Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

QUOTE(juliana1 @ 2009 06 30, 14:44)
sveikos " braskites":valio
gal turetumet iv. veisliu braskiniu daigeliu padovanoti uz sokolada?buciau labai dekinga
noriu atsodinti nauja braskina nes mano jau senas,uogites labai mazos o ir labai mazai ju yra.vaikai kiekviena diena pasiskina tik paskanauti.  cray.gif

jungiuos ir as paprasaiku buri.ir as noriu.gal 2 norinciu pasigailes ir kas nors padovanos daigiuku mirksiukas.gif braskes as sutryniau blenderiu.tiek ten ju ir tebuvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 06 30, 09:18)
Treti metai sudedu į puslitrinius stiklainius,užpilu tarpuose cukraus ir į šaldiklį.Jokių trynimų,jokių vargų.Atidarai žiemą cielos braškės ir taip nesusmenga.Tikrai patikrinta,patikima. mirksiukas.gif

As tai zemuoges "apvolioju" cukrumi, i indelius - ir saldiklin. O braskes trintas su cukrum saldau...
Atsakyti
Sveikos, braškėmis džiaugiatės biggrin.gif Aš jau tik ravėjimu unsure.gif
Gerai, kad žemuogių yra ir viena kita remontantinė braškė ax.gif
Atsakyti
Pas mane dar daug ,reikes rytoj rinkima padaryti ,šaldymui bigsmile.gif
Atsakyti
Na kadangi pas mane pirmi metai ir paciu daigu labai nedaug,tai tik valgom.Pradejo nokti ir paprastos ir remantantines.
Atsakyti
Neiškenčiau,nuėjau ir pririnkau ant greitųjų kokius 5 litrus ,nuploviau pratryniau ir i šaldiklį,rytoj vėl pakartosiu,galiu tik vakare po darbo bigsmile.gif
Atsakyti
O as siandien neturejau laiko pasiziureti,tai turbut rytoj pusryciams jau bus uogu. ax.gif
Atsakyti
Parodau truputi derliaus.user posted image
Atsakyti
Vakare laukia dvi dėžės plastamsinės braškių, po darbo tvarkymo.
Mano tai šiltnamyje sublūdo braškės,antrą kartą žydi. bigsmile.gif O remontantinės,kad dėjo uogas didyn. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 02 liepos 2009 - 11:04
Sveikutes!

Musu braskes lysvej jau antri metai. Tai dabar pats tas drinks_cheers.gif , krumai jau dideli, uogu daug, kas antra diena apsivalgimas biggrin.gif Mano vyras nepatingejo ir uzdenge lysve su stora plevele, i skylutes sukisom braskiu daigus. Tai labai patenkinti dabar - roveti nereikia thumbup.gif tik lapukus priziureti ir usus rauti.
Tokie:
user posted image
Noriu ir savo mamai pridauginti situ braskiu, nes pirkom kaskokias veislines (jau neprisimenu dabar pavadinimo), sakykit kada tuos usus reikia rinkti sodinimui?? Nes pas mane jau ir dabar lenda su maziukais usiukai? Ar yra tinkiamiausias laikas? Gal po visu uogu nuemimo????
Atsakyti
QUOTE(Kalinka2006 @ 2009 07 02, 12:08)
sakykit kada tuos usus reikia rinkti sodinimui?? Nes pas mane jau ir dabar lenda su maziukais usiukai? Ar yra tinkiamiausias laikas? Gal po visu uogu nuemimo????

ūsus palik, kad daigiukai įsišaknytų ir išrausi rudeniop, na gal kokį rugpjūtį, kai daigeliai bus šaknimis. Tuos ūsu kurių nereikia dauginimui, nukirpk, kad krūmas nevargtų juos augindamas ir maitindamas.

ta proga, dar toms, kas domėsis veislėmis, galiu papasakoti savo pastebėjimus. Prieš tris metus pirkau trijų rūšių braškes, pasižymėjau kur kokios ir štai pastebėjimai:
Auginau HONEOYE, SEAL, POLKA.
POLKA ko gero skaniausia, saldžiausia, bet suseno bene greičiausiai - jau šiemet susmulkėję ir lapai ir uogos, linkusi sirgti šviesmarge.
HONEOYE - skonis irgi neblogas, labai panašus į POLKA, bet laikosi geriau, uogos tvirtesnės, vidutnio dydžio.
SEAL - vėlyvesnė, uogos didžiausios, tačiau nėra labai saldžios, vienok, visvien skanios biggrin.gif vešliausi krūmai iš visų trijų, panašu, kad mažiausiai pasiduoda ligoms ir kitoms negandoms ir dar kokius metus turėtų visai padoriai derėti.
Mano asmeniniu vertinimu, matyt ateičiai dauginsiuos didesnę dalį HONEOYE ir šiek tiek SEAL, o POLKA atsisakysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(draugaite @ 2009 06 22, 14:34)
jeigu sitos braske dar ir daug usu augina, o ziedynai aukstai iskeltomis kekemis, tada meskite lauk
pas mane pries keleta metu su pirkta veisle pateko pora tokiu egzemplioriu, kadangi jie labai daug usu (ugliu) prieleidzia tai ir kitiem metam slamsto prisisodinom. O pirmieji ne vienais metais (is 3, ilgiau neauginau) uogu neuzmezge.



O kodel jos tokios pasidaro ar liga ar issigimsta? Mano ta pati problema jau 4 metai braskiu netiru ir kas tris metus keicius ir t.t. o braskiu nera visai verysad.gif
Atsakyti