Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

Nieko nesuprantu,o kur lenkai augina braskes siltnamuiose,ar lauke g.gif ,nors klimato juosta ta pati,pas mane siemet braskiu mazai ,tai ziemai nieko neprisisaldysiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 06 20, 20:04)
Nieko nesuprantu,o kur lenkai augina braskes siltnamuiose,ar lauke g.gif ,nors klimato juosta ta pati,pas mane siemet braskiu mazai ,tai ziemai nieko neprisisaldysiu g.gif

Kaip pasakojo braškių augintojas, vežamos braškės iš pietinės Lenkijos, o ji tikrai gerokai piečiau.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 06 20, 20:04)
Nieko nesuprantu,o kur lenkai augina braskes siltnamuiose,ar lauke g.gif ,nors klimato juosta ta pati,pas mane siemet braskiu mazai ,tai ziemai nieko neprisisaldysiu g.gif

Iki Lenkijos sostines beveik tokie pat liudni augalai,kaip ir pas mus,o jau toliau viskas keiciasi.Augina paprastai lauke be jokiu siltnamiu didiules plantacijas.Ta moteris,pas kuria pirkom vaikams patiems leido pavaikscioti po plantacija prisivalgyti uogu tiesiai is darzo.
Va Lenkiskos uogos.user posted image
Atsakyti
Patarimo reikia smile.gif Braškių daigelius pasodinom pernai pavasarį, derliaus tą vasarą ir nesitikėjom. Paaugo, peržiemojo, ir šį pavasarį didžiulius krūmus užaugino. Patrešėm dar pavasarį, kad sužydėjo biggrin.gif Laukiam , laukiam uogų, o jų NĖR. Žiedeliai nužydi, ir tuo visas veiksmas baigias, nei vienos uogytės doh.gif Sakom, gal rūšis kažkokia bloga pasitaikė (nes iš kito pardavėjo pirktos, kad ir mažesnės, bet labai gerai dera), arba gal kokie ten "vyriški" žiedai...gal kas žinot? Temos pradžioj skaičiau, kad kažkam panašiai jau buvo.. ką su tokiais krūmais siūlot daryti? mest lauk, ar dar kitų metų palaukti?...
Atsakyti
nidira, jaučiu pertrešėt g.gif , tikriausiai perdaug azoto g.gif
Atsakyti
Nezinau,suprantu jei butu braskes pasene,bet dabar arba saltas oras ziedus paveike,arba gal tikrai pertrestaos.
Atsakyti
Derlius 2009 biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif
Nuo kaiminkos pernai gavau daigų ankstyvų braškių, dar uždengiau agro plėvele ir jau skanaujam braškytes.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aderaa: 21 birželio 2009 - 23:06
O pas mus labai dau supuvusiu braskiu verysad.gif
gal kas pades kokiu patarimu g.gif
vakar puse kibiro supuvusiu pririnkom o suvalgem gal tik 10 braskiu, tai jeigu toliau taip eisis siais metai be braskiu busim doh.gif
Atsakyti
O tai siaudais mulciavot. g.gif
Atsakyti
O ką darot dėl šliužų g.gif Kažkas mano braškes suvalgo, įtariu, kad šliužai, nors jų pačių nematyti. Raudonos uogos būna pračiulptos, žalių neliečia. Ne paukščiai, nes uždengta agroplėvele, mulčiuota šiaudais.
Žemuogių neliečia, nors auga toj pačioj lysvėj, gal kad tos nenusvyra ant žemės g.gif
Atsakyti
Ir aš vakar kelias braškes nusiskiniau jau savo nors pavasary tik pasisodinau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2009 06 22, 10:56)
O ką darot dėl šliužų g.gif Kažkas mano braškes suvalgo, įtariu, kad šliužai, nors jų pačių nematyti. Raudonos uogos būna pračiulptos, žalių neliečia. Ne paukščiai, nes uždengta agroplėvele, mulčiuota šiaudais.
Žemuogių neliečia, nors auga toj pačioj lysvėj, gal kad tos nenusvyra ant žemės g.gif

Sraigės suvalgo.Nuo pernai metų kenčiu.Viską išbandžiau ir chemija,šiemet tai randu ir traiškau.Pernai dar gailėdavau surinkdavau ir nešdavau ant laukų.ŠieMET TAI PYKSTU IR TRAIŠKAU. g.gif
Atsakyti