Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

Kaimyne irgi sake uogos dera iki salnu. ax.gif
Atsakyti
Pas mane yra avietes, du derlius nesancios iki pat salnu ,ir maciau braskiu tokiu net ir ragavau,bet nedrysau prasyti daigu,gal kartais Regila turi tokiu? bigsmile.gif
Atsakyti
As irgi laukiu kuri ir merginu gales pasiulyti braskiu plenciuku.Man tai reikia parastu. ax.gif
Atsakyti
Duociau ant rudens ,bet kad mus atstumas didelis skiria bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 05 27, 21:38)
... atstumas didelis skiria bigsmile.gif

va, va ax.gif
Atsakyti
Na as su reikalais daznai vaziuoju i Vilniu,Kauna-tai apsitarsim ir gal tada uzlekciau.Arba gal kaip nors supakuoti i dezute ir pastu.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 05 27, 21:45)
Na as su reikalais daznai vaziuoju i Vilniu,Kauna-tai apsitarsim ir gal tada uzlekciau.Arba gal kaip nors supakuoti i dezute ir pastu.

Galima ir taip ,bet turesit priminti kaip prasides sodinimo laikas , bigsmile.gif
Atsakyti
Tai jau taip,sako rupinasi tas kam tai rupi. biggrin.gif
Atsakyti
Mes tongue.gif šiandien jau 2 braškes iš lysvės nusiskynėm. Niekuo nedengtos prinoko, tik veislė ankstyva (gaila,ūkininkas, iš kurio daigus gavau,pavadinimo nežinojo..). Pagal tai, kiek veislių esu auginusi, šita ankstyvesnė ir už Honey, ir už Rusanovką ar Ananasines..Ką gi, braškių sezoną pradedam 4u.gif .
O čia jūsų pasiskaičiusi apie laipiojančias Mount Everest galiu pasakyti, kad turėjau šitą veislę bene prieš 6 (o gal daugiau..) metų. Tada ją gavau kaip paprastą remontantinę, ką tik įvežtą iš užsienio. Paauginau, paragavau ir schmoll.gif antrais metais su anyta nusprendėm rauti. Uogos, palyginus su kitomis, neypatingos, dera mažai.. Per 10 metų išbandžiau tikriausiai visas Lietuvoj esančias remontantinių braškių veisles, bet pasilikau prie tų, kurias pirkau pačias pirmąsias - Hummi Gento thumbup.gif . Skanios, gerai dera ir ūsų pasidauginimui išaugina.. O su remontantinėmis yra taip: kelsi ūsus į viršų - bus "laipiojančios", auginsi pakabintam vazone - bus svyrančios, o jei auginsi lysvėj ir leisi ūsams įsišaknyti - bus 'paprastos' remontantinės. Jų esmė ta, kad ką tik išaugintas ūsas jau ima žydėti ir tą patį sezoną dera, o ką toliau darys ir kaip tą derantį kerą su derančiais ūsais pavadins augintojas - jau jo fantazijos reikalas.
Atsakyti
O tai jus jau sulauket naturaliu vitaminu,mano dar tik zydi. ax.gif
Atsakyti
Maniskes irgi labai gausiai zydi,o kazi ar reiketu dar jas patresti? g.gif Ir ar ravejimas nepakenktu kaip nors ,na ta prasme nenumestu ziedu ,jei kazkiek aplink papurenciau? g.gif
Atsakyti
Galima ir paravėti, ir papurenti kai braškės žydi smile.gif .. Nepastebėjau, kad ravėjimas ką nors pablogintų (nors prietarų esu girdėjusi, kad negalima ravėti kol uogų nenuskini smile.gif ..) Lengvas purenimas kaip tik gerai - neleidžia drėgmei taip greit išgaruoti.
Braškes tręšiu tik po derliaus nuėmimo - duodu šiek tiek kompleksinių trąšų su mažesniu azoto kiekiu. O pavasarį ir vasaros pradžioj tręšti jau nelabai reikėtų - gali pasiduoti labiau į lapus, nei į uogas.
Atsakyti