Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

QUOTE(DeeDee @ 2009 06 01, 12:54)
jazus, kaip juokingai nuskambėjo  lotuliukas.gif Sraigių tai tikrai turim, bet gal varlės/rupūžės jų kiekį apmažina ir didelio nuostolio net nepastebiu, t.y. apgraužiia tik vieną kvietką, o šiemet ir pastarosios dar nepalietė. Šiaip esu jau nusipirkus slimokams namelius iš TP ir mėlynų granulių iš Schetelig'o. Bandysiu apsisaugot  smile.gif

Taig va,kad nejuokinga,kai tie sliuzai suslamscia viska. biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus su sraigėm problemų nėra, superka, tai išrinktos doh.gif , tuoj 'su žiburiu' reikės ieškot norint sraigę pamatyt rolleyes.gif


Wolke thumbup.gif , alia kantrūs , prinokinot, nenulesėt iškarto.

Maniškių uogos jau baigdinėjasi, bet vėl pradeda žydėt bigsmile.gif
Atsakyti
Na pauksciai ir gyviai irgi supranta kas skanu. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Sąžiningai perskaičiau visą temą, bet neradau atsakymo. Paaiškinkit, ar mulčiuojat braškių lysves? Kokie minusai ir pliusai mulčiavimo? Ar tiktų spygliuočių pjuvenos -- ar nenurūgštins dirvos braškėms ? g.gif Iš anksto ačiū už atsakymus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merepopins @ 2009 06 01, 14:03)
Sveikos. Sąžiningai perskaičiau visą temą, bet neradau atsakymo. Paaiškinkit, ar mulčiuojat braškių lysves? Kokie minusai ir pliusai mulčiavimo? Ar tiktų spygliuočių pjuvenos -- ar nenurūgštins dirvos braškėms ? g.gif Iš anksto ačiū už atsakymus. 4u.gif

Mulčiuoju šiaudais.Bet ne tokIA profė ,kad skirtumą pajausčiau,nes kitaip ir neauginau dar.
Atsakyti
Bliambacki ziedu daug ,o kazkokie be uogu tusti. g.gif
Atsakyti
Pas mane uogų yra, palyginus labai prastos, bet nėr ko norėt, labai sausas ruduo buvo, pavasaris irgi unsure.gif , lietaus gavo kai jau žydėjo, uždžiovino labai jas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2009 06 01, 14:22)
Mulčiuoju šiaudais.Bet ne tokIA profė ,kad skirtumą pajausčiau,nes kitaip ir neauginau dar.

drinks_cheers.gif ir aš šiaudais mulčiuoju. Bet tik pirmi metai kai auginu, tai menka patarėja blush2.gif Gerai, kad uogos nebūna žemėtos.
Atsakyti
Pas mus siandien pirma syki pavasari lyja,tai gal ir braskes atsigaus.Tikiuosi is tu ziedu bus gi visdelto ir uogu.
Atsakyti
Jums sliuzai slamscia braskes ,o pas mane ziuriu braskyne gandras nes salia yra prudas,islekiau as jo varyti ,o jis nei krust lesa toliau biggrin.gif
Atsakyti
Tai jis gal ten varliavo. biggrin.gif
Atsakyti
Nu kad braskyne radau pralestas uogas:bigsmile:
Atsakyti