Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

Va ,sianiena ir as galiu psiziaugti,jau kokis 6 braskes maciau yra yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 06 11, 21:51)
Va ,sianiena ir as galiu psiziaugti,jau kokis 6 braskes maciau yra yahoo.gif

bigsmile.gif sveikinu laugh.gif
Atsakyti
Aciu victory.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 06 11, 21:51)
Va ,sianiena ir as galiu psiziaugti,jau kokis 6 braskes maciau yra yahoo.gif

Kasdien jau po litrą priskinu.O jau kokios dielės šiemet pirmos. bigsmile.gif Tik jau žolė irgi kaip želia tarp braškių. doh.gif Ir bijau dėl sraigių,nes pernai pusę braškių suvalgė sraigės. g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2009 06 11, 21:26)
A nei žiedelio g.gif  unsure.gif

Gal su trešimu persistengei, gal žemė perdaug durpinga, o gal paprasčiausiai nušalo unsure.gif
Papildyta:

Ir mano jau "lipa" didis.gif

Mano jau raudonos pirmos uogos clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE
Fairy visagalis  Ale ne pati skysti pilkit, o putas pasidarykit ir nuputokit visus stiebelius-isbandytas reikalas ir ant roziu, ir ant citrinos, ir ant braskiu

nedrysciau tokiu budu savo zeme gadint... doh.gif

Indu ploviklio "privalumai"!!!!!!!

Straipsniukas, gal profaniskas, bet... blink.gif

Orai gadina visa braskiu nokimo reikala. As jau daug nuskyniau prinokusiu, bet kad puna labai. Suds gunasi, puse net neprinokusi ir ta jau supuvus, o viduj braskes ertme ir "grazus" puvinio kailiukas doh.gif .
Kazkoks siaubas, kaip jas isgelbet? O dar lietingus ir saltus orus pranasauja...
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2009 06 05, 20:01)
Pas tave gal veislė vėlyvesnė bigsmile.gif
Papildyta:

Ir vėl vijoklinės unsure.gif


Nu tai kad vijoklines - as irgi reklamos auka, nusipirkau, ir jos labai idomiai auga, pasodinau prie tvoros pamato, ziuriu pacios link jo linksta, sliejasi, kaip kokios vijoklines pupos, tan auga ir kitu braskiu, bet kiru kereliai normalus, niekur nesiglaudzia, atramos neiesko g.gif

O mes jau irgi uogytes skina, sios savaites pradzioj pasipyle ir braskes ir zemuoges wub.gif
Atsakyti
O ar jus braškes ravit dabar tokiu metu? maniškes žiauriai apželusios, ale bijau ravet, sakau dar uogas nurausiu. Ar nieko jei nuravesiu po derliaus?
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2009 06 13, 14:55)
O ar jus braškes ravit dabar tokiu metu? maniškes žiauriai apželusios, ale bijau ravet, sakau dar uogas nurausiu. Ar nieko jei nuravesiu po derliaus?

As raviu pastoviai, neleidziu apzelt, ar yra uogu ar ne, vistiek kapstaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2009 06 13, 15:55)
O ar jus braškes ravit dabar tokiu metu? maniškes žiauriai apželusios, ale bijau ravet, sakau dar uogas nurausiu. Ar nieko jei nuravesiu po derliaus?

Raviu būtinai,nes želia žolė pasiūtiškai.Ir jau pradeda pūti uogos.Ir galvoju vistiktai turi privalumų šiltnamis.Ten jau bent braškės nepūna ir valgome žymiai ankščiau nei iš lauko. g.gif Kaip norėčiau dar vieno šiltnamio.Vienas trūkumas,kad reikia laistyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal patarsit ,mano braskes siemet isejo i lapus,gal man juos apkarpyti kad derlius gausesnis butu? g.gif
Atsakyti
Kokias 10 braskiu tik teradau prinokusiu schmoll.gif Dideliu daug, bet nerausta. Ir silumos nepranesa - ar neprades put? g.gif
Atsakyti