Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

Na as pernai remantantines braskes vis dar valgiau kol apsnigo,siemet nezinau kaip bus.
Atsakyti
neseniai rutuliojosi diskusija, kodėl braškės nežydi ir tik augina gražius lapus. Tai štai šįryt vienam žurnaliuke radau, kad "braškės pasodintos per giliai pirmais metais nežydi ir nemezga vaisių, nes nespėja suformuoti žiedinių pumpurų"
vadinasi galima nepeikti veislės ar sodinukų kokybės, o tiesiog palaukti dar metus ir mėgautis pailsėjusių daigelių derliumi rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki, esu visiskai zalia naujokele.... Pamaciau reklamoje vijokliniu braskiu ir isigeidziau isigyti... Sodinau balkone, nes daugiau nera kur. Is 10 daigeliu liko gyvi tik 5... O uogu..... Vienui vienintele.... Siaip taip mano daigeliai isgyveno iki siol, jau leidzia usus.... Bet tokie... vos gyvi...
Gal galite pasidalinti patirtimi kaip auginti remantantines braskes balkone? Kuo tresti? Kaip paruosti ziemai?
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 06, 16:20)
Pasiziurejau,mano remantantines dar zydi ir uogas mezga.


norejau paklausti, ar ne laikas dabar braskytes atsodineti ir noreciau, kaip tik tokiu kurios veda visa vasara g.gif
Atsakyti
Na as dar netvarkau,laukiu lai paaugina stipresnius usus.O remantantines,tai dar veliau tvarkysiu,nes pilnumoj zydi ir uogos formuojasi.
Atsakyti
QUOTE(Lian_a @ 2009 08 08, 14:43)
Sveiki, esu visiskai zalia naujokele.... Pamaciau reklamoje vijokliniu braskiu ir isigeidziau isigyti... Sodinau balkone, nes daugiau nera kur. Is 10 daigeliu liko gyvi tik 5... O uogu.....  Vienui vienintele.... Siaip taip mano daigeliai isgyveno iki siol, jau leidzia usus....  Bet tokie... vos gyvi...
Gal galite pasidalinti patirtimi kaip auginti remantantines braskes balkone? Kuo tresti? Kaip paruosti ziemai?


Braškės mėgsta vandenį. Jas reikia gausiai laistyti (kasdien) ir neuždžiovinti. Spėju tavo braškių nesėkmės priežatis: per giliai pasodintos, per mažai lietos. Jei ūsus leidžia viskas tvarkoj: ūsus prilenk prie žemės, jie įsišaknys ir padengsi savo praradimo nuostolius. Be to motininis keras bus mažiau varginamas ir liks gyvybingesnis.
Braškės geriausiai žiemoja įkastos į žemę. Vežk pas tėvus ar į sodą rugsėjo vidury, kad spėtų daigai įsikabinti į žemę. Balkone sušals. O rūsyje ar kambary, ar koridoriuje mano išbandytas išlikimo rodiklis -2 iš 5. Gal tau pasiseks geriau.. unsure.gif P.S. Kai baigs leisti ūsus vėl turėtų žydėti..
Atsakyti
Braskytes pas mane susodintos i durpes... Matyt cia beda, nes zeme nepatinka... Sausos niekada nebuvo, atvirkciai - durpes visa laika dregnos. Laistau retai, nes bijau supudyti... O ir nera poreikio - juk durpes dregnos. Per visa vasara tik 2 ziedeliai ir vienintele, leisgyve braskele... sad.gif Jau pora savaiciu, kai eme leisti usus - net 3 isleido smile.gif Pas mane jos isodintos i didele, gilia medine deze. "Tipo" naturalios salygos.... Gal sakau perziemotu, jei dar ant virsaus zemiu uzversciau... Ka manote? Pasidalinkite patirtimi... O tai taip gaila daigeliu... Su tokiu uzsidegimu mes su vaiku jas priziurejom visa vasara...
Atsakyti
As niekada niekuo nedengiu ir perziemoja.Nors mano darzas,o dezeje tai nezinau.
Atsakyti
O mes vakar jau antra derliu semiet ragavom thumbup.gif
Atsakyti
Na mano dar neprinoke,tik tokios jau baltutes.
Atsakyti
Kada sodinat remontantinių braškių daigus? Mano braškės dar veda uogas ir daigai mačiau užmezgę, nokina. Tai kaip su persodinimu bus?
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 14, 11:38)
Na mano dar neprinoke,tik tokios jau baltutes.

Laukit kantrybes Labai smagu suvalgyti braskele kaip visur jos jau baiges mirksiukas.gif
Atsakyti