kaip prisiminima ;D
Atsakyti
turbut svarbiausia dovanoti kokybiska daikta, o kas tai bus - zaislas ar patalyne ar koks kitas vaikiskas "rakandas"   priklauso nuo to, kiek galit tam skirti pinigu smile.gif
sauskelnes dovanoti taip pat galima, tik reiktu su tevais suderint dydi ir rusi smile.gif jau geriau sauskelnes negu kokie nereikalingi daktai, kai nezinai kur juos kisti sad.gif

pas mus yra tradicija naujai iskeptam pilieciui dovanoti sidabrini saukstuka.  bet tai artimuju (seneliu) rupestis smile.gif
Atsakyti