Įkraunama...
Įkraunama...

Varnikės dieta

Sveikutes 4u.gif
šitam forume pasigedau sveikų, pilnaverčių ir suderintų dietų. Visokios limonadų, skysčių, Vaikulės, grikių, ryžių ir kt. dietos greičiau yra badavimai, iškrovos, kurios gali ne tik labai greitai pagražinti musų liemenį, bet ir labai išsekinti mūsų organizmus. Tai atsiliepia susilpnėjusiais nagais, slenkančiais plaukais... Tai visos mes ir taip kuo puikiausiai žinom irnesakyk.gif tačiau vis tiek jų laikomės (savęs neišskirsiu) Todėl nemoralizuosiu, o pasiūlysiu puikią dieta, kurios aš laikausi laiks nuo laiko. Ji man labai padeda po kokios nors iškrovos dietos grįžti į normalias vėžias, išlaikyti pasiektą rezultatą ir jį dar šiek tik pagerinti. Ši dieta, manau tiks ir toms, kurios sveikai maitinasi nuolatos, skaičiuoja kalorijas, tikrai ras kuo pagyvinti savo kasdienišką meniu, nes čia yra tikrai skaniu ir sveikų patiekaliukų.
Dietą man sudarė dietologė. Man ji labai pedėjo po gimdymo susigrąžinti formas, manau kad padėtų ir kitom numesti nereikalingus kilogramus ir išmokintų teisingos mitybos.
pirmiausia parašysiu dėl ko ši dieta yra gera:
*Per diena reikia valgyti 6 kartus, maždaug kas dvi valandas. nors porcijos nėra didelės, bet alkio nejauti, nes vos tik išalksti, ateina laikas kitam maitinimuisi.Dietologė aiškino, kad net laikantis dietos negalima jausti alkio, jei jau labai išalksti, nekentėk, geriau jau bananą suvalgyk.
*Maistas įvairus: mėsytė, duonytė, jogurtas, daržovės, net saldžiai galima, todėl nieko kaip ir nepasigendi. kai laikydavausi kitų dietų, pastoviai norėdavosi to ko negalima, pvz saldumynų. o čia tu visko gauni po truputi todėl organizmas nieko ir nereikalauja.
*Dieta visišai subalansuota, pakankamas kiekis kalorijų, baltymu, angliavandenių, riebalų. Kai apsilankiau pas dietologę, dar maitinau dukrytę, ją dėl to perspėjau, o ji manęs paklausė, -ar dėl to, kad maitini vaikutį negali sveikai maitintis? man to pakako. pienukas nedingo, o riebaliukai tirpte tirpo, manau, kad dėl maitinimo. Juk pienukas gaminasi iš riebaliukų o jei jų su maistu mažiau gauni, tai juos ima iš mamos organizmo.
*Gražiai krenta kilogramai flirt.gif

MANO DIETA
(laikas pagal mane, jūs galite jį prisitaikyti kaip jums patogu, svarbu maitinimai būtų panašiai nutolę viens nuo kito)
Bendri nurodymai: negalima kavos, juodos arbatos. Gerti vandenį, natūralias sultis, raudoną, mėtų, žolelių arbatas. Obuolys, nebent tarp maitinimų, kartu su maistu jis sukelia pilvo pūtimą, citrusinių irgi geriau vengti. Iš vaisių bananai, kivi, persikai, arbūzai, vynuogės....
I savaitė
9.00 val.
avižinių dribsnių košė (išvirtos didelis puodelis)
su trim džiovintom slyvom košę verdam vandeny, cia ne pats skaniausias dalykas, as perku "nordik" nes kitos visai man neskanu. taciau ši košytė iš ryto yra begalo sveika, ji priduoda energijos kaip kavos puodelis (kavos šioje dietoje negalima,kaip ir juodos arbatos) beto valo žarnyna, džiovintos slyvos neleis užkietėti viduriams.
11.00 val.
200g(stiklinė) raugintų pasukų (man skanu)
13.30 val.
2 vnt. kviečių geletos (duoniukai)
geras šaukštas tepamo varškės sūrelio (pvz.rama) ir
maždaug 17 cm agurkas
17.00 val.
120g vištos krūtinėlės (galima keisti į jautieną, jūros lydeka, kepti ar virti, be taukų, prieskoniai galimi, tik neperdaug)
2 puodeliai šviežių daržoviu, įvairių (galima ir daugiau)
ant salotų šaukštas aliejaus (geriausia su užrašu "extr virgin" jis sveikiausia)
19.30 val.
80 g. 0,8% riebumo varškės
su šaukštu natūralaus medaus
prieš miegą
250 g. 2,5% riebumo geriamo jogurto (aš gerdavau smilgelę)
Iš viso: 1145 kcal; 29.11 riebalų; 153.38 angliavandeniai; 71.20 proteinai

II savaitė

9.00 val.
250 g jogurto Smilgelė
0,5 puod. Sojų dribsnių
10.30 val.
Persikas arba kivis
12.30 val.
1 vnt vidutinis pomidoras
35-40 g lašišų file (sūdyta geriau)
1 riekė ruginės duonos
17.00 val
2 puod. Įvairių šviežių daržovių
1 š. aliejaus
110 g veršiena, žuvis arba vištiena
19.30 val.
3-4 vnt krabų lazdelės
1 pomidoras vid,dydžio
125 g jogurto be priedų
Priš miegą 0,5 stikl. raugintų pasukų
Iš viso: 1150 kcal, 28 riebalai, 145 anglevandeniai, 79 proteinai

III savaitė

9.00 val.

0,5 puodelio pieno (2% rieb.)
1 stikl. grikių dribsnių
11.00 val
50g glaistytas sūrelis (ne šokoladu! arba Actimeli buteliukas)
12.30 val
1 vnt kviečių geletos
Sriubytė iš 0,5 puod. morkų ir 1 puod. Kalafioro
17.00 val
2 puod. Įvairių šviežių daržovių
1 š. aliejaus
110 g žuvies, vištienos ar jautienos
19.30 val
1 puod. Salotos žalių lapų
17 cm agurkas
1 š. aliejaus
40-50 g tuno savose sultyse
Prieš miega jei norisi
200 g Smilgelės (arba kitas geriamas iki 2% rieb.)
Iš viso: 1155 kcal, 30 riebalų, 165 angliavandenių, 60 proteinų

Aišku, kai tau dietą sudaro dietologė, tau ji labiau padeda, vien dėl to, kad tu už ją sumokėjai nemažus pinigus, o be to ji tave patikrina kas savaite, tad kažkaip nesmagu jos nesilaikyti
Jei išsilaikysite visas tris savaites, tai ne tik pagerės jūsų savijauta ir išvaizda, bet jūs priprasite prie tokio maisto, mažų porcijų, reguliaraus maitinimosi. Ji, bent jau mano šeimai, tikrai pakeitė maitinimosi įpročius į gerą. Net ir nustojus jos laikytis, mes rytais nepuolėm prie kavos, o mieliau avižinių dribsnių košės išsiverdam, vyrui labai soja su jogurtu prilipo, tai jis pastoviai juos valgo. Riebus maistas iš vis mums nepriimtinas patapo. Pas uošvius paskutinį kartą pavalgėm, tai abiems skrandžiai sustojo, dideli ligoniai ir sekančią dieną buvom. Nusprendėm, kad nereikia mums jo irnesakyk.gif
tikiuosi mano patarimai kažkiek jums padės siekti užsibrėžto tikslo ir jūs vasarą pasitiksit gražios ne vien kūno linijomis, bet ir visa kita. Prisiminkit, kad vyrai moteris myli ne lieknas o sveikas, tad spindėkite sveikata ir energija biggrin.gif mirksiukas.gif Jei kuriai iškils klausimų tai būtinai atbėgsiu čia ir pabandysiu atsakyti į iškilusius klausimus.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varnikė: 20 gegužės 2009 - 16:35
thumbup.gif AS PANASIAI VALGAU DAZNAI IR MAZOM PORCIJOM
Atsakyti
as irgi panaciai maitinuosi, geras cia dalykas smile.gif
Atsakyti
Tavo dietologei reiktų pas gerą dietologę cool.gif , kuri jai paaiškintų, kad minimali paros kalorijų norma gyvybinėms funkcijoms palaikyti yra 1200kcal. ir kad tokio režimo galima laikytis max dvi savaites. Be to, tavo dietologės sudaryta dieta labai monotoniška, nuobodi, nėra daugelio būtinų pilnaverčiam organizmo funkcionavimui maisto medžiagų.
Rekomenduočiau atsisakyti tokio monotoniško valgiaraščio- tiesiog valgyti tai, ką nori ir mėgsti, ir skaičiuoti kalorijas. O už pinigėlius, kuriuos išleidi dietologei, nusipirkti naują dailų sijoną, atidengiantį pagražėjusias kojas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2009 05 20, 20:27)
Tavo dietologei reiktų pas gerą dietologę  cool.gif , kuri jai paaiškintų, kad minimali paros kalorijų norma gyvybinėms funkcijoms palaikyti yra 1200kcal. ir kad tokio režimo galima laikytis max dvi savaites. Be to, tavo dietologės sudaryta dieta labai monotoniška, nuobodi, nėra daugelio būtinų pilnaverčiam organizmo funkcionavimui maisto medžiagų.
Rekomenduočiau atsisakyti tokio monotoniško valgiaraščio- tiesiog valgyti tai, ką nori ir mėgsti, ir skaičiuoti kalorijas. O už pinigėlius, kuriuos išleidi dietologei, nusipirkti naują dailų sijoną, atidengiantį pagražėjusias kojas  mirksiukas.gif

Kiek galvų tiek nuomonių smile.gif norint mest svorį reikia kiekvienai pasiskaičiuoti, kiek tų kalorijų reikia sunaudoti. Negalima pasakyti, kad vat reikia mažiausiai 1200 kcal ir viskas. Aš svėriau 66 kg, plius sportavau ir maitinau vaiką, jei man tu kalorijų būtų trūkę, būčiau jautusis blogai, plius būtų baigęsis pienas pas mane. Nieko panašaus nebuvo, jaučiausi puikiai. Vaikutį išmaitinau iki 7 mėn. Dėl monotoniškumo, tai pasiskaityk dar kartelį meniu wink.gif
Nesakau, kad nieko negalima keisti, jei maisto tau atrodo per mažai, gali padidinti truputi porcijas, kažką pakeisti, svarbu iš rėmų nenukrypti. Laikytis rėžimo.
Lengviausia yra rėkti, kad va tu blogai maitiniesi, o aš tai jau gerai. Kiekviena turim pažint savo organizmą ir prisitaikyti, tai kas pačiai tinka labiausia.
Atsakyti
varnike, ačiū, man labai patiko smile.gif
Tik va, rytais ta košė- gi jei rytais puodelį išsivirt, tai labai daug gaunasi. Ar ne per daug? g.gif Ar čia ne 0,2 puodelis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(joge @ 2009 05 20, 22:30)
varnike, ačiū, man labai patiko smile.gif
Tik va, rytais ta košė- gi jei rytais puodelį išsivirt, tai labai daug gaunasi. Ar ne per daug? g.gif Ar čia ne 0,2 puodelis? g.gif

čia jau išvirtos puodelis smile.gif
smagu, kad patiko biggrin.gif Pabandyk pasilaikyt, pamatysi kokia ji paprasta ir kaip lengva jos laikytis, produktai nėra labai sudėtingi, greitai paruošiami. Susiperki viska ir maitiniesi visą savaitę galvos nesukdama wink.gif
Atsakyti
QUOTE(varnikė @ 2009 05 21, 09:10)
čia jau išvirtos puodelis  smile.gif
smagu, kad patiko biggrin.gif Pabandyk pasilaikyt, pamatysi kokia ji paprasta ir kaip lengva jos laikytis, produktai nėra labai sudėtingi, greitai paruošiami. Susiperki viska ir maitiniesi visą savaitę galvos nesukdama wink.gif

o košė be druskos g.gif
Atsakyti
QUOTE(joge @ 2009 05 21, 09:28)
o košė be druskos g.gif

taip, be druskos. bet aš labai smulkiai slyvas supjaustau ir jos priduoda košei skonį. Na, bet jei jau negali visai be druskos, tai manau jau geriau įsidėti, nei kankintis kol suvalgysi smile.gif
Atsakyti
ir kiek numetei per tas svaites?
aisku tokia dieta (na gal kiek koloringesne ir ivairesne) gera sveiko gyvenimo pradzia smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Cheeky_B @ 2009 05 21, 11:22)
ir kiek numetei per tas svaites?
aisku tokia dieta (na gal kiek koloringesne ir ivairesne) gera sveiko gyvenimo pradzia smile.gif

Kai maitinau man labai greitai krito, per 3 savaites nuo 66 kg iki 58 kg nukrito. Net buvau išsigandus, kad blogai jau čia man, pradėjau didinti porcijas ir svoris ties ta riba ir sustojo kuriam laikui, pamažu visai vadeles atleidus per kokius metus priaugau 2 kg. Vyras šį pavasarį palaikė man kompanija, rėžimo laikėmės gal 1 mėn. Jis neteko 5 kg, aš 3 kg. Niekada negali pasakyti kiek tau kris kg, juk skiriasi visų ir medžiagų apykaita ir fizinis aktyvumas
Atsakyti
QUOTE(varnikė @ 2009 05 21, 12:34)
Kai maitinau man labai greitai krito, per 3 savaites nuo 66 kg iki 58 kg nukrito. Net buvau išsigandus, kad blogai jau čia man, pradėjau didinti porcijas ir svoris ties ta riba ir sustojo kuriam laikui, pamažu visai vadeles atleidus per kokius metus priaugau 2 kg.  Vyras šį pavasarį palaikė man kompanija, rėžimo laikėmės gal 1 mėn. Jis neteko 5 kg, aš 3 kg. Niekada negali pasakyti kiek tau kris kg, juk skiriasi visų ir medžiagų apykaita ir fizinis aktyvumas


aisku
Atsakyti